Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

avaka
16. máj 2009

nezaskoci...ja rovno z konzultacie na opu 😀 ,budem11dc,vacsinou mi vzdy tak vychadzal odber doteraz.A vajka rovnakej velkosti.. 😎 u mna rarita.Urco dam vediet.. 😉

labus
16. máj 2009

Avaka ahoj tak to sa tam fakt stretneme -super štelcl bude mat asi nabytý program v pondelok 😀 😀

tanitta
16. máj 2009

takze baby sk stretko v cz 😀 .. tak sa drzte 😉 ....
avaka.. tomu sa hovori dokonaly stimulacny prtokol 😀

tanitta
16. máj 2009

protokol 😀

avaka
16. máj 2009

ahoj Labus,no aspon sa zabehne hned z pondelka 😀 Na kolku Ti kazal?Mne medzi 8-9h.Ozik,prosim Ta,kolko si pichas pregnylu?Mne kazal 1 amp.,ale vzdy som pichala dve 😕

labus
16. máj 2009

Avaka mne vždy kažu jednu ampulu a mam príst rano na 7,30 -8,00 kedy maš pichnut?ja 21,30

avaka
16. máj 2009

aj ja 21:30,booze vydrzia do deviatej.?.. 😅

avaka
16. máj 2009

Tanit,mne takyto protokol vyhovuje.. 😎 Naco zbytocne 6 navstev pocas cyklu,ako inde..ale zase na druhej strane,radsej by som to mala pod kontrolou..

labus
16. máj 2009

Avaka určite vydržia neboj oni vedia čo robia 😉

avaka
16. máj 2009

Dufam,tak sa tesim,Ty pojdes Labus asi pre do mnou,ale stretneme sa urcite 🙂

lahhel
autor
16. máj 2009

Avaka, tak vitaj medzi nami...sme radi, ze mame dalsiu reprofitacku medzi nami...Tak to je super, ze nemusis ani na 2UTZ a hned k odberu...Ja idem v stredu na 1UTZ - 8DC, tak uvidim ako to dopadne...tak ti drzim palceky, aby bola krasna zdrava urodicka 🙂

Takisto samozrejme drzim palceky aj labus, nech to dopadne na vybornu 🙂

avaka
16. máj 2009

Ahoj Lahhel 🙂
Dik za palceky,dufam ze nam to vsetkym dopadne dobre,drzim palce aj ja na UTZ 😉
Ja uz sa pomaly chystam na pregnyl...

labus
16. máj 2009

Lahhel tak som bola na pregnyl a kamoška služila a odmietla mi ho pichnut do brucha lebo na navode je do svalu písane takže ho mam zasa klasikuš do zadku 😀 😀 😀
Avaka tak aj ty už ho máš za sebou že 🙂

avaka
16. máj 2009

ja som ho dala automaticky do zadku 😅 ,vzdy som ho tam davala.Asi je to jedno.. 🙂

julietka
17. máj 2009

ahojte babulky, jeej avaka vitaj medzi nami takto online 😉 😉
dobre ste spravili babule, pregnyl sa musi pichat len do svalu, naozaj je to tam napisane tak ako pise labus 😵

labusik a avaka ja vam tak velmi na zajtra drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂 uvidite budete mat kvalitnych bojovnickov a pridete si po nich najneskor vo stvrtok 😵

avaka to pozeram aky si ty mala ale rychly priebeh svojej stimulky, asi by som tiez koktala keby mi doki na 1UTZ povedal ze hned je OPU 😀

lahhel ako si citis mojka? ja som sa tiez tesila ze nemusim konecne pichat a mam prvu stimulku s tabletkami, uz potom to minimalne dopichavanie menopuru bolo v pohode 😉
vidim ze v stredu ides na UTZ, tak sa tu budeme naraz hlasit s vysledkami,ja idem v stredu na krv 🙂

lahhel
autor
17. máj 2009

Ahojky vsetkym 🙂 dnes je uuuuzasny krasny slnecny den, tak sa tesim...

Labusik a avaka, zajtra drzim straaasne moc palceky na kvalitnu urodicku 😉

Julietka, veru veru, v stredu budeme referovat vysledky, ale tie tvoje budu ovela krajsie ako moje, lebo ja budem len v polovici cesty a ty sa uz budes tesit na krasnu bambulku 🙂
Citim sa inac dobre, nemam ziadne zmeny, ze by na mna tie hormony nejako vplyvali, ani neviem ze ich beriem, akurat ze ma dnes zasa pobolievat dost lavy vajecnik...ale mam problemy s lavym bedrovym klbom, tak som rozmyslala, ci tie bolesti mi nemoze sposobovat prave ten klb...

avaka
17. máj 2009

Ahojte 🙂
aj ja vam zelam krasny slnieckovy den..
Julietka,ja keby som vedela,ze to bude mat taky rychly spad,hned by som isla na UTZ rovno do R.Dufam,ze mi to tu doky dobre pomeral...ale dufam,ze hej.
Tesim sa v stredu na Tvoje hcg,to budes kolky den ?
Lahlel a Tebe peknu urodicku na UTZ 😉

julietka
17. máj 2009

lahhel nemoze ta ten klb boliet z tych hormonalnych zmien?pytam sa preto, lebo aj u mna to tak je, dokonca pred kazdou MS mam take bolesti ze sa na to budim. ale vzdy ako sa mi spustila mrcha tak to s tym odislo
to je dobre ze nepocitujes inak ziadne zmeny a nerobia ti zle tie hormoniky, tiez som nikdy nevedela ze ich beriem 🙂

julietka
17. máj 2009

avaka v stredu bude uz 15den po ET, ale v utorok z pracovnych dovodov nejdem, preto az v stredu..
a neboj 🙂 tvoj doki urcite dobre premeral foliky, ved to je tvoje velke plus ze tak superovo reagujes na liecbu 😵

labus
17. máj 2009

ahoj kočky
Lahhel to ta može boliet klb z hormonou neboj to prejdea inak aj ked sa začínaju tvorit folíky to niekedy riadne cítit vaječník -držím palčiská na UTZ
Julietka ty pohlad bruško a čakám v stredu hlasenie o vysokm HCG
Avak a nám dvom želám uspešný zajtrajší den 😉

zuzla80
17. máj 2009

Ahojte babulky, ja som vás prišla len tak na rýchlo pozrieť, lebo som bola straaaašne zvedavá na našu Julietku - vieš, ako sa z teba tešííííím, jasné, tak aby sme to náhodou nezakríkli, ale som strašne prestrašne rada, že sa moje a Lahel tušenie naplnilo. Juuuj moja, normállne si mi vliala nádej, že to ide - Labusik vidíš, ber si príklad z našej Juli 😉

Labusik, Avka zajtra sa držte, nech všetko ide hladko ako po masle - prajem vám krásnu a hlavne kvalitnú úrodičku. Držíme všetko čo máme.
A Avka sme radi, že si sa k nám priadala - ďalšia do Reprofiťáckeho klanu.

Tánička malinký je nádherný ako vždy - fešáčisko jeden 😉

Majte sa paaa

tinka12
17. máj 2009

Ahojte babulky!!
julietka moja, strasne, strasne sa tesííím !!! je to uzasne!!!! 😵 😵 😵 😵 jaaj, tvoje // sú zlepšováky nalady a povzbudením 😀
takze baby, teraz pekne poporadí....predsa v tom nasu juli nenecháme samú, nie? 😀 😀 😀

labus, zajtra na teba budem strasne strasne mysliet, dufam, ze vajka tam budu a budu kráááásne ...verím, ze ano a že budes odcházdat stastná 🙂

lahhel, takze hormoniky ta nenicia..fajn, aspon to lahko zvládas 😉
inak, mna strasne bolela dnes ta cysta na lavom vajecniku...som zvedava, ci narastla...chystam sa v obdobi ovulky ku mojej gynekologicke nech ju zmera... a pozrie aj folikulometriu rovno 😕

avaka, vitaj 🙂
tani, zuzik,ahojte 😵
vsetkym krásny vecer 🙂

lahhel
autor
17. máj 2009

Zuzla ahojky 🙂 Tak a ty ako zvladas stimulku? hormony ta nenicia? Ides na kontrolu vo stvrtok po mne, tak dufam, ze budeme spokojne 🙂 ides do Brna na UTZ?

Ahojcek Tinka 🙂 tak dnes nas bolel narovnako ten vajecnik, stale ho citim...ale co uz, som teda velmi zvedava, co mi povedia v stredu na UTZ, ci tam bude doki tu cystu vidiet...a mozno je to dobre, ze Machac ma dovolenku, apson budem na tu cystu poznat nazor tretieho doktora 🙂 A pekne chod k svojej lekarke, nech ta poriadne pomerá, aby si mala aj ty istotu ze cysta nerastie 😉

Pekny vecer vsetkym a labusik a avaka zajtra sa drzte 🙂

zuzla80
18. máj 2009

Ahooojte 🙂
Tinka vitaj - a tebe zrušili fotku 😕 či to si si samai?
Lahel ahojky - mám už za sebou 3pichačky 🙂 - skúšam si to tentorkát pichať zrána, predtým som stále k večeru, tak som zvedavá, ako to vo štvrtok pôjde. Asi je moje telo už zvyknuté na dávku hormónov, lebo musím zaklopať, že zatiaľ nič také extra nepociťuje - okrem vaječníkov, raz jedna raz druhá strana - ale to skôr beriem ako dobré znamenie, že asi sa tam niečo miesi 🙂
Inak idem do Brna na utz - o 11.30 ku Koudelkovi - tak som nedočkáva ako to celé dopadne.
Lahel ty si ku komu objednaná? A ty sa ako cítiš? Už je lepšie? Čítala som, že máš problém s kĺbom - tiež si myslím, že to môže byť z hormónov.

Julietka a nehodíš nám testík do albumu, nech sa aj my trošku pokocháme z tvojho testíka 😉

Labusik, Avka - držte sa - asi už sladko spíte na operačnom stole 😉

mirinda10
18. máj 2009

tak uz som spat po vikende tak moj status mrcha nikde ☹ ako citam julietka nasa tehu no videla som som cez vikend vela bocianov tak to asi leteli za julietkova ale dievky moje bolo ich dost, tak aspon pre kazdu jeden a ta ktora viac poslucha aj dvoch 😉

ja naivne som si zobrala tabletky na vikend

co funguje na tu mrchu nech zacne radte nech nieco zacnem robit nemozem len tak citat ako stimulkujete, tehulkujete, dve ateptky dnes na OPU drzkame prsticky na krasne vajka a ja nic ☹ a potom tu budem uplne sama samucicka ☹

pekny slnecny den prajem

zuzla80
18. máj 2009

Miri to je fakt zákon schválnosti - a neskúšala si červené vínko, horúci kúpel alebo sexík? Alebo všetko dokopy 😉

lahhel
autor
18. máj 2009

Dobre ranko a krasny slnecny dnik 🙂

Zuzla, ja ani neviem ku komu som objednana, len mi povedala, ze na 10.30 hod a bola som rada, ze tam mozem ist...ale bud Stelcovi alebo Koudelkovi, Machac tam nie je...ale to je jedno, hlavne nech su dobre vysledky aj tvoje aj moje 🙂

Mirinda, neboj mrcha dojde, mne najlepsie zabera horuci kupel...ale co ti zuzla odporucila to tiez nie je zle a najlepsie vsetko dokopy 😀 To je ako naschval, aj mne chodi mrcha presne ako hodinky, a teraz mi to chvilu meskalo, ako naschval...ale uvidis, co skoro pride...a ked budes sama, budeme ta povzdbudzovat, neboj 🙂

julietka
18. máj 2009

ahojki lahhel, zuzlik, tinka, mirindik.. a vsetky dalsie babulky, ja som taka rada ze vas tu mam, uplne super na mna posobi takato vasa psychicka podpora a drzanie palcekov, vidim ze to pomáha 🙂 😵

zuzlik na tom testiku som mala taku slabulilinku palicku ze neviem ci by to aj fotak zachytil, aj ked volnym okom to vidiet je. Skusala som to fotit telefonom ale bolo to rozmazane. Skusim si kupit asi test s vyssou citlivostou, mala som iba ten jeden mamatest kde je citlivost tych 20jednotiek. Zajtra si ho urcite spravim, aby som nebola v stredu sklamana.
Inak dnes mi je pani hovorila ze ona bola na krvi pretoze mala vsetky domace testy pozitivne a aj krv jej vysla pozitivna a napokon nebola tehu 😕 je to mozne??

babule ale ide to tu ako ne beziacom pase 🙂 v priebehu jedneho mesiaca skoro vsetky stimulkujeme a tehotnieme 😀

julietka
18. máj 2009

😉 mirindik a nechces sa dohodnut s dokim aby ti dal vyvolavacku? 😕 aby si mohla uz zacat stimulkovat. Skoda ze sa ti to tak pretahuje, ale neboj asi to tak mat byt a o to krajsi bude vysledok ked tak dlho musis cakat 😵

Inak mne tiez ako na just dorazila stimulkovska mrcha po nejakych 45 dnoch!

labusik, avaka myslime na vas, teraz uz mate vsetko uspesne za sebou a uz viete aj pocet odobratych folikov 😵 tak my tu budeme zvedavo cakat do vecera na vase spravicky 😉

zuzla80
18. máj 2009

Lahel tak verím, že v stredu a vo štvrtok budú krásne pozitívne správičky - to platí aj pre Julietku. Som dnes hrozne zvedavá na Labus a Avku - už sa asi prebúdzajú z narkózy 😉

Julietka veď aj my sme radi, že si tu s nami, ani nevieš akú nádej si nám (teda mne určite) dala, že to proste ide. A s tou pani mi je to akési divné - možno, že drobec sa uchytil a neskôr odišiel. Ktovie, radšej sa nad takýmito vecami netráp - proste musíš myslieť len a len pozitívne - lebo nás už čaká len krásne a bezproblémové tehuľkovanie.
Juli chcela som sa ťa opýtať, ty si si začala pichať heparínové injekcie od transferu alebo po OPU? A picháš každý deň?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre