Snažíme sa o bábätko 🤱🏽 Máte skúsenosti s Iscare a MUDr. Hruzikom?

tajuskollarova
25. jún 2019
Ahojte,
Ake skusenosti mate s iscare v Ba? A s pánom MUDr. Hruzikom? Chodime k nemu cca 2 mes. a caka nas umele oplodnenie IVF. az niekedy v septebri. Kvoli dovolenkam a schválenie žiadosti v ZP. Pravy vajickovod nemam vobec priechodny a lavy čiastočne, ide to mimo maternice. A este k tomu mam PCO syndróm. Manzel ma našťastie dobrý spermiogra. Ma niektora z vas podobnú diagnózu, abo rovnaku a podarilo sa vam otehotniet? Som uz zufala.. A to som na zaciatku procesu. Este si ani nepicham hormony..
😢😭 Dakujem za odpovede a kazdej z vas co sa prida diskusie
ivkazba
25. jún 2019
@tajuskollarova neporadím úplne k veci, ale je tu skupina o IVF a myslím že je celkom aktívna. Pridaj sa tam, určite tam nájdeš kopec žien, ktoré si týmto prešli alebo prechádzajú aktuálne.

http://www.modrykonik.sk/group/2220/
tajuskollarova
autor
25. jún 2019
@ivkazba ahoj dakujem ☺
katinkakatka
27. jún 2019
@tajuskollarova Ahoj, my s priatelom chodime Mudr.Hruzikovi. Sme snim spokojni. Pred tyzdnom sme boli na KET. Priatel ma velmi zly spermiogram a ja PCO. Dnes je to 6 dni od transferu a tehotensky je biely jak sneh. Takze neviem ci len prilis skoro som si ho robila alebo to nevyslo. Som z toho celkom na nervy brac do uvahy ze sme presli jednym ivf kde mi vybrali 12 vajicok a podarilo sa im oplodnit 6 avsak prezilo len jedno. Cize jedno ivf a jedina sanca co niektori mavaju kludne aj 5-10. Strasne sa modlim aby to tam niekde bolo drzalo sa zubami nechtami a na krvi mi povedali ze to vyslo. Ale pravdupovediac som aj trochu skepticka. Najviac ma desi ist do toho celeho druhy krat kedze prve ivf bolo pre mna hrozne, z tych vsetkych liekov som sa citila uplne zle a po odbere som este aj hyperstimulacny syndrom. Kazdopadne ti strasne moc drzim palce!!!
tajuskollarova
autor
27. jún 2019
@katinkakatka ahoj, ako uz dievcata spominali, tak aj si myslím, ze je to skoro. Este si mohla pockat aj ked zvedavost nedá.. Ja viem podla seba. A ake hormony si brala?mna caka prve IVF v septembri. Uz sa nvm dockat. Bude to moje prve.. A mam z toho strach.. Sestra to podstupila a je bez babatka.. ☹️😢😭
Dufam, ze ich bude dost a, ze budu kvalitne.. A, ze sa to podari na prvy krat.. A bude to bez problemov a potom sa uz budem tesit z bábätka v naruci.. 😂 😁 Chcem toho asik vela, ale my vsetky si to zasluzime.. Musis myslieť pozitívne.. Uz od začatia stimulacie.. Musis verit, ze sa to podari.. Ze budes mat dietatko a, ze bude zdrave. Ked nefunguje myseľ, tak nefunguje ani telo.. Mozno je tu o hlúposť, ale z casti si myslim, ze je to tak.. Drzim palce a bud pokojnaa. 🌸☺️
lujzita2
20. júl 2019
@tajuskollarova ja pridam skor negativnu skusenost. Pan doktor bol najprv moj gynekolog, a posobil velmi pozitivne a podporoval moje snahy o otehotnenie. Nakoniec sme skoncili v Iscare aj na ivf na jeho doporucenie, ale tu zrazu bol jeho pristup urobit vsetko pre to, aby nas stopol, nizke davky liekov, vraj ak je dobry spermiogram, spermie sa nemozu zamrazovat a pod. Nakoniec sme mali stop cyklus a este sme po asi 4 mesiacoch riesili staznost na neopravnene platby, co od nas ziadali v Iscare. Cele nas to odradilo, nastastie sa mi podarilo vymenit gynekologa a hoci sme stratili cca 1,5roka, pomohli v gyn fiv na prvy sup.
fantinka
20. júl 2019
My sme chodili do iscare a podla mna to bola chyba. Vyslo nam na 1x v Brne. Predtym 3x iscare a ani tuk, nekvalitne embrya. V Iscare som mala pocit, ze len skusaju a neriesili vobec problem. Chapem vase pocity, tiez sme si tym vsetkym presli a nam vyslo az 5, posledne ivf, ktore sme boli ochotni absolvovat. A zostali nam este zmrazene, z ktorych nam vyslo hned dalsie, takze cakame druhe 🙂 ja som mala po ket uz normalnu ciarku na 7 den. Drzim vam vsetkym palce, ale podla mna je naj Brno, coskoro vdak nim dve krasne zdrave deti ☺️.
katinkakatka
Včera o 07:02
@fantinka Ahoj 🙂 no ja nechcem na iscare nadavat alebo co lebo ako su tam velmi mily a som tam viac menej spokojna a je len jedina vec co mi tam fakt ze vadi a to je presne co hovoris, ze mam pocit ze skor skusaju akoby sa snazili riesit problem do hlbky. My ideme teraz do druheho IVF v iscare a ak to nevide tak pojdeme aj my do Brna. Inak kde v Brne si bola? Reprofit alebo Reprogenesis? Alebo nieco ine? A aky ste mali hlavny problem? tie embrya nekvalitne? Spermie ste mali v poriadku?
fantinka
Včera o 10:57
@katinkakatka reprofit, dr. Otevrel. My mame problem so spermiami a ten nam pomohli vyriesit a az potom sme sli na ivf.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli