Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
21. júl 2015

@ria191 juj kolko deti už sa potvrdilo? hmm..ale je nasase sa spoliehat na vlastný rozum, koníka, modernú aj tradičnú medicínu a prachy a máš to vyhraté

lienka_1
21. júl 2015

@nelly3
@tinkatinulka
@ria191 Caute korculky! Nelly, drzim palce, aby laparka dopadla na 1* Tinka, vysledky z imuno boli OK alebo este stale cakas? Rius, pamataj na dedovu slivovicu a viditelny kosicky vzduch, ozdravny pobyt all inclusive...plati aj pre Nelcu a Tincu 😉

ria191
21. júl 2015

@lienka_1 ak sa dafče potvrdia dvojky behom sekundy som na východze sľubujem 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😕 😕 😕 a samozrejme aj so stopárkami

zuzu1108
21. júl 2015

@isabella22 V Heliose si mala dlhy protokol preto sa tam chodí kazdy druhy, treti den. V RF ides na konzultáciu, bud pojdes na utz do RF alebo mozes ist na meranie folikulov k svojmu gyn. Ale nie kazdy gynekológ vie tak presne zmerať folikuly. A potom ides uz len na opu a vklad 🙂
Kazdy doktor je tam dobry 🙂.

tinkatinulka
21. júl 2015

@lienka_1 juj na krvicku pondelok..uff bude to o chlp..ja Košice možem mam tam skvelú kámošku z VS. 😀 a teraz aj maminy z MK

isabella22
21. júl 2015

@zuzu1108 vdaka za odpoved ano mala som dlhy protokol vraj setrnejsi ked som mlada baba...no vsak neviem ako to posudzuju....len fakt mam pocit ze len skusaju na mne a nic nepomaha 😖 a ako to vychadza financne?

dafy
21. júl 2015

@speranza1
@ria191 hahahaha ze dvojky? To urcite nie😂😂 😀
Riuš drahá dvojky cakaju na teba 😀 idem do toho lebo tsm zmrzlinky nechcem nechat ...ale bol by to zazrak keby sa to ujalo 😀 potom budem rozmyslat ako to zvladnem 😀 tentokrat nestresujem vobec ked vyjde vyjde ked nie aj tak v pohode ved uz mam mojho milacika krasneho 😵

zuzu1108
21. júl 2015

@isabella22 No neviem ci sestrnejsie. Mne tak neprišiel. Pre mna to bolo náročne tento dlhy protokol.
Kolko vyjde krátky protokol? Lepsie ked ti odpovedia baby, lebo my sme mali aj genetiku embryi. Tak nas to stalo viac.

isabella22
21. júl 2015

@zuzu1108 to sme aj my mali...aj tka s aziadne neuchytilo ani nic...aj hematologiu mam aj imunologiu vsetko negat. a predsa prt z toho ach jaj....a ked sa spytame co mame robit no niiiiiiiic dalsi vklad a bolo poriesene.....

lienka_1
21. júl 2015

@dafy Prave prero sa tento krat na just dvojky ujmu...zacnes snuru letno-jesennych dvojiciek 🙂

lienka_1
21. júl 2015

@tinkatinulka my mame sice iba jednoizbovy byt, ale zato dokazem prenocovat aj 6 ludi. 😉 Bola by to celkom slusna zurka 😀
@ria191

tinkatinulka
21. júl 2015

@lienka_1 je nasae aby ste zacali kokokavat po vacsombývaní lebo ked Ria nabehne to je jak výchor za 12tich 🙂 a k tomu tvoj drobec..inak ako? ziadne bublinkovanie? kedy mas sono?

ria191
21. júl 2015

@tinkatinulka no mýliš sa cica mica ja som zrobený a unavený výchor 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀 keď dúchnem ani to nepocítiš 😀 😀 😀

ria191
21. júl 2015

@dafy to ma hneď napadlo, keď si napísala, že si ideš pre obidve deťúrence že ich tam nechceš nechať 😀 😀 😀 . Ešte ma aj napadlo, že čo ti v tej krásnej hlave prebleskuje chcem - nechcem , chcem - nechcem 😝 😝 😝 😕 😕 😕 😀 😀 😀 bojíííííííííííííííííííííííííííííííííím 😀 😀 😀 . Toto bude krásny napinák dúfam, že sa s nami podelíš o tento krásny zážitok. Ale ja verím, že budú dvojky a ešte také krásne bola by ich škoda. Tak ti veľmi preveľmi držím palce, ale veď na "východze" ste zvyknutí na mnohopočetné famílie keď to zvládnu oni tak ty ľavou zadnou.

ria191
21. júl 2015

@lienka_1 a na ako dlho sa dá prenocovať v takom big byte ? hm?

izabela7
21. júl 2015

@ria191 Riuska, to co pichaju za injekcie po laparke+hysterke na Slovensku, vsak mne nastastie nic nedali v RF a bola som rychlo fit. Ci to len kvoli myomom?

lienka_1
21. júl 2015

@tinkatinulka Zajtra mam poradnu a dnes uz riadne bobky. Dufam, ze vsetko je OK. A sem-tam sa mi zda, ze aj nieco citim, ale nem som si uplne ista 🙂

lienka_1
21. júl 2015

@ria191 Komplet 8-clennu posadku som tu mala najdlhsie 5 dni 😀 Potom neviem ci museli alebo chceli zduchnut 😀 😀

tinkatinulka
21. júl 2015

@lienka_1 nemas sa coho báť sperca dala tolko ruzencekov za teba že babatko je uplne v poriadku po tom vsetko m je toto zazrak a to musííí.moja segra citila už v 16tt prvé "cosi" a este si doma?

dafy
21. júl 2015

@ria191
@lienka_1 ako dakujem dievcence ze mi doprajete dvojky 😀 ale ja doprajem radsej vam drahe moje 😎 no ano rius nasi spoluobcania su v tom profici 😀 Damianko je zlate dieta aj ked sice uz aj on zacina vystrkovat rozky ale tak este take jedno by som hadam zmakla 😀 ...kedy uz konecne ides na vklad? Kym sa ty rozhybes ja uz vnucata budem cakat 😀

ria191
21. júl 2015

@izabela7 pri laparke ti musia napustiť bruško vzduchom aby sa orgány od seba oddelili takže aj maternica je zväčšená preto sa po zákroku pichajú injekcie na stiahnutie maternice pri hysterke sa to nerobí (laicky názor 😀 😀 😀 )

izabela7
21. júl 2015

@ria191 no vsak Marcel robil naraz laparku s hysterkou a nic mi nedali. Tak kto vie, cim oblbuju na slovensku. vsak aj tie narkozy su uplne ine.

ria191
21. júl 2015

@dafy uff zase budem za bloncku a to čo ako sa dajú vnúčatá čakať hm? 😀 😀 😀 😝 😝 😝 . No mica keď nám ten tehu vlak držíte naschváľ na východze tak sa veru nečuduj že západniarky ťahajú za kratší koniec. No ja verím, že pôjdem v krátkom závese za tebou ale mne bohužiaľ dvojky nehrozia mám síce dvoch mrazákov, ale Štěpán má viacero verzií na transfér takže zatiaľ iba po jednom 😕 😕 😕 😔 😔 😔 .

ria191
21. júl 2015

@izabela7 možno bola iba diagnostická laparka a keď sa robí aj nejaký zákrok, tak vtedy je to asi iné. Možno ťa nafúkli iba tak na polovičku 😀 😀 😀

klara226
21. júl 2015

@ria191 tak to pochybujem., určite neni zväčšená ani maternica možno vplyvom roztoku aj to nemyslím možno veľmi málo, a to musia robiť hysterku. A nafuknu preto aby tam mohli pracovať a už vôbec sa nepichaju injekcie aby sa zmenšila maternica, ale proti trombóze.

lienka_1
21. júl 2015

@tinkatinulka Prve cosi som citila uz pred tyzdnom a pol. A verim, ze bude vsetko OK, ale klasicka schyzofrenia funguje na 100% 😀
Sperca je nas anjel strazny 🙂

maminka1986
21. júl 2015

AHOJte babeny...ja zajtra idem na KET sice nie do Brna ale Martin...je to prvý KET/ET
idete alebo bola niektorá? my máme ist po tom na pohreb babke tak budme cetsovat hodku a pol ale to by som aj domov tolko išla no a potom budem sedet alebo ležat u nich...je tu dáka po KET?dnes som volala aj doktorvi a povedal mi že na pohreb možem ist :p

ria191
21. júl 2015

@klara226 a je to tu 😝 😝 😝 klasika mne pichali dve injekcie proti trombóze a na stiahnutie maternice a sestrička mi vysvetlila že preto je mi zle lebo mi "sťahuje" aj žalúdok tak ja ti karlíčko nevím ale pre istotu som tam poznamenala že laický názor

dafy
21. júl 2015

@ria191 neva moja tolko hormonov tlacit do seba by som bola aj ja mimo to prejde nemaj boja 😀 😀 to nebude tvojimi vlaskami 😝 a mala by si uz konecne nakopnut svoju prdel a pobehnut za tym tehu vlacikom a necakat kym sa dotrepe pred tvoju branu herecka 😀 😀 no ale co cakat zapadnare lenive šicko po ruke chcu mat 😀

ria191
21. júl 2015

@dafy 😀 😀 😀 ne šicko po ruke ale na zlatom podnose 😔 😔 😔 😕 😕 😕 ja skromné dieťa a ideálne by bolo keby mi ho ten ujo bocian rovno pred dvere priniesol či? 😕 😕 😕 žiadne strie, priberanie a o pôrodných bolestiach ani nehovorím a výkyvoch nálad radšej pomlčím. Humor ťa evidente neopúšťa počkaj prejde pri dovjkách 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre