Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
11. feb 2013

@zabka1124 gratulujem mamička 😀 😀 😀

karinuska22
11. feb 2013

@zuzu1122 Este nic nie je stratene. Aj ja som mala na prvom teste tu druhu ciarku velmi, velmi slabu. Zle by bolo, keby tam nebolo vobec nic vidiet. A hovoria, ze prvy test este nemusi ukazovat tehotenstvo. Dolezity je ten druhy. Inak aj ten druhy som mala velmi slabu ciarku. Uz som si myslela, ze sa to nepodarilo ale krv ukazala ine. Drzim palce.

sarasota
11. feb 2013

Ahojte Reprofitacky chcem sa Vam vsetkym podakovat ze ste na nas mysleli a dodavali nam silu bojovat dalej.Tomasko sa narodil a stal sa anjelikom 28.1.2013.Navzdy ostane v nasich srdieckach.Zelam stimulantkam vela silnych vajicok ,cakatelkam dve krasne kolajnicky ,tehulkam bezproblemove tehulkovanie a zdrave deticky.A vsetkym nam ktore tak velmi tuzime stat sa maminkami vela sil do dalsieho boja.

ria191
11. feb 2013

@sarasota vitaj sarasotka medzi nami 😀 . Viem, že ti žiadne slová útechy nepomôžu a ani ťa nezbavia tej veľkej bolesti, takže nebudem tu nič trepať, ale som veľmi rada, že si tu medzi nami a hlavne, že bojuješ ďalej.

falin
11. feb 2013

@deinad - drzima na sobotu palceky, nech sa tentoraz zadari

@tinkatinulka - krasna urodicka, verim ze 13-tka vam prinesie stastie 🙂 a vajka budu krasne a aj sa pekne oplodnia

@strapula27 - ahojky, opatruj bobacikov v brusku 🙂 , krasne embryjka ste mali a aj na mrazenie. Drzim silno palceky, aby sa pekne zabyvali 😉

@zabka1124 - srdecne blahozelam maminka 🙂 a prajem vam oboch vela zdravicka

bibi24
11. feb 2013

@sarasota ☹ ☹ ☹ 😔 je mi to nesmierne luto! Vela vnutornej sily prajem!

falin
11. feb 2013

@sarasota - ahoj, vitaj naspät Sarasotka. Ria to napisala velmi krasne

sarasota
11. feb 2013

Babulky dakujem este raz davate mi sillu bojovat dalej aj ked po porode som povedala ze uz nikdy. 😉

ria191
11. feb 2013

@sarasota to srdiečko som si šanovala pre teba. Obdivujem ťa veľmi. Nie hocikto by sa dokázal postaviť a ísť ďalej.

strapula27
11. feb 2013

@falin dakujem velmi pekne,snad boli dost silne aby sa ujali🙂

stastenka42
11. feb 2013

@sarasota Zlaticko,je zbytocne nieco pisat,dobre vies ze vsetky ktoré sme tu s tebou citime,kazda z nas tuzi len potom vonavom uzlicku,a ja som presvedcena,ze Tomasko vam urcite posle za seba nahradu. Prajem ti vela sil do dalsieho boja. Posielam ti aspoň srdiecko,nech ta potesi.

zeina62
11. feb 2013

@sarasota jaj boze si ma rozplakala, to je strasne nespravodlive ☹ boze moj placem ako male dieta ☹ drz sa moja ☹

zuzu1122
11. feb 2013

@karinuska22 ja uz neviem, co si mam o tom mysliet... mozem sa opytat aku si mala citlivost tych testov? ja mam bolesti akoby som mala dostat ms a navyse ma picha v podbrusku... na kolky den po ET si si robila test?

falin
11. feb 2013

@stastenka42 - ahoj, dlho som ta tu nevidela. idete do dalsieho boja?

stastenka42
11. feb 2013

@falin Ahoj moja,som 7.den po KET,vkladali sme tri hatchujuce blastocysticky,tak uvidime ci sa nam aspoň jedna udomacni,Zatial ziadne pocity,len ma bolia velmi krize ako pri menzes,prsia tiez ale to bude z hormonov,aj minule ma boleli a negat.. A co ty? Kedy ides na to? Nam zostali este dva mrazaciky,keby nieco,ale mozno nebude treba 🙂

sarasota
11. feb 2013

@stastenka42 dakujem za krasne slova a za srdiecko potesi.A zelam Ti nech je to tentokrat pozitivne.

sarasota
11. feb 2013

@zeina62 neplac slz uz bolo dost 🙂

stastenka42
11. feb 2013

@sarasota dakujem snad nam to raz vsetkym vyjde,proste musi 🙂

zeina62
11. feb 2013

@sarasota ja som to tak prezivala s tebou ☹ a uplne ma to zobralo ☹

nelly3
11. feb 2013

ahojte, neplanovane som bola v belgicku s manzelikom na sluzobke 5 dni 🙂 ale uz sme doma a bojujeme dalej, v marci idem na KET, musi to uz vyjst lebo bude zle nedobre 😀 nejaka nova tehulka?

sofia17
11. feb 2013

@sarasota
sucitim s tebou a zaroven moj velky obdiv ako to zvladas a nestracas silu bojovat. Verim ze sa to najblizsie podari a Tomasko vam posle za seba nahradu.

tinka9075
11. feb 2013

@sarasota veľmi nespravodlivé 😒 😒 😒 prajem veľa síl do ďalšieho boja 🙂 🙂

radina
11. feb 2013

@strapula27 Ja budem tak stimulkovat, ale miesto merionalu mam menopur. Snad aspon 5 vajok vysedim. 😝

karinuska22
11. feb 2013

@zuzu1122 Ja som mala sem tam stavy ako pri menzese. Aj v podbrusku ma sem tam pichlo. Ja som si robila potom test na 14 den. A to ta ciarka bola velmi slaba. Ked si sa neskor kukla na test, videla si tam aaspon naznak ciarky? Ja som si potom robila testy 3x a to kazdy od ineho vyrobcu. Inak, ked sa takto skoro robi test ako u Teba, tak tam moze byt este aj vplyv pregnylu. Preto je dobre pockat tie 2 tyzdne, kedy by mal byt vysledok definitivny. Drzim palce moc, moc.

zuzu1122
11. feb 2013

@karinuska22 no prvykrat som testovala a to som bola od pichnutia pregnylu 15 dni... takze predpokladam, ze ten to uz nemohol byt... no ano, ked som sa pozrela ked test zaschol tak tam bol naznak ciarky, to ano... dokonca ma na to upozornil manzel... teraz len zalezi na tom, ci to bude silniet alebo nie... vies, co? ja som si kupila tie mamatesty, tie su vraj najlepsie... vsetko co som mala pred tym, boli smejdy... aj rapiclear... ten robil duchov, takze som povedala ze uz nikdy viac... ja este stale moc dufam, ze ta krv bude pozitivna... teda myslim tehotensky test z krvi 😀 a teraz nad tym ani moc nerozmyslam, lebo dnes som dostala teplotu skoro 38 stupnov a vsetko ma boli, som slaba ako caj... dufam, ze na mna nieco nelezie... 😖 nechcem brat ani ziadne tabletky... len sa dopujem teplym cajom a lezim v posteli... ja tiez prajem uprimne zo srdca kazdej jednej aby bola coskoro maminkou... obdobie snazenia sa a hladanie priciny preco to stale nejde je fakt na nervy a uprimne pred kazdou jednou, ktora to zvlada statocne, klobuk dole...

rot
12. feb 2013

@zabka1124 gratulujem! 😵 Nech ste zdraví, spokojní a šťastní 🙂

a ahojte 🙂 som po ďalšej poradni, teraz už som vyfasovala aj knižku, dr. sa s ňou veľmi neponáhľala, ani sa jej nečudujem. Cvrček má 51 mm, včera som bola 11tt+3, zodpovedal 11tt+6 🙂. Druhý gestačný vak už je vstrebaný, tak sa teším, že to bolo rýchlo a bez problémov. Nosová kostička prítomná, NT 0,8. 😵
Ďalšia poradňa až v pol. marca 😨 To som zvedavá na tie nervy o tri týždne 😎 .

strapula27
12. feb 2013

@radina no, ja som si tiez priala aspon 5 vajok a nakoniec bolo 17🙂

zeina62
12. feb 2013

@rot super tesim sa s tebou, tak rychlo si oprav aj v profile v ktorom si tyzdni nech sledujeme ako pribudaju🙂)

strapula27
12. feb 2013

@tinkatinulka ahoj,uz sa ti to blizi,zajtra mas OPU🙂 urcite sa tesis. Ako sa citis? Budem ti silno drzat palce!!!!!

falin
12. feb 2013

@stastenka42 -strasne silno ti drzim palce a verim ze sa tentoraz stastie na teba usmeje a aspon jedno babuliatko sa uchyti. Velmi ti to prajem. Kedy budes testovat, Nejaky 10-ty den?
My mame nutenu pauzu 3 mesiace, po marcovej mrche mozme ist na ket, dr. povedal ze skusime bez estrofemu, uvidime ako porastie sliznica

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre