Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

shandy
17. jún 2010

lenik dakujem, ja tiez dufam, ze to vybavil, lebo dostane po zadku, koudas jeden 😀 😀

ninockaskv
17. jún 2010

no, sem ku vam sa dostat.. od rana klepem do pocitaca, milion mailov.. nie a nie sa sem dostat.. 😀

prisla som, precitala som, nazbierala pozitivnu energiu.. 😀 no ja testnem, lebo v sobotu mam tu svadbu, aby som vedela, ci mozem pit.. a poslednykrat som nezvladla volat do GF po vysledky, volal priatel... modlim sa, aby to tentokrat boli pozitivne spravy, ale ked vidim v tej tabulecke, co mate vsetko za sebou... no jo, kazda si so sebou nesieme nieco 😒 ☹

rebeca_1
17. jún 2010

@olympia dakujem.
@orsulka aj tebe dakujem. No vidim, ze ti Stecl pomohol. Uzasne. Aj ja by brala vsetkymi desiatimi the tweens. Ale budem dakovat Bohu aj za jedno jedine.
Tak Vam baby zavidim to tehulkovanie, aj ja chcem....
Opatrujte sa!

rebeka33
18. jún 2010

Ahojte babule. Zdravím všetky, ja stále nemám net a neviem kedy bude. Tak zasa len na skok z požičaného.
Ja stále čakám na 3 usg 2 doki nevydeli žiedne srdce, predtým bolo. No hcg stúplo tak ma nechajú čakať min. do pondelka. Idem sa zblázniť a veľmi mi chýbate. Dúfam ,že ostatné tehule sú O.K. Oršulka kedy si mala posledné usg a boli tam srdiečka oboch detičiek? je medzi nami len 3 dni.Diorík som nenašla ešte nie sú fotečky?
Ostatné tehule ešte sa držkajte. Prajem pekný deň.

lenka20
18. jún 2010

rebeka33 - moc moc moc drzim palce nech do tretice je vsetko dobre a nech tam najdu poriadny zvon srdieckovy 😵 😵 😵 myslime na teba, aj ked si bez netu, drzime palce, myslim, ze mozem hovorit za vsetky...chvala bohu ze HCG stuplo, snad je to na dobrej ceste...

olympia
18. jún 2010

@rebeka33, pripájam sa k Lenke a tiež silno držím palce.
@shandy, ty nech máš dnes úspešnú kontrolu! 😉
@ninockasvka, nech nájdeš na teste dve čiarky, to bude asi najkrajší svadobný dar, však? 😵
všetky vás zdravím a tiež už vyhliadam správy od dioríka. 🙂

moni19
18. jún 2010

Ahojte,
Rebeka, držím palce. Z toho čakania by som sa aj ja zbláznila. Verím, že to bude dobre, keď hcg stúpa.
Drž sa. 🙂

Shandy veľa šťastia na kontrole. Dúfam, že ťa potešia a ty nás. 😉

Zdravím všetky. 🙂 🙂 🙂

zuzla80
18. jún 2010

Ahojte, hlásim, že my sme ešte stále kinderko 🙂

@rebeka33 aj ja na vás stále myslím, tiež ti úprimne prajem, aby srdiečko bilo ako zvon, to čakanie musí byť hrozné, hlavne nech to všetko dobre dopadne 😵
@lenka20 ty sa ako cítiš, tehuľka naša, tajne dúfam, že všetko v najlepšom poriadku thuj thuj thuj 😵 😵 😵 pre šťastie
@shandy stískam paľuchy, nech dnešná kontrola dopadne na 1* ale hlavne nech to na OPU odpáli ešte lepšie v podobne krásnych vajúchov.
Inak Moni kedy má mať kontrolu ohľadne KETu? Tiež už sa jej to blíži však?
@ninockaskv aj tebe stískam palce, nech KET vypáli pozitívne a všetko dobré k svadbičke prajem a k tomu krásny darček v podobe krásnych D1 😵 😵 😵
Mircalla aj naša malá je taký tučko - my sme v 36tt mali 3150g, hlavne, že je všetko v poriadku 😉

mircalla
18. jún 2010

@rebeka33 - to je ale dobre ze HCG stupa. ja som nemala akciu (bol to missed, ale som krvacala tiez, len plod ostal vnutri) a HCG mi merali v 2 dnovych odstupoch a klesalo.....
a pri prvom spontannom tiez

@shandy drzim palce

mircalla
18. jún 2010

zuzlik este som sa chcela opytat, mala tiez tolko kope? tento moj kope skoro cely den....ked mam 3-4 hodiny dokopy ze nekope, to je vela.....som sa bavila s jednou kockou z tej predporodnej, a ona, ze ju len sporadicky
ten moj teda dava riadne
inak uz sme hlavickou dole 🙂
diorik, stale kukam ci nie su spravicky, ale zatial nic

lenka20
18. jún 2010

zuzlicek citim sa OK zatial, klop klop klop 😉 tak ninka sa neponahla veru, dobre jej je v brusku 😉
mircalik no bude to asi aktivny chlapcek ten tvoj filipko, alebo futbalista 😉 a super, ze uz sa natocil ako ma byt, sikulka mala 😉
no, musim ist varit, tak zatial paaacko

zuzla80
18. jún 2010

@mircalla aj moja dosť intenzívne kope a poslednú dobu sa tak naťahuje, že na ľavo stále vystrkuje buď nožku alebo kolienko a minule mi v noci počas spánku dala takú šupu do rebra, že som sa až zobudila - ale kopká dosť veľa počas celého dňa a všimla som si, že keď si občas dám kávu, tak je čulá ako rybička 🙂 . Ale ja som rada, lebo aspoň viem, že je v poriadku 😉 No asi budeme mať hyperaktívnych tučniačikov 😀

zuzla80
18. jún 2010

@lenka20 to sa teším 😵 , a niečo fajnové navar 😉

mircalla
18. jún 2010

no asi jo...mne sa brucho vlni skoro cely den, presne, to uz ani neni moc kopanie, stale sa natahuje a presuva...
hyperkativny to veru je, akurat v noci spinka

takyna
18. jún 2010

Ahojte kočany 🙂

Bohužial aj my sme ešte kinderko 😒 , moja mala sa menej hybe ako vy pisete, a v noci spinka, dufam, ze je to ok
lebo potom mam iba stres

v BB prsi , tak je taky spavy den, Zuzik drz sa v sobotu v nemocke, ten termin 25.6 by sa aj nam pacil 😉 🙂

lenka20
18. jún 2010

takynka zlaticko ja mam z teba taku radost, ze si este kinderko, len si spomen pred par mesiacmi ze si sa mala a chcela si potiahnut aspon do 32tt 😉 😵 😵 😵 😵 ale chapem ze uz toho mas dost a chces mat malu uz pri sebe, diorka ti narobila chutky, vsak 😉 😵

takyna
18. jún 2010

veru Leník, ako pises presne Diorka ma navnadila 😉 🙂 , no som tiez milo prekvapena aj doktor dokonca, ze to takto pekne tahame, doktor si myslel , ze ked ma rozstihne budeme rodit 🙂 , ale Bibuse sa nechce 😝 😵

ninockaskv
18. jún 2010

ahojte.. kym kopu, dobre je.. radsej nech kopu.. 😉 😉 😀 😀

teraz sem kazdy den chodim pozerat, ci je taky a zuzlik 2v1 xixixi dufam, ze budu aj dalsie dobre spravy 😵

ja mam nastastie vela roboty v praci, nemam cas skumat kazde pichnutie v bruchu a riesit to.. dufam dufam, ze sa drobci chytia 😔

lenka20
18. jún 2010

ninocka thuj thuj thuj 😵 😵 😵 😵 😵 teraz si ktory den po ET? musia sa chytit drobciatka 😵 😵 😵 maju to prikazom 😉
taky tak prijemne prekvapko aj pre dokiho 😉 kde budes rodit, u vas alebo sa chystas niekam inam? kamoska rodila vo zvolene a bola spokojna.. a je tiez z BB z nasho byvaleho panelaku na javornickej 😅

moni19
18. jún 2010

Ahojte Taky a Zuzlik, tak ste ešte pohromade? Pekne to ťaháte. Ja viem, že už by ste ich chceli mať pri sebe. 😵
Asi fakt budete rodiť spolu. Každy deň už čakám, že sa tu objaví nová správička a vy furt ništ. 😉

Ninocka to je dobre, že nemaš čas na kontrolovanie sa. Ja to mám tiež tak radšej. Ale držím palce na test. 😵

Ja idem v pondelok na UTZ. Som zvedava na ten moj prirodzený cyklus. Teda na sliznicu. Alchemilka mi tečie aj ušami. 😅 Tak som zvedavá, na ich názor. 😉

lenka20
18. jún 2010

moni ja som vacsinou mavala lepsiu sliznicu bez liekov ako s nimi... alchemilka to isti 😉 tak v pondelok sa uz nieco zacne diat aj u vas, to je super 😵 😵
shandy som zvedava tiez kedy poreferuje ako sa maju foliky 😝

tanitta
18. jún 2010

kuk hviezdy este sa tu nerodi?... 😎 ahojteeeeee
@lenka20 ako?... testiky nachystane? 😉

moni19
18. jún 2010

Leni vážne? tak to si ma potešila. 🙂
Aj ja som zvedavá na Shandy. 🙂

moni19
18. jún 2010

Cakajuce na stimulku/ET:
Brita (34r), 2xIUI neg.(Helios Martin), 3xIVF vzdy bez ET- 1x2vaj., 1x1v.,1x0, vzdy sa embryjka zastavili, čaká na darcovské-Reprofit Brno, ET asi 7-9.8.
Lahhel (32r), 1xIVF Iscare-neg., 1x IVF Helios Martin-neg., 1 x prirodzene tt SP, 2xIUI Ferticent – neg., 1xIVF Ferticent SP, 3xsoft IVF RF – neg., planovane soft IVF RF – jul, aug 2010? (bravelle, clostil, prednison)
maciatko31 (33r), 2xIVF, 1xKET-SP v 6tt, 2xsoft IVF RF-neg., (anopyrin, prednison)
naduska (38r), 1xIVF Iscare – neg., 1xIVF Helios Brno, 1xET SP, 2xKET MA, 1x prirodzene tt SP, 1x mimomater., planovane soft IVF RF – aug. 2010? (clexane – MTHFR hetero ,hypofunkcia st.zlazy +protilatky= euthyrox 75,prednizon 2.5 mg od pozit.tt)
rebeka_1 (32r), 4xIUI Gyn-Fiv neg., 1xIVF ICSI Gyn-Fiv neg,, 1x IVF ICSI Ferticent OHSS, KET neg.,1x IVF ICSI Ferticent neg., konzultácia 23.6.
Tomka12 (31r), 2xIVF SK, 6xKET-neg.,1xIVF soft-neg., planovana laparoskopia, potom soft RF
Violoncielka (37r), 3xIVF ICSI-neg, teraz soft IVF RF august 2010?
Lenny71 (39r) - 1XIVF, 1xKET BA - negat, teraz soft RF negat., dalsie IVF soft v RF august?
..............................................................................................................................................................................................................................
Stimulantky/KET/ET:
Lenka20 (32r), ET s darcovskymi, posledny mohykan, ET 14.6.2010, verime
moni19 (35r), 1x IVF a 1xKET-Gync.OV- neg.,1x IVF Reprofit - neg.,KET jún, kontrola 21.6.
shandy (32r), 1.soft IVF RF, OPU 25.5. (bez ET), 2.soft IVF RF (menopur, prednison, anopyrin, fraxiparine), UZV 18.6.
...............................................................................................................................................................................................................................
Tehulky:
Orsulka (39r), 4xIVF, 4xKET, 3xIUI, 1xmimomat..tt, teraz soft IVF RF, OPU 8.5.2010, ET 13.5.2010, krv + 25.5. = tehu :o),TP: januar 2011
rebeka33 (35r), 2xKET, 2xIVF inde, teraz soft IVF RF, OPU 5.5. – 8 vaj., ET 10.5-2 embrijka, krv +24.5 = tehu :o), TP:?
Anty( 30r.) 2xIVF gyncen.OV, 3xIVF RF, tehotna, TP 6.11.2010
Mircalla (37 r.), 2xIVF SR, 3xIVF RF – 1xSP, 1xMA,, tehotna, TP: 08/2010, chlapcek
Olympia , 2xIVF, v RF - 2xsoft IVF, 1xIVF - tehotna, TP: 12/2010.
Takyna, 1x IVF Helios Martin –biochem. tehu, 1x KET–predčasný pôrod v 24tt chlapček umrel, 2 IVF soft RF, tehotna čakáme dievčatko, TP: 8.7.2010? (anopyrin, fraxiparine)
Zuzla80 (29r), 3xIVF SR (1xbez ET); 5xKET SR; 3xIVF Soft RF; 1xKET v RF; 1xbioch.teh.; 1xMA; 1xSP; tehotná po 3.softe v RF - TP: 06/2010 (prednison, fraxiparine)
................................................................................................................................................................................................................................
Maminy:
Avaka, 1 dieta Ela
Dior, 2 deticky - chlapci,
Julietka, 2 deticky, chlapcek Samko a dievcatko Ninka
Mirinda, 1 dieta Emma
Tanitta, 1 dieta chlapcek Adamko
.................................................................................................................................................................................................................................
Spriaznene duse:
Bakosko tehulka
Bobjan(32r.), prirodzene teh.-MA v 2.mes., 1xIVF Helios Martin (bez ET), minimálka Olomouc-negatívne, 2 a 3.IVF- FC Bratislava - negatívne, prirodzené teh. - MA v 12tt.
Kanhwa – adopcia
Ninockaskv – KET GynFiv
Labus
Cavik

ninockaskv
18. jún 2010

leni, dva dni po vas 16.6 .. veru, verime..

boze, uz piatok taka som unavena.. v pondelok idem skusat uces a saty na svadbu, tak aspon mam o program postarane a nemam toho plnu hlavu 😀

lahhel
autor
18. jún 2010

Ahojte babulky...dakujem vam, uz sa tesim..

lenik, moc moc budem drzat palceky, aby si bola tehulka...verim, ze ked sa vratim z dovolenky, bude ma tu cakat krasna spravicky a tvoje dve dialnicky...opatrujte sa....

Tehulky, verim, ze aj vy to potiahnete az od vasich terminov, keby nahodou to na niektoru prislo, budem drzat palceky aby vsetko dobre dopadlo 🙂

Ja sa tiez pridavam k heparinkam, fraxiparinkam....tiez mam nejake dva pozitivne vysledky z hematologie, tak sme sa dohodli s dokim, ze ked pojdem do dalsej stimulky, zacneme pichat...takze tak...

Vsetky vas moc pozdravujem, davajte na seba pozor a drzim palce vsetkym, ktore potrebuju 😉 papa

janula18
18. jún 2010

ahojte, chcela by som sa opýtať v auguste idem na soft do Brna a mám si zohnať inj. cetrotide alebo orgalutran. Vraj 2 - 3 kusy. Budem stimulovať clostilom a menopurom.
Koľko ste ich vy potrebovali, lebo sú dosť drahé a neviem či mám kúpiť 2 alebo teda 3.
Ďakujem

rebeca_1
18. jún 2010

@rebeka33 urcite srdiecko bije. Skus este zabojovat, nevzdavaj to! Stupajuce hcg je len dokazom, ze budes mat onedlho vytuzene babatko. Drzim palceky!

@lenka20 juj, tesim sa, ze sa citis dobre. Pomaly preberam od teba stafetu toho posledneho mohykana ))) S takymito krasnymi blastulkami aby sa to nepodarilo? Neverim... Uz teraz si jasna tehulka! Klopy-klop..

@lahhel ty nam pises priamo z Krety? No ty si zlata... Neboj, s fraxikom to tentokrat klapne. Inak aj ja som bola zrovna vcera na hematologii. Ja som si pichala fraxik cele 2 mesiace po OHSS, kym sa mi dala krv dokopy. Ale teraz si uzivaj dovolenku plnymi duskami, nebudeme predsa teraz riesit krvicku )))

Ja som dnes dostala ms, v pondelok rano idem na krvicku. Urobime HP a v stredu sup do Brna. Od dalsieho cyklu snad stimulujem. Tesim sa....
Opatujte sa baby a samozrejme drzim palceky vsetkym!

rikuska21
18. jún 2010

ahojte,

Rebaca33 drzim ti palce
Orsulka, gratulujem
rebeca 1 ajoj a sme v tom spolu,

chcem vam povedat, ze ja som si pichala fraxik od zaciatku stimulky, cely cas a som heterozygot,

30.6. idem na konzultyciu k Stelcovi a tesoim sa

taky, vydrzte myslim na vas

tanitta
19. jún 2010

@janula18 podla mna 2ks ti postacia....
inak dobre ranko 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre