Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bobjan
24. sep 2009

Ahojte dievčatká,

ja som včera písala Macháčovi celú našu púť a chcela som, či by mi poradil ešte nejaké vyšetrenia, ale odpísal, že sa máme zastaviť....no tak uvidím potom...

zuzla80
24. sep 2009

Taky aj ja mu píšem na "súkromný" teda reprofiťácky - kuk tu je, kam mu posielm svoju dotazy 🙂 : koudelka@reprofit.cz. A nemôže byť, že ešte nie sú výsledky 😕

Bobjan, takže tento pokus je už pasé... 😔 Moja neboj raz sa to podarí - pokiaľ sa nevzdáme, tak určite 😉

tadea
24. sep 2009

ahojte 😉 pozdravujem všetky

dnes poobede budem mať výsledok,ale je to úplne jasné,podľa dnešnej / 😉 😉

baby hoďte sem link na RF Brno,pls.

bobjan
24. sep 2009
takyna
24. sep 2009

Zuzík možno ešte nie sú, neviem tiež som mu poslala na jeho meil tento čo si napísala, napísal mi ho na papier 😉 , počkám len nech mi je povedané, že je to ok 🙂 , ak by štítna nebola v poriadku, a začala by som stimulku, dá sa u nich aj KET?

takyna
24. sep 2009

Tadea to 😉 😉 , je nejaká beťárčina.... 🙂 , Bobjan sme si tu všetkým možným prešli všetky, zostáva nám len zabojovať, veď dokiaľ zdravie bude slúžiť treba ísť ďalej 🙂 , držím ti palce 😵

takyna
24. sep 2009

a ešte som chcela napísať , že "zdravý rozum" 😀

tadea
24. sep 2009

veru nie je takyna...nič to neznamená,fakt...len toľko,že sa neúspechom už nezoaberám,je to skrátka tak ako to je a ľútosť mi nepomôže... 😅 😅 ...vbehnem hneď na ďalší KETík.

zuzla80
24. sep 2009

Tadeuš - tak uvidíme podľa krvičky, ale asi si už zmierená s výsledkom však... A čože ty chceš s reprofitom 😀 😅
Taky možno ešte fakt niesú a odpíše ti ak budú, počkaj zo deň dva a ak sa neozve, tak mu prepošli mailik znova. A čo ti vlastne povedal na tú hodnotu, ktorú si mala tu z SK? A kedy by si mala začať - ako ti to vychádza?
Inak dá sa aj KET - ak máš embryjka na mrazenie, tak nevyhodia, pekne zamrazia 😉

mirinda10
24. sep 2009

ja este nemam vysledky z triple testov idem az 1.10 potom 9.10 idem na utz do Brna a s vysledkami nia genetiku potom sa budem musiet rozhodnut co dalej ale neviem si predstavit zivot s dvomi chorymi detmi doma, obaja by sme museli prestat pracovat a trapit sa do konca zivota a to moc nechcem

na NT sreening mam zvysene hodnoty na HCG, takze su tie hodnoty na hranici

ano mame vysledky NT- ok aj nosik sme mali ale to neznamena, ze su ok nakolko genetika je genetika

embryjka nikdy nevies akej su kvality to je ten problem to, ze sa delili a uhniezdili to neznamena, ze su ok na 100% urcite tie velke geneticke defekty ak tam su tak odumru, to mi je jasne ale stale tam nieco moze byt inak by sa nerodili chore deti

inak moja neter dostala cukrovku v 3ch rokoch a ja neviem kto ju u nas mal, zdedila to, bolo to krasne zdrave babo behala od 10 mesiacov, kojena rok a skoro nam umrela este, ze ju v Prahe zachranili a teraz je na pumpe do konca zivota, ved to ze neviem co nam zivot prinesie len sa modlit dalej aby tie nase deti boli zdrave aby sa ten zazrak co sa nam podaril konal do konca a mali sme vsetky zdrave babenka

no mam nejaku depresivnu naladu, tak musim rychlo skoncit nakolko je tu vela cakajucich buducich tehuliek a treba verit, stale verit, ze vsetko bude ok

nieco pozitivne, prestali bolesti a narastlo brusko uz to vidno, ze ho mam, tak asi deturence sa tam uz nezmestili tak sup von a uz mame brusko som moc rada, uz som myslela, ze bolesti neskoncia ale uz som ok

krasny slnecny dnik prajem

takyna
24. sep 2009

Zuzi 12,44TSH čo je velmi vela, endokrinologicka ma chce vidiet, ale asi to nestihneme aj tak tento mesiac 😝 , Mirindik ja nemam pravo sa ti do toho starat, a ani nechcem, to je tvoje rozhodnutie a zvazenie vsetkeho, boli to cisto moje pocity, nakolko som si presla umrtim synceka
Tady presne netreba sa nad tym zamyslat a ide sa dalej, aj ja to tak budem brat 😵

tanitta
24. sep 2009

ahojky kocky...
tak sup prec cierne myslienky... 😨 .... 😉 ...
Taky...dufam ze sa rychlo ozvu lebo potom si pomyslis ze preco ich tak ospevujeme 😉 ked som sa pytala na vysledky tak odpoved prisla druhy den..asi podla toho ako maju stihacky-nestihacky....a mozno este nazaj nie su vysledky...
Tadea....mono bude este prekvapko 😉 ...
Bobjan.. okolkej volas?....
abecedne vas zdravim;)

bobjan
24. sep 2009

Tani, idem osobne, budem na nete tak po 14.15??14.30??

olympia
24. sep 2009

Bobjan, do RF idem v oktobri. Ta adresa na lekara je, ak som sa spravne dovtipila, priezvisko@reprofit.cz?

Tadea, je mi to luto, ale vidim, ze mas silu do dalsieho boja a to je hlavne.

bobjan
24. sep 2009

HCG negatívne 😢

ano, adresa je taká

takyna
24. sep 2009

Bobjan ☹ , na bubúce to určite bude pozitívne, držím palce 🙂

zuzla80
24. sep 2009

Bobjan mrzí ma to 😔 ☹ - raz to výjde, uvidíš

tanitta
24. sep 2009

Bobjan... tak dufam ze zmena "vzduchu" zmeni / na //...aj ked clovek citi neuspech ale do poslednej chvile dufa...dufala som ze budes presne ta nepriznakova tehulka... skoda veru😔 .... ☹

tomka12
25. sep 2009

Bobjan, je mi to velmi luto 😢 😢 , ale urcite sa nam to vsetkym podari...raz urcite 🙂

takyna
25. sep 2009

Tanitka a budúce mamičky niečo pre inšpiráciu ked nebudete vedieť na aký šport dať svoje deti 😵

https://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs
tadea
25. sep 2009

ahojte 😉 včera som mala strašne veľa práce a PC bol cez deň na " rekondičnom pobyte" ,lebo blbol stále...tak sa ozývam až teraz aj keď len na chvíľku,lebo dnes zase máme jarmok 😎 ...

taky sprav si najprv tú štítnicu,lebo hypotyreóza môže brániť otehotneniu 😉 ...potom to bude ok

miri žiadne strachy,všetko je isto ok...veď ako inak keď si sa už toľko natrápila,ozi koľkáte to bolo tvoje IVF?

tomka a ty kedy ideš " na to? " /moje zlato 🙂 /

zuzlik ty chystaj domček 😀 😀 ...vedela som,že ma predbehneš...ale možno budeme " bruškovatieť" spolu,aj keď tým KETom ja už neverím...ale uvidzime,ta ne?

bobjan tak sme na tom rovnako aj ja včera krv negat. 😀 😀 ...konečne môžem začať ŽIŤ! predtým keĎ ma bolela hlava-nemohla som si dať tbl,lebo čo ak som gravidná? nemohla som si dať "frťana",lebo čo ak som gravidná?? nemohla som dvihnúť ťažkú tašku,lebo čo ak som gravidná??? odteraz na to kašlem!! žiadne ležanie po KET,žiadne hladkanie,žiadne ňuňuňu,moje zlaté embryjká,nič!!! budem fungovať úplne normálne 😀

pekný dník,majte sa.

tadea
25. sep 2009

zuzli a prečo som chcela link na RF? no predsa som si chcela pozrieť fotky tých fešákov o ktorých stále "básnite" 😵 😵

zuzla80
25. sep 2009

Ahoj Tadeuš - mojko mrzí ma to, ani nevieš ako veľmi... 😔 A to sa vraví, že september je najúspešnejší.... 😔 Ale ta hej, ta raz budze dobre, uvidzíš 😀 😀 Ideš do ďalšieho KETu, či dávaš pauzičku? Ta ja dúfam, že budeme spolu tehuľkovať, potom keď prídeš na východ, ta dame stretko dakde a pokočikujeme, no ne 🙂
A ako sa ti pozdávajú reprofiťácky doktori - Koudy ale v skutočnosti vyzerá ešte lepšie ako na fotke 😉

tomka12
25. sep 2009

Tadea ☹ 😢 , ale ako som pisala, raz sa kazda z nas docka...len kedy to bude!?
Ja idem do Brna az 6.10., som velmi zvedava... 😉

bobjan
25. sep 2009

Tadea 😔

tadea
25. sep 2009

joj zuzi,do KE ja chodím straaaaaaaašne rada,veď som tam študovala 😉 ...vždy keď idem k rodičom na východ zastavím sa tam,zbehnem do Optimy a tak...

tomka a ty si už bola na IVF? stále to z teba ťahám,ale som straaaašne zvedavá...preto som už taká stará 😨

bobjan aj ty ma zaujímaš-už si vyčerpala všetky 3 pokusy tu na SK? 😕

píšte,píšte dievčatá,ja prídem asi až večer,páčko 😎 😎 .

tomka12
25. sep 2009

Tadea, to je v pohode...ja som bola na slovensku 2x na IVF, mala som dokopy 6 neuspesnych prenosov, chodila som do splnu...

takyna
25. sep 2009

Ahojte kočky 🙂 , tak náš fešáčik mi odpovedal na meil, v tomto znení, že štítna TSH 4,15 odporučil by som zvýšiť dávku na 100mg, tak môžem začať stimulku od menzesu čo? 😨

mirinda10
25. sep 2009

tadea ja som mala 2 IVF, 3 KET vsetko v Iscare a v Reprofite 2 minimalne stimulky takze sa to podarilo na 7mi pokus

tomka, takze toto bude 7 mi aj u teba tak tuj tuj nech sa podari

bobjan aj tadea moc mi je to luto, ze to nevyslo ale ste silne zenske a tak lahko sa nevzdate a vydrzite urcite sa to musi raz podarit, treba len verit a neopustat sa

inak tadea ja som bola druhy den po ET v Rime letecky- sluzobne, potom som bola na hriboch a to som pekne slapala do kopca, vobec som sa nejak nesetrila, ziadne lezanie a vidis uz mam 1,5kg navyse 🙂 bobaci rastu ako z vody nebojkajte dobre bude

pekny dni a dnes je konecne piatok juj ako sa tesim

uz pozeram na nete nejake postielky aspon sa nejak odreagujem 😉

tanitta
25. sep 2009

Ahojky..
Taky.. asi hej;)...to video nema chybu tusim som to uz videla 😉
Tadea...ja som uz nejaka dokrutena... 😨 😕 ...ty nechodis do R?... ci ako?...ked si nevidela dr live 😎 ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre