Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
6. nov 2009

romy ja mam minimalnu davku, ze vraj mensiu uz nedavaju, som ich prosila nem mi daju 37.5 ale ze vrat o nikomu este nedali, preco nemozem byt prva???!!!!
zuuz ako vravis mala som najmensie davky

lusinkaj
6. nov 2009

wolfi tak drzim nech ten bojovnik u teba vydrzi 9 mesiacov a coskoro najdes na teste // 🙂
alica,tak tomu ja tiez nechapem ty si asi ten taky iny pripad....kedze ani v centre sa nestretli s takym 😝

zuuuzana7
6. nov 2009

wolfi tak uz len sedem minut 😵
lusi ahoj

lusinkaj
6. nov 2009

zuzi ahoj...ako sa mas?mas nieco nove?si pevne rozhodnuta ist az na druhy rok?
wolfi...drzime prsty 🙂 🙂

zuuuzana7
6. nov 2009

lusi mam sa celkom fajn, len som dnes v robote strasne unavena, lebo som vcera do noci bola kcna, no a potom od akcnosti nemozem zaspat. 😖
no lusi rozhodnuta este asi az tak celkom niesom, ale momentalne to neriesim, proste pockam co bude toho 30-teho a uvidi sa, ale velmi sa priklanam k marcu 😵
a ja dufam, ze ty uz budes tehulka a budes poslusne posielat t-cka 😉

lusinkaj
6. nov 2009

zuzi tak bola by som aj ja rada keby som uz vtedy bola tehu...a posielat vam plno tttt 🙂 mozno uz len vtedy tebe lebo ostatne uz budeme tehu... 😵 😵

vanesska
6. nov 2009

caute baby...
tak ja len narychlo lebo idem menit gumy... 😅
volala som rano do centra a vysvetlila som sestricke situaciu a ona ze hej ze aby som dosla dnes ze to uz je 2DC.no tak som rychlo letela z domu aby som stihala no a doktorka ze ideme teda robit prvy utz a ze ktory DC som a ja ze no vcera poobede som to dostala a ona ze jaaaaaj ale to je dnes teda len 1DC a ze treba prist az v pondelok lebo teraz na utz este nic neuvidi... tak som sa zbytocne prehnala a vy ste mali pravdu no ale tak aspon mam istotu... 😅

wolfskinke gratulujem k jednotkarke alebo jednotkarovi... juuuj tesim sa a drzim palce aby posluchal/a aj dalej v brusku... 😵

zuuuzana7
6. nov 2009

vaneska takze sa to takto pocita. super uz aj ja aspon viem. 🙂
ano lusi a ja sa pridam ako marcova tehulka k vam 😵
ale beda vam ak nebudete aspon na dvojicky t-cka posielat 😀

lusinkaj
6. nov 2009

vanes tak vidis...super...
zuzi ja nie ja dvojicky nechcem... 😉

wolfskinka
autor
6. nov 2009

baby dakujem za vsetky virusiky, akurat sme prisli mame gulka bobulka doma v brusku ... tak teraz si idem vegetit pred telkou a v postielke a vychutnavat si nicnerobenie

lusinkaj
6. nov 2009

wolfi,tesim sa stebou...moc drzim prsty aby mu tam bolo dobre 🙂

romy01
6. nov 2009

vaneska a nebrali ti krv ? lebo ja som bola na odbere 32DC a ms som dostala na 33 DC a este v ten den mi kazali uz brat puregon.
Baby ja som dnes trosku zastresovala. Rano som mala hnedasty vytok a potom ked som si dala utros, tak o par minut zo mna vyletel zase hnedy vytok. Tak som volala do heliku a Gatova mi kazala prist. Naštastie je všetko relativne OK. Teda babatku bije srdiecko o stošest a je v poriadku. Vypocitala mi ze mam 7 plus dva dni a vraj sa vyvija ako má, presne na den. No nasla mi hemotom z coho bolo to spinenie a pridala mi k utrosu aj duphaston. Potom mi este nasla cystu 3,5 cm ale vraj je to normalne tak dufam ze zmizne cim skor

romy01
6. nov 2009

a kukala som ci neuvidim wolfku ale bola na sale a preto som aj cakala, lebo Gatovej sono bol na sale, tak ma potom vysetrila v Krajkovej ambulancii. Takze som wolfku na dialku hypnotizovala, nech je v pohode. A myslim ze som videla jej draheho - teda myslim si ze to mohol byt on, lebo tam tak pozeral casopisy pri vstupe na izbu.

afrika
6. nov 2009

romy blahoželám k srdiečku a tá cysta-nebojkaj. naozaj to má dosť kočiek. k hematómu sa neviem vyjadriť. hlavné je, že malinkému srdiečko bije. len prosím ťa obmedz aspoň nachvíľku mesto, angličtinu 😀 ... moc držím pršteky.
wolfi som rada, že to dopadlo nakoniec dobre, moc na teba myslím.
alicao je to strašné, nechápem tomu ani ja. mňa čaká asi to isté a je to na zbláznenie. doki mi to povedal rovno a to beriem len proveru...dnes som si bola dať potvrdiť papiere ku obvodnej na adopciu 😵 😵 😵

lusinkaj
6. nov 2009

romy tak to si aj man vylakal ked som zacala citat ale koniec je dobry tak som rada...drzim prsty 🙂
afrika ahoj....adopcia?tak super...aj tebe drzim prsty

romy01
6. nov 2009

ahoj afrika. Neviem praco mam ten hematom, ved cele dni len lezim. Sem tam sa idem prejst - aj ked je pravda ze predvcerom som sa trosku napinala - boli sme na chate a mm seklo v krizoch ked prehadzoval drevo pod strechu, tak som mu pomahala , a dost som sa ponatahovala s tymi klatmi. No uz si budem davat vacsi bacha

afrika
6. nov 2009

romy aspoň do 13 tt si daj od všetkého pokoj. jasné, že nie od varenie...to nieje žiadne preháňanie, viem, že tehu nieje choroba, ale ty si tehu po IVF a s hematómom a cystou. moc držím pršteky tebe aj denis...
lusi ahojček ako sa máš? babuľky všetkým vám držím moc pršteky a čítam si Vás. není len moc času odpisovať a moc sa nechcem upínať na MK. ale aj tak si vás čítam a manžel ma hreší 😀 .
my riešime adopciu a IVF-druhý pokus, ktorý bude mať priebeh asi taký istý ako prvé IVF 😔

lusinkaj
6. nov 2009

romy neviem ci by som robila teraz s drevom v tehotenstve a este po ivf... 😕

lusinkaj
6. nov 2009

afrika tak drzim prsty velmi...nech ivf vyjde ak nie tak aspon ta adopcia...kolko mas rokov?

afrika
6. nov 2009

lusi teraz som mala 25 a manžel má 27 rokov.

lusinkaj
6. nov 2009

jasne...uz sa pamätam si uz spominala 🙂 chcem sa spytat preco chcete zacat riesit adopciu?mate az taky problem ze prir.sa nepodari?

romy01
6. nov 2009

afrika vy ste este hodne malučkí - myslím že je fajn že ste naladeny na rovnakej vlne a obaja chcete riešit aj adopciu - lebo mojmu mm sa ta predstava dvakrat nepacila. No myslím si že este mate na adopciu čas - aj ked je tam cakacia doba - prave kvoli vasmu veku si mylsim že to IVFko vyjde.

afrika
6. nov 2009

lusi už som raz tehu bola, čiže určite by to išlo. mám polyc.vaječníky a snimi je veľký problém nastimulovať na IVF+aj môj vek, lebo reagujem prehnane...tak mi to vysvetlili v kocke. adopciu nosím v hlave už moc dlho a manžela presvedčila aj naša prvá stimulka. a bolo by fajn mať jedno dieťatko biologicky vlastné a druhé adoptívne. pre mňa adopcia nieje žiadne klišé alebo útek pred trápením aké všetky prežívame, aj keď musím priznať, že mi to dosť pomáha 😉 . my sme sa s manž. proste našli-on má problém, ja mám problém ☹ 😀 .

afrika
6. nov 2009

romy do heliosu už nebudeš chodiť vôbec?

lusinkaj
6. nov 2009

afrika jasne...ak to tak citite preco nie...?adopcia ako pises nic hrozne nieje 🙂 super,drzim prsty 😵

romy01
6. nov 2009

afrika , to je aj u nas - aj ja mam problem - na jednej strane mam tiež polycysticke vajecniky, no k tomu aj vysoke FSH s sjj mm ma slaby spg. Lenze my mame 33 a 45 rokov - vy ste v uplne inej vekovej kategorii , Inak ja by som to tiez brala, mat jedno nase a druhe adoptovane - no pre vek mm to asi nepojde - on povedal, ze kym by sme ho dostali ze bude jednou nohou na dochodku a uz to nechce takto riesit.

afrika
6. nov 2009

romy a do Heliosu už nejdeš chodiť? lusi na kedy vyzerá nosenie bábätka pod srdiečkom?

lusinkaj
6. nov 2009

afrika myslis u mna? 🙂

romy01
6. nov 2009

nie uz len pojdem vyrovnat dlh asi 3 eura a dost. Mozno tam pojdem na niektore predgeneticke vysetrenia - maju to v ponuke a budem si vyberat ze ci tam alebo do nemocnice alebo k niektoremu lekarovi, to este neviem

afrika
6. nov 2009

lusi áno ty... 😉
romy nebudeš tam chodiť ani na UTZ? ja som tam chodila, je to lepšie ako v meste, tam ti to urobia strašne rýýýýchlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre