Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lahhel
autor
19. máj 2009

Ahojky Tinka, pozdravuj od nas labusik, mozno to nakoniec dopadne dobre...velmi jej drzime palceky 🙂

zuzla80
19. máj 2009

Julietka - počkáme na krv a uvidíme dobre 😉 - ale hrozne by som ti prajala a chcela, aby to bolo viac ako dobré. Ja idem na kontrolu vo štvrtok o 11.30 ku Kouďákovi - tak som tiež zvedavá, čo som vyprodukovala.

Tinka faaakt - božinku Labusik, ani nevieš ako mi je to taktiež ľúto - kiež by bojovníček ešte zabojoval a bol transfer. Je to hrozné, že sa toľko trápime a niekedy to takto dopadne 😔 Sme s tebou labusik - drž sa.

Mirinda - tak to je super, že sa potvora posledná rozbieha, super ďalšia do partičky - inak ak špiníš od rána a už teraz začínaš červeno krvácať, tak by som to tiež brala ako 1DC. Tešíme sa s tebou a bojujeme spolu Miri 😉

Lahel zajtra tfuj tfuj tfuj, nech utz dopadne dobre 😉

mirinda10
19. máj 2009

mrcha uz je tu len sa citim nejak pod psa

labus pokial vajko zije tak este nic nie je stratene ja viem, ze je to velky stres ale stale je nadej budeme na vajko a na teba moc mysliet

tak ja idem zajtra na vec 😉 a idem papkat tabletky, zajtra napisem aj dokimu nech ma objedna na utz asi to bude v stredu na buduci tyzden a chcem ist co najskor aby som sa vratila do prace

zuzla80
19. máj 2009

Mirinda na utz si zavolaj na recepciu - oni ťa objednajú, neviem, či ťa doki objedná cez email- teda aspoň ja sa takto objednávam. Ale je super, že začínaš s nami 😉

mirinda10
19. máj 2009

zuzi aj som rada ale mate velky naskok ale nevadi ved aj ja sa dockam

mne doki povedal, ze mu mam napisat a ze sa dohodneme ako bude mat cas, chce mi on robit utz, tak uvidim ak neodpise, tak budem volat uz sa ma nezbavia iba ak budem tehu inak maju smolu 😀

takze zajtra drzime prsty Label nech bojovnik bojuje z celych sil
Juli ta krv bude pozitivna a lahhel vela vajok

lahhel
autor
19. máj 2009

Zuzla, dakujem, dufam, ze budem spokojna,nie sklamana...uvidime zajtra 😉

Mirinda, tak ti blahozelam a vitam ta v stimulkovani..zajtra zacinas papat clostil..aku mas davku? A na ten UTZ sa objednaj na recepcii, aj ja som sa tak objednavala, lebo moj doki ma tento tyzden dovolenku, tak ma dali k inemu..

mirinda10
19. máj 2009

lahhel idem 3x1 na 2DC iba 5 dni potom budem den bez a na 8DC mam mat utz taky je zatial plan A a uvidime ci bude pokracovanie s planom A alebo bude plan B uvidime

lahhel
autor
19. máj 2009

Mirinda, tak to mas presne taku istu stimulku ako ja...ja tiez beriem 3x1 a na 8DC UTZ..tak uvidime...

lahhel
autor
19. máj 2009

..az na to, ze ja som zacinala na 3DC... 🙂

mirinda10
19. máj 2009

lahhel ved za chvilku budes mat OPU ani sa nenazdas a zajtra nam daj vediet ako si dopadla na utz

ja sa tesim na stimulku inak neviem ako budem reagovat na clostil este som ho nebrala ale hadam vsetko bude ok aj ked som citala ako vsetky letaky co vsetko to ma ako vedlajsie ucinnky, tak som zvedava ci nieco na sebe spozorujem

dnes idem prchnut domov skor nejak mi nie je dobre a uz som v praci od 7,30 tak dnes babulky moje koncim a zajtra vsetkym co maju den D drzkam palce a cakame na infosky budem na Vas moc mysliet

avaka
19. máj 2009

Ahojte,skor sa mi nedalo
Ja mam super spravy,ale ako tak citam,ani sa mi neda poriadne tesit...dnes je tu nejaka smutna nalada...
Labusik, 😔 ale dufajme,ze sa embryjko zacne este pekne delit,ked Ti kazali volat,tak nadej urcite je ,nebud smutna...a ta sliznica,to mas urcite z toho clostylu,kocky maju pravdu,mala by si vyskusat ine hormony..myslim na teba..

Julietka,a ty tiez,ked bol testik pozitivny,tak este nestresuj,ved hcg tak rychlo nerastie.Ved koncentracia mocu moze byt vacsia,aj ked sa vecer viac napijes...mas vzdy rovnaky moc? 😅 ja nie..
Baby drzim palce

Ja mam 7 embryok,skoro som odpadla.Ja im verim,aj ked take tu uz bolo...ale musim sa fakt snazit mysliet pozitivne 🙂 Este mam zajtra volat,spomenuli,ze by ich nechali na PK,ale ze zajtra dohodneme,ja neviem...uvidime

Zuzlik,ja som mala pichat od 2dc,vzdy mi pride mrcha hned bez spinenia,ale teraz som dostala o 16:00 po obede a na druhy den este slabunka,tak som hned volala,ci mam pichnut,Stelc povedal,nech teda pockam..
tak som ten 1 den ani neratala ako 1dc,ale az ten dalsi,myslim ze som urobila dobre,ze by to bolo tym... 😅

julietka
19. máj 2009

avaka uz som sa bala ze sa ani neozves 😕
mas pravdu dnes tu vladne akasi smutnejsia nalada, ale som rada ze ty prichadzas s pozitivnymi spravickami, co pozitivnymi uzasnymi!!to je aky uspech ze ti okrem jedneho vsetky prezili, aspon budete mat snehuliacikov 😉
...mas pravdu ja pijem velmi vela, aj tri styri litre denne niekedy a aj v noci chodim pit..
avaka zajtra sa urcite ozvi ako to s tvojimi bojovnikmi vyzera, ja verim ze dobre 😵

a verim ze aj labusik pojde na ET 🙂 😵

avaka
19. máj 2009

Julietka 😀 😀 tak vidis,vo vode hcg nie je,zytocne plasis..
U nas by boli snehuliaci asi zazrak,este sme nemali nikdy,ani pri takomto pocte embryok,ale rada sa necham prijemne prekvapit 😵
Tanitka,bude to veru vacsia palka,ako som cakala,ale som fakt stastna..zaplatim,zaplatim,ked ich je tolko 🙂 peniaze nejako budu....horsie by bolo ak by sme museli ist do dalsej stimulky... 🙄

lahhel
autor
19. máj 2009

Ahojte babulky 🙂
Labusik, drzim palceky, aby bojovnicek do zajtra vydrzal a vyvijal sa dalej 🙂..tfuj, tfuj..

Julietka, strasne drzim palceky, aby boli zajtra dve //..tfuj, tfuj.. 🙂

Zajtra som objednana na 10.30, potom pojdeme asi do rakuska na nakupy, takze spravicky vam napisem az navecer...

Dobru nocku vsetkym 🙂

zuzla80
20. máj 2009

Avka tak to je super správička - 7oplodnených vajok je perfektné, čo viac ako perfektné. Tak dúfam, že podáš aj dnes také pekné správičky a že všetkých 7 sa krásne drží.
Labusik tak som na teba myslela - kebyže, sa dneska všetko obrátilo k lepšiemu a malý bojovníček bojoval. Drž sa

Julietka tebe moc, moc, moc držím palce, aby si dnes zahlásila krásne vysoké hcg. Ja strašne verím, že to bude dobré😉
Lahel pre teba platí to isté 🙂 - iné ako pozitívne správy dnes nechceme. A užite si nákupy v rakúsku a niečo pekné kúpte.

mirinda10
20. máj 2009

tak babulky dnes je nadherne pocasie, ja uz som objedna na 26.5 na utz a dnes som prave zacala stimulku tak sa moc tesim iba co ma netesi je moja nadcha ale to hadam prejde

lahhel drzim palce

zizi kedy ides na utz asi tento tyzden nie aj tebe sa to uz krati.

tanitta
20. máj 2009

ahojky...
labusik....myslime tu vsetky na teba a tvojho drobceka... 😉
avaka...jasne nechajte ich pekne na pk....je ich dost...no super 😉 ...
julie...a dnes budes mat este vysledok?...
mirinda...nadcha.. ono je to ako zakon schvalnosti... u mna sa vzdy zacala ked som bola v cykle cely rok nic a ako napotvoru potom...tak pekne sa potroske aj kuriruj.... 😉
zuzla...uz citis vajuska? 😎
lahel,...tinka... cauky...

zuzla80
20. máj 2009

Miri - tak nech ti chutí Clostil - a hlavne nech je z neho pekná úrodička 🙂 Ja mám kontrolu zajtra o 11.30

Táni cítim, cítim a to už od prvého dňa pichania, tak predpokladám, že sa tam niečo miesi 🙂 - no ja som strašne zvedavá, čo zajtra na kontrole - ale verím, že bude dobre 😉
Inak ja zase ako na potvoru cítim močák, zvyknem mať s tým problém a ako na potvoru sa musel prihlásiť práve vtedy, keď som začala stimulku, doteraz mi nič nebolo 😒 - myslíte, že by mi Koudy na to mohol niečo dať?

lenka20
20. máj 2009

zuzlik mozno ti len vajka tlacia na mechurik...ci ta aj stipe 😕 myslim, ze ti koudy nieco da, pytaj si, pre istotu...

zuzla80
20. máj 2009

Asi sa ho na to opýtam - nieže by to štípalo, ale je to taký zvláštny pocit v močovej rúre - neviem sa zbaviť tej potvory E.Coli - no na nervy s ňou 😠

Julietka tak akoooo moja? Ja ťa tu vkuse vykúkam, či niečo nenapíšeš a ani Avka sa neozýva ako sa majú drobčekovia. Baby ta de ste 😅

julietka
20. máj 2009

☹ 😔 baby tak ja uz mam uplne nizku hladinu hcg, takze mimi to naozaj vzdalo tak ako som citila, tie vcerajsie testy neklamali. Mrcha zatial nikde, takze uz len cakam kedy dostanem brutalne krce a vsetko to co tam aj bolo odide ☹
a zasa vsetko od zaciatku..

mirinda10
20. máj 2009

juli to je mi luto ☹ ale ja by som sla hned do dalsieho kola stimulky ako pisali baby mas uz nastartovany organizmus tak to bude lepsie zavolaj Stelclovi co ti odporuci nesmieme sa vzdavat treba bojovat

julietka
20. máj 2009

ja uz neviem co robime zle, vsetky vysetrenia mam v poriadku, akurat na genetiku cakame uz dva mesiace a dnes som tak volala tak este to stale nemaju..

dnes je uplne na h...o den, prave som sa dozvedela ze kamaratova manzelka vcera porodila uplne zdrave dievcatko a po dvoch hodinach zomrelo, a nikto nevie preco ☹ tak co sa tu ja lutujem, mozem byt vlastne rada ze ked to ma odist nech to odide hned na zaciatku 😔

julietka
20. máj 2009

volam Stelclovi, ale stale ma obsadene...

julietka
20. máj 2009

baby mne raz jedna vestica povedala ze budem mat problem donosit dieta, lebo mam vraj slabu maternicu a neverila som jej, ale asi mala pravdu a preto to vzdy takto skonci..

mirinda10
20. máj 2009

juli prosim ta takym veciam never len skusaj volat ked uz budes tehu aj keby si mala lezat 9 mesiacov, tak to pre mimco urobis
inak doki vidi aku mas maternicu a ked chces tak sa ho na to spytaj je naozaj super a urcite ti vsetko povie nie je taky ako v Iscare mne tam doki tvrdil 2 roky, ze mam PCO a v FC aj v Brne mi povedali, ze nemam PCO tak len ver doktorom v Brne

ked vysadis utrosa tak dostanes mrchu a pod do dalsej stimulky hlavu hore sme silne zvaldneme vsetko nebojkaj ja sa len tak lahko nevzdam

julietka
20. máj 2009

mirindi 🙂
ja sa nevzdavam, pretoze pre mna bol uspech uz aj toto, ako som uz vcera pisala, vzdy zacnem krvacat na 10 den a dnes je uz 15 den a moj 30DC a nic, takze ja idem dalej..

citim sa ako v hre "Clovece nezlob se" postupne sa dostavame vsetci do hry a mna z nej prave vyhodili a musim zacinat opät od zaciatku
babulky mirindi, lahhel, zulka, tinka a dalsie, ja verim ze aspon vy to dotiahnete uspesne tentokrat "do domceka"

zuzla80
20. máj 2009

Julietka 😔 😔 😔 a ako veľmi bola nízka hodnota, či už si sa radšej nepýtala. Mojko Mirinda ti to krásne napísala, sme silné a len tak ľahko nás neúspech nezlomí - niekde som čítala ako Macháč povedal jednej pacientke - pokiaľ to vy nevzdáte, tak to spolu určite dobojujeme do tehotenstva - v nejakom takomto zmysle to bolo napísané. A to isté my vravel aj môj obvodný lekár - že mal veľa párov, ktorý nemohli mať detičky a len tí, ktorý preto niečo robili, tak sa všetci dočkali. Tak verme, že aj my sa dočkáme a hlavne sa nevzdáme a domček bude náš 😉 🤐

mirinda10
20. máj 2009

juli inak moj posledny ket bol taky isty prvy krat v mojom zivote som videla na tehu teste dve ciarky aj ked na koniec som nebola tehu nakolko hcg bolo nizke a potom kleslo uplne ale brala som to ako pozitivum, ze uz som na ceste k stasiu blizsie a blizsie, takze teraz to uz musi byt pozitivne

tak ako uz si sa dovolala

zuzla80
20. máj 2009

Inak aj u mňa skončil KET podobne - biochemickým tehotenstvom, hcg rástlo strašne pomaly a potom kleslo - ale hneď potom sa mi podarilo otehuľkovať až na ten záver v 8tt☹

Ani Labusik sa neozvala, asi tiež nemá dobré správičky, kto vie 😔
Avka nepotešíš nás aspoň ty a dúfam, že pozitívnejšiu správičku prinesie aj Lahel.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre