Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
2. feb 2013

@zuzu1122 nemčík je prípad ale ja ho mám rada preto lebo čo si myslí to povie a hotovo 🙂 🙂 ja si s ním velmi dobre rozumiem 🙂 🙂 on sa tak velmi tešil ked som mu dala správu z brna že dvojky 🙂 🙂 ja som raz marodila z kolenom bola som na operácii tak som bola doma asi 7 mesiacov a kontrola neprišla vôbec 🙂 🙂 🙂

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 ale tak na dedine je to insie, to po meste chodia ako marhy... len skoda ze nie po tych co by mali chodit... chcem sa ta este opytat, v papieroch som precitala, ze by som sa nemala kupat ale sprchovat sa mozem, len mam rada uplne horucu vodu, mozem sa sprsit aj takou? ci radsej zvolit len teplu? to som sa zabudla opytat ☹

tinka9075
2. feb 2013

@zuzu1122 radšej len teplú aj mne po iui zakázal kúpel len sprchu 🙂 🙂

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 prepac, odpisala som az teraz, bola som este urobit domacu cestovinu k polievke...dobre, tak to s tou horucou vodou teda nebudem prehanat... 🙂 co vlastne robievas doma ked si na PN? mas nejakeho konicka? 🙂

tinka9075
2. feb 2013

@zuzu1122 nevadí 🙂 🙂 ja ako kedy niekedy sa nudím ale chcem niečo uštrikovat drobcom tak chcem íst na budúci týžden kúpit vlnu a pomaly budem štrikovat 🙂 🙂 koníčka teraz som musela vynechat všetky športy ani lyžovat nemôžem síce som sa bola pred týždnom korčulovat toho sa nevzdám aj ked doktorovi sa to velmi nepáčilo ale ja nedokážem len sediet doma a nič nerobit 🙂 🙂 len teraz som musela trošku skludnit a začat oddychovat 🙂 🙂

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 rozumiem tomu, ze sediet doma je na nervy, ale mysli na drobcekov a neriskuj zbytocne 😕 tak tak, radsej si pekne sadkaj, nieco si pusti a strikuj 🙂 ja sa uz tesim, ze budem vysivat... teraz na to vobec nemam cas a ked budem na rizikovom, konecne si to uzijem 🙂 skusala som aj strikovat, ale vzdy som zacala na 10 ockach a po desiatich riadkoch som z nich mala 20 ociek 😀 😀 😀 a pritom som to robila tak ako mi mama ukazala... ona vie perfektne strikovat.... uplne bez pozerania 😕

tinka9075
2. feb 2013

@zuzu1122 ale ved pohyb trošku nezaškodí ja sa chodím prechádzat vždy sa vyberiem do tesca a to mám daleko z domu a pekne peši si idem hlavne že na dvore máme dve autá 😀 😀 ja som štrikovala od malička a zatial ma to baví a ešte aj servítkujem na kvetináče a na všetko možné 🙂 🙂

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 to servitkovanie by som chcela vediet ako sa to robi, videla som niektore oservitkovane veci a bolo to perfektne... 😕

tinka9075
2. feb 2013

@zuzu1122 nie je to tažké síce zo začiatku som vela pokazila ale potom to šlo 🙂 🙂

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 a ten vysledny efekt stoji za to... ja som pozerala jedno video, ako tam z obycajnej drevennej skrinky asi sperkovnice, urobila fasa vec... fakt to bolo krasne... a ja som na takyto retro styl 😅

tinka9075
2. feb 2013

@zuzu1122 tak to áno stojí to za to idem ti sem dat pár fotiek čo som robila to boli ešte začiatky 🙂 🙂

zeina62
2. feb 2013

@tinka9075 ja nic dokopi vsetko postarom este stale neviem co budeme mat, ozaj uz citis pohybi ci este?

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 super, keby som nebola taka kyptava, aj ja by som to robila, len nemam na to sikovne ruky, aspon si oko potesim 😀 ... aj to vysivanie som prekvapena, ze mi tak dobre ide 😀

tinka9075
2. feb 2013
tinka9075
2. feb 2013

@zeina62 nie necítim ešte nič ale každý den počúvam drobcov 🙂 🙂

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 wooooow, skveléééé.. sikovná si... taku podobnu drevennu skrinku som videla robit a ten kvetinas je neuveritelny... aj ten podnos... pefektne a hlavne je to ozivene brutalne... 😀

tinka9075
2. feb 2013

@zuzu1122 ved ja ked som to robila prvý krát tolko servítkov sa mi roztrhalo aj som si ponadávala ale skúšala som dalej 🙂 🙂

tinka9075
2. feb 2013

@zuzu1122 dakujem teraz chcem vyskúšat začala som odkladat poháre z kávy a najprv ich chcem natriet farbou a potom tam dám obrázok uvidím ten efekt aký bude 🙂 🙂

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 pohare z kavy??? myslis tie sklenne nadobky? ci?

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 ako dlho to vlastne uz robis?

tinka9075
2. feb 2013

@zuzu1122 áno tie sklenené ved niečo z nich vytvorím 🙂 🙂 asi pol roka to skúšam ale len kedy sa mi chce 🙂 🙂

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 ty si tak kreativna ako aj moja svokra 🙂 obdivujem takych ludi...

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 a zaroven aj trosku zavidim 🙂

tinka9075
2. feb 2013

@zuzu1122 to ja som taká od malička vždy som niečo vymýšlala a špekulovala naši boli zo mna niekedy už hotový vždy som im niečo doma poprehadzovala 😀 😀

zuzu1122
2. feb 2013

@tinka9075 no co, ale aspon vedeli, ze ta maju 😀 😀

amali
2. feb 2013

niečo na chuť moje milé.....moja výroba 😉

tinka9075
2. feb 2013

@zuzu1122 ved to aspon vedeli a ked som bola pubertáčka tak som hocikedy poprekladala nábytok to už boli zo mna zúfalí 🙂 🙂

tinka9075
2. feb 2013

@amali wááááw ty si iní talent na to sa ja nechytám ale super to je 🙂 🙂

zuzu1122
2. feb 2013

@amali akurat sa na to pozera moj muz a hovori, ze zacal byt hladny 😀 😀 😀 woooow... super to vyzera... a dakujem ti, prave mi manzel oznamil, ze si takto predstavuje kazdy den ranajky 😀

amali
2. feb 2013

@zuzu1122 aj môj 😀 až na to že tie slané torty robíme spolu na objednávky...môj muž je taký šikovný 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre