Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

maminka142
17. nov 2013

@gaga83
@nelly3
@zibi a ostatne dievčata, prosím Vás neviete, či sa da nejako stiehnuť, alebo kuknuť poučenie pre hysteroskopiou v Brne v RF? Tie papiere, čo vam vždy davaju prečítať a čo podpisujete 🙂 Ďakujem 🙂

yanka1
17. nov 2013

@timona ahoj, a v akej casti potrebujes lekara ? ja mam v ruzinove fajn doktora, je ochotny merat foliky, robit uzt, cokolvek, aby mi usetril cestu do brna ... ak ti vyhovuje lokalita, daj vediet

gaga83
17. nov 2013

@maminka142 ahoj papiere ti daju precitat, vypisat a podpisat ked prides do rf. Nic sa neboj je to v pohode. Postup ako pri opu , donesies si nocnu koselu a papuce. Akurat ides o poschodie nissie na gyndu. Kedy ides?

zuzanka05
17. nov 2013

@jjajka Ahoj,aj som bola na 1 konzultaci,11.11.2013,a ti kedy si bola?....uz aj si zacala stimulovat?cim sa stimulujes?Ja budem zacinat od noveho roka,lebo tento rok som uz bola 2 krat na ivf-Ba(dlhy protokol)GYNFI...stale neuspech ☹ ..Ti si uz absolovala ivf?

maminka142
17. nov 2013

@gaga83 Ďakujem Ti 😉 Ja už som bola na hysteroskopii pred dvoma dňami, len ked som si čítala tie papiere, tak tam bolo o tej gysteroskopii písane, že skontroluju aj vajcovody? 😕 Niečo tam o tych vajcovodoch bolo, ale nie som si ista čo 😒 Priechodnosť cez hsk, sa asi neda zistiť však? 😕

jjajka
17. nov 2013

@nelly3 @gaga83 a podla coho sa rozhoduje, ci treba ist aj 2x na utz? A kedy byva ten druhy krat???

miscok
17. nov 2013

@yanka1 Mne Otevrel pricaroval vytuzeneho chrustika tak to rovnako prajem aj tebe 🙂 A posielam aj potrebne vyrusiky 😉

jjajka
17. nov 2013

@zuzanka05 ja som bola na konzultacii 31.10. a stimulku zacinam asi v stredu clostylom 1-0-1. To bude nase prve IVF, zatial som bola len raz na IUI, ale vzhladom na ich uspesnost a ze aj s cestou nas to vyslo na 300€ sme sa rozhodli na IUI uz neist.

gaga83
17. nov 2013

@maminka142 no mne po hystero doky povedal ze sa mu zda ze nemam priechodny jeden vajcovod ale ze to nie je iste. To sa zistuje pri laparoskopii sa mi zda.

jjajka
17. nov 2013

@miscok ty uz si v 12tt, jejdanenky, ale to uteka, tot si cakala na vysledok. Super 😉

gaga83
17. nov 2013

@miscok pekne ogrckavaj😀😀😀 nech tu pribudaju pekne spravicky;);) Ako sa mate? Ja uz chcem ist na krv ale az vo stvrtok pojdem☹☹ Potom ma to budes musiet naucit ked to budem mat potvrdene na isto:-P:-P:-P

miscok
17. nov 2013

@jjajka Veru,leti to 🙂 Je to krasny pocit a prajem to velmi kazdej zienke.
gaga83 Mame sa fajn,len som teraz tri dni vela fyzicky makala a dost ma to unavilo,aj ma kus bolelo brusko,tak ma dnes uz okrikovali,nech si lahnem 😕 Hnojit ta naucim,neboj 😀 Posielam aj tebe urodu,nech sa drobcom u tebe dariiii.

yanka1
17. nov 2013

@miscok tak budem ta rada nasledovat : ))
a ked nebudes mat na koho vykladat tie tehu grcky, kludne mi to posielaj , vdakaaaa : ))
tak ti tu jednym ockom sledujem ako ti bezia tyzdne, my sme boli v jednom termine, ak by to bolo vyslo aj mne, boli by sme rovnako .... teraz to uz musi vyjst : )

miscok
17. nov 2013

@yanka1 Skoda,ze nam to nevyslo naraz,ale takto budes v tesnom zavese 🙂 Pekne tomu drobcovi ver,hladkaj brusko a nestracaj nadej. Tfuj tfuj 🙂

maminka142
17. nov 2013

@gaga83 Ano laparoskopicky sa robí priechodnosť, ale ma to tak prekvapilo, že v tej sprave bolo niečo take spomenute 😕 Tak to potom aj cez tu hysteroskopiu je možno trošku nejako vidieť, keď Ti to doki povedal 🙂 Rozmýšlam, že by som napísala mail dokimu, ale váham, aby osm sa nestrapnila 😝

gaga83
18. nov 2013

@maminka142 neviem ti poradit, mne to len spominal ale v sprave nic take napisane nemam. Ale musi to asi trochu byt vidiet ked mi to hovoril.

gaga83
18. nov 2013

@speranza1 @yanka1 baby taká malá inšpirácia pre vás
@miscok to je výsledok tvojich tehu grciek na 10 deň od vkladu 😀 😀 😀 Myslíte že je silnejšia ako minule?

speranza1
18. nov 2013

@gaga83 naaaaadhera.....jasne ze je silnejsia... toto su uz poriadne kolajnice..tu uz niet co tomu dodat..len ze gratulujeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .... to budu dvojky ako vysiteeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

lienka_1
18. nov 2013

@gaga83 Ze ci je silnejsia? Ved to uz su povrazy, nie ciarky 🙂 😀 😵

speranza1
18. nov 2013

@lienka_1...este mas net? kedy mate oficialny termin stahovania?

ikuska
18. nov 2013

@gaga83 krasne kolajnicky 🙂 a su silnejsie ... gratulujem z celeho srdiecka🙂

nomxxx
18. nov 2013

@gaga83 krásne, ako maľované :D ...veľká gratulácia 🙂 🙂 už len hladkaj 🙂

sona_fit
18. nov 2013

@gaga83 Gratulacia! Krásne čiaročky 🙂 už niet pochyb 😉 vitaj v tehlu vláčiku 🙂

gaga83
18. nov 2013

@speranza1
@lienka_1
@nomxxx
@ikuska dakujem babule, tesim sa pomaly ale bojim sa zaroven ci to teraz bude prebiehat ako ma. Kedze som uz zazila neuspechy☹

lienka_1
18. nov 2013

@speranza1 Jaj, Speri, toto este bude celkom dobra sranda. Mm volal aj pisal e-maily uz asi mesiac a pol dozadu, ze odchadzame z krajiny a ze chceme zrusit kontrakt. A oni, ze fajn, ze nam poslu speci box a ze to mame zabalit(modem a podobne serepeticky k tomu) a nechat na poste, ze oni si to vyzdvihnu. Ked to nedoslo, volal znova a potom znova. Malo to prist minuly tyzden a furt nic. Tak neviem, co s tymto spravime. Asi to tu nechame a hotovo. Len nas potom budu nahanat, ze im za to treba zaplatit, lebo sme to nevratili. No a ja som tu nabehla iba zo zvedavosti, ci nas uz konecne vypli. No nevypli. Jednoducho Virginmedia 😝

falin
18. nov 2013

@gaga83 - krasny testiiiik, super, velka gratulka 🙂

lusipe
18. nov 2013

@gaga83 Ahojky, tak som tu dlsie nebola, kedze sme boli lyzovat...a je to skvela novinka...moooc gratulujem 😀 ucite to teraz dobre dopadne 😉

yanka1
18. nov 2013

@gaga83 wau, paraadna je : ) len tak dalej 🙂

ludinka
18. nov 2013

@jjajka ahoj , aj ja mam sytmulku clostyl 1-0-1
ale zacinam az okolo 28. novembra-teda dufam este si musim dat skontrolovat stitku dovtedy....tak drzim palce 🙂

lusipe
18. nov 2013

@yanka1 ahojky, moooc budem drzat palceky...tfuj tfuj pre stasticko, nech sa pekne zabyvaju 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre