Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

rosienka
10. dec 2009

afrika- ja neviem, nic zvlastne som necitila, ani bolesti...fakt nema vyznam sa znervoznovat nejakymi priznakmi, lebo u kazdej su ine. Treba len dufat, ze to dobre dopadne

afrika
10. dec 2009

nebolelo ťa ani brucho ako na menzes? ak nie, tak skáčem 1,20 🙂

rosienka
10. dec 2009

afrika- ved kukni ak chces stranky medzi 17.11.-21.11. vtedy som bola na tom ako ty. Najprv mi nic nebolo a potom sa mi kde-tu jemne zazdalo, ze trochu citim brucho ako na ms, ale fakt totalne slabo, tak kludne skac aj 2m 😅

afrika
10. dec 2009

dík 😀

wolfskinka
autor
10. dec 2009

rosienka ja som to myslela tak, ze nezatazuj sa takymito vecami, proste nerozmyslaj nad tym, co moze babetku byt, musis verit ze bude zdrave babetko a nie stresovat sa takymito clankami

wolfskinka
autor
10. dec 2009

rosienka a dala mi za pravdu aj alicka aj romy, ze na taketo veci teraz mysliet nemozes ani sa nimi zatazovat, co vsetko by sa mohlo stat

rosienka
10. dec 2009

wolfi- ja sa tym "len tak" nezatazujem, ja chcem byt pripravena, ale ked nerozumiete o co mi ide, tak potom nic...a to ze ti dali za pravdu nie je argument, kazda tu zial hovorime o inom a myslim, ze ste celkom nepochopili, o co mi presne slo, ale nebudem to tu uz rozoberat...

wolfskinka
autor
10. dec 2009

rosienka ... neviem ci ti niekto niekedy povedal, ze ked myslis na zle veci ze sa nakoniec stanu ... tak ta preboha prosim nemysli na to

alicao
10. dec 2009

Romy, denis, tak som to mozno zle pochopila, aj mne to prislo divne, ze ako sa k tomu mozem zaviazat, ale bolo mi to jedno, keby som musela ist tak pojdem, ale ked je to tak ako vravite, tak super
romy, len jedno ta chcem poopravit, osobne poznam dve baby, co boli na odbere plodovenj vody, a obom povedali ze na 95 percent bude postihnute a zatial vyzeraju byt zdravucke, a maju 6 a 3 mesiace, a este ich doktor naplasil, ze to sa moze prejavit aj neskor, neviem naco je to dobre...aby potom maminy stale nad tym rozmyslali
Rosienka, kludne to rozoberaj ak chces. Pre mna je teraz ciel aby o dva tyzdne bili srdiecka, co bude o 4 mesiace neriesim...myslela som to presne ako romy , a wolfi, proste si to vobec nepripustat, to by sme mohli rozmyslat aj nad tym, co ked zajtra bude koniec sveta...a clovek nikdy nevie ako sa v danej situacii zachova, ja len verim, ze ani ty ani jedna z nas taketo veci nebude musiet riesit, a ak by nedajboze k niecomu takemu doslo, bude sa to riesit potom, mozno ma v tej chvili trafi slak a bude vyriesene...nevydim dovod trapit sa tym teraz, treba si uzivat statie ktore prezivame teraz...

alicao
10. dec 2009

inak...nezda sa vam, ze cim sme tehotnejsie tym sme podrazdenejsie a menej sa chapeme??? 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
10. dec 2009

alic asi mas pravdu

rosienka
10. dec 2009

wolfi- to pozanm a tiez by som na to rada nemyslela a chcem aby uz bol august a pri mne lezali dve nadherne vonave krasne zdrave miminka, ale dovtedy je cesta dlha a kopec vysetreni, tak som chcela mat v nich jasno na co su a co sa v nich sleduje a nie zbytocne nieco privolavat.

alis- ja viem, je mi to jasne, ale toto ta necaka o 4 meciace ale o 5-6 tazdnov a je dobre vediet, o co tam ide a naci sa to robi a co sa vsetko zistuje. ja nepisem, ze bude asi to a ono a urcite zle a ine horory, len som sa pytala romy na tie testy, lebo doky s tym vcera u nas zacal, ci na ne chceme ist, tak som zierala info a hned ste z toho urobili kovbojku 🙂 ...ste tusim nejake podrazdene, ci co 😝

alicao
10. dec 2009

ani co bude o 5 -6 tyzdnov neriesim🙂 ved este naviem ci budu bit srdiecka..
ja som tym cloveka co tak daleko nepozera..ale kazdy sme iny, ze ano..my sme urobili kovbojku z toho , lebo si riesila aj to ci si take dieta nechat alebo nie, nie len to ci ist na testy, alebo nie..ci som slepa?🙂
no nic..ja neviem este ake testy bude treba, necham si poradit potom, ked pride cas,teraz cakam na 22.12
a mas pravdu sme mimo..aj drahy mi to hovori....ale ani teba to neobislo 😀

rosienka
10. dec 2009

alis- mna sa to ale vcera zacalo tykat, preto som s tym prisla, pred tyzdnom som tiez riesila len srdiecka... ano prisla som aj k zavaznejsim zaverom plynucich z tych testov, inak by sme tie testy asi ani nerobili, nie? A zaujimalo ma, co si myslite o tom zobrani dietatka a kedy hej a kedy nie, je na tom nieco zle?

alicao
10. dec 2009

nie je na tom nic zle rosi, a uz to nechaj tak prosim ta...ako som povedala kazda sme ina a na tom s neda zhodnut, jenda by si dieta zobrala, ina nie, proste je to kazdeho rozhodnutie a nikto nemoze nikoho sudit ...za nic...akokolvek sa ty rozhodnes bude to len a len tvoje rozhodnutie a nikto nema pravo ti v tomto radit, lebo to sa neda...leby len ty budes niest nasledky za svoje rozhodnutie, ci uz take ci onake...
tym TY nemyslim TY, ale vseobecne hociktoru zenu

pegasko
10. dec 2009

Ahojte mamicky a snazilky
dlho som tu nebola a tt len tak svietia 🙂
moc,moc,moc vam gratulujem a uzivajte si to plnymi duskami,ziadne stresy,treba si to riadne vychutnat,ved mate najkrajsie obdobie a treba si ho riadne uzit
stresovat budete az o 9m.ked budete unavene z nocneho vstavania zaspavat po sediacky aj na wc 😀
citala som len posledne prispevky , co je s lusi a zuzi?
afrika pohoda,klidek,cajicek a mysli na bambulky ako im je teraz v tvojom brusku veselo 🙂

afrika
10. dec 2009

baby tak dík, že jediné kto reagoval na moju otázku bola rosienka a pegasko ☹ a samozrejme denis s romy v druhej stránke
asi sa už nechcete zaťažovať alebo čo...možno kruté slová, ale cítim to tak

afrika
10. dec 2009

pegasko ako sa ti darí?

rosienka
10. dec 2009

alis- ved ja to tak uz davno chcem nechat a nikoho som nemala v umysli sudit, ved sama neviem, ako budem reagovat...

pegasko- to vidis, svietia nam tu tt-cka a sme z toho aj tak na nervy 😀 neviem co je s lusi, snad zacne v januari so stimu a zuzka az v marci, tak asi robi a dava si od MK pokoj 😉

afrika- nebud precitlivela, aj s tebou sa zaoberame, ale ako si citala, mali sme tu velky "boj" tak sa im rady pre teba neusli, ale neboj, asi sa im zda, ze je u teba vsetko ako ma byt... 🙂

pegasko
10. dec 2009

Afrika nestresuj sa, krpci potebuju klud, aby sa mohli poriadne zahryznut a potom ta uz nepustia ,len ti nedaju poriadne spavat ako ta budu kopat do rebier 🙂
stresovat sa mam ja,mame moc smutne dni ☹ a tak som sa radsej dala na pn,ale mam aj dobre spravy
bola som na pohovore v Brne a vyzeram vraj velmi dobre,zato mm ma sper.na h....tak uvidime

alicao
10. dec 2009

afrika co si pipi? nestalo sa ti, ze si si nejaku otazku niekedy nevsimla? a ved sme ti vcera pisali ze sme sa citili presne nak isto ako ty..halooo, spinkas?🙂
no podla mna si tehotna az az, lebo ako rosienka pise si precitlivela 😀 ako my vsetky teraz...
pegasko vdaka, ale ved sama vies..cesta dalekaaaaaa🙂
idem si lahnut, som bola dve hodky vonku a s mojou kondickou terajsou to dalo zabrat

alicao
10. dec 2009

alebo si nas necitala pozorne?? haaaaaaa?!! 😝 pisali sme aj o pocitoch ako pri MS a este som pisala, ze ich mam este aj teraz...takze kto necita?? 😝 😝
uz sa tolko nepozoruj, nic tym neurychlis ani nezmenis, musis len pockat...alebo testovat ako ja uz 3den 😀

afrika
10. dec 2009

ide o to, že mne tie pocity na ms chýbajú...písala som vyššie. ale v pohode.

alicao
10. dec 2009

pegasko, mooooooooc ti to zelam aby ti to konecne vyslo aj s uspesnym koncom..a mas pravdu , my tu nemame dovod na stres..Thuj, thuj, thuj, pre stastie!!
ale uz fakt idem, lebo ledva drzim oci otvorene...

alicao
10. dec 2009

afrika, mne zacali tie pocity na ms okolo 12 dna po transfere aj to som pisala

afrika
10. dec 2009

pekné sny. nech sa ti sníva o krpcoch. ja strážim nabíjačku v aute 😀

pegasko
10. dec 2009

Afrika nepotrebujes priznaky na ms,lebo ta ti uz nepride 😅

afrika
10. dec 2009

pegasko 😀 .ako sa nám máš? skúšate alebo máte pauzu?

pegasko
10. dec 2009

Co my uz naskusame,ved keksiky mame len pre potesenie 😀
ked zozeniem dostatok inj.tak v jan.,febr. ideme do brna a to uz su ine eurace,ale ked chceme tak moc musime platit 😖

afrika
10. dec 2009

pegasko prečo brno? vysvetliť prosím 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre