Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
28. jan 2015

@speranza1 internetove obchody funguju super, skus 🙂

speranza1
28. jan 2015

@tinkatinulka ty ja som asi za ten mesiac a pol doma ohlupla 😀 😀 😀 ... Mna to ani len nenapadlo 😀 😀 😀 ...... Mas pravdu.... Idem kuknut na net.... Diiiiiiiiiiik 😀

tinkatinulka
28. jan 2015

@speranza1 noo pre mna je trest lezat v postely este sa mi aj o robote sniva takže vtedy ked sa nevenujem drahemu, lajstrujem i-obchody

speranza1
28. jan 2015

@tinkatinulka no ja na to lezanie nemozem mysliet ako na trest, pretoze by ma porazilo uz odteraz.... Takze to beriem ako oddych... Ale aj ja mam dni, ked mi je luto, ze nemam pohodove tehotenstvo, ze nemozem ist na prechadzku, vybehnut na nakup... Ale co uz.... Hlavne nech sme zdravi a nech to dotiahneme do uspesneho konca..... 😵 😵 😵

janikajanka
28. jan 2015

ahojte baby, prosím vás ktorá ste tu písala, že okrem MUDr. Girovskej už pracuje v Medirexe aj iná lekárka ktorá sa venuje reprodukčnej imunologii? ak je taká lekárka, dá sa s ňou aj v medirexe konzultovať výsledky?

Ďakujem veľmi pekne za odpovede a prajem všetkým pekný deň

gagik
28. jan 2015

@liana75 ja som k nemu tiez chodila, podarilo sa hned na prvykrat predtym som bola dvakrat na ivf v ba bez uspechu.podla mna profesional a vie co robi, na rozdiel od iscaru v Ba.

ingrid0105
28. jan 2015

@diska no ja som mala 12mm pred et a to uz je podla mna na hrane vzdy ju mam taku. Ty si mala kolko

zuzu1108
28. jan 2015

@liana75 Ahoj . Dokonca chodim aj k Otevrelovi 😉 .A som s nim spokojna,nemozem na neho povedat jedno zle slovo.Vzdy mi odpise a snazi sa najst riesenie k nasej spokojnosti 🙂
S Heliosom som najprv bola spokojna, ale potom uz vobec nie.Uz by som sa tam nevratila,lebo mam pocut ze oni sa o nic nestaraju,len o oplodnenie a vklad a tym to konci.Nejaky dalsi problem u mna neriesili.
A myslim si ze Brnensky Helios a Martinsky ma rovnakeho spolumajitela.

chilli21
28. jan 2015

@roberta31 jeej tak to je uzasne, normalne ma to potesilo aj kde ta nepoznam🙂 ale tak ja v taky zazrak uz nedufam... Takze soft ste planovali ..a kolko si mala folikulov po clostile? ja som mala clostil v minulom cykle a mala som aj tak len jeden..

skaredekacatko
28. jan 2015

@janikajanka pokial viem tak zatial.v medirexe doktorku nemaju ja uz mam.komplet vysledky a 19.2. konzultujem v imunovitale oni spolupracuju s medirexom ale beru 50 eciek za konzultaciu. Este je v blave doktor kertis ale ten vraj nedava pri liecbe intralipidove infuzie.

tinkatinulka
28. jan 2015

@janikajanka jedine doktorka Girovska vie konzultovat vysledky, este je na materskej..spravia ti odbery ale hodnotenie nie

vernazza
28. jan 2015

@janikajanka ahoj, ja som bola v medirexe na odberoch, ale na konzultáciu ma poslali do iného centra Imunovital k Dr.Bergendiovej. Lebo Girovska je tuším stále na MS. Za konzultáciu sa tam platí 50€ a konzultuje výsledky s Dr. Malickovou z Prahy. Ak ťa ešte niečo zaujíma, píš. 🙂

zuzu1108
28. jan 2015

@diska Prosim ta a aku si mavala vysoku sliznicu? Nemala si polypoznu sliznicu?stacilo na to pipelle? nemusela byt hysteroskopia?
Lebo aj ja mam mat pred ketom bud hsk alebo pipelle ale ja sa neskutocne bojim narkozy a tak by som radsej pipelle. Neboli to?

ria191
28. jan 2015

a u nás je veľa snehu 😀

ria191
28. jan 2015

aj bundušu mám 😀

ria191
28. jan 2015

je to síce téma o deťoch, ale toto je zatiaľ jediné čo mágam a stískam, ale pevne verím, že bude aj originál reprofiťácke mágatko tak sa držte snažilky, čakateľky a tehule moje 😀 😀 😀

ingrid0105
28. jan 2015

@ria191 krasne usi 🙂 na zozratie je s nimi 😀

nelly3
28. jan 2015

@janikajanka
reprodukcna imunologia - www.imunovital.sk
venuje sa tomu Bergendiova, konzultacia stoji 50€ + zhodnotenie vysledkov tiez 50€, kukni stranku ich tam je to napisane. Ja tam idem na zaciatku februara. tak som zvedava ako to funguje tam 😉

tinkatinulka
28. jan 2015

@ria191 no krasne ty mas babatko..juuuj mu labky mrznu v snehu, schovaj ho pod perinu

roberta31
28. jan 2015

@chilli21 dakujem 🙂.Boli 3 foliky - 20,18,16mm.pichla pregnyl.povedala ale ze pochybuje ze budu dnu vajicka.Predstav si boli- vo vsetkych 3! Dve sa oplodnili a po tretom ostalo zlte telesko.Ze mozme byt radi,ze sa neoplodnili vsetky 3 ( nakolko ja mam este ine komplikacie) 🙂.drzim palce!!!

falin
28. jan 2015

@tinkatinulka - sneh je pre deti radost, ale pre soferov zamena trampoty. Davaj si pozor na cestách 😉

@speranza1 - verim tomu, aj ja casto na teba myslim a prosim aby ste to dotiahli do uspesneho konca 😉

mitka85
28. jan 2015

@ria191 je krasny 🙂 a viem presne o com pises.My mame dvojrocnu fenocku a neskutocne ju lubime a.sme stastni ze.ju mame.Robi nam radost a aspon trosku zaplna tu prazdnotu.Je to nase.male baby 🙂

lienka_1
28. jan 2015

@falin
@nelly3
@ria191
@tinkatinulka
@speranza1 Čaute korčule-kočule! Nestíham ani čítať. Speri, trim še! 😀 Riuš, tak ty o medveďovi a nakoniec je z toho hafan. 😀 😀 😀 Dievčatá myslím na Vás snáď každý deň(na speri určite, je moja srdcovka momentálne) Večer mám voľno, tak Vás prečítam. CMUK! 😉

tinkatinulka
28. jan 2015

@lienka_1 že sa aj ukážeš

speranza1
28. jan 2015

@lienka_1 caves laves... Co mas nove??? Pochval sa.... Ked budes mat cas vecer, tak prid tu na MK a popiseme 😉 😉 😉
@tinkatinulka a ty si draha este tu? A ja ze si uz na cestach 😀

tinkatinulka
28. jan 2015

@speranza1 zajtraaa draha..v poho to je tehotenska demencia až zajtra cestujem dnes "makam" 😀 😀 😀

ria191
28. jan 2015

@lienka_1 vidíš "ja klepa" takto to dopadne keď sa západniarky pokúšajú hrať na medveďa ja viedzela, že sa mám ísť zaučiť na východ veď ste sa mi núkali 😝 😝 😝 nebol by haf haf, ale dvojčátka ako sperča 😀 😀 😀

ria191
28. jan 2015

@ingrid0105 hej hej len mm je z toho na prášky, že mu jedno stojí a druhé uško je nejaké lemravé 😀 😀 😀 aj ma nútil aby sme ho dali zreparovať ale to by nebol už on môjho srdca šampión 😀 😀 😀

diska
28. jan 2015

@ingrid0105
@zuzu1108 ahojte ja som mavala 14 az 16mm,a ano bola polypozna,mne stacilo pipelle ,myslim ze koli tomu je hsk zbytocna,ono je to trosku taky tlak chvilku ale da sa to v pohode vydrzat je to chvilocka 😉

ria191
28. jan 2015

@mitka85 presne tak ako píšeš 😀 😀 😀 len okolie to až tak nechápe ale je mi to zatiaľ fuk 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre