Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

afrika
2. dec 2009

baby vy ste sa informovali aj o kvalite spermií v deň OPU alebo na druhý deň? lebo mňa to vôbec nenapadlo 😕

alicao
2. dec 2009

afrika super, tak stastna osmicka ako u nas🙂
ja som sa pytala, lebo sme mali 100 percetnu patologiu spermii a povedali, ze bolo z coho vyberat, draheho som od augsta dopovala eckom , teda skor som ho predavkovavala eckom, mozno to pomohlo🙂
a tiez som sa pytala az pri transfere

alicao
2. dec 2009

rosienka cakam na spravicky🙂

romy01
2. dec 2009

afrika pred transferom si este sadnete s tetou embriologickou a ona vam vsetko povie o kvalite vajicok, spg a aj o tom ako sa postupne vyvijali embrijka.

alicka - ufffff- 😀 😀 😀 tu asi nebudeme polemizovat ci bude jedno alebo dve 😀 😀 😀 V kazdom pripade teraz musis oddychovat raz tak vela.

rosienka, zase ta nahneval? Asi by si sa mala na par dni uvolnit z prace a ak ti bude potom robit problemy posli nanho manzela, nech ho pouci ako sa spravat. Pocuj a ty ako tehulka nie si hcranena u vas zakonom, ze ta nesmie vyhodit? A nemas tam niekoho komu by si sa mohla v praci vyzalovat a mohol by si ta zastat ? Pripadne to urobit tak aby sa to dostalo do usi jeho sefovi ?

wolfskinka
autor
2. dec 2009

ahojte,

tak idem z Heliosu, guľko bombuľko sa hral na schovávačku ale nakoniec ho pani doktorka našla a ukazal hlavičku a srdiečko mu bilo o 106, vyronila som aj slzičku, bol to ten najkrajší pocit aký som kedy zažila.
Nová fotka je v albumiku.

afrika
2. dec 2009

wolfi gratulujem.
romy máš otázku v druhej téme 😉

wolfskinka
autor
2. dec 2009

afrika dakujem

alicao
2. dec 2009

romy, hej hej, uvidime o tyzdne kolko sa ich skriva🙂
wolfi no nato ze si mala dostat kramy je to celkom zaujimavy vysledok 😀 😀 😀 asi svoje telo az tak dobre nepoznas hehe 😀 a tie reci, ze ty nidky nebudes tehotna, a ze ty mas stale smolu, a ze nevysli dve ivf a nevyjde ani tretie....by som ti dala na holu!
Rosienka, presne kasli na vsetko a ostan doma, a stale cakaaaaaame...ponahlaj sa!
Vaneska, ty co? uhniezdujes, uhniezdujes? 😀

wolfskinka
autor
2. dec 2009

alic uz prestan ... idem zalahnut som unavena

alicao
2. dec 2009

wolfi neprestanem, budem ta tym provokovat tak dlho ako ty si mi toto omielala dokola...teda asi rok..to snad vydrziz nie? 😀

wolfskinka
autor
2. dec 2009

nevydrzim 😠 😠 😠

alicao
2. dec 2009

tak chod na zachod🙂 😀

wolfskinka
autor
2. dec 2009

idem veru na zachod a dat si utros a sup do postele, zatial cafte

romy01
2. dec 2009

baby sa nenatahujte- ja wolfku chapem, keby som mala ist po 2 neuspesnych IVFkach na posledny pokus asi by som inak stresovala. Podla mna to wolfka zvladla na jednotku. Alicka hahahaha uz sa tesim ako budes teraz stresovat ze ci bude jedno alebo dve alebo tri - hehehe tiez ti to nebude jedno.

alicao
2. dec 2009

romy , ja ju chapem, ale my sme sa takto vzdy natahovali, musela by si si pozriet nasu staru temu a tie prispevky boli inak drsne..fuuuuu , no ale to by si nas dve musela vidiet v akcii 😀
kukni na rosienku kolky pokus sa podarilo...treti nie je posledny pokus, len posledny lacnejsi...
a ved ja nevravim, ze nemoze sresovat, ci hej? ved vzdy pisem, ze s vsetky bojime rovnako

afrika
2. dec 2009

rosienka tie dve čmuhy na UTZ to sú dve alebo jedno? každopádne nááááádherné. držkaj sa nám a šup na PN

rosienka
2. dec 2009

taaak juchureee juchuree, fotecky v albumiku tak kukajte, co mam v brusku 😵 😵 😵 😵

a dalsia genialna super sprava- od dnes nerobim do konca januara, sef to zobral nakoniec celkom v pohode a chape ma a aj gratuloval a nech si davam pozor, ze to je to najdôlezitejsie...tak som rada, ze sme sa v dobrom rozlucili a ide hladat nahradu, i ked je to vraj tazke. No ale pre mna je dôlezite, ze mam pokooooojjjj 😀

afrika
2. dec 2009

rosienka ja už som videla xixixixi

alicao
2. dec 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😀 😀 😀 😀 😀
jaaaaaaaaaaaj ha..sa tesim akoby boli moje, paraaaaaaaaaada

rosienka
2. dec 2009

afrika - nooo, to sa este uvidi, ci su naozaj dve ale celkom dobre to vyzera, jedno je urcite iste a dost velke 😉

gratulujem k 8 oplodnenym vajickam, to je nadherny vysledok a ako si sa bala 🙂 idete na PK?

romy- veru nastval ma, ale uz nebude, pekne som s tym vykyvala, radsej dva mesiace neplatene volno ako sa tam nechat stresovat ☹

alic- no co myslis? 😉

rosienka
2. dec 2009

alic- dikes 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 aj ty budes mat take 😅 😅 😅

wolfi- gratulujem k srdiecku, mozno budem mat o tyzden aj ja, lebo 9.12. idem zas na UTZ 😀

alicao
2. dec 2009

rosienka ja myslim dve🙂 brali ti aj krvicku?

afrika
2. dec 2009

rosienka áno ideme na PK. teda v piatok idem volať a ak bude všetko aspoň trošičku dobre tak áno.
inak vieš o tom, že len kvôli tebe som doteraz čakala pri PC???a nešla do spršky? si ma moc potešila výsledkom. ja sa o tie moje bambuliatka moc bojkám. nech aspoň dve vydržia 😵

alicao
2. dec 2009

afrika vydrzia , tie jednotkove isto iste a mozno aj dvojkove zabojuju 🙂

afrika
2. dec 2009

alic dík, len je to fakt zvláštny pocit vedieť, že už s tím nič neurobím keď to není vo mne a všetko sa to deje 15km odo mňa. idem niečo porobkať, ale len málo, bo brucho nejak začína viac bolieť a budem si čítam knížku.

alicao
2. dec 2009

afrika , este na ET lez cely den aj na druhy a potom je to naozaj uz len v rukach vysej moci..

rosienka
2. dec 2009

alic- no doky nechcel este uplne 100% potvrdit, raz myslel ze asi ano, potom ze sa este uvidi, no ale hlavne, ze je jedno iste a bolo vidno trosku aj embrijko a zltkovy vacik, taka som vytesena 😀

afrika- jej, to je mile, aj ja som bola zvedava ako si dopadla a je to totalne krasa, teraz uz len pozitivne myslenie, OKI? 😉 a co sa tyka chili- uz v ziadnom pripade! najlepsie je uz nebrat kadejake preparaty, uz len vela listovky a progesteron. ja napriklad uz od potvrdenia krvi nic nevkladam, zevraj uz by sa tehotenstvo malo udrzat prirodzene a zatial sa klo klop drzi bez jedinej kvapky krvi 😅

alicao
2. dec 2009

a co krvicku, brali ti znova? podla toho by urcite vedeli ci su dve ci jedno

rosienka
2. dec 2009

alic- nie, uz nebrali, len sono...tak zas tyzden cakat, co sa z toho vykluje 😉

rosienka
2. dec 2009

idem aj ja zalahnut, ked uz mam tie privilegia 😅 som nejaka utahana...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre