Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

cheeky82
17. júl 2016

@ssegra
@marculik tak u mna zatial nic nové. Brucho pobolieva, ale jedna vec mi berie nádeje...... Ked som bola tehu, tak som v bruchu citila take pnutie, nemohla som ležať na brucho, strašne to ťahalo a teraz nic. Obávam sa, ze mi len Duphaston zadržiava mrchu ....

marculik
17. júl 2016

@cheeky82 ale nemusi to byt tak

cheeky82
17. júl 2016

@marculik začínam špiniť, takze tak ....

cheeky82
17. júl 2016

Baby poraďte, co robiť? Vynechať cely mesiac a dať sa pretestovat na imuno, alebo zároveň stimulovať a dať sa pretestovat? Neviem co by bolo najlepšie. Teraz budem mat dovolenku, tak by som aspon nikomu nemusela vysvetľovať kam chodím, resp si vymýšľať prečo si beriem voľno

zoji79
17. júl 2016

@cheeky82 ahojky. Ak chceš Imuno vyš.to ti mes.žiaľ nestačí 😕 . To je dlhší proces, ale niekedy to stojí za to 😉 A počas Imuno testov sa nestimuluje 😏

cheeky82
17. júl 2016

@zoji79 potrebnej pretestovat len NK bunky a bunkovú imunitu, to trvá tyzden. Prečo sa netestuje počas stimulácie ?

marculik
17. júl 2016

@cheeky82 ach moja je mi to luto velmi :'(

cheeky82
17. júl 2016

@marculik zajtra rano si asi urobím test a ked bude negatívny, tak sa rovno objednam na imuno a skúsim pritlačiť na zubára , lebo mam este jeden termín teraz a další až na november.
Inak to slabé spinenie bolo len raz, ked som bola na veľkú

gagirl
17. júl 2016

@cheeky82 drzim palce nech si najdes //,zasluzis si..drz sa..

bianitka996
17. júl 2016

@cheeky82 moc držím palce

lusipe
17. júl 2016

@ria191 rius a vy este stale nic?aj som na teba myslela ze ci uz to mas za sebou? 😉

lily311
17. júl 2016

@cheeky82 Nestresuj sa s tým, že to teraz nie je ako prvý krát, ja som pri prvom tehotenstve nevedela, že nejaké brucho mám, pri druhom (prirodzenom) ma bolelo brucho nonstop, myslela som, že mrcha príde skôr, ešte som lametovala mm, že čo sa zase dosralo, keď sa mrcha hlási tak skoro po ovu, a neprišla... ale nedopadlo to nakoniec dobre ☹ Každé tehu je iné, tak to nevzdávaj a zajtra držím palce

ssegra
17. júl 2016

@cheeky82 budem na teba mysliet aby si si tam nasla dve // 🙂

hateria
17. júl 2016

Tak baby pripájam sa k tym "nešťastným prípadom" ;( vo štvrtok v noci som začala krvácať a vypadol zo mna veľký hematom-to som si myslela najprv,ze je to babo,utekali sme na pohotovosť a aké bolo prekvapenie, babatko este žilo ale ze mam dalsi takmer 4cm hematom ;( poslali ma domov, do rana zo mna vypadol dalsi hematom. Rano som utekala k svojmu gynekológovi a ten povedal,ze uz to je v poriadku ale nech idem do nemocnice radšej. Hneď v piatok ma prijali aj ked s frflanim a zase tam bol ten 4cm hematom, moj lekár ho nevidel. Všetci su úplne hnusní a reagujú štýlom, ze sak sa to vyplaví ked sa to ma. Proste žiadne pozitívne slova, som zúfalá. Lekár na Kramároch sa ma len spýtal v noci, ze ci mam nieco naštudované o potratoch, ze je najvyšší cas si nieco pozrieť...akože bez komentára... Ja nerozumiem ako sa môžu ti lekári takto správať ;( úplne im je jedno ci to prežije alebo nie. Aspon ze moj gynekológ bol normálny a povzbudil ma, v nemocniciach je to otras...;( stale spinim, neviem ako je na tom babatko, ani ma nevyšetrili od piatku rana, ked im hovorím,ze mam bolesti a spinim, tak len odvrknu,ze je to normálne a ze to budem aj naďalej ci sa to vyplaví alebo nie... ;( držte prsty nech bublinka zabojuje a vydrží ;( je tu niekto kto mal problém s hematomom?

cheeky82
17. júl 2016

@hateria ja presne taky ako ty, ako cez kopirak. Ja som to ale nezvladla. V 12tt hematom zobral aj bublinku. Mne sa robili ale mensie hematomy. Neboj, to sa stava, tebe to dobre dopadne, ja som mala vysoky Annexin o kt som vtedy nevedela, preto som poitratila, ale bezne hematomy sa bud vstrebu alebo vyplavia. Len lez a oddychuj. Urcite to zvladnes!!!! Myslim na teba!!!

marculik
17. júl 2016

@hateria ach drzime palce ,nech bublinka bude v poriadku

cheeky82
17. júl 2016

@hateria a nad potratom ani nerozmyslaj. Ked sa mi to stalo, tak som niekde na nete citala, ze len necele 1 percento poitratov sposobuje hematom, to je smiesne cislo, ty budes patrit do skupiny zvysnych 99% 🙂

cheeky82
17. júl 2016
hateria
17. júl 2016

@marculik
@cheeky82 ďakujem baby ;( bublinka v piatok mala 1,6cm a srdiečko bilo, tak dúfajme ze je všetko v poriadku. Len nechápem prečo mi v 2nemocniciach rozprávali len samé negatíva ako je to pomaly stratený prípad, iba ma vystrašili. Hlavne ze moj gynekológ hovoril,ze je to dobre. Ja uz neviem komu a čomu mam veriť ;(

marculik
17. júl 2016

@cheeky82 ja som to vedela ze teraz to das 🙂

tinkatinulka
17. júl 2016

@cheeky82 gratulujem,konecne sa drobec ozval.. Cakanie sa oplatilo

cheeky82
17. júl 2016

@tinkatinulka
@marculik na fotke je ten pásik trosku bledší ako v skutočnosti, ale nie je taký silno tmavý ako ten kontrolný. Som 10 den po vklade, tak dúfam ze je to Ok. Bože ja sa bojim😢

sasa1983
17. júl 2016

@cheeky82 podla mna to je aktualne pozitivne...na 10ty den super.

marculik
17. júl 2016

@hateria ach to su dr. Musis verit ze to bude dobre a bublinka bude silna a vydrzi

hateria
17. júl 2016

@cheeky82 moja určite je to Ok, potichucky uz gratulujem :-* ja som mala take iste a vidíš, podarilo sa a uchytilo sa. Držím prsty nech to silnie. Kedy ideš na krv ?

marculik
17. júl 2016

@cheeky82 jaj moja konecne a ja si tiez myslim ze na 10den to je pekna ciarka ,uz nestresuj bude to o.k 🙂

ssegra
17. júl 2016

@cheeky82 supeeer ja som to vedeka ze to musi uz vyjst 🙂 gratulujem a drzim paste nech je kazdym dnom silnejsia 🙂

cheeky82
17. júl 2016

@hateria až vo štvrtok. To budu moje najdlhšie 4 dni v zivote😀

ria191
17. júl 2016

@cheeky82 gratulujem veľke povzbudenie pre ostatne kocky.

ria191
17. júl 2016

@lusipe este nie vo štvrtok mame termin 😜😜😜. Ale aj tebe sa to nejako rýchlo kráti 😘😘😘😘.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre