Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

scheflera
29. jan 2016

@mircalla Tlatučká je.A vláskov koľko.
My sme boli na poradni,vo veku 3 týždne máme o 750 g viac ako pri narodení,mlieko tečie,odsávačka je môj kamoš, aohrievačka fľašiek ešte väčší.Večer nemôžeme zaspať,ale už ked zaspí,potiahne aj do 10tej,len sa medzitým rýchlo 2-3-krát napapá. 🙂 to mám asi za odmenu,prvá dcéra bola ako čert.

diska
29. jan 2016

@sasa1983 dakujem za vysvetenie,takze uz sa nemusim rozhodovat 😉

boba245
29. jan 2016

@dancura ahoj. podla vyhlasky č. 341/2013 asistovana reprodukcia podlieha predchadzajucemu suhlasu prislusnej poistovne. tu najdes vylasku:
http://www.epravo.sk/top/zakony/zbierka-zakonov...

no a co sa tyka toho potvrdenia klinickeho pracoviska tak to ma asi kazda poistovna zapracovane v tej ziadosti...ja som overovala len moju union poistovnu a pozerala som ze aj vszp to tam ma a pisu to aj baby ze to chcu.

ps: dnes sa cely den pokusam najst niekde na nete diel V siedmom nebi z 25.10.2015 v ktorom jeden par podstupoval IVF v Brne a zastupca tej kliniky hovoril, ze s jednou slovenskou poistovnou maju aj zmluvu, co znamena, ze by netrebalo riesit tu ziadost. Len v oktobri sme o IVF ani len nesnivali a preto som si nezapamatala o ktoru kliniku ide a teraz to chcem zistit a neviem to nikde najst :( ... uz som dnes aj pisala na fb stranke v siedmom nebi, kde by som ten diel vedela najst a prehrat, ale zatial ziadna odozva :(

katka17044
29. jan 2016

@boba245 neviem ci chces vediet o aku islo kliniku ale ak ano tak islo o reprofit

kubulka280
29. jan 2016

@boba245 to bol Reprofit a robil im to doktor Macháč

boba245
29. jan 2016

@katka17044 ano, presne toto som potrebovala zistit 🙂 ... super, dakujem, skusim sa ich teda opytat s akou poistovnou na SK maju zmluvu . este raz velke diiik 🙂

boba245
29. jan 2016

@kubulka280 jeej, super, dakujem za odpoved aj za meno dr. 🙂

katka17044
29. jan 2016

@boba245 nie je zac 🙂

kubulka280
29. jan 2016

@boba245 a bolo to 25 oktobra ale našla som len úryvok

alma_m
29. jan 2016

Dievčatá,

na Iscare stránke som včera zachytila, že Iscare sa spojil s Reprofitom: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10154.......

A je tam aj Koudelka.

boba245
29. jan 2016

@kubulka280 ja som tiez nasla len uryvok, ale tak hadam sa to uz vyriesi 🙂 ... napisala som im, tak hadam som sa trafila 🙂

boba245
29. jan 2016

@alma_m vdaka za info. ja som uz ale z tych klinik aj tak dost dezorientovana, kedze to riesim len tyzden, tak asi ostanem pri povodnom plane 🙂

mimika1973
29. jan 2016

@alma_m no ktovie ako to bude klapat, ale na SK, aj aj jaj...treba aj dobrych odbornikov 😉

matusik6
30. jan 2016

@mimika1973
No ved to
Iscare o nicom
A ten ich Valky no coment!

silvinkabb
30. jan 2016

@matusik6 iscare ma kopu odbornikov. A ako citam praveze reprofit nestiha uz a nie je to tam uz take ako pred casom.
@alma_m jj kupil to Babis

matusik6
30. jan 2016

@silvinkabb
Jasná má🙂

matusik6
30. jan 2016

@silvinkabb
Majú toho veľa a ako to aj patrí.Babisovi hned zdvihli ceny.
Ved dobrý byznis.
Každá žena chce dieťa a urobí preto všetko,len je to veľmi smutné, že takto zarábajú na nás.!!

silvinkabb
30. jan 2016

@matusik6 no on vycitil, ze to je zlata bana ☹

gagirl
30. jan 2016

@dancura ahoj moja..Ja som sa nato pytala uz dr.a myslim ze nie jedneho..a bolo mi povedane ze to nesuvisi s otehotnenim..plodnostou..tak som to dalej uz neriesila..Aj ked ja si mylsum ze kvoli niecomu to tak je..Mozno kvoli veku..Ty mas kolko rokov?.

tlucka
30. jan 2016

Ahojte dievčatá, ktoré chodíte za Macháčom do Olomouca, dávali ste si tam pichať lipidy? Ak áno, koľko ste platili?

zoji79
30. jan 2016

@lienka_1 gratulujem k malinkej lienocka 🙂
@ria191 ahoj kočulka naša 😊 Neverila som ušiam že co sa stalo, gratulujeeeeem ti mooooc! Držím palce!
@speranza1 ale co to nepočujem ? Speri pamätám si, ked si hovorila že ked nič nebude neva, už si si zvykla na pohodlný život s mm. Potom som ti hovorila budeš ty mat ale kopu deti 😀.... Teším sa z teba veelmi 🙂 prajem veľa zdravíčka a cumk fešákom 😉

Baby to sú ale zázraky sperus prirodzene, riuš konečne naskočila na vláčik a bude nasledovať sperusku kedže tuším 5 deti chcela mať
(Este že je tu jedna zlata ktorá mi tieto super správy prezradila cez SMS ... Zuzu posielam bozcek malému )

speranza1
30. jan 2016

@zoji79 5deti chcela mat asi rius...mne stacilo aj jedno....no kukaj kam zajdes so skromnostou..😁😁😁😁😁😁😁😲😨😍

speranza1
30. jan 2016

@scheflera pocuj moja...aku mas ohrievacku na flase???

ria191
30. jan 2016

@speranza1 veď to zoji myslela na mna tých 5 deti len mam pocit, ze ma niekto pravdepodobne predbehne.

ria191
30. jan 2016

@zoji79 ja som na teba aj myslela ale si tu straaaaaasne dlho nebola. Takze zázraky sa deju 😍😍😍. A co malinká určite rastie ako z vody 😜😜😜.

speranza1
30. jan 2016

@ria191 "nesranduj".....

ria191
30. jan 2016

@speranza1 no ved počítaj prvé dvojky su uz na svete, druhé v očakávaní a jeden nanucik 😜😜😜.

tinkatinulka
30. jan 2016

@ria191 tak to si jej teda dal..sorry @speranza1

nelly3
30. jan 2016

@zoji79
a ako sa mavas? ides do boja opat? pis 😉

speranza1
30. jan 2016

@ria191
@tinkatinulka dievky moje ja vam z uprimneho srdiecka doprajem aj viac deti ako pat....som sama zvedava ako dopadnem v utorok na utz.😲😨😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre