Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ninockaskv
15. mar 2010

taky, tak to je dobra sprava.... hadam to aj nasemu drobcovi pomoze sa zavrtat.. a vobec si z toho nerob tazku hlavu, to je normlane, ze mas takyto stres.. ved kto by nemal, po tom vsetkom..

neboj sa, oni to preziju.. hlavne, nech vy dve ste v poriadku a zdrave 😉 😀

takyna
15. mar 2010

Diky Ninocka, ved to , len aby sme vydrzali, 🙂 drzim ti palce nech ti vyjde Ketko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dior
15. mar 2010

taky ja som ti hovorila,ze to bude dievcatko-co vestica sa sekla 😉 ,uz nech mas po 30tt

ninockaskv
15. mar 2010

taky, vydrzite, tentokrat az do zdarneho konca, verim tomu... . 😉

hadam vyjde, moj chlap tomu stale intenzivne veri 😅

takyna
15. mar 2010

Diorik veru, vo veku som nikdy tak tuzobne netuzila mat po 30tke, ale v tehu 😀

rebeka33
15. mar 2010

Ahojte dievčatá,
ja som si dala pauzu trocha od koníka a teraz som vás hodinu dočítavala. 😀 😀
Shandy držím palce na štvrtok a daj vedieť čo ako.
zuzla malá je prekrásna ,pekná fotka. Ja som na ňu civela tiež hodnú chvílu. fakt pekná. 😵 Prepáčte čo je to FB?
Lenka písala o nejakej starej témičke ,ktorá je to?
Taky vôbec nie si hysterická, ja budem horšia- dúfam. 😀 Lebo radšej sa báť ako sa zľaknúť. Aspoň v tomto prípade.
Ja mám ešte čas do apríla,l ale zastavím sa častejšie.
pozdravujem Vás všetky a prajem pekný deň. 😎

anty
15. mar 2010

Ahoj holky hlásím jedno mimčo v bříšku už i ze srdíčkem. Tímto jsme v reprofitu skončili.

shandy
15. mar 2010

ahojte babulky 🙂
kanhwa drzim palce, nech sa vam to co najskor podari a osvojene babatko nech ma co najskor novych rodicov. nasa znama si teraz osvojila druhe, tak sa tesim ako malinku uvidim 😵 😵
taky tak hlavne, ze vsetko dobre dopadlo...vobec sa ti nedivim, ja by som stresovala stokrat viac ako ty, po tych skusenostiach. verim, ze tentokrat to vydrzite. bibka nech sa v brusku drzi zubami nehtami 🙂
rebeka dakujem, jasne ze vas budem informovat 🙂
FB = facebook spravne? 🙂
rebeka aj tebe to utecie, tak ako mne... 😉
anty to je super 😵 😵 😵 😵 😵
velke gratulacie a drzim palceky, nech sa drobcek drzi a nech prospieva 😵
budem si z teba brat priklad 😅

mircalla
15. mar 2010

taky, mna obcas daco pobolieva, ale nejako sa tym nestresujem

ale uplne ta chapem v tvojom pripade

anty gratulujem

nonocka drzim palce na ketko

ja mam zajtra sono po 4 tyzdnoch, tak som aj zvedava aj sa bojim trosku, ci bude vsetko ok

shandy
15. mar 2010

mircallka drzim palce na sono, dufam, ze vsetko bude v poriadku...s bytom nic nove?

ninockaskv
15. mar 2010

mircala, bude to v poriadku.. uvidis 😉

anty aj ja blahozelam, vidim, ze ten RF stale boduje 😀

kanhwa, kde sa dopatram nejakych informacii o tom, co treba podnikut, ked sa chce osvojit dietatko? uz sa tak nejak hotujem, ze zagooglim.. 😅

mircalla
15. mar 2010

s bytom nic, jeden sme boli pozriet, ale nieee....samozrejme priatel, mne sa pacil
dneska ideme dalsi...ale aj tak myslim stale na to sono...to je take rozhodujuce okolo 20tt

ninockaskv
15. mar 2010

v klude, pomeraju vam babatko a urcite nic zle vam nepovedia... 😉 a ani sa nenazdate a mozno aj byt si najdete, ktory sa vam bude pacit obom 😀

shandy
15. mar 2010

nebooj mircala dobre bude. tfuj, tfuj, tfuj...
no ved uvidis co ten dnesny. hlavne je, ze je zatial co chodit pozerat. lebo ratam, ze takych bytov vela v BA byt nemoze 🙂

gabikasz
15. mar 2010

aanet ja mám cenník taký kde je rozpísané aj Pigd neviem to vložiť ak chceš napíš mi mailovú adresu a prepošlem ti to

mirinda10
15. mar 2010

hlasim prichod ale iba tak na rychlo

mam stale problem s mlieckom a s prisatim bojujeme ako sa len da aj ked vela pijem, jem vsetko od homeopatik, vitaminov a cajov ale stale malo

museli sme v nemocke prikrmovat a asi aj dnes v noci budem musiet urobit UM ak chcem aby spala aspon 2 hodky nakolko potom je taka hladna, ze sa neprisje a strasne place

pridam par foto, nemam cas viac pisat idem mala place ale aj to sa spolu naucime

mircalla
15. mar 2010

mirindi, zlatinko, vitajte doma...este raz srdecna gratulacia a vela zdravicka celej rodinke

skoro ste doma 🙂

dufam, ze potom pridas aj fotky aj dake detialy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

avaka
15. mar 2010

Caute koceny,
ved vas ledva stiham ako tak precitat... 😅
Kanhva,dufam,ze sa coskoro dockate dietatka,kiezby este tento rok 😉
Zuzli,nadherna je Ninka na tej fotke 🙂 a fakt vyzera,ze si spokojne buvinka a pritom bola taka akcna?.. 😵
Ninocka,aj ja som brala kajenske korenie 😉 ,len si uz nepamatam,ci jednu ,alebo 2 tobolky,myslim,ze jednu a po ET uz len kazdy druhy den,ale doplnala som chilli paprickami,mnaaam,tie mi teraz veru chybaju... 😝
Taky,super,ze je vsetko v poriadku,uz aby si mala po tej Tvojej mete,nech si aj psychika oddychne,ale ja Ta uplne chapem,tiez by som stresovala..Ale ver svojmu dievcatku.. 😉
Anty,gratulujem k srdiecku,dalsi bod pre R 🙂 Uzivaj si tehu 😵
Tani,som sa pobavila,ked som si Vas predstavila,ako zdrhate z izby ako spioni,je to sranda,co musi clovek niekedy pri detoch absolvovat.. 😀 Oni sa nezdaju,nasa mala uz teraz ked ju uspim,pootvori oci,ci som tam,tak ked stihnem,pichnem hlavu pred nu nech ma vidi a spi spokojne dalej.. 😀
Juli,aj tak to pekne zvladas a dufajme,ze uz to bude len lepsie a lepsie,aj ja v to dufam.. 😵 😵 Ako uspavas drobcov?Ja malu len na rukach.. 🤐 Ona vobec sama nezaspi..Nie,ze by mi to vadilo,len neviem dokedy ju unesiem.. 😅 😀 😀 Inak,ked si bola u tej dr.kvoli tej kolike,tak mi dala letak na espumisan 😖 ,no to keby som vedela...to mi mohla povedat aj do telefonu..Teraz mame niektore dni uz o.k 🙂 ,ale niekedy su stale riadne place
Mircalla,dufam,ze najdete coskoro nejake utulne hniezdocko pre Vasu rodinku 😉

Mirinda,este raz gratulujem a vitajte doma 😵 😵 Emuska je krasne dievcatko 🙂 Mliecko sa Ti urcite rozbehne,ved to je len 5 dni,hlavne malinku prikladaj.. 🙂 Ja som v nemocke mala tiez velmi malo a to sme tam boli dlhsie,asi na 6ty den som sa snazila odstriekat a asi hodinu mi trvalo,kym som nacapovala asi 10ml 😅
Pozdravuje vsetky,Shandy daj vediet,ako si dopadla 😉

tanitta
15. mar 2010

avaka.. a to este pridete na vseliake ine finty 😉 casom 😀 ...
anty.. velka gratulacia 😉 ...takze do R uz len po" brasku" 😎 😉
miri.. mne sa mlieco pustilo az po 13dnoch neboj... bude.. si trpezliva.. dolezite je aby si bola hlavne v dobrej psychickej pohode.. to je najvacis zaklad tvorby mliecka ;)...
kocky dobru noc

bakosko
15. mar 2010

baby nehnevajte sa že sa vam vtieram ale nezostal nahodov niektorej ESTROFEM alebo PREDNISOM budem rada ak sa niekto najde dakujem pište do IP

maciatko31
15. mar 2010

Anty gratulujem a drzkajte sa.

Ja zacinam stimulovat na soft niekedy na buduci tyzden. Prida sa niekto? 😵 Jaj, ved vy ste tu uz skoro vsetky tehotne. No nejaka partacka by potesila.

bakosko
16. mar 2010

maciatko ja som neni este tehulka ja idem na buduci mesiac na ketko čaka ma jeden snehuliačik 😀

takyna
16. mar 2010

Ahojte kočky 🙂

Anty gratulujem k tehu aj k srdiečku 🙂 len tak ďalej 😵 😵 😵 a prajem aj všetkým ostatným stimulantkám nech sa zadarí a rok 2010 je pre nás všetky ten naj,naj,najlepší 😵 😵 😵 😵

Miri vitajte domka, 😵 na mliečko skús klasickú vineu , mne to zaberalo riadne, teším sa na fotečky 😵 😵 😵

pozdravujem všetky 😵 😵 😵 😵

takyna
16. mar 2010

Rebeka vitaj, držím palce na apríl, aj ja sa na apríl už teším 😉 🙂

takyna
16. mar 2010

Jéj Miri ved uz su tam fotecky, krasna je Emicka a ako sa pekne usmievka 😵 😵 😵 😵

bobjan
16. mar 2010

Ahojkyy🙂

Anty, gratulujem k srdieťku 😉

Miri, malá je nádherná 😵

Dievčatá veľa šťastia do stimulky a držíme palce!

Všetky ostatné vás zdravím 😵

mircalla
16. mar 2010

jej mirindi...krasnucka je...a aka baculka mala...

lahhel
autor
16. mar 2010

Ahojte kočky 🙂

Mirindik, vitaj domka, Emuska je nadherna a ako krasne sa usmieva...tak aby ste boli zdravucki a uzivajte si to spolu 🙂

Všetky vas pozdravujem a prajem krasny dnik 😉

zuzla80
16. mar 2010

Jeeej Mirindik vitajte domka. Pozerala som fotečky, Emuška je nádherná - držte sa nech ste zdravučký a nech sa mliečko čo najskôr rozbehne, aby sa Emka poriadne napapkala.

Mircalla držíme palce na dnešnom utz. Bude dobre uvidíš - ja ti poviem, že mňa pred morfologickým utz 4krát prehnalo 😅 , čo som sa obávala, i keď v kútiku duše som verila, že je všetko v poriadku.

Taky som rada, že ste na poradni dopadli dobre. Maličká má peknú váhu 😉 A s tými bolesťami si nerob nič - aj ja to zvyknem mať - aj som minule spomínala lekárke a ona vravela, že to tehotenstvo neovplyvňuje. U mňa je tá bolesť na pravej strane, začne ma pichať, potom mi to vyžaruje do boku a neskôr tak do 1/3bruška a aj keď si ľahnem, tak trvá hodnú chvíľu kým to prejde, aj to hľadám dlho polohu, pri ktorej to nebolí.

Avuška ahooj, si sa dlhšie neukázala, ale určite chápeme, maličká dá určite zabrať. My sa hrozne potešíme, keď vás maminky aspoň na chvíľku zbadáme a že si nájdete ešte aj pre nás čas. Pozdravujem Elušku 😉

Lenik ako výsledky ešte nevieš?
Anty gratulujem k srdiečku 😉
Maciatko držím palce na softík, proste chceme ďalší úspešný bod pre R. 😉

Všetky maminky, tehuľky, stimulanty a čakateľky pozdravujem 😵

kanhwa
16. mar 2010

Ahojte 🙂
Miri - vitajte, krasnucka je mala, normalne sa usmieva na tej jednej fotke 🙂 Skutocne nadherne dietatko 🙂 🙂 🙂
Taky,
tak ty budes mat dalsiu babu do paru? Gratulujem 🙂
Juli,
super, ze mas taku vypomoc 🙂 Nech ta pocity cinskeho vazna co najskor prejdu 😉

Dakujem Vam vsektym za povzbudive slovka, bolo by to nadherne, keby uz na Vianoce bolo nase dietatko s nami. No ved uvidime...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre