Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zoji79
20. máj 2015

@speranza1 ahojky speruska:o) Myslim na vas velmi často a aj sa modlim nech vsetko dobre dopadne 😵 Od malej nestiham moc konikovat ale nezabudnem na starú gardu, na kočule 🙂 Prajem vellllaaaaa zdravicka a pohodu s bruškom 😉

zoji79
20. máj 2015

@lienka_1 lienocka, gratulujem 🙂 síce trosku neskoro ale tým väčším srdcom! Az teraz som docitala dobru správičku , je to krasne nieco take citát! Uz len treba nainfikovať riusku, tincu, falinku a nezabudnúť na moje lásky Zuzu a bubacika 🙂

ria191
20. máj 2015

@zoji79 že sa aj ukážeš 😀 😀 😀 no západ rapídne zaostáva už by sme mohli aj my zabodovať 😕 😕 😕 😝 😝 😝. Ani nepochybujem že malinká je krásna 😀 😀 😀

lienka_1
20. máj 2015

@zoji79 Dakujem! 🙂 Velmi rada ich vsetky nakazim. Uz som im pisala, ze mi chybaju kocule do skupiny 😉

zabka1124
20. máj 2015

@ria191 A to dokedy mam prenasat🙂🙂??? Sup sup

grece
20. máj 2015

Ahojte kocky som po ranrfere 3den doteraz mi nic nebolo a teraz ma chyta depka a bolia ma hrozne prsia 😒 co to moze byt?

gagirl
20. máj 2015

Ahojte kocky..zajtra ideme pokecat s dr.Machacom..sme obj.na 12.30
.miesaju sa vo mne rozne pocity..radosti..nadeje..strachu..smutku.. spomienok..verim ze onedlho budeme konecne stastni..🙂

tlucka
20. máj 2015

@gagirl Zlatíčko, veľmi držím palce, aby všetko dobre dopadlo. Verím tomu, že čoskoro budete opäť šťastní . Zaslúžiš si to. Budem na teba veľmi myslieť. Daj potom vedieť, čo Macháč vymyslel. 😉

gagirl
20. máj 2015

@tlucka dakujem pekne moja..si zlata..🙂Dam potom vediet co vymyslel.;)A ty ako sa mas?po psych.stranke asi tazko..to viem..a nakoniec si sa vycistila sama?Kontrolne sono si uz mala?..

gagirl
20. máj 2015

@grece ahoj..tazko povedat podla priznakov co citis po vklade..tie su vzdy nejasne..mozu znamenat to aj ono..Zostava len verit ze to vyjde a mysiet pozitivne aj ked je to tazke..

tinka9075
20. máj 2015

@gagirl budem držať palce určite niečo vymyslí 🙂 🙂 🙂

gagirl
20. máj 2015

@tinka9075 dakujem..verim ze to najlepsie pre nas..🙂

tlucka
20. máj 2015

@gagirl Ďakujem za opýtanie. 😉 V podstate sa mám celkom fajn. Občas ma popadne smutná chvíľka (hlavne keď mi volajú tehotné kamošky) ☹ ☹Ale musíme to nejako zvládnuť. ☹ Ešte budem pár dní doma, tak si užívam slniečka a oddychu. ... Keby to bolo v neskoršom štádiu tehotenstva, tak by som to určite zvládala horšie... Našťastie na kyret som nemusela ísť, vyčistila som sa sama. Bola som na kontrolných sono vyšetreniach a všetko bolo OK. Ale teda urobili mi kontrolné kultivávacie, či nebol nejaký zápal. A bola som aj na hematológii a endokrinológii na vyšetreniach, tak som zvedavá na výsledky. A ešte sa objednám na imunológiu (asi by som mala aj na psychiatriu) a potom do Brna 🙂 🙂 Snáď to dopadne nabudúce lepšie 🙂

zuzu1108
20. máj 2015

@gagirl Majuska verim ze sa bojis a miešajú sa v tebe rôzne pocity, ale ver ze tento krát bude uz vsetko v najlepšom poriadku 🙂 a vas anjelicek vam pošle súrodenca 🙂
Velmi ti to prajem a budem ti držať paste aj palce 🙂. Daj vediet co navrhol doktor.

tinka9075
20. máj 2015

@gagirl neboj niečo už vyšpekuluje a budeš tehuľka 🙂 🙂

vernazza
20. máj 2015

@gagirl drz sa tam zajtra, som na teba aj myslela, ci sa nestretneme, ze budem vysielat pozitivnu energiu. 🙂 ale ja idem uz rano na 9tu Koudelkovi na utz, tak sa minieme.. urcite ta povzbudi a nakopne do dalsieho boja, treba sa nechat nakazit ich optimizmom, drzim palce.

gagirl
20. máj 2015

@tlucka aha..tak aspon cisteniu si sa vyhla.som rada ze si v poriadku..a veriim ze najblizsie vam to uz vyjde na celych 9 mesiacov..Drz sa moja. 🙂A dakujem za srdiecko;)

tlucka
20. máj 2015

@gagirl 🙂 Dúfam, že potešilo. 🙂

gagirl
20. máj 2015

@zuzu1108 dakujem pekne Zuzka.🙂Urcite dam vediet co nove..A ty co mas nove?..

gagirl
20. máj 2015

@vernazza ahoj..ano..asi sa minieme..dakujem za podporu..A ty si uz tehulka?uz mam v tom trocha nejasno..;)

gagirl
20. máj 2015

@tlucka ano..velmi;)

vernazza
21. máj 2015

@gagirl ja teraz 2x v RF stimulujem, dnes bude pozerať foliky.. Na jeseň sa to aj podarilo, ale iba do 8tt.. Ja som bola v tej várke haimi a spol.🙂 Tak teraz si musíme vytvoriť novú várku tehuliek, lienka a mircalla už začali, my sa musíme pridať čo najskôr! 🙂

saldiv
21. máj 2015

@vernazza to je velmi dobrý prístup, držím palce na dnes na folikuly. Aj ja chcem patriť do tejto prave vytvorenej úspešnej skupinky 🙂

saldiv
21. máj 2015

@lienka_1 haha ze sa ti páčim ... A to si ma este nevidela 🙂))))))))))
Ty este niekoho poznas co vyskúšal / skúša nativ alebo soft?

dolce251
21. máj 2015

@matusik6 ahoj, ja este nie, ale chcela by som. Tiez sa na to chystas?

mimika1973
21. máj 2015

@grece ahoj, nic len "see and wait"! 😉 3.den nic neznamena, to skor po tyzdni ak tak... 😉 No stres, lebo pocity, priznaky su podobne tak ci onak...pockat si len na ten vysledok...a verit! 🙂
Prsia mozu pobolievat aj s liekov, progesteron.
Drzim palce!!!!

bergalm
21. máj 2015

Kocky,dnes poradna a ma mi dr.merat a vazit nasho drobceka 1xod morfolo.utz.som strasne zvedava a aj sa obavam ci je laska ok a nie nejako pozadu 😕 uz teraz som troska nervozna a co potom do poobedia?ked mam termin jaaj vzdy sa citim nervozne pred poradnou....

tlucka
21. máj 2015

@bergalm Držím palce. Neboj, všetko dobre dopadne 🙂

bubbbulik
21. máj 2015

ajojte kočky možem sa spitat reprofit a reprogenesis je to iste centrum??dakujem

speranza1
21. máj 2015

@bubbbulik nie, nie je to rovnake centrum ☺

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre