Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

vanesska
22. nov 2009

rosienka... jupiiiiiiiiiiii... gratulujeeeeeeeem!!!! uzasne.... velmi sa tesim...! 😵
tak teraz je na rade alicka nasa.... 😵 😵

rosienka
22. nov 2009

ciky- strasne pekne dakujem 😵

afrika- dakujem, budem sa opatrovat, co sa da, davali mi dve embrijka

afrika
22. nov 2009

vaneska dodatočne, ale aj tebe držím pršteky, aby všetko prebiehalo v poriadku

rosienka
22. nov 2009

vanes- dakujem, je to nadhera, a ty si nam tiez uz v pätach s tvojimi krasnymi embrijkami, vies kolko sa dalej vyvija?
drziim palce 😵 😵

vanesska
22. nov 2009

afrika... dakujem... 😉
mne testik vychadza tusim az niekedy zaciatkom decembra... ale od stredy uz budete vsetky baby musiet drzat riadne palce nech sa drobec pekne zabyva... 😵
ja som rozmyslala a asi si dam vlozit jednu bambulku... ale vsak uvidim co povie doki... no hlavne nech to nezakrikneme a nech sa pocas tychto dni gulicky pekne vyvijaju...
a ty ako pokracujes s pichanim?? zatial ziadne problemy?

rosienka
22. nov 2009

a viete co ja na tom vstko najlepsie? dnesny ranny negativny test!!! sme boli totalne na nervy, uplne minimalny duch sa ukazal az do 1/2 hodiny, ale v normalnom case do 5 min. tam nebolo nic! 😖 😠 neviem, co za smejdy to vyrabaju 😝

vanesska
22. nov 2009

rosienka... dakujem... no mne v utorok povedia ako su na tom nase bambulky a kedy v stredu bude ET...
ale zatial sa nejako nestresujem... vsak uvidime... verim nasmu genetickemu materialu... 😀
inak s tym negativnym testom to muselo byt riadne sklamanie dokelu... nechapem... take vysoke hcg a na teste ani duch... sila... 😠

rosienka
22. nov 2009

ja tiez nechapem, taki sme boli sklamani a bezradni cele doobedie, ze sme dokiho gratulacii ledva uverili a ked zacal o tom presvedceni, ze je ich tam asi viac, tak to sme boli totalne mimo 😅 😅 😅

jasne, nestresuj, nemas preco, pri takom krasnom pocte embrijok. vidis, my sme mali dve zrele vajka, z toho dve embrijka a teraz mozno dve deticky... 😉 😉 😉 snad 100% uspesnost

zuuuzana7
22. nov 2009

rosienka bozinku, ja som na letisku, ale mi nedalo a musela som sa im tu votriet do pracovne na net.
jeminecko a som tak dojata tebou, jeminecku je to zvlastne ale ja by som najradsej jublovala 🙂 😀
moj usmev na tvari si dnes vycarila ty s tvojou nastavajucou rodinkou 🙂 dakujem 🙂

rosienka
22. nov 2009

jeeeej, zuzicka, si ma tiez dojala, strasne krasne ti dakujem, ja som este v euforii 😵 😵 😵 😵 😵 kludne jubluj, ved co tam koho po tom 😉 😉 😉 😉 a ty budes tiez tehulinka, neboj, budeme silno verit a raz dame stretko s kocikmi 😉 😉 😉

alicao
22. nov 2009

rosienkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ani neviem co od radosti napisat
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nato ze si nemal nijake priznaky tak celkom slusny vykon 😀 😀 😀
davas mi nadej🙂
naozaj si nic necitila ani tieto posledne dni a prosim aky test si si robila? rapid clear? lebo moje minule kratke tehu mi tiez nic neukazoval a bola som tehu...hm?
tak nech sa vam vsetkym trom dari a nech rastu babulky do krasy. Som zvedava ci fakt budu dvojicky🙂
bodaj by ano, lebo aj ja dufam, ze sa podaria nam, a potom si budeme predavat rady ze co ako s nimi🙂
cmuk!🙂

alicao
22. nov 2009

fiiiiiiiha, zatial so to kazdej v tejte teme podarilo...okrem pegasko, tak dufam, ze sa tato nit teraz nepretrhne!!!!
thuj thuj thuj nam vsetkym 🙂!!!!

rosienka
22. nov 2009

alic, veru tfuj tfuj tfuj, nech takto pokracujeme a vydrzime... 🙂 🙂 😵 😵 😵 citim jedine strasne jemne brusko, ani nie ako mrcha, len sem tam nieco pichne a taha, inak pohodka 😉 Uvidime este, ci to budu dvojky, este je skoro, ale doky je presvedceny 😉 teraz pisala ina baba, ze dalsia mala hcg nejakych 3500 a bolo to len jedno mimi...tak sa nechame prekvapit, kazdopakne je dost vysoke na 12.D po ET, a 14.D po OPU 😀 😀

juj, alic, uz sa tesim, ako si budeme radit co a ako, bodajby sa zadarili aj vam, nech je tu riadna urodicka drobizgov 😉 😉

tiez ma napadlo, ze tu mame super uspesnost 😉 okrem chdatka pegaska...a tak to vyzeralo biedne s tymi stopnutymi stimulkami, zlymi hodnotami hormonov, malo vajickami...a teraz to fici ako ma 😎 ty s vanes ste dalsie horuce kandidatky na pozitivne testiky a verim ze aj afrike a lusinke to tento rok vyjde a na jar zuzinke 😅 😅 😅

afrika
22. nov 2009

babuľky ja idem zajtra na UTZ a krv a strašne sa bojím. bude to 6 deň gonalu. teraz ma začalo dosť pichať naľavo, až tak do chrbta. strašne sa bojím, že to stopnú

zuuuzana7
22. nov 2009

rosienka si pis dame stretko s kocikmy 🙂
uzastne uzastne uzastne uuuzastne uuuzastene 😵 😵 😵

afrika to hadam nie, nestras so stopnutim, to nie, ale urcite ze nie, ved pozri tato tema je stastena vsetko zle sa tu na uspesne tehulkovstvo obraca 😉 drzim palce na zajtra 😵

babulka123
22. nov 2009

rosienka.. neviem ci si pamatas ale este sme si pislai ked som ja isla na 1x na IUI ci boilo straaasne davno a od vtedy som ta smirovala .. a zabudla som v ktorej si teme a teraz kukam ze 4tt.. ja sa neskutocne tesim veeeelmi ani si nevies predstavit ako moc.. a ... drzim palce aby bolo vsetko ok. Nasa ninka sa naroidila 3.8. takze verim ze budeme mat o rok kamarata alebo kamaratku.. teda netovu.. super tesim sa ... a veeela zdravicka.

zuuuzana7
22. nov 2009

alicka tak tebe zacina testovaci tyzden a verim ze tam budu pozitivnaky ako vysite s takymi blastulkama 😀
a wolfi zacina tyzden kedy si uvidi gulka bolbulka 😵
rosienka bude este tento tyzden v euforii a na buduci uvidi hadam dve babulky na uzv? rosienka kedy mas vlastne uzv?
lusi zacina tento tyzden, tyzdnom dobrych sprav a aj pre afriku verim 😵
vanesku juhuuu dalsia tehulka od tohto tyzdna na obzore 🙂
no a mne zacina pochripkovy pracovny tyzden tak sa na to idem psychicky pripravit do vane 😀
pa baby krasny vecer a este krajsi nastavajuci tyzden 😉

zuuuzana7
22. nov 2009

ozi baby na buduci pondelok uz ideme do caru 🙂
ale teraz uz fakt ciao pa pa

rosienka
22. nov 2009

zuzi- no krasne si to zhrnula 😉 ja idem vo stvrtok este raz na krv a potom mi povedia, kedy je o dalsi tyzden UTZ so srdieckami, juj uz aby to bolo!

babulka- jeeeej, strasne pekne dakujem, to znamena, ze ti vyslo to IUI hned v novembri, ze? nieco sa mi mari, ale kedze si sla potom asi na ine temy, tak mi to vyfucalo. to je super, o rok budem mat sna i ja taketo zlate babätko ako ty 🙂 Velmi ma potesilo, ze si mi napisala 😉 , prajem aj ja vam vsetko najlepsie

afrika- neboj sa, mysli pozotivne, trochu pichanie a bolenie je normalne, produkujes proste ovela viac vajicok, ako normalne...bude urcite vsetko OK, uz sa to viackrat tak potvrdilo 😉

babulka123
22. nov 2009

rosienka nie.. to bolo este predtym potom sme mali 1x ivf to nevyslo a az teraz druhe.. teda ano pred rokom druhe.. hehehe

ale to je jedno.. halvne ze si tehulka a velmi sa s tebou tesim... uzivaj si to plnymi duskami...
mne ten moj zazrak uz spinka v postielke a je to to najkrajsie co ma mohlo v zivote stretnut.. prajem ti to iste.. cmuuk

wolfskinka
autor
22. nov 2009

alic kludna ako kedy .. chvilu ano potom zase nie

rosienka no supeeeeeeeeeeeeeeerrrr gratulujem, neboj pride

zuuzi no dufam, ze ho uz bude vidiet aj v plodovom vacku a bude bit aj srdiecko

afrika
23. nov 2009

ahojky. tak najnovšie správy 😒 - asi 3 folikuly 10mm, potom nejaké 7mm a plus ku tomu kopu drobných. sliznica má 7mm. dnes som pichla 6 dávku gonalu a poobede uvidím, či poslednú. nižšie s dávkou už nemám kam ísť-mám 75 jednotiek ☹ . uvidíme, či to stopnú. není na 6 deň gonalu a 10 deň cyklu málo tých 10 mm??? 😕

romy01
23. nov 2009

dobre ranko kočandy

rosienka - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som to vedela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alicka - teraz si na rade ty, jasné ? posielam CMUK tvojim gulickam nech sa riadne zavrtavaju 😀

vaneska - potom si tusim na rade ty a potom afrika, lusinka a . . . . .. uz ani neviem ake je potom poradie, ale toto bude riadne dlhy vláčik. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
23. nov 2009

romy , dakujem, dakujem, dakujem🙂 skusim sa k vam pripojit, nechodte moc rychlo aby ste mi neutiekli🙂
afrika a co sa tak kyslo varis? co je na tom vysledku zle?

afrika
23. nov 2009

ja neviem alicao. zas kopa folikulov a tie dominantné sa mi zas zdajú malé. tebe nie? tích drobných je cca 20 +tie väčšie. takže ich je kopec.to nieje dobré. ale to vieš aj ty 😒

alicao
23. nov 2009

ja som mala 17 velkych na 4 den gonalu, ty mas len tri a okrem toho som mala kopec dalsich mensich nez 10mm
ja si myslim, ze ti to nestopnu, kedze mas len tri velke v krvi nebudes mat moc zvysenu hladinu, mozno trosku tak ako ja...drzim palce na tretiu ale urcite to v bude v pohode!

afrika
23. nov 2009

a ty ako? ktorý deň ideš darovať krvičku a na UTZ?

rosienka
23. nov 2009

dobre rano 🙂

babulka- este raz dakujem, precitala som si tvoj pribeh a fotky, vyzerate ako stastna rodinka...nech vam to navzdy vydrzi 😉

wolfi- dakujem, co myslis ze pride? ono toho pride este strasne vela 🙂

romy- ze? aj ja som to akosi vedela...pekne ta nasledujeme, vsak? 😉

afrika- ved to vyzera dobre, urcite nie na stop, to sa neboj. skôr ti mozno hormony pridaju..

afrika
23. nov 2009

rosienka kedy ideš na ďalšiu kontrolu a UTZ?

rosienka
23. nov 2009

afri- teraz vo stvrtok, ale asi lem krv

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre