Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

afrika
23. nov 2009

UTZ sa u vás robí neskôr?

zuuuzana7
23. nov 2009

romy no a predsa som pootom na rade ja 😵
sakris ale kto si to ma vsesstko pamatat coooooo?

zuuuzana7
23. nov 2009

ale v podstate este uvidim mozno ma v pondelok v car prehovoria a v pondelok by som mala dostat aj ms cize je sicko vo hviezdach 😵 este uvidim, ale nejake myslienky mam

wolfskinka
autor
23. nov 2009

ahojte

rosienka no som myslela ze tych obav este pride vela a vela ...

alic netestla si ?

afrika v heliose sa utz robi hned po 14 dnoch pri odbere krvi

romy01
23. nov 2009

aha zuzka, aj som si myslela, lenze je nas tu tolko, ze som sa bala, ze niekoho preskocim, tak som dalej radsej nemenovala. To ale neznamena, nic - proste tento tehu vlacik bude hoooooodne dlhy 😀

afrika
23. nov 2009

wolfi ja viem, ale rosienka nechodí do Heliosu a nebola na UTZ, tak som chcela vedieť kedy robia u nich 😉

wolfskinka
autor
23. nov 2009

afrika ahaaaaaaaa ja som nevedela ze rosienka enchodi do heliku

a kto to ma ist vo stvrtok do heliosu ?

romy aj ty si mavala pred tym sono take pochybnosti .. chvilu som uplne presvedcena ze som jasne tehotna a chvilu zase strasne na pochybach

alicao
23. nov 2009

ahoj wolfi, dufam, ze secko v poraaaaaaaaaadku!🙂
afrika ja idem na krv az 1.12, to bude 14 den po ET
Zuzka, mohla by si ist skor aby ti tento vlak neusiel, nemyslis? 😉

vanesska
23. nov 2009

ahojte kocky...

prisla som nakuknut...

no afrika podla mna to vyzera dobre... by som sa nestrachovala radsej mat spociatku menej folikov nech sa pomaly vyvijaju a dozrievaju ako ked ich je naraz vela, rastu rychlo a nemusia byt take kvalitne... takze si myslim ze naozaj nie je dovod sa obavat... vsak uvidis dnes ti asi povedia ako dalej pokracujes... drzim ti palce...
inak rozmyslam ja som mala na 6ty den ked som bola na kontrole tusim najvacsi folik okolo 14mm a potom dalsie 12, 11, 10, 8, 7 atd... takze si myslim ze skor ti mozno trosku zvysia davku pripadne budes stimulovat o par dni dlhsie... neboj dobre to dopadne...

zuzik... takze ty ides do car tento tyzden?? no a rozmyslas aj nad tym ze by si sa k nam pridala predsa len este tento rok?? 😉 😵 treba vyuzit tento rok je vraj velmi plodny a zda sa ze sa to zatial potvrdzuje... 😵

ozik... a nevieme ako je na tom lusinka?? mala mat tento tyzden vysledky stitky vsak?? no som zvedava aj na nu... moc jej drzim palce...

nam zajtra budu volat z car ako sa maju nase gulicky dufam ze sa pekne vyvijaju... a ze v stredu bude co vkladat... juj trosku bojim... ale tak verim ze to bude ok...

afrika
23. nov 2009

vaneska ďakujem, ale moje telo je ako sopka. buď je v kľude alebo vybuchne. 😠 baby boli vaši chlapi aj na trial wash teste? mne o tom nikto nič nehovoril, len som tu našla, že to chlapom robia 😕 pred IVF. o čo vlastne ide? môj ma zlú morfológiu-totálne

romy01
23. nov 2009

afrika wash test je vlastne spermiogram - urcite ste to uz absolvovali.

wolfka keby som mala popisat svoje pocity, mysleli by ste ze som uplne šiši. Ja som si to zo začiatku akosi neuvedomovala, nijak som sa tehotne necitila. Dva tyzdne ma bolelo zakazdym nieco ine a potom ked ma uz prstalo vsetko boliet som sa ukludnila a prislo to spinenie. Vtedy som sa prvy krat fakt zlakla - boze som si povedala, ved mna to miminko nechce, lebo nan nemyslim a zacali vycitky. Potom som sa trosku upokojila, no dodnes mi to nepride ze som tehotna. ALE musim povedat, ze dve noci sa mi snivalo, ake to bude super, ked malý drobec bude drúlať mliecko - na tento okamih sa zacinam tesit a myslim ze konecne zacinam mysliet na to ze budem mama. Inak musim este povedat ze okolo 6-8tyzdna som mala strasne nocne mory lebo som sa bala ze dietatko moze byt poskodene a podobne, predstavovala som si ako ma chcu poslat na amniio a ako odietam a podobne, ale to ma preslo a teraz si na to ani nespomeniem, proste zacinam byt mama a tesim sa na krasne zdrave babatko

afrika
23. nov 2009

romy tak to som nevedela, myslela som, že to je niečo iné špeciálne. sa normálne hambím

vanesska
23. nov 2009

afrika...trial wash je nieco ako skusobny spg... robi sa len u tych chlapov ktory maju zly spg...
my sme mali vzdy dobry takze nam to nerobili...
a vlastne je to skuska toho ako sa budu spermici chovat v tom prostredi kde prebieha oplodnenie takze taka skuska spermikov... 😉

romy01
23. nov 2009

afrika ani ja som to nevedela, mne to vysvetlili baby tu na konikovi.

inak baby co dnes robite ? Ved nie ste vsetky v robote.

afrika
23. nov 2009

ja som varila gratinované cestoviny a poobede idem autom pre muža do MT. teda podľa toho, čo mi povedia poobede z heliosu. ak mi to stopnú, tak asi preplačem zvyšok dňa. vy čo robíte a čo varíte?

romy01
23. nov 2009

afrika, neverim ze ti to stopnu druhy raz. Ked som bola na OPU tak tam bola baba s OHSS - mala 37 vajicok a ani neviem kolko mala folikulov. Vraj tam bola o dva dni na cisteni - jej vajecniky makali zrejme dalej ale zas mala 14 jednotkovych vajicok . Neboj ver heliosu a aj doktorom, urcite to dobre ukociruju a myslim ze si na tom lepsie ako som bola ja sama. Ja som mala uz po 3 davkach 15 folikov od 16mm do 9 mm a potom to museli ubrzdovat a z 20 folikulov som mala 11 vajicok no len jedno bolo ozajstne, tych 19 zvysnych mali len obal nic viac sa im nevyvinulo .

wolfskinka
autor
23. nov 2009

alic hej vcecko v poraaaaadku ako ty hovoris ... klop klop klop, uvidi sa vo stvrtok

romy no presne to iste co ty opisujes to teraz prezivam ja, len ja mam skor strach z toho aby sa nestalo to iste co pri tych dvoch tehotenstvach ... skoncili v 6tt .. tak sa strasne bojim, aby toto nedopadlo takisto ale presne ako ty opisujes necetim sa vobec tehotna a uz ma ani nic neboli sem tam zaboli v bruchu ale to len tak prejde a prsia su bolestive a to je vsetko .... no ved vo stvrtok uvidime,

bubina1
23. nov 2009

romy..presne ako vravíš...ani mne nepride, že som tehotna...len mi je blbo od zaludka...akurat ma len tak napadne, že dufam, že sa mimi pekne vyvija, keďže som ho videla pred dvoma týždnami na chvilu na utz...
este mi to celko nedocvaklo, že budem mamina...skor sa skušam do toho umelo nejako vžit...a rozpravam mimi, že mamina robi teraz toto a toto...a prijde mi to divne... nie si sama...co si mysli, že je vadna kvoli tomu 🙂))

romy01
23. nov 2009

hej bubina, ja len dufam ze sa to postupne zmeni a bude to take prirodzene, teraz je este proste skoro, ale ten sen o kojeni sa mi pacil, ale to mam asi z toho ze som bola cely den v piatok so svagrinou a mesacnou neterou a ona je tak zlata.

bubina1
23. nov 2009

no ten sen sa toho mohol týkat...ale čoho sa týkal moj sen o sexe do trojky? 😀 😀 😀

romy aj ty mavas pocit akoby sa ti natahovala maternica?

zuuuzana7
23. nov 2009

ja ale velmi verim, ze ten tehu vlacik bude pokracovat este strasne dlhooo aby naskocili vsetky baby co tak bravurne bojuju 😉
ono je to tak, moje srdce mi hovori zaciatok jari, ale moja chamtivost a zvedavost a netrpezlivost sa chcem opat niekde votriet, ale v kazdom pripade uvidim co mi povie lekar v pondelok. 😉
ale uz sa strasne teeesimmmmmmmmm

afrika
23. nov 2009

zuzi prečo ti telo hovorí, že až začiatok jari?

romy01
23. nov 2009

bubina to som mala len tak prve dna tri tyzdne ale uz dva tyzdne nic necitim a nemam pocit ze by sa mi roztahovala

zuzik ver tomu ze telo ti presne povie ze kedy je ten spravny cas, len ho musis pocuvat

afrika
23. nov 2009

baby oni mi to zatiaľ NESTOPLI. taká som rada, fest ma naťahovali, kým mi to povedali. nie dlho, ale už som myslela, že to je stopnuté. pichám ďalej 75 jednotiek, nezvýšili mi to. vo štvrtok máme aj embriol. pohovor. neviete koľko to asi trvá? Pítam sa kvôli mužovi 😉 , kedy pôjde do práce. mám piť strašne veľa vody + bielkoviny. veď už teraz pijem 4-5l za deň.

zuuuzana7
23. nov 2009

afrika suuupeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. to je super spravicka. volako tu zacinaju len a len super spravicky 🙂

afrika, romy ved to chcem pocuvat hlas svojho tela a srdca a to mi vravi jar ... tak v marci, to je predsa uz co chvila nie 😅

zuuuzana7
23. nov 2009

aaa uz som zvedava na lusi???

alicao
23. nov 2009

afrika 🙂 🙂 🙂 ides v mojich slapajach, cela ja🙂 len tak dalej🙂!

romy01
23. nov 2009

afrika super spravicka, hlavne nezabudaj na tie bielkoviny- pekne pi acidko, papaj jogurty, hodne maska a aj vajicko si daj sem tam

zuzanka - to je co by dup,

rosienka
23. nov 2009

hej wolfi, ty si fakt myslela, ze chodim do heliku, ci to bola len sranda...sak ja som od vas 1000 kilacov 😀

vo strvtok idem do mojho caru, ale zatial doky vravel len o krvi, ale podla toho, ako to tam doteraz chodilo sa neda nikdy dopredu vediet, co nas caka...kludne si viem predstavit, ze bude aj UTZ, ale celkom urcite tak o vyse tyzdna, ked bude pocut srdiecko/-cka 😅

zuzi- co vsetko sa mate dozvediet na tom pohovore, resp. coho sa ma tykat?

wolfskinka
autor
23. nov 2009

rosienka neviem akosi mi to uniklo a kde ty zijes ak sa smiem spytat ?
lebo som to asi prehliadla

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre