Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
7. dec 2009

wolfi este nie na srdiecko, som len v 6tt, ale som zvedava ci uvidim len jednu bodku alebo dve, alebo tri 😕 ..

afrika
7. dec 2009

pekné ránko,
tak ja som včera s malou dušičkou volala ako sa majú bambuliatka. včera sme boli rovno na vklade- dali sme vložiť jedno bambuliatko blastocystu jedničkovú. dve expandované blastocysty nám zamrazili a dnes mám volať, či ich je viac.
včera som stále ležala. dnes budem viac-menej tiež. dúfam, že sa jej u mňa zapáči. tiež ste mali po vklade ešte bolesti brucha? 😕

afrika
7. dec 2009

teraz som volala, tak mám na zamrazenie ešte asi ďalšie 2 embrijka. to by mali byť dokopy štyri. zajtra budem vedieť. to som ani ja a asi ani lekár vôbec nečakali 😵 . držkajte sa, ja idem nakrmiť bambuliatko 😀

alicao
7. dec 2009

afrika , supeeeeeeer, tolko paniky pre nic za nic predtym, ked sa spatne pozries, ze? 😀
nemyslim to provokacne, aj ja som sa nastrachovala pred ET ci sa vobec dostanem, a vsetko dobre dopadlo a vidis ty si na tom este lepsie, mam tolko mrazacikou ako maloktora na MK🙂
Teraz uz len nech sa to jedno babuliatko krasne zahryzne!!! thuj, thuj, thuj!🙂

afrika
7. dec 2009

alic musím myslieť na to bambuliatko, čo mám v brušku 😵

romy01
7. dec 2009

dobre ranko babenky.
Ja len tak na skok lebo letim na socialku platit DNP.

afrika su to zmiesane pocity, ze ? Ale neboj po potvrdeni srdiecka sa to zmeni a zacnes si zvykat ze budes mamina.
wolfka - hmm ono je to blbe - aj mna vsetko boli mam malo pohybu a to ma ubija. Poslednu dobu nemozem spat na bruchu co bola moja top poloha v spanku a ked lezim na boku mam strasne bolesti v kolene a v bedrovom klbe - asi si v spanku nejak vykrucam lavu nohu. Dnes v noci som toho zasa moc nenaspala.

alicka - neviem ci uz uvidis jedno alebo dve - ono to skor budete vidiet ked budete mat srdiecka - ale moooooozno ??? Ved uvidis. Drzim ti palceky.

zuuuzana7
7. dec 2009

baby ja som zaspala do prace 😝 😝 😀
ale afrika kukla som ci si sa neozvala a no proste baaaaaajecneeeeeeee!!! 😵 😵 😵
nech sa tvojmu babulitku u teba strasen velmi paci a som si ista ze sa mu veru uz aj paci 😉 😵 🙂
krasny den baby 😵

alicao
7. dec 2009

romy, jedno som uz videla minule, tak len dufam, ze vykukne aj to druhe🙂
a aj mne je z nedostatku pohybu dost na houby, ale musieme vydrzat!

wolfskinka
autor
7. dec 2009

ahojte,

takze aby sme sa nenudili tak zase spinim sice trosku ale predsa, uz ma to nebavi ale co uz musim vydrzat, v piatok idem na kontrolu do heliku, ja musim byt skratka ina ako ostatne,

baby ak viete zacnite sa modlit, nech mi tie spinenia uz konecne raz a navzdy prestanu

afrika ano a podloz si vankus pod nohy a lez na chrbte

romy mi hovor, ja tiez spavam na bruchu a spat na boku je pre mna utrpenie, tiez som nevyspata a pobolievalo ta brucho ? lebo mna sem tam boli ako keby som mala kramy dostat

vanesska
7. dec 2009

ahojte baby,

tak ja sa hlasim uz z prace obdobie Pn mi skoncilo a teraz makam... 😝 no ale samoska to neprehanam... predsa len nekopem kanaly ale sedim v teple za compikom... 😀

ja som dnes rano bola na krvicke za hodku si mam volat tak dufam ze vysledky budu dobre a ze sme ozaj tehu...
vcera som robila este jeden testik no a ciarocka bola hned nie sice taka silna ako kontrolna ale silnejsia ako tie predchadzajuce testiky pekne viditelna dokonca ju videl aj mm hoci ani nevedel na co sa pozera a ze teda mu tym oznamujem ze sme asi tehu... 😀 ach chlapi... 🙄 no a potom ked som mu to objasnila ze to je teda pozitivny tehu test tak sa spytal ze ci kazda ciarocka je za jedno mimiso... tak sa ho pytam ze teda keby niekto cakal 4 babena tak by mal na teste 4 ciarky a on ze no asi ano.... je to proste expert... 😀 ale cely den chodil vysmiaty jak jojo a stale si pospevoval tak myslim ze je rad.... 😉

afrika... tak vidis ake krasne vysledky este vam aj mrazacikovia ostali a ty si sa tak bala... aj ked na zaciatku to vyzeralo vzdy tak vselijako ale nakoniec to dopadlo u kazdej z nas ovela lepsie ako sa cakalo... velmi drzim palce!!!

wolfi... boze s tym tvojim spinenim to je fakt na nervy... vsetky ti drzime palce zvladnes to aj ked to chce asi obrnit sa riadnou davkou trpezlivosti a pevnych nervov! tak nech sa to uz veru da doporiadku a mozes si zacat tehulkovanie v klude uzivat!
inak aj mna bolieva tak mrchovsky brusko... akoby som to uz mala dostat a potom to uplne prestane chodi to v takych etapach... dnes v noci som mala aj riadne krce ale len chvilku tak som sa az zlakala ci nezacnem krvacat ale nastastie nie...
uf clovek aby bol stale v strese... 😒

romy... ty uz mas 12tt... jak to leti to je neuveritelne!

alic... zajtra utz... som zvedava kolko guliciek naratate... 😉 dve by boli asi idealne vsak??

alicao
7. dec 2009

vaneska, 😀 😀 😀 som sa nasmiala, no mas podareneho mm doma, u nas to bolo podobne, trvalo mu asi 3 minuty kym pochopil ze tie testy su moje...trdielko 😀 😀
som zvedava na tvoje hcg, potom daj vediet a to brusko boli aj mna este aj teraz mrchovsky, k tomu pripudla zapcha a zle od zaludka, takze mas sa naco tesit🙂))
hej, ja by som bola rada, keby boli dve , ale ako som uz vela krat pisala, budem vdacna prevdacna aj za jedno krasne zdrave miminko🙂

vanesska
7. dec 2009

tak babyyy... prave mi volali z CAR no a som oficialne tehotnaaaa... juchuuuu... !!! 😵
hcg bolo okolo 450 vraj je to v poriadku (aj ked s tymi vasimi supami sa to neda porovnat vsak alic 😉 ) v stredu idem este raz na krv u nas v car sa robia 2 testy po sebe... no a dalsi tyzden potom zrejme na utz...
jaj sa tesim.... 😵 vobec mi to tak nepripada ze to je fakt pravda... musim si na to zvyknut... 😉

alicka... ja vcera ze aka silna romantika bude na mikulasa... no ale mm sa nechytal... a musela som mu to vsetko po lopate vysvetlit takze nejaky testik v cizmicke by sa asi neujal... podla mna by si myslel ze to je nejaka spinka a kedze je velmi poriadkumilovny by to vyhodil do kosa... 😀 ti chlapi su fakt zlati... 😀
som velmi zvedava ako dopadne tvoj utz zajtra.... 😵

snecka
7. dec 2009

Gratulujem Vanesssss, zlatkooooo 😵
A tak isto gratulujem Alic a Wolfi a vlastne všetkým, dlhšie som tu nebola a neviem ci pamätáte ale chceli ste mi sprzniť chlapa, lebo ste obidve rysule 😵 😉

alicao
7. dec 2009

vanesk krasne hcg, take akurat na jedno babenko🙂
snecka, pamatam, pamatam a nastastie jednu alebo dve sikulky sa u mojho manzela nasli takze si v bezpeci 😀 😀 😀 a dakujem, a vam to ako ide, este nevidim ziadne tt pri tvojom niku ...ach jo!

wolfskinka
autor
7. dec 2009

vanesska ja tie krca mavam stale tak asi raz dva krat za den, to sa vraj roztahuje maternica

gratulujem k tehu a sup hned zmenit profil nech sa na to lepsie pozera

alic uz ma 6tt

alicao
7. dec 2009

wolfi to je co? take som este nemala, jupiiiiii 😀
co ja, kukni na tvoje 😀

rosienka
7. dec 2009

jeeeej pridem a ake dobre spravy! ved ja som ti uz vanes gratulovala, i ked si to zakazala, ale bolo to jaseeee jak facka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale ideme dobre dalej, ze?

afrika- no paraaadicka, presne tak, ako sme ti to predpovedali napriek tvojmu strachu, to bude urcite aj na dvoch surodencov 😉 ...nech sa bambulke u teba paci, ved uz bola taka velka, konecne je u teba, tak drzim velmi palce 😵 😵 😵

ahojte ostatne kocky tehulky a cakatelka zuzka a lusi 😉

alicao
7. dec 2009

ahoj 6tt rosi🙂 v ktory den sa ti to meni?

rosienka
7. dec 2009

alic- zajtra, i ked som vlastne dnes uz 29 DPO. Zistila som si, ze srdiecko zacina bit 28 DPO tak na vcerajsieho Mikulasa nam zacalo bit, juchuuuu, dufam teda, ze naozaj 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵

rosienka
7. dec 2009

aj podla toho mypregnancy som dnes 6+0, cize 7tt, ale ved je jedno, co tu ukazuje 😉

wolfskinka
autor
7. dec 2009

alic ty si stastny clovek ...dobre ze nemas ziadne priznaky ktore by ta mohli znepokojovat len tak dalej

mna plasi to spinenie a navyse tie krce do brucha niekedy

alicao
7. dec 2009

wolfi zas si mimo? ved mam skoro vsetky priznaky odkrem spinenia nastastie, ved som to pisala par prispevkov dozadu, brucho ma boli ako na MS, Je mi na krcku,mam zapchu a bolia ma kozenky...o kom si to citala? 😀
ze stastny clovek, mala by si ma vidiet, drahy neviem ako mi pomoct lebo fakt vyzeram ako shit...ale ja si to uzivam, ved to som predsa chcela🙂
rosienka, jasne jasne, mne sa to meni v pondelok, len mi to tak tuklu do oci, ze mame obe rovnako🙂

rosienka
7. dec 2009

alic- no ale ved stastny clovek si, ci ti je dobre, alebo na shit, no ne? 😀 😀 😀

mna bolia krize, ani som dobre nemohla spat a to som nakoniec lehnila do 12h 😅 ...nic sa mi nechce a chcela som ist kupovat vianocne darceky a robit vyzdobu v byte... 😒

alicao
7. dec 2009

rosienka, som stastny clovek, ale ved aj ona je je uz v 8 tt, neviem preco si wolfi mysli, ze ked clovek nespini, ze je za vodou, kolko bab zacne spinit aj neskor, ona asi nebude spokojna nikdy ani keby prestala spinit, lebo by sa zase bala ze zacne spinit, ze wolfi...
ja este nemam nic kupene, ach jo...vsetko svoju energiu a mysel minam na miminko, ci miminka a nad vianocami este ani nerozmyslam...ale uz asi budem musiet

rosienka
7. dec 2009

alic- ved ja viem, mne to vysvetlovat nemusis 😉
ja tiez len rozmyslam nad tym miminkom, ci je vsetko v poriadku a co ma caka, no strasne strachy, mm ma musi v kuse ubezpecovat, ze vsetko bude OK, ze nech si nerobim uz teraz tolko starosti...a ked si predstavim tie starosti, ked sa to narodi a bude rast, radsej som uz ticho, lebo ajtak dopadnem ako kazda utrapena matka 😵 😵 😵

vanesska
7. dec 2009

snecik... zlatko ahoooj....! a dakujem... dlho si sa neozyvala ale myslievam na teba casto ako sa mas a ako sa dari... 😉 idete vyskusat dalsie IVF alebo to nechavate zatial na prirodu?? tak ci tak velmi drzim palce!!!

jaaaaj baby dakujeeeeem...
odkedy zavolali sa mi uz ani nechce robit... 😅 no este chvilku vydrzim...

no profil si zmenim len neviem ako sa to pocita ked sme isli cez IVF si mam zadat datum poslednej ms alebo datum OPU?? co ste si dali vy?

alicao
7. dec 2009

rosi, este ze si rozumieme 😀
vaneska, ano daj si datum poslednej ms

vanesska
7. dec 2009

jeeeej baby mam 5tt... 😵 😵 boze ja neverim... 😅
a inak to je fakt dobre?? ste tu pisali ze to dako zle pocita... musim kuknut aj niekde inde a porovnat...

romy01
7. dec 2009

ajojte baby

tak doobeda som si vybehala socialku a pozbrínala som mestom. Natrafila som na dalsi baby shop, no kociky a postielky maju len na objednavku v katalogoch a su dost drahy. Takze nakup sa nekopnal - navyse mojmu drahemu este nedorazila vyplata - do kelu - hahahaha zacinam byt typicka manzelka - minam prachy co som nezarobila 😀 😀 😀

Vaneska - hahaha som sa riadne zasmiala, tvoj drahy musel byt rozkosny , ach ti chlapi. 😀 😀 😀

wolfka ja som mala posledne spinenie v 7 plus 5 a a potom uz nie. Inak teraz niekedy by ta uz pomaly malo prestat boliet brucho. Ten 8 my tazden som ja uz nic moc necitila takze nebok uz cochbila to prejde. Baby mne sa zda ze tej wolfke to nabieha nejak rychlejsie ako nam, nemyslite ?

alicao
7. dec 2009

vaneska mozes byt na zaciatku 5tt, a den hore dolu..netrap sa tym, hlavne ze tam su🙂!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre