Stimulácia a IVF Februar/Marec 2019

lostris151
15. feb 2019

Ahojte, bolo by fajn keby sme sa spojili zienky co tymto akurat prechadzame a zaciname koli radam a podpore. Ja som zacala akurat gonal, teraz 3ti den, prve sono po uziti mam v pondelok v MT a som v prvom cykle IFV. Zaujima ma strava pocas stimulacie, co sa nieco odporuca speci okrem tej vody a stupen fyzickej zataze, plus nejaku radu ako sa dat do psychyckej pohody. Ja som stale nejaka vyklepana z toho vsetkeho a tazko sa mi to vysvetluke okoliu co nechape com si prechadzam. Dakujem za kazdy radu a podporu a vsetkym drzim palce 🙂

zuzik5891
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzik5891
6. apr 2020

Bože baby...dnes som si vypočula vypočula Zemana ktorý chce dať uzavrieť hranice s Českom na rok...ja som neverila vlastným ušiam ...máme tam 3 bublinky😢😢😢😢😢...úplne ma chytila panika

zuzu8511
6. apr 2020

@salonka28 ahoj ako sa ti darí?

zuzu8511
6. apr 2020

@zuzik5891 beží to rýchlo a ja ver ,že aj vám už prišiel ten správny čas.neboj určite nezavru hranice na rok 🙈 teda dúfam a verím to veď vás tam čaká tá správna zmrzlinka 🍀✊

zuzik5891
6. apr 2020

@zuzu8511 no ja v kútiku srdca verím že aj keď budú nejaké opatrenia tak centrá dostanú nejaké výnimky a pustia nás tam🙏🍀❤

naty139
7. apr 2020

@zuzik5891 skús sa informovať potom či by nebolo možné ich previezť na Slovensko. Nemôžu na rok zavrieť 🤦‍♀️ Veď dovtedy už bude liek 🙋‍♀️

daniela2707
7. apr 2020

@zuzik5891 ahoj,ja som to sice nepocula,ale priatel mi uz takyto scenar povedal pred tyzdnom... Mame tam tiez jedneho mrazacika a keby vklad nevysiel,chcela som do darovanych vajicok. Uz som sa vydepkovala. Musime verit,ze na jesen otvoria.

zuzik5891
7. apr 2020

@naty139 už sme sa bavili o prevoze bubliniek ale nieje to až také ľahké...okrem toho že to stojí od 400e do cca 600e tak ten prevoz musí schváliť transplantačná komisia...to za normálnych okolností trvá 2 mesiace...ako dlho to bude trvať v tejto situácii mi nevedeli povedať

@daniela2707 v akom si centre?...inak ja keď pozerám tlačovky a správy tak ozaj neviem čo si mám z toho vybrať...najprv zatvárajú a potom otvárajú...a v čechách je to to isté

daniela2707
7. apr 2020

@zuzik5891 som v Reprofite. Oni sami nevedia čo bude,musíme čakať a uvidíme.

zuzik5891
7. apr 2020

@daniela2707 my sme v Heliose...držím palce aby sa ten posledný prcek u teba zabýval a darované ste nemuseli vôbec riešiť 🙏❤🍀

daniela2707
8. apr 2020

@zuzik5891 ďakujem❤️aj ja ti prajem veľa šťastia!

zuzik5891
8. apr 2020

@daniela2707 ďakujem veľmi pekne ❤❤❤❤🍀

salonka28
20. máj 2020

@zuzu8511 tak akurát sme si dali pauzu ešte sme si dali vyšetriť Repro. Imuno aby ideme dakedy v lete alebo v septembri čo a ako veď už sa ani nedá nič iné plánovať takže uvidíme čo a ako sa naskytne

zuzu8511
20. máj 2020

@salonka28 veľmi ti drzim palce.hadam to Repro imuno pomôže a najneskôr v septembri si už pôjdeš pre tú správnu bublinku.je to ťažké no zvladnete to a verím že sa dočkáte aj vy tej najväčšej lásky 🥰

weja07
17. aug 2020

Ahojte kočky 😍 ako sa Vam darí? Čo nové?
My po výsledkoch v marci (genetika a imuno) sme si dali pauzu a šetríme peniažky na druhé Ivf.. Chceli by sme sa objednať koncom roka. 🙏

naty139
22. aug 2020

@weja07 budem veľmi držať palce 🍀🍀🍀 Naša Marína už bude mať 7 mesiacov.

zuzu8511
27. aug 2020

@weja07 veľmi ti držím palce a tentokrát to už vyjde a budeš taká šťastná a občas aj zúfalá ako ja 🙈😃 naša Soňka bude mať 11.9 9 mesiacov a občas je to riadna sranda.drzim päste.

weja07
13. jan 2021

@zuzu8511
@salonka28
@zuzik5891
@naty139
@susanne08
Ahojte kočky. Ako sa máte? Všetkým sa Vám podarilo otehotnieť? Dlho sme nepísali.. Zostala som asi sama.. Ozvite sa, budem rada 🤩

zuzik5891
14. jan 2021

@weja07 ahoj weji...tak my sme šli do Brna na 3 IVF...keď nám oznámili že máme 3 embryjká tak o pár dní sme zistili že som otehotnela prirodzene...myslím že nikto nechápal sa to podarilo...tehotenstvo bolo síce náročné ale na Mikuláša sa nám narodil náš vymodlený synček...my s priateľom sme dôkaz toho že zázraky sa dejú ❤❤❤❤

susanne08
15. jan 2021

@weja07 ahoj nám sa podarilo našťastie 1 IVF 🙏 tehotenstvo trvalo straaasne dlho, aspoň mne hlavne ten posledný trimester. Bolo to náročné, prvý som krvacala, druhý som si ako tak užila v lete a tretí som skončila v nemocnici, potom som musela ležať lebo mi hrozil predčasný pôrod, nakoniec sme to potiahli do 38+1 akútnom sekciou ale tak je zdravý a to najdôležitejšie. Maky v novembri oslávil 1. Narodeniny. Ide to rýchlo 🙂 a tebe sa ako darí? Aj som myslela často ako to teraz funguje, keď je táto covid situácia...

@zuzik5891 waaau tak to je úžasné.

zuzik5891
15. jan 2021

@susanne08 jeeej...vy už máte rok?❤...náš bude mať v nedeľu 6 týždňov ❤...pozerám že tiež si mala tehotenstvo turbulentné...hlavne že sú drobci v poriadku🙏🏻❤🍀👶

naty139
15. jan 2021

@weja07 ahojteeeee, často na Vás myslím. Naša Marína po prvom Ivf bude mať o týždeň rok 🙂 tehotenstvo som si odfučala a aj dvakrát skončila v nemocniciam raz som spinila v 20tt a v 30tt mi prišli na to že mám malo plodovej vody ale všetko skončilo dobre a keďže sa mi malá neotočila išla som swkciou. Vypýtala sa sama na svet 3 dni pred termínom potvorka. Mali sme zajednaný aj apartmán a všetko nám tým prekazila 😂 mlieko sa mi nerozbehlo a umelé jej robilo zlobu a koliky, zápcha atd atd. No mamamia! Kým sme našli to práve mliěcko bolo celkom peklíčko ale už si na to riadne ani nepamätám. Je to stále usmiaty poklad ❤️ Kľudne by som všetko absolvovala aj milionkrat ak by som vedela že raz bude takýto výsledok. Ja som si natacala celu stimuláciu atd, teraz si z toho strihala video na pamiatku a teda baby! Čím sme si my presli! Sme silné ženy 💋 fakt

weja07
18. jan 2021

@zuzik5891 waaau to je super ❤️ gratulujem a prajem veľa zdravia a radosti 💝

weja07
18. jan 2021

@susanne08 tak to je hlavné ze ste v poriadku, tehu ste zvladli a už rok Ti robí radosť 💝 teším sa.
My by sme chceli ísť teraz niekedy v blízkej dobe 🙂 na konzultáciu. Vlani sme si porobili vyšetrenia a stále sa nepodarilo. Tak chceme do 2.IVF.

weja07
18. jan 2021

@naty139 Tvoje tehu tiež rýchlo ubehlo a uz budete oslavovať rôčik 🙂 teším sa 💝 Marína, krásne meno ❤️

zuzu8511
19. jan 2021

@zuzik5891 ježiši Zuzi tak to je aká super správa 😃 jeeej gratulujem strašne ma to potešilo 👏👏

zuzu8511
19. jan 2021

@weja07 veľmi ti držím palce aby si sa čo najskôr pridala k nám.verim že na druhý pokus to vyjde.naozaj sme silné a každá z nás si bábo zaslúži po Tom boji 🙈 nevzdávaj to všetko stojí za to.Nasa Soňka oslávila v decembri rok a je to naše slniečko je to šidlo prvé mesiace boli fakt náročné ,ale od 11 mesiacov je to úžasné dieťa a ja sa každý deň teším čo zas vymyslí 🤣

zuzik5891
20. jan 2021

@weja07 ďakuejm krásne ❤❤❤❤
@zuzu8511 ďakujem Zuzi🥰...neskutočne rýchlo to ubehlo😍...

susanne08
22. jan 2021

@zuzik5891 jeee malinke bábätko voňavé. Ano nám to vyšlo hneď v marci, termín mal byt v Decembri. Mňa sa už po 6 mesiacoch pýtali a druhé 😅 a prirodzene si porodila? Ako je to teraz musíš mať rúško?

susanne08
22. jan 2021

@weja07 držím ti silno palčeky, nech máš ten malý zázrak doma a robí vám radosť. A ku komu pôjdeš na konzultáciu?

@zuzu8511 my sme spolu v Decembrovky, si aj na Facebook skupine?
@naty139 no tiež si to teda mala turbulentne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre