Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

bubina1
22. júl 2009

aj ja...papa
pekný sen

wolfskinka
autor
23. júl 2009

dobre ranko .. to je zase hnusne pocasie

zuuuzka ... soom tu trcala do 17.00 hrozne upecena za ziva a potom som sa hodinu svachtala u nasich na zahrade v bazene, hrozne teplo a dnes som si dala suknu ...

tesaaa ahojki, no apollo nemas bohviecio ... ziadost ti schvalia ale dlho sa caka na poradovnik .. no kazdopadne budem drzat palce na IUI inseminaciu

bubina, afriak ahojte

afrika
23. júl 2009

ahojte,
ja som sa včera opaľovala a dnes sa chystám tiež.
vy ste si tiež volali do poisťovne ako to vyzerá s tou vašou žiadosťou? ja ešte nie, neviem či mám...

wolfskinka
autor
23. júl 2009

afrika kludne volaj .... tak ja som tu stvrdla do 17.00 som sa tu varila za ziva ... ale dnes prasim o tretej a vypelesim sa na zahradu a budem sa kupat v bazene

afrika
23. júl 2009

wolfi ty si volávaš?

wolfskinka
autor
23. júl 2009

afrika mne to nenahlilo tak som nevolala ... prvy krat ano ale nakoniec kym mi to schvalili som otehotnela normalne ale zial aj potratila, tak som mohl aist az v decembri a druhy krat mi to nenahlilo ... lebo sa mi to skomplikovalo trochu antibiotikami a teraz ideme na dovolenku, ale kludne si zavolaj

afrika
23. júl 2009

kam ideš na dovču? v tichu závidím... 😉

wolfskinka
autor
23. júl 2009

afrika este neviem ... este cakam na lastminute, mam dovolenku od 28.8.-15.9. a tam musime natrepat nejaky 11 dnovy lastminute pri mori, rozmyslam nad egyptom ale mne by sa pozdavalo aj nieco iine, ale idu s nami nasi znami a im financne nevychadza nic ine len egypt alebo tunis tak tazke rozhodovanie

bubina1
23. júl 2009

pekný slnečný, horúci potivý den prajem všetkým 😀
blééééééééé už teraz nemam kyslík jak je horúci vzduch

wolfskinka
autor
23. júl 2009

bubina mi hovor ... ja sa tu peciem vo vlastnej stave a o 11.00 mame poradu 12 ludi v jednej kancelarii ... to bude hrozne ...

bubina1
23. júl 2009

tak to ti nezávidím....to sa tam budete aj kupat vo vlastnej šťavičke..... 😀 vezmi so sebou na poradu taku tu šiltofku s ventilátorom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
23. júl 2009

bubina dobry napad a kde ju teraz zozeniem jazyk mam az na kolenach a pijem vodu stale a aj tak ma obchadzaju mrakoty v tom teple

bubina1
23. júl 2009

alebo, si urob z tvrdého papiera vejár....možeš si ho aj vymalovať a na porade budes za originálnu..... 😀

zuuuzana7
23. júl 2009

ahojte baby !

wolfi tak to by sa vam hodilo k porade namiesto kavy par cernochov s palmovym listom v ruke. nech vas pekne ovievaju. ale aj u nas je hitz.

tesa ahoj, aj ja som mala 2x mimomatern. tehu, ale za kazdym na pravej strane. po druhom mimo som prisla o vajickovod. no ani by som ho nechcela. ked ma takto nechal v stichu. na lvej strane je ako tak ok. ale aj tak sa zatial nezadarilo.

ale ivf to isti no nie baby mam recht?

wolfskinka
autor
23. júl 2009

zuuzana no ja by som sa mu chcela vyhnut cca 11.8. by som mala dostat a sup hned sa zacneme snazit a ked nic tak potom v septembri IVF, ale najviac ma naserie, ked to v auguste nevyjde a ja budem rovno cez stred dovolenky kramovat 😠 ale nepomozem si, my mame planovanu dovolenku ... tak sa budete vsetky modlit aby som to nedostala a ked to uz ma prist tak nech aspon po dovolenke, alebo pred nou ale nie zrovna v strede dovolenky a ja mavam mrchu 6 dni ... to sa oplati ist k moru na 11 dni a z toho 6 dni kramovat ... este ze su tampony

zuuuzana7
23. júl 2009

ok. wolfi. tak u teba teda to klapne v auguste😉
budeme drzat mooooocccc palce 😵

bubina1
23. júl 2009

aj ja, aj ja, aj ja

zuuuzana7
23. júl 2009

baby podme sa kupat 🙂))))))
bubi co robite? teraz neviem mas ty dovcu alebo africa. ja si vas mylim, lebo ste obe bez foto 😀

afrika
23. júl 2009

práve som sa vrátila-bola som sa slniť, tak je nááááádherne 🙂 . pes ma stále otravoval, tak som ho obliala vodou a asi som ho nahnevala 😒 . nech vám to v tej práci ubieha, aby ste si aj vy užili slniečka

bubina1
23. júl 2009

takže afrika je na dovolenke....nie ja.... 😀
ale už aj ja idem domov z roboty..... 😀
sa zavriem medzi chladné mury domu a nevyleziem až do večera 😀

afrika
23. júl 2009

bubina pekne krásne vonku-potom sa už nebudeš môcť opaľovať 😀

wolfskinka
autor
23. júl 2009

no baby budete musiet, aby som nemusela kramovat na dovolenke

afrika ja nechcem slnko ja chcem aby dnes zacalo snezit 😵 😵 😵 ja nemam radda slnko a leto, aj teraz tu mriem od tepla som bola na wc a povyzliekala som sa a poumyvala v umyvadle studenou vodou

afrika
23. júl 2009

ja leto tiež moc nemusím, ale keď je tá dovča 🙂 . ja radšej jeseň

wolfskinka
autor
23. júl 2009

afrika mne by slnko stacilo 2 tyzdne pri mori a viac nemusim

afrika
23. júl 2009

lenže mňa tento rok more zďaleka bohužiaľ obchádza. môžem si tak otvoriť mapu...

wolfskinka
autor
23. júl 2009

afrika ... zoberiem ta so sebou do afriky 😀 😀 😀 😀

afrika
23. júl 2009

fakt vtipná, normálne som sa s chuti zasmiala 😀

wolfskinka
autor
23. júl 2009

co sa smejes ved egypt je v afrike .... ci nie ?

afrika
23. júl 2009

to áno, ja sa len smejem na tom ako to dobre znie-afrika zoberiem ťa so sebou do afriky. hneď ako som to prečítala chcelo sa mi smiať. nikdy som nad svojou prezývkou totižto nepremýšľala ako nad svetadielom...

wolfskinka
autor
23. júl 2009

a preco si si dala prezyvku afrika ak sa smiem spytat ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre