Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
7. dec 2009

vaneska nastav si prvy den poslednej ms a do poctu dni vyklu zadaj dvojnasobok cisla na ktory den si mala OPU - cize ak si mala OPU na 14ty den cyklu, tak vyklus ma 28 dni a potom by ti to malo vyratat uplne presne. Mne termin porodu vyratala doktorka na zaklade datumu ms a OPU

vanesska
7. dec 2009

romy hej OPU bola na 14.DC tak uz som to napravila a dala som si dlzku cyklu 28...
a vychadza mi termin podla konika na 13.8.... ja mam narodky 15.8. 😉 v rodine budu sami levici... 😅

rosienka
7. dec 2009

veru, treba to porovnat a hlavne aby sedel den oplodnenia s OPU. tu sa to zial neda nastavit, ale je vela inych stranok, napriklad aj tie, co mam v albume. Den poslednej ms moze byt klamlivy, kedze sme stimulovane, ja som mala mn 28.10. a opu 8.11., ale zacali ma stimulovat 27.10, tak som si to dala ako 1 DC a 27.dnovy cyklus aby som dosla k datumu 2.8. co mi inde vyslo a co aj doky povedal. No ale ajtak uvidime, kedy vôbec porodime...

inak aj mne sa zda, ze mi to najpomalsie nahadzuje, ved ma vsetky dobiehaju a ostatne mi daleko uchadzaju... 😅

alicao
7. dec 2009

rosienka ty trdlo 😀 😀 😀 sa pocikam od smiechu

rosienka
7. dec 2009

sa nesmej, ma to normalne stresuje, ze takto stagnujem... 😝 akurat som to riesila v inej teme s tehulkami augustovkami, ze jedna ma termin 6.8. a ukazuje jej 7tt! 😲 no chaos proste 😅

alicao
7. dec 2009

hej? tak podla toho som uz aj ja v siedom 😀 uvidime zajtra na utz 🙂

rosienka
7. dec 2009

co v siednom, ved ty mas terminaz 8.8. tak sa furt nepredbiehaj 😝 😅

romy01
7. dec 2009

😀 😀 😀
rosienka a kedy sa ti meni tt ? mne kazdy stvrtok

rosienka
7. dec 2009

romy- no zajtra...ale uz zacinam pochybovat 😉 😀

wolfskinka
autor
7. dec 2009

alic ja som to myslela tak ako som napisala ty si si to zle precitala "nemas priznaky ktore by ta mohli znepokojovat" .. to znamena, ze nieco z coho by si mohla mat obavy o babetko ... spinenie, krvacanie

co by som ja dala za to, nech grcam od rana do vecera ale nech nespinim a nekrvacam ....

romy nabieha normalne, prave mne to pripada, ze akokeby sa to vlieklo, hned by som bola spokojnejsia keby nebolo toho spinenia ... aj mne je sem tam zle, nedokazem do seba nic dat, ksicht mam ako pubertacka ale to su malichernosti oproti tomu spineniu ...

rosienka
7. dec 2009

taaaak, teraz to mam presne nastavene, i ked som si musela posunut den ms o den dopredu, ale zato 14 dni pred ovu a hned mam 7tt a datum pôrodu zostal spravny 😉

baby ja skoro nic nejem, nie som hladna, totalne nechutenstvo a o sladkom ani nehovoriac 🤐 ...ale asi by som mala

wolfskinka
autor
7. dec 2009

rosienka ty robis pokroky len ma nepredbehni ... xixi

rosienka ja tiez nejem uz som - 3kg ...

soni1
7. dec 2009

Ahojte baby, teraz by ste mi mohli poradiť!
Bola som dnes na krvičke, zajtra budú výsledky, zároveň som si urobila dnes aj test, ale bol negatívny. Menzes som ešte nedostala. Nemáte niektorá skúsenosti, že test vám nevyšiel a výsledky z krvi sa potrvrdili?

wolfskinka
autor
7. dec 2009

soni ... tak ja by som ti o testoch vedela rozpravat .... vysiel mi negativny aj z krvi a tehotna som bola a zistili to asi az 2 tzydne po odbere a to az vtedy ked som zacala spinit a potratila som ...
tak sa moc na tie testy nedrz, pokial nemas mrchu nic nie je stratene

drzim palce a tfuj tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

soni1
7. dec 2009

To vážne? A to sa ako mohlo stať?

rosienka
7. dec 2009

wolfi- sak nech to tu konecne aj u mna frci 😀 😀 😀 ved ty si namala OPU vyse tyzdna predo mnou, tak som ani nemohla byt 9 dni za tebou, no nie? podla toho my pregnancy, kde je aj datum oplodnenia som 7tt, tak nech to tu svici 😅
este som sa nevazila, ale po stimulke som bola -1.7kg, zajtra sa kuknem, ci som viac schudla, ale momentalne som sa tak napraskala, ze neviem neviem 😀

soni- kasli na testy, ja som mala rano pred krvou, kde bolo hcg 467 negativny test, len do pol hodiny sa tam ukazal tien a som tehu...tak vyckaj uz len na vysledky, neboj, budu dobre 😉

posielam aj ja virusy TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
autor
7. dec 2009

rosienka ja odstimulky - 3kg ...

soni no to netusim ale stalo sa

soni1
7. dec 2009

rosienka, aj ty si ma potešila. Dúfajme, že to bude aj môj prípad. Ďakujem za vírusíky.

wolfskinka
autor
7. dec 2009

tato tema vyzera velmi zaujimavo same tt .... soni si v spravnej teme

rosienka
7. dec 2009

wolfi- veru sme sa tu dobre pozbierali, aj dahra, co sem zo zaciatku chodila je tt a katy tiez az teraz stimuluje, tak uvidime 😅

soni- ja viem ze su to nervy, ale uz len do zajtra rana a mas minimalne 4tt 😉 Kedy si bola na OPU?

wolfskinka
autor
7. dec 2009

rosienka ved to .... sa to tu schyluje k riadnemu babyboomu

soni1
8. dec 2009

Ja som bola na OPU 21.11.
Tak dnes čakám na výsledky, je možné, že mi budú volať len okolo 13-tej, 14-tej, takže budem dlho čakať,ale dúfam, že to ubehne,budem aj tak v robote.
Večer sa vám ozvem, verím, že s dobrou správou.

afrika
8. dec 2009

vaneska moc ti gratulujem k HCG.
alic išla dnes tuším do heliosu, či nie?
no ja sa dnes iba osprchujem, uvarím zemiaky a umyjem riad a hajde naspäť do postele 😵

alicao
8. dec 2009

soni, jasne ze budu dobre🙂!
afrika bola, a hadajte co? mojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! teda nase...tak sa tesim, fotka je v albume
na srdiecka ideme az o dva tyzdne, neviem preco az tak neskoro, ved sa do vtedy zblaaaznim!

afrika
8. dec 2009

strašne moc blahoželám alicao. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 baby idem zaľahnúť. pa

alicao
8. dec 2009

afrika dakujem🙂 pekne uhniezduj, thuj, thuj, thuj pre stasticko!🙂

romy01
8. dec 2009

dobre ranko baby,

alicka aj mna tak volali v 8tt na srdiecko.
soni drzim palce, nech to tam je. Inak mne test ukazal druhu ciarku az za nejakych 20-30 minut a to pisali ze sa to ma kukat tusim do 5 minut iba

alicao
8. dec 2009

romy tak ok, esteze tak🙂

rosienka
8. dec 2009

jeeeee aliiic, krasa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 skoro akoby boli moje 😵 😵 😵 dufam, ze zajtra uvidim nieco podobne aj s double ozvenou srdiecok, juj, uz sa neviem dockat!

soni- tak to je dnes uz najvyssi cas na vysledky, nech su len dobre ked uz tak dlho cakas, u nas je krv tak do 1.5 hodiny.

afrika- len lezkaj a uhniezduj nech prides buduci tyzden s dalsimi dobrymi spravami, zatial ti to len perfektne fici 🙂

alicao
8. dec 2009

rosi ,dakujeeeeem🙂 ved pockaj zajtra budes tiez vidie dve okaaaaaaale na obrazovke a este ktomu budu aj tllllllct o dusu🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre