Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

afrika
29. nov 2009

tak dnešná kontrola v heliose dopadla tak, že sliznica má skoro 9mm. odber bude v utorok o 7,45. dnes o 21 injekcia pregnyl. už mám dve cystičky a folikulov na použitie je cca 9+môžu niektoré ešte dorásť. myslíte, že to není málo???

alicao
29. nov 2009

afrika, co myslis ty? odpoved poznas, nie? 😀

alicao
29. nov 2009

romy , kolko krat si bola na kontrole v heliku kym ta prepustili k obvodnej? A stale prezpriznakova? Naozaj nic necites ani v brusku?

rosienka
29. nov 2009

afrika- tak to mas straaasne malo folikov, to ja som mala napriklad AZ 5... 😝 Prosim ta nesickuj stale, ved je to idealne, niektore baby su vdacne aj za 2 foliky a tebe je vsetko bud vela, alebo malo...co by si vlastne presne chcela? Na stres bude este casu dost....alebo mozno nikdy, lebo to vyjde 🙂

ozaj romy, aj mna zaujima, dokedy sa zostava v CAR-e a odkedy sa ide k vlastnemu gyndosovi

alicao
29. nov 2009

rosienka, len jej daj afrike jednej, asi je tam priliz teplo a nevie co pise 😀 !

cikyta
29. nov 2009

Rosienka,v Care som bola dokial mi nenašli byť srdiečko-to je ten 7tt.Potom som sa poručala k vlastnemu gyndošovi.

romy01
29. nov 2009

ahojte kocandy
bobik je mi luto ze sme nepokecali ale ked tu nikto nebol isla som žehliť a ver že to neznasam. 😝

afrika ja ta chapem ze si nervozna, no ako pisu baby, neda sa vyberat kolko ti ich narastie. Podla mna je ten tvoj pocet idealny, aby boli aspon 2-3 uplne super a aspon 2 tak akurat- teda fakt ti to prajem. Vies poznam tu baby na konikovi co mali ovela viac a potom im vsetky pocas PK odisli. Pise tu jedna kocka - cikyta - ona ich mala vyse 20 a ledva jej vlozili jedno- nakoniec sice otehotnela a dnes ma krasne dievcatko - a vsetky jej ho okukujeme na nastenke v heliose, ale mala nervy vtedy, takze afrika - nic nie je idealne - ani vela ani malo. Dolezite je aby bol medzi nimi ten pravy bojovnicek - kukni na mna, ja som mala iba jedno a sme dodnes spolu.
A aj rosienka ich mala len par, aj wolfka mala len jedno oplodnene - takze afrika hore hlavu. Teraz potrebujes veeeeeelmi dobru naladu, nech vsetky pekne dozreju.

alicka, rosienka - ja fakt nic - prsia ma nebolia, zle mi nie je. Jedine ak sa to teda da povazovat za priznak je ze priberam a ked sa zohnem tak citim v brusku akoby taku loptu - je to akoby cudzie teleso co mi tam zrazu zavadzia. No a citim pobolievanie sem tam na lavej strane ale to si myslim ze ta svina cysta sa mi asi zvacsila.
Moj mm ma kvoli tomu vygana k doktorke no ja som si povedala ze pockam do toho sona.

Inak v heliku som bola na 16ty den po ET, potvrdili mi tehu, kontrolu som mala o tyzden, kde bolo vidiet krpca a potom o dva tyzdne ked mi potvrdili srdiecko. Az po potvrdeni srdiecka posielaju k svojej gynde.

afrika
29. nov 2009

rosienka to není o tom, že mi nič není dobre a mrzí ma, že si sa k tomu takto postavila. není to moc pekné čo si napísala, ale čo už. keď mi nič není dobré tak fajn. moc ma asi nepoznáš... a čo očakávam? tím už nebudem zaťažovať....a inak-bezvýznamne sa neurážam nikdy 😒
romy a alica dík za ukľudnenie 🙂 .
myslím, že sme tu takto stresovali takmer všetky 😨

cikyta
29. nov 2009

Presne tak Afrika.
Romy ti to dobre napísala.
Takže nieje dôležita kvantita,ale kvalita.
Radčej jedno silne vajko,ako dvadsať slabučkých. 😉
Takže....usmev a s ním to pôjde všetko lahšie 😉

wolfskinka
autor
29. nov 2009

ahojte

no ja idem na kontrolu srdiecka vo stvrtok ... bojim bojim to spinenie prestalo klop klop klop a dufam, ze uiz ziadne nebude

cikyta
29. nov 2009

Wolfi-štvrtok budeme všetky na teba myslieť,aby si počula to krásne Buch-Buh-Buch.
Prichystaj si mobil a nasnímaj si obrazovku s krivkou a buch-buchom.
Aj ja to tak mám.Je to nádherná pamiatka.Sama dr,Gaťová mi povedala,že nech si to natočím a podala mi moju kabelku na "kozu"nech si vyberiem mobil a točím.Vtedy som mala muža pracovne preč a poslala som mu MMS s toho vyšetrenia.To bola nádhera 😵 😵 😵

wolfskinka
autor
29. nov 2009

ciky dik, no tak to sa tam asi aj rozplacem a to ako budem pocut cez sono ?

super muz bude so mnou a natoci to ... uz aby bol stvrtok, ale tento tyzden rychlo rpeleti, mame tie audity tak ani nebudem vediet a bude stvrtok ...

cikyta
29. nov 2009

No to na tom monitore zo sona bude bábo a cez obrazovku krivka bijuceho srdiečka a dr.ti to dá hlasnejšie,takže to bude buchať v celej miestnosti ako velký zvon. 😵 Krása.Uvidíš 😉

alicao
29. nov 2009

romy aha, takze to bude este cakanie..pana jana, no co mi ine zostava 😀

afrika, moja ty si asi teraz mala kopka hormonov 😀 citala som si ten rosienkyn prispevek a ani naznak niecoho zleho tam nebolo ani nijaka urazka, myslela to zo srandy, ze co by si viac chcela, ved ked si si tu citala baby aj romy aj wolfi mali len po jednom vajicku, a ona sama len 5 , praveze ta tym chcela povzdbudit, ze mas viac nez ona, takze je vsetko ok, chnaaaaapes? tak pekne klud, tu sme vsetky na jednej lodi a podla mna sa bojime vsetky rovnako, sibe nam z cakania a zo strachu vsetkym rovnaku, placeme pre malom naznaku niecoho zleho vsetky rovnako🙂
ok? tak pekne pi, pi, pi a papaj bielkoviny aby boli vajka krasne zrele a aby si sa zapojila do vlacika, ok? cmuk 🙂

zuuuzana7
30. nov 2009

ahojte baby 🙂
afrika tak zajtra uz opu, ty brdo to ale rychlo uteka 😉 zachvilku budu aj pri tebe svietit tt.
a mne pride pocet 9 pekny, hlavne po otm co tu baby mali tak malo vajok. nemam sama este s tym skusenosti, ale 9 znamena predsa nadej 😉
wolfi a vy uz idete vo stvrtok na srdiecke, teeeda tak nech bije ako zvon 😉
ani vaneska sa tu cez vikend neukazala, no no musime povedat ze je disciplinovana oddych ako sa patri 🙂
rosienka ty mas kedy utz? nech uz vieme ci budu 2? 🙂 😵
alicka a ty kedy sa dozvieme to mega hcg? 😎
o lusi este stale ziadne spravy, ale dufam, ze ta stitka dopadla dobre a mozno uz aj ona stimulkuje 😅
baby mi ideme poobede do toho car, tak drzte palce nech su nase vysledky ok, a nech nas krasne pozitivne naladia 😵

afrika
30. nov 2009

babuľky díky. včera mi bola pichnutá pregnylka v nemocnici. vnoci od jednej nespím, brucho cítim. teraz je lepšie.
zuzi jeje ty ideš do caru? som zvedavá ako sa rozhodnete. či rozhodne srdiečko alebo doki 😀
cikitka zajtra si pohľadám v Heliose tvoju malinku Silvinku-pekné meno 😵 , vždy obzerám tie malé...
baby včera keď som si bola dať pichnuť pregnyl na gynekol., tak okolo mňa prechádzali vo vozíku dve malilinké detičky narodené deň predtím. ja som ich samozrejme zastavila, hlavu vopchala bližšie ku nim a obdivovala 😀 😵 😵 😵 .a dve naraz alic 😉

alicao
30. nov 2009

dobre ranko
zuzka, zajtra , zajtra, , bojim, bojim aj tesim testim aj secko 😀

afrika
30. nov 2009

alicao nebojkaj sa, ty sa tam budeš zajtra vytešovať a ja tam budem chrápať 😉

romy01
30. nov 2009

dobre ranko

alicka som si myslela ze dneska ides na krvicku - asi som to poplietla, co ? No ale to je vlastne jedno, ved si tehula, no aj ja som zvedava na hcg.
vaneska sa ani neozvala - ale asi vzorne oddychuje.
afrika uz je lepsie ? Drzim ti na zajtra palceky, nech su vsetky vajicka jesnotkove - tfuj tfuj tfuj.
zuzka ajooooj - takze sa pridas coskoro, ze ?
rosienka - ty tvrdaska 😀 - ako sa mas ? Co mas nove ?

a pre afriku, vanesku a zuzanku
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

alicao
30. nov 2009

romy prides si zajtra do heliku prevziat ten napoj?
afrika, ked mi budu brat krv tak zakrcicim za zaves, ze ahoooooooooj afrika 😀 a ked chces tak ta aj oplujem aby som ta nakazila s tehu virusikmi a mozme aj spolu s romy ak by si chcela vacsiu davku 😀 😀 😀
fuj ale som hnusna 😀

afrika
30. nov 2009

ale ja sa pre dobro veci nechám opľuť 😀 . len, aby ma takú opľutú chceli aj na sálu

zuuuzana7
30. nov 2009

romy ty poklad 😉 dakujeme za virusiky 😵
alicka tak zajtra, neboj, neboj uz len tes, tes 😵 😀
a mozno uz aj nieco bude vidno 😵
baby inac sa mi o car uz aj snivalo, ani mi neukazali ako si to mam pichat len dali za tasku volake striekacky a ze mam potom na opu dojst dobre co 😀
tak som ja pichala o sto sest 😀

zuuuzana7
30. nov 2009

teda afrika tolko TV to sa ale bude tehulkoviet 😵

romy01
30. nov 2009

jasne alicka, pridem, mam tam stale dlh za sono tak to vyrovnam. Aj ja by som afriku oprskala no neviem alicka ci to pojde. Ona tam ma byt az o 7.45 a to uz budes z krvicky urcite vycucana

afrika
30. nov 2009

ozaj baby, mám ísť pred OPU aj na UTZ? a na OPU v narkoze budem mať košeľu alebo budem nahatá? 😕

alicao
30. nov 2009

zuzka, ja sa bojim tak vseobecne uz raz som tehu bola a...a nebudem sa ktomu uz vracat, snaaaaaaad to dopadne lepsie🙂 zajtra som 19 DPO, tak neviem, ci bude nieco vidiet, som zvedavaaaaaaa🙂
romy, tak ked mi zoberu krv tak sa naklonim sa za zaves a oplujem aspon postel🙂)))), najlepsie vsetky, lebo neviem kam si afrika lahne🙂))

afrika
30. nov 2009

baby vy ste nejaké vtipné, sa vám smeje keď jedna si ide pre obrázok miminiek, druhá si ide pre nejaký probiotický nápoj 😉 . ako to je s tou otázkou vyššie?

zuuuzana7
30. nov 2009

presne tak alicka, uz sa neobzerat do minulosti, aj ja si to vzdy tak vravim, aj ked clovek to ma aj napriek tomu stale niekde v podvedomi, ale ta tvoja ciarka je uz taka silna ako ta kontrolna, uzastne taku silnu ciarku som este ani nevidela. 😵

alicao
30. nov 2009

afrika ja som vzdy saso, ked mi prave nehrozi hyperstimulak alebo ked mi neslabne ciarka na teste🙂 aspon sa snazim
a budes mat koslieku, taku dlhu, budes vyzerat ako duch🙂))
zuzi, no dnes je uz dokonca silnejsia, tak snaaaaaaaaaaaaaaad, klop, klop, klop🙂 a dakujem🙂

afrika
30. nov 2009

babuľky idem niečo málo porobiť a asi zaľahnem bo ma tlačia očká do spánku. a ešte som dnes nič nevypila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre