Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

vanesska
15. nov 2009

caute holky,

tak nachvilu nakukam co mate nove...

alic... super gulicky teda krasne posluchaju... takze s kludom vlozis aj 2 embryjka a min.2 este aj zamrazis...
😉
jeeej aj ja uz chcem aspon 2 krasne gulicky 8-bunkove... este si chvilu pockam...🤐

afrika... teraz zacinas ty a mozno lusinka...
neboj aj u alic to vyzeralo vselijako a nakoniec ake krasny vysledky... 😵
drzim aj tebe velmi velmi palce...! 😉

wolfi... to je super ze to spinenie je uz menej ako predtym... !
a co ty rosi... ako sa citis??

juj baby myslim na vas vsetky!
ja idem zajtra do CAR opat na kontrolu a pocitam ze tak v piatok by mohlo byt OPU... dufam ze foliky budu pekne rast aj dalej... no sak dam vam vediet... od zajtra som na PN... tak mozem byt na nete ... 😀

wolfskinka
autor
15. nov 2009

romy tam dole bez mydla to bolo ale 10 minut som sa macala vo vode, ale zase nie v horucej

vaneska no momentlabne nie je ziadne spinenie, klop klop klop a dufam, ze to tak zostane aj 9 mesiacov

bubina1
16. nov 2009

wolfi...aj ja so spinila 10 den po ETasi 2 dni na stiredacku raz ano a raz nie...a tiež som sa bala chodit na zachod a dokonca doteraz kontrolujem papier...

alicao
16. nov 2009

jaaaaj vaneska, este dakujem, ale este nemam ziadne vysledky , embriologicka povedala este na pohovore, ze ta, ze vyzeraju embijka krasne na treti den nemusi znamenat ze budu aj na piaty.
ze vraj stvty je najkritickejsi
aj cykitke vtedy odisli skoro vsetky emrijka, tak dufam, ze mi zostane aspon jedno
bojim , bojim..
daj vediet ako dopadla kontrola

wolfskinka
autor
16. nov 2009

bubina no ved uvidime vo stvrtok, ci sa gulko bombulko udrzal

alic kopnem ta do zadku, co tu vymyslas za katastroficke scenare ... tie tvoje porastu a bude z nich pekna alicka

cikyta
16. nov 2009

Alicka,chceš po riti?
Vravela som ti,že moja kvantita bola na ukor kvality.....Ale ty máš akurátny počet a tak máš všetko v poriadku.Aj mraziť budeš,uvidíš! 🙂

alicao
16. nov 2009

wolfi ta prava mi nadava!🙂
cikytka ja nestresujem ani nefnukam
bojim sa len tak ako kazda z nas, mam obavy, to je vsetko a aj ty sa urcite bojis o silvinku takze psssssssst🙂

dudinka80
16. nov 2009

ahojte.....
som 4-ty den po ET.nemate niektora skusenosti bolestou vajecnikov??vsetko ma bolí...krize,prsia,v podbrusku a aj pichanie trochu a v noci ma chytila bolest vajecnikov.
dakujem za odpoved 🙂

alicao
16. nov 2009

dudinka, ja neviem, mna caka transfer dufam zajtra, ale mna bolia vajecniky uz od OPU
Baby co su po trasfere teraz asi chrnia, takze odpisu neskor, ale podla mna je to normalne, teda ked to vies vydrzat. A moze to byt dokonca dobre znamenie lebo tehotenstvom sa casto prejavy hyperstimulak.
aj romy mala tusim zvacsene vajecniky, a dokt.je povedala, ze je to normalne , takze neboj, ak sa neplazis v krcoch po zemi, malo by to byt dobre🙂

wolfskinka
autor
16. nov 2009

no ved ti to musim vratit nie ?

alicao
16. nov 2009

wolfi nemas co vracat, ty si tu povedala,ze ta mrzi ze si nas sklamala!!!!!!!!! a ze zajtra..to bolo v sobotu, urcite pridu kramy!!!!!!!! NEVIDIS TEN ROZDIEL??!!!
aj pred chvilov si napisala, ze sa bojis, do nasej druhej temicky...ja sa bojim rovnako...uz je ti to jasne ?!
neprovokuj lebo som uz 4 dni som nekakala a som nervozna a mohla by si si to odskakat! 😀
KAZDY DEN TU NIETKO NAPISE, ZE SA BOJI!!!!!!!!!!!! JA SA NEMOZEM??!!!
uz som radsej ticho

afrika
16. nov 2009

ahojte. práve som volala do Heliosu-gonal začínam zas od stredy ako predtím. mám 75 jednotiek. kontrola až v pondelok a z toho mi je nanič. čo ak bude opäť neskoro????????????????????ja som už druhý krát na PN a ak prídem aj o robotu, to bude úžasné. chápem, že cez víkend nerobia, veď majú toho aj tak dosť. bojím sa, že bude v pondelok neskoro a zas ma stopnú...
baby vy pichate diph. a druhé injekcie naraz? ja nie-diph. ráno a gonal poobede.

vanesska
16. nov 2009

caute baby,

tak ja len strucne... 😉
kontrola dopadla dobre... doki bol spokojny... vraj na to ake pociatocne problemy sme mali tak to vyzera dost optimisticky foliky rastu takze koncom tohto tyzdna ideme na OPU... 😵
v stredu mam dalsiu kontrolu... a to uz mam aj posledny puregon viac uz mi nevyjde... tak dufam ze si nebudem musiet dokupovat...

alic... takze zajtra asi transfer.... super! a babuliek mas dost neboj... aj ked chapem ze mas obavy to je normalne zachvilku aj ja zacnem stresovat... 😅

alicao
16. nov 2009

afrika musis im verit , aj ja som sa bala...
injekcie by si mala pichat naraz, lebo dipheraline utlmuje hormony a gonal robi..vies co, takze urcite naraz!
Budes urcite ok, zacala si dlhy protokol, si nato pripravena a mas mimi davky, bude to ok, ver mi!!🙂

afrika
16. nov 2009

vaneska BLAHOžELAM. koľký deň cyklu si začala pichať puregon?

wolfskinka
autor
16. nov 2009

afrika super drzim palce, nech uz neni ziaden hyperstimulák a hlavne pekne a kvalitne embryjka

afrika
16. nov 2009

alicao ty máš dlhý či krátky protokol? prepáč, zabudla som. dnes som sa pítala, či si môžem posunúť diphereline a povedala, že áno. len som sa nestihla opýtať o koľko. o koľkej picháš ty?

wolfskinka
autor
16. nov 2009

afrika alicka mala kratky protokol

alicao
16. nov 2009

vaneska supeeeeeeeeer, jeeeeeeeeej, ako pekne sa to zvrtlo tak ako u mna,aj ked este namam vyhrate, ale horsie ako bolo uz nebude a basta🙂
Aj u teba, endoska, neendoska, vajka budu a basta🙂
a dakujem ze ma chapes, lebo ja sa slovo BOJIM uz aj bojim napisat 😀

afrika
16. nov 2009

wolfi veď práve sa obávam, že kontrola až v pondelok nestačí. aj keď mi už nemajú čo znížiť 😀 . ty si na tom ako? wolfi ako to je s tími injekciami? pichala si naraz?

afrika
16. nov 2009

alicao zajtra transfer? 😵

alicao
16. nov 2009

Afrika, ja mozno zajtra idem na trasfer, rano volam ci moje deturence prezili PK, snad ano🙂 a ak ano tak medi 10-11stou idem na ET

afrika
16. nov 2009

byby vy všetky picháte obe injekcie naraz? to ale znamená, že by som mala pichať aj gonal ráno...nemôžu sa nejako ovplyvňovať, keď sa dávajú naraz?

alicao
16. nov 2009

afrika ved ti to vysvetlujem vyssie, maju sa pichat spolu! zlatko nehajaj🙂
dipheraline ti utlmuje tvoje prirodzene hormony aby si mohla prijat tie umele...ludovo povedane

afrika
16. nov 2009

alicao aké milé-nehajaj. len sa bojím, aby tích umelých nebolo na mňa priveľa. ktorý deň od pichania si išla prvý krát na UTZ? myslím v tom druhom pokuse 😉

vanesska
16. nov 2009

afrika... ja som zacala pichat puregon od 4DC a dnes som 12DC. inak ten 4DC mi vysiel na pondelok a na kontrolu som isla az v sobotu tiez sa mi to zdalo dost dlho bez kontroly aj na to ze mam kadetade tie cysty ale nakoniec to bolo v pohode... predpokladam ze vedia o tvojom probleme takze asi im treba verit ze vedia co robia a ze kontrola naozaj staci az o tych par dni...
inak mna riadne sfukli v CAr ze som pichala dipher.rano a puregon vecer ze to sa musi naraz !!!
no ale mne to nikto nepovedal takze som to prve 4dni pichala takto no a potom som to postupne priblizila a teraz ich picham rano vsetky 3 naraz ja mam este k puregonu aj 75 IU Menopuru...
takze ako alic hovori fakt vsetky naraz a najlepsie rano!
inak teraz na utz chodim kazde 2 dni ale to uz ideme vlastne do finale... pocitam ze mozno uz v stredu alebo vo stvrtok idem pichat pregnyl... jaj baby tak to zbehlo neskutocne rychlo len teraz som zacinala pichat prvy dipherline...

alic... aj ja som rada ze sa to tak dobre vsetko v tejto temicke vyvija... 😵 ako to blbo zo zaciatku u kazdej vyzeralo tak uz budes tretia co budes mat gulicky v brusku zajtra... ja uz som to nechala tak bojim sa aj ja ale co ma byt to bude vlastne to uz vobec nezavisi od nas... tak som si povedala ze stresovat sa budem az ked to naozaj nevyjde... 😝

alicao
16. nov 2009

afrika tak sa to ma pichat, je to lepsie, ver mi...
ja som isla uz po tretej injekcii, teda na 4ty den, ale ja som mala kratky protokol bez pripravy, hned hormony , preto to aj bolo take drasticke u mna...
budes v pohode, urcite🙂
ked budes nad tym rozmyslat, nic nezmenis, neovplyvnis to, ci myslis ze hej?🙂

afrika
16. nov 2009

asi nie alicao. len som myslela, že pichať začnem už dnes a nie až v stredu. alicao v krátkom protokole sa pichá injekcia hneď prvý deň cyklu či?
vaneska u vás sa dávajú 3 druhy injekcií? ja ich budem tiež všetky pichať ráno. nie ako predtím... koľko puregonu picháš? a koľko máš dominantných folikulov? musíš byť rada, že?

alicao
16. nov 2009

afrika ty si ale zvedva 😀 😀 tolko otazok 😀 😀 😀 ale v pohode, si zlata, ako sa bojis 😀 kliiiiiiiidek🙂
zacala som pichat 1dc dipheraline a na 2dc uz obe injekcie naraz
vaneska a co vajecniky bolia ta tak ako mna, ze ti idu prasknut, ci ani nie?

vanesska
16. nov 2009

afrika... ja som zacala s 250 IU puregonu a od 4dna stimulky som mala 200 IU puregonu a ktomu 75 IU menopur...
neviem preco davaju takyto mix... ale niektore baby pisali ze po takom mixe mali krasne vysledky na OPU...
mne sa vecer strasne blbo pichalo som mala taku napatu kozu a neslo to prepichnut... fakt stresy... 😝
rano ked mi to mm picha o 6,30 to este skoro spim takze az tak nevnimam a nemam take napate brusko...
je to fakt lepsie!
no na kontrole v sobotu som mala 1 slebo 2 krasne 14mm foliky a potom asi 2 foliky 12mm no a potom tam bolo par 11 a 10 a este nejak 8 mm takze som ani necakala ze toho bude tolko som bola fakt rada a potesila ma aj info ze sliznica maternice ma 9mm takze sa nemusim este aj s tymto stresovat...
hej som fakt rada ako sa to pekne vyvija som to necakala tak dufam ze dobre budu po OPU aspon tie 2-3 foliky a aj sa krasne oplodnia... ale to zatial nejdem predbiehat...
tak neboj ked mas dlhsi protokol je to setrnejsie a ten dipherline ti to brzdi... tak sa uz len spolahni ze doktori vedia co robia... fakt sa s tym az tak nezaoberaj a spolahni sa na nich...! 😉
inak ale ja som bola taka ista... stale som sa bab nieco vypytovala... takze to je normalne... 😀

no alicka ja to fakt nechapem ale mna vajecniky az tak nebolia... sem tam pichnutie a trochu blbsie sa mi zohyba to ma trochu zapicha ale fakt som cakala ze to bude ooooovela horsie... tak aj z toh osom milo prekvapena... 😅 no ale este sa to moze trochu zhorsit ale musim povedat ze zatial to je super... klop klop klop ... som mohla kludne aj do roboty chodit... 🤐 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre