Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marcih
18. júl 2014

@donatela ešte som tam ani nevolala,len si zistujem veci ohladne ivf.Prirodzene bez pomoci lekarov to asi nepojde ☹ takze urcite poziadam o preplatenie ked sa na to dame.

marcih
18. júl 2014

@ludinka na genetike sme boli,je to ok a imunologiu a hematologiu spomeniem doktorke v pondelok,som zvedava ako sa zatvari 😒

ludinka
18. júl 2014

@marcih hlavne tu hematologiu si daj urobit, je to dost dolezite............co sa tyka imunologie tak ja som to riesila bez lekarov, rovno som sa objednala do prahy do UPMD, vraj su tam najlepsi nato,sami sme to zaplatili a potom som si to dala refundovat,z poistovne vratili asi 1/3 z ceny

marcih
18. júl 2014

@ludinka dakujem za rady 🙂 určite pojdem aspon na hematologiu

lienka_1
18. júl 2014

@falin Aj tebe 🙂

ludinka
18. júl 2014

@marcih ano to si daj urobit ,
co sa tyka tej imunologie tak v brne aj tak nato moc nehladia..........ked sa ivf nepodari davaju preventivne prednizon, ci uz mas imuno dobre alebo nie 😉
a nemas zaco

javi37
18. júl 2014

Ahojte...suuurne potrebujem pregnyl, nezostal prosim niektorej?

diska
18. júl 2014

@javi37 ahoj ,mam v chladnicke pregnyl ,som z Ba ak ti to pomoze.

dalida
18. júl 2014

Srdečne Vas zdravim, dievcata 🙂 Vsetkym tehulkam prajem bezproblemove tehulkovanie 🙂 Stimulantkam a cakatelkam na // prajem, aby boli co najskor tehulky 😵
U nas sme v cakacej lehote... striedaju sa u mna dni, kedy som v pohode s dnami depresivnymi... Teraz to prezivam o to tazsie, ze opät je v rodine tehula... a ja zase nist 😔 Boli to, ale co narobim 😔
Drzte sa, bojovnicky 🙂

ludinka
18. júl 2014

@dalida asi vsetky vieme ako sa citis, je to strasne frustrujuce ale neboj sa zase vide slnko a bude dobre.......kazdym neuspechom sme blizsie k vytuzenemu cielu 😉

rebeka33
18. júl 2014

@dalida mne tak otehu svagrina a mala som zmiesane pocity.Aj som sa tesila,bude to bratove prve aj mi bolosmutno po neuspechoch. Ale teraz sme len 15 tt rozdiel. 🙂 to dobehnes.
Baby co ste uz dalej, kedy.ste vysadzovali utros .mne pisali,ze 10tt, ale ja sa bojim. Raz som mala takto MA. Ja by som najradsej do 12tt s medrolom a potom postupne. Mali ste to tak niektora.

gaga83
18. júl 2014

V stredu nas pustili domkov konecne po 7 tyzdnoch. Vvsetci sa tesime, mala je nocne vtaca trosku ale inac je dobrucka. Aj papanie sa nam doma zlepsilo, tatik sa s nou trapi i hodinku kym sa napapa ale to nevadi.Sofinka uz ma 3,5 kg v nemocnici nas riadne vykrmili🙂 🙂
Takto krasne spinkame🙂 🙂 🙂

buba08
18. júl 2014

@gaga83 aka je krasna, na tej druhej fotke vyzera ako taky maly chrobacik, chutnucka je, vela zdravicka prajem aj nadalej 🙂

lienka_1
18. júl 2014

@gaga83 To je super, ze ste uz doma 😉 Nech Vam krasne rastie, spinka, grga a tak....jednoducho, nech Vam robi vela radosti 🙂

lusipe
18. júl 2014

@gaga83 juj tesim sa s vami a uzivajte si tieto krasne chvilky🙂

korenka17
18. júl 2014

tak babuľky moje,dnes som bola posledný krát v práci a poviem vám,bol to strašný zaberák,aj mi prišlo zle dosť,vkuse ma točí,mám slabosti a už potrebujem kľud,zatial som PN od pondelka do 18.8....idem do kritockých týždňov,kedy som mala v minulosti potraty,takže držte palčeky,vo štvrtok 24.7. kontrola o 12-tej.Majte krásny oddychový víkend! 😎

korenka17
18. júl 2014

@ludinka ...no ako sa cítiš?...si doma dúfam,kedy to testuješ?

jahoda333
18. júl 2014

@gaga83 ta je ale krasne vlasata babika 🙂

zuzanka05
18. júl 2014

@marcih ahoj...a prec ti poistovna nepreplti,aku mas?Ja mam VSZP a to preplati...alebo mas uz vycerpanu 3cykli?

sarasota
18. júl 2014

@gaga83 konecne domka v RF robia same vlasate deticky 🙂 krasna princeznicka

zuzanka05
18. júl 2014

@gaga83 Gratulujem krasne babetko...drzte sa 🙂

donatela
19. júl 2014

@gaga83 krasna babika!! Nech vam robi iba radost🙂

donatela
19. júl 2014

@korenka17 tak sa opatruj a setri sa! Drzim palce🙂 Ja zasa naopak idem do prace od utorka po PN. Snad sa nam to uz nezopakuje... Klopem na drevo 😉

marcih
19. júl 2014

@zuzanka05 Ja mam vseobecnu a ešte sme sa na to nedali.Stale dufam v zazrak,takže mam ešte všetky tri pokusi pred sebou.Len som si nebola ista či to poistovna preplati,ale baby my to už vysvetlili 🙂

donatela
19. júl 2014

Info ohladne refundacie ivf cez Vszp: Podla zakona c. 580/2004 §10 ods.6 ma zdravotna poistovna povinnost refundovat naklady na zdravotnu starostlivost poskytnutu v zahranici do 3 mesiacov od podania ziadosti.
Aby ste teda vedeli kolko trva samotna refundacia...

korenka17
19. júl 2014

@donatela zvládneš tie horúčavy?...ja som fakt rada,že ostávam doma,je horúco,aj sa mi stále krúti hlava,no a bojím sa najbližších týždňov...

donatela
19. júl 2014

@korenka17 horucavy nie su pre mna problem. Ja som taka jasterica, len by som sa vyhrievala na slniecku. A do prace jazdim klimatizovanym autom a trva mi to len asi 10 min a v praci mame tiez klimu. Takze bez pancusiek a svetrika tam neviem existovat. Ked odchadzam z prace, tak si tie pancusky a svetrik vyzliekam, aby som vonku nezhorela 😉

adulka1981
19. júl 2014

ahojte babulky, ja som tu nová a vôbec nemám šancu prečítať tu všetky príspevky. My sa chystáme do centra v Brne, máte s tým dobré skúsenosti? Dávali ste si zákrok preplácať u nás cez poisťovňu? Musí to poisťovňa najprv chváliť než robia zákrok, či ako to frčí? A na koľkýkrát sa vám zadarilo? Budem vďačná za každú vašu radu. Tehuľká moooooooc gratulujem 🙂.

adulka1981
19. júl 2014

ešte jedna otázka, koľko trvá než poisťovňa schváli žiadosť? Ako dlho ste čakali? Mám VŠZP. A koľko vám nakoniec preplatili? Ďakujem moc 🙂

katka1710
19. júl 2014

Ahojte, vie mi niekto poradiť ak sa chystáme na IVF do reprofitu, ako je to s preplatením poisťovni Dôvera, koľko stojí IVF bez preplatenia poisťovni komplet? Viem mi niekto poradiť pls?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre