Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
20. nov 2009

co sme robili ked sme ho nemali, uz sa nepamatam...

rosienka
20. nov 2009

no baby moje, tak som konecne tu! strasny tyzden mam za sebou, stres v praci jak svina, tak som sa skoro kazdy vecer dohodla s kamoskami von, aby som sa odreagovala...a veru to rychlo uteka...ale myslela som na vas! 🙂
Pripajam sa tiez ku gratulaciam wolfi i ked som tu asi to ospravedlnenie prehliadla...ale ved nevadi, asi to kazda vidi po svojom...

zuzi, lusi, alic, vaneska, dakujem, ze na mna myslite, ja sa uz fakt neviem dockat nedele. Teraz ma napada, ze som si chcela spravit test, ale zabudla som si v zhone kupit...tak to budem musiet vydrzat. Od stredy sa mi obcas zazdalo, ze tiez mam brucho trochu ako na mrchu, ktora ma byt akoze az o 5 dni...takze snad nejaka nadej tu je, co pevne verim 😵 😵 😵 Dnes som si tusim ani nic neuvedomila, nebolo casu. Prsia furt bolia, ale to nemusi nic znamenat...boze ja som tusim vypätejsia ako pominule, uz vidim pred sebou tie dvojicky 😉

lusi- som velmi zvedava na tvoje vysledky, tiez som si pamätala, ze ides v stredu 😉
vanes- ako bolo dnes? urcite ti nasli krasne malovane vajicka a do zajtra budu super embrosky ako hrom
alic- ty si na rade po mne, je ti to jasne, hej? ved s tymi mega blastocystickami snad nemi o com 😉
romy- a ty ako pokracujem mamina? rozsiruju sa tu kruhy, tak chystaj nove rady 😎

wolfskinka
autor
20. nov 2009

lusi ani mi take veci nehovor lebo budem sokovat, men uz 2 potraty stacili

romy01
21. nov 2009

ahojte kočky

vcera som tu vôbec nebola, ale myslela som na vás. Celý deň som strávila s bratom, švagrinou a ich 5 mesačným slniečkom, malá je krásne babatko - stále sa usmieva a všetko ju zaujíma a stále sa zapája do debaty - robí také srandovné zvuky že až. 😀 😀 😀

wolfka tak gratulujem k oficiálnemu potvrdeniu - to je krásne hcg už len počkať 35 týždnov 🙂 🙂 🙂
vaneska ty si sa ani neozvala, ale verím že ti to dobre dopadlo a teraz sa uz vytesujes, kolko drobcob uz rastie v miske 🙂 🙂 🙂 wolfka inak mna asi 2 tyzdne furt nieco bolelo, raz vajecniky, raz podbrusko a tak na striedacku. Po stimulke budes mat este niekolko tyzdnov zvacsene bajecniky ale to sa vstrebe

rosienka ty to neprehanaj s tym stresom, to miminka nemaju moc rady, kasli na stres, robota nema nohy a nestoji za to aby si roskovala svoje dvojcatka. Tak pozor

alicka , rosienka posielam na povzbudenie
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

lusinka aj ja som na teba myslela a verim ze tie tvoje vysledky ti umoznia pridat sa k nam - tento vlacik bude dlhyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, urcite don stihnes nasadnut, drzim palce.

cavte ostatne 🙂 🙂 🙂

alicka neboj to pobolievanie som mala aj ja

alicao
21. nov 2009

rominka dakujeme za bozvudive slova a a virusiky🙂
neviem ako nemysliet na jedno a to iste, neviem sa na nic sustredit aaaaaaaaaaaaaaaaaaa zblaznim sa 😀 este tyzden a daco a budem vediet rozsudok...
A ty sa mas ako? dropcek poslucha? Si bezpriznakova stastlivka ci mas aj nevolnosti?

wolfskinka
autor
21. nov 2009

romy dik ... no stale ma pobolieva brucho tak vselijako raz sem raz tam ...

romy01
21. nov 2009

alicka - stale som bezpriznakova - uz mi ani zle nebyva, no prisla som na to ze zle mi bolo z tehotenskeho caju. Je to zeleny caj a mne bolo vzdy zle zo zeleneho caju - mozem len ovocne a cierne. Takze som si vsimla ze zle mi byvalo po caji a ked som ho vysadila, prestalo to. Takze teraz uz fakt nemam ziadne priznaky - teda okrem takej bublinky co citim v brusku.
alicka viem ake je to byt nervozna pred testom, no neboj, len sa na to tes. A mas nejaky priznaky?

wolfka, presne toto som mala aj ja - este to potrva asi tyzden, dva a prejde to. Mna kazdy den bolelo cosi ine a inak no postupne to preslo. To su este dozvuky stimulky - zvacsene vajecniky, tekutina v brusku - to som este mala aj v 8tt na kontrole. Neboj to su stale tie najkrajsie boliestky a starosti, co mozu byt, no nie ?

wolfskinka
autor
21. nov 2009

no ved ano, dufam, ze uz bude vidiet aj bublinku na sone buduci tyzden

romy01
21. nov 2009

neboj , urcite bude a budes pocut aj srdiecko, o je krasny pocit. A tesim sa az dohodis fotecku zo sona

rosienka
21. nov 2009

romy- dakujem, ja viem, ze stres nie je dobry, ale ked mam primitiva sefa, tak co narobim? nemôzem odtial v momentalnej situacii odist a zatial neviem ako sa z toho co najlepsie a najvyhodnejsie vyprostit... 😠 Este k tomu som si vcera zistovala, ako je to tu s PN a s vyplacanim platu...a nic moc teda ☹ A este k tomu by som potom nemala skoro ziadnu matersku, keby som predtym nerobila... no na prd 😒 Ale ved budem riesit az zajtra, ked bude cierne na bielom 😀

vanesska
21. nov 2009

ahojteee babule...

tak konecne sa hlasim aj ja...
OPU prebehlo fajn bolo nas 5 bab mna si nechali ako bombonik na zaver... 😀
no a vysledok bol 16 vajicok... baby nechapem kde sa mi to v tom bruchu a pri tych cystach naslo fakt... 😕 😅
potom mi este aj odsavali tie cysty tak asi preto som isla posledna... doki povedal ze ta velka cysta isla super vytiahnut ta mensia isla tazko lebo tam bol husty obsah ale ze nieco sa podarilo vytiahnut...
potom prisla embryologicka... vraj mame uzasny spermiogram tom som sa fakt bala lebo mm mal asi 3 dni predtym problemy so zaludkom nic nejedol bol fakt na tom nic moc... tak som mala skor strach o neho ci nieco zo seba dostane... 😉 ale tak zadarilo sa 😀 embryologicka hned povedala ze pri takom spg to nechaju oplodnenie vylucne na bojovnikov... 🙂 no a dnes nam oznamili ze z tych 16 vajok sa 10 oplodnilo 5 nam uz zamrazili a 5 nechavaju na PK tak v stredu mame ET... 😵

inak zvlastne je ze ani pocas stimulky ani po OPu som nemala ziadne velke bolesti a dokonca aj tolko folikov sa urodilo hoci lekari predpovedali uplne nieco ine... normalne zacinam si mysliet ci to nema na svedomi ta akupunktura na ktoru som poctivo chodila 2 mesiace pred IVF... asi nieco na tom bude... 😕

takze vam vsetkym co ste na mna mysleli dakujem... ! a drzte sa vsetky... ja si idem na chvilu lahnut som nejaka otapena... 😝 este nakuknem...

rosienka
21. nov 2009

ahoj vanes- no to je teda bomba! to tusim je vzdy tak, ked clovek rata s najhorsim, resp. s malom, dostane vela 😉 Tak nech sa embroskam pri PK pekne dari a dostanes dve obrie blastocysticky do bruska 😅

alicao
21. nov 2009

Romy , co ti ja viem, vsetko a vsade ma picha ale to moze byt aj zo stimulky neviem to rozlisit a ani sa tym radsej nezaoberam, nic aj tak nezmenim o par dni sa rozhodne...
Vaneska jeeeeeeeeeeej ty brdo a to si si myslela ze budes mat 3, tak ako ja ze sa na OPU ani nedostanem, som strasne rada, ze sa to vsetko zle obracie v dobro🙂 len tak dalej🙂!!!! priebezne informuj o stave dorpcov🙂!
ROSIENKA ZAJTRA DRZIIIIIIIIIIIIIIIIIM SIIIIIIIIIIIIIIIILNO PALCE a chcem len dobre spravy, urcite napiiiiiiis, lebo moje cakanie dava zabrat dost nechcem cakat este aj na tvoje vysledky, chapes 😉 😀

rosienka
21. nov 2009

alicka - idem tam na 8:40 a asi sa vratime osobne po vysledky tak do tej 11:00. Ak budu pozitivne, co snad hej, tak ideme niekam oslavovat a k netu sa nedostanem, ked by naaahodou neboli pozitivne, tak ideme domov a napisem...takze ak nic nebudem pisat, tak mozete sa vytesovat so mnou...cize ziadne spavy-dobre spravy, OK? 😉

zuuuzana7
21. nov 2009

ok ok ok rosienka tak zajtra tu budeme na teba silnooo mysliet, a ozvi sa teda ked dooslavujete 😉
alebo teda az na budusi den, lebo si viem predstavit, ze // dovod na oslavu sa predsa oslavuje cely den 😵

vaneska teeeda vy sa nezdate, po burke vyslo slniecko 😵
tak len nech sa embryskovia do stredy pekne delia 😵 drzim palce 🙂

alica a kedy ides ty na krv? resp. kedy ides vytestovat //? 🙂

rosienka
21. nov 2009

zuzi- no uvidime, co bude z tej oslavy, ale ja mam pocit, a verim, ze hej...ale nechcem to zakriknut, lebo iste nie je nic. dnes som predsa len poslala mm po tehotensky test, tak si ho hned rano spravim...ako pamiatku 😵

romy01
21. nov 2009

rosienka - dobre som to pochopila ze zajtra uz testujes ? Som akosi mimo - to ale letí. Inak kasli na sefa, poznam aj ja takych co si mysleli ze zozrali mudrost sveta a ked som ich strcila do vrecka tak kopali ako chore kone.

vaneska - krásna úrodicka, gratulujem a drzim palce tebe a plujem stastie na tvojich drobcov - tfuj, tfuj, tfuj

alicka - to je jasne ze boliestky sa nedaju hned pripisovat tehotenstvu, ale je to dobre znamenie, ze sa nieco deje, no nie ? Neboj potom ked si najdes pozitivny test tak si budes z pamate lovit tie pocity a budes si hovorit " no jasne, ako to ze som to nevedela "

baby ja mam z vas takuuuuuu radost - normalne mam pocit ze vsetky co tu sme budeme spolocne riesit rovnake veci - nie je to super ?
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
21. nov 2009

romy no uvidime ci bude srdiecko, uz by mohlo byt ... som sama zvedava a velmi

zuuuzana7
21. nov 2009

rosienka to je uzastne, ked to tak sama citis tak to tak aj je 😵

alicao
22. nov 2009

ako vidite nemozem spat..aj vcera som bola o druhej hore.. nervozita ako cestovna horucka
Rosienka, tak ked testnes rano, nemozes napisat? jaaaaaaj som zvedava ale ja mam tiez tusaka, ze to konecne vyslo, tak cakaaaaaaaaaaam🙂
romy u mna sa deje uz 6 tyzdnov nieco v podbrusku takze mam dobre znamenie uz 6 tyzdnov 😀 😀
zuzka niekedy tento tyzden, nestanovujem si den, lebo to su potom este vacsie nervy ale do piatku urcite .....aaaaaaaacho jo 🙂

zuuuzana7
22. nov 2009

jemine alica to si od stvrtej uz hore? 😕 tak nech to nejako rychlo utecie a nech uz mas svoje // pred ocami, aby si si mohla konecn vyspat 😀 .
rosienka, myslim na teba 😵
no a ja si idem chystat ranajky, v nedelu sama, lebo v nedelu mam zakaz draheho budit 😖

wolfskinka
autor
22. nov 2009

alic ... klud pamatas si pred tyzdnom co si mi hovorila, ked som chytala hystericke zachvaty bezmocnosti ???
kedy c hces testnut ?

rosienka drzim palce

alicao
22. nov 2009

wolfi ja som len nervozna a neplacem a nepanikarim ako jedna nemenovana pred testovanim...vies o kom hovorim 😝
a ty si nebodaj kludna?
uz asi 10ty krat sa ma pytas kedy idem testovat odpoved je stale rovnaka VYDRZIM TAK AKO TY 😀

rosienka
22. nov 2009

aaaaaaaaaaaaaaaaaa, ja tomu neverim ale som tehulkaaaaaa ako bic 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵
doky vravel, ze minimalne dvojicky a bola cely z toho vysledku hotovy, hcg 467 na 12 den po ET, ked by malo byt len 100-200, takze vraj 4-nasobne!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 Sme neuveritelne stastni a nadseni. Boli sme oslavovat na lodi s poriadnym brunchom! Dakujem vam strasne vsetkym za podporu, mate to u mna 😉 😉 😉 😉 😉 😉

afrika
22. nov 2009

rosienka strašne ale strašne moc ti blahoželám!!!!!!!!!!moc moc moc 😵

afrika
22. nov 2009

na UTZ si dnes nebola? ako sa nám cítiš? ako tehulka?

rosienka
22. nov 2009

afrika- nebola som na UTZ, len na krvi, ale vraj je vsetko jasne 😵 😵 😵 a necitim sa zatial vôbec ako tehulka, ale snad to vsetko este pride 😉

cikyta
22. nov 2009

Rosienka-zo srdiečka gratulujem ! 😵

afrika
22. nov 2009

to vieš, že to je jasné. HCG v krvy nepustí 😉 . opatruj sa nám aj s krpcom-ami v brušku 😅

afrika
22. nov 2009

koľko krpcov ti do bruška dávali?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre