Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

rosienka
21. dec 2009

wolfi- sanky? mne sa tie zdali nebezpecnejsie...najmä ked frcis dobre rychlo a neubrzdis a pekne sa vyvalis, resp. niekto do teba napali 😒 na bezkach pojdem hlavne po rovinke pomalicky

wolfskinka
autor
21. dec 2009

rosienka ... len zase my sa sankujeme na chate po ceste a ta nie je strma a neni sa tam kde vyvalit a ja vzdy brzdim o zivot .. a mozno ani sanky nebudu a zoberieme to cisto prechadzkovo

lusinkaj
21. dec 2009

ano dekac... 🙂
wolfi ta mi mame umely uz 3.r taze v pohode raz dva ozdobeny

wolfskinka
autor
21. dec 2009

lusi aha my mavame zivy, moj muz chce zivy

lusinkaj
21. dec 2009

ta vies mi do bytu najlepsie umely...neviem si to tu predstavit mat zivy... 😉 vy ste v byte ci dome?

wolfskinka
autor
21. dec 2009

sme v byte, ale my sme doma vzdy mavali zivy a doteraz nam to vychadzalo ze sme mali vzdy stromcek zo zahrady od nasich od babky, maju velke zahrady a su tam aj cecinove stromceky a podchvilu nejaky zavadzia tak sa vypili vzdy pred vianocami .. ale tento rok uz nemame co vypilit na zahrade tak kupime zivy, ten byt aspon pekne vonia ked je zivy stromcek

romy01
21. dec 2009

baby presne o lyzovani sme sa vcera bavili s mm a ten sa na mna kukol ze ci som pipi. Teda my bezkujeme ale tento rok nehrozi. mm mi nedovoli. A asi ma pravdu. Ja by som si trufla tak pomalicky ale je fakt ze čert nikdy nespí a pád by bol nebezpečny. Tak rosienka asi by si ani ty nemala špekulovať. lebo nahoda je blbec - sa hovorí.

lusi ty si šikovnica - ja budem zdobit stromcek az v stredu - ak stihnem. Dnes som bola s mm na nakupoch a uz som taka utahana zase.

rosienka - nemysli na to aky je velky vacok, vykasli sa na to a uzivaj si fakt, ze obaja krpci su zdravy a pekne rastu. Urcite sa to zmeni, neboj

wolfskinka
autor
21. dec 2009

romy a ty tiez, ako tazko ste sa k tym drobcom dostali a teraz kvoli jednej sezone prist o ten najvacsi poklad ... ja som vasnivy lyziar ale na lyze sa ani nepozriem, aj napriek tomu ze budeme cele sviatky vo vratnej na chate a moj muz aj nasi a aj svagor budu lyzovat, my so segrou budeme pekne stepovat pod kopcom

wolfskinka
autor
21. dec 2009

dnes je 21.12. kto mal ist do heliku ????????????????????? myslim ze alicka mala ist

lusinkaj
21. dec 2009

tak uz a darceky pobalene vyse hodinu z ma krk boli...ale manzelovi som balila kozmetiku a som zabudla pribalit deodorant 😠 😀
dnes uz nic nerobim,treba mi este pozmyvat,utriet prach ale sa mi nechce uz..zajtra dorobim..

zuuuzana7
21. dec 2009

ahojte baby,
romy mala by som na teba otazku 😅 myslim, ze ty si sa pred par tyzdnami pytala lekara ako sa ta % uspesnost vypocitava, ja som to tu hladala ale nejako sa neviem k tomu tvojmu prispevku dopatrat.
cize ako si to pamatam, pocita sa do uspesnosti den opu alebo den et? ak je samozrejme tehotenstvo pozitivne? dakujem.
vy mate na heliosackej stranke taku super tabulku jednotlivych mesiacov a teraz mam dilemu kedy vlastne zacat ...
a vobec baby, este jednu dilemu mam, od lekara som dostala 21-tabliet Hak, klasicke balenie, ale na rozpise stoji mojho protokolu stoji HAK 18-35 dni ... 😕 tak kolko vlastne ako sa mam orientovat? problem je v tom, ze planujeme dovolenku sice len barcelona, je to len hodkovy let, ale predsa ak budem mat po et asi by som nerada letela a v prvych mesiacoch tehu by som tiez len doma chcela sediet 😅 ... tak podla coho ist ... ?
drahemu odem s mojimi vypoctami tak na nervy, ze on uz je aj z meisacov mimo 😅

ooo rosienka, to je krasne tak pampusikom srdiecka blikocu 😵
hm tak drzat len pasticky, aby to jedno babetko pekne dobehlo 😵 😵 😵

vaneska tak presne toho nazoru som aj ja, uz som si myslela, ze som sama prirodnacka 😉 ani ja neuznavam, prijem umelych vitaminov. cer to ber. ale ten femibion je asi to jedine co by som uz brala a asi opat aj budem, myslim, ze aj ty, aj rosienka ste chodili na akupunkturu? ze ? baby, tak dalsia otazka, kolko meisacov od et ste boli na akupunkture? uz mam mojej cinskej lekarke volat?

lusi, ty si sikulka ja som este dnes darceky zhanala a volake mi maju este postou prist, kedze som velky zastanca online nakupov (keby sa dal chleba kupit online tak aj ten kupim 😀 ) ale zatial ma rakuska posta strasne hneva, lebo mi baliky meskaju...

zbytok bab ahojte, len som vas letmo precitala, lebo uz mam zase svojsky vytvoreny stres 😅 😕 😀
takze do zajtra paaaaaaaaaaaa

zuuuzana7
21. dec 2009

a baby k tym lyziam, tak ja vybehnem aj za vas este rychlo na snowbord suhlasite? 😀 😀 😀

zuuuzana7
21. dec 2009

rosienka, cize pri tej poslednej fotke je ten mensi vacok nad tym vacsim? vydim dobre tvoje pampusiky?

zuuuzana7
21. dec 2009

baby, ale ani ja by som nevolila ani lyze, ani bezky ani sanky len prechadzka zasnezenou alejou s drahym po boku 😵 😀 😎

zuuuzana7
21. dec 2009

a posledny prispevok, slubujem na dnes, kuknite sem heliosacky, ako je ta prva tabulka myslela % uspesnosti pocitana uz od opu alebo az et? asi opu nie? som z toho talian ....... 😅 😨 😖

http://www.sanatoriumhelios.sk/nase-vysledky.html

lusinkaj
21. dec 2009

zuzi ahoj...ako ty vlastne pokracujes?kedy bude stimulka u teba?

zuuuzana7
21. dec 2009

lusi no prave premyslam ci idem v januari do toho alebo az vo februari, ale ja ked by som v januari zacala este len s hak ... a ja som zase a zase v pomikove, et by som chcela koncom marca, lebo na april by som bez problemov dostala dovolenku v praci ... ale et chcem koncom marca, len viem, ze sa to tak presne ani vypocitat neda ked neviem ako dlho budem hak brat vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😖 😀
ale ja som v pohode inac 😅 😀
lusi teraz sme ale my tri nasledne tehulinky na rade ja, ty, pegasko 🙂 😵 😵

lusinkaj
21. dec 2009

zuzi mi tri to dokoncime ja zacnem a vy dve to dotiahnete spolu snami 🙂
tak to je uz na tebe ako chces zacat a kedy...

rosienka
21. dec 2009

romy- ved ja si uziiivam a verim, ale vies ako to je- prides z kontrola na ktorej boli take vselijake rozpacite vysledky a nevies vlastne na com si...tak ta neistota robi trochu obavy... 😖

zuzi- dakujem za pästicky, ano na tej druhej fotke je ten mensi uplne vyplneny vacok hore a embrijko v nom 😀
ja som brala jedno balenie HAK 21 dni a tusim 3 dni na to som zacala pichat, ale ja som mala kratky protokol...ale ked ti dali jedno balenie, tak budes brat len to. ved s nimi budes este v kontakte ked to budes brat, ja som mala tak-ci tak asi 18.DC volat, ci je vsetko OK a teda stimu zacina, lebo pri brani sa môze kadeco prihodit, takze neboj, oni ti povedia ked mas brat dlhsie a daju ti pripadne dalsie tabletky. potom co pichas za tym?
ja som zacala s akupkou 2 mesiace pred startom stimulky a minuly tyzden som bola naposledy, to bol 8tt, cize 4 mesiace dokopy a podla mna pomohlo.

wolfskinka
autor
21. dec 2009

zuuzi to si dohodni v centre kazde centrum ma stanoveny na kolko dni vediet stimulaciu, budu ti vediet povedat

zuuuzana7
22. dec 2009

baby dik, vsak som sa pytala a ako odpoved som dostala trva to celkovo do potvrdenia tehu ca. 6-8 tyzdnov, ale zalezi aj od toho ako budem na lieky reagovat 🙄 😵 😉
tak som sa rozhodla, ze dobre a bude to trvat sest tyzdnov 😀
inac sa mi snivalo, ze som mala velikankse brucho, len uz neviem ci bolo tehulkovske a ci stimulkovske, a vsak najprv stimulkovske a nasledne tehulkovske 😀
inac dobre ranko 😵

romy01
22. dec 2009

zuzka, % uspesnost sa pocita podla OPU. Ja som mala OPU 30.9 a ET 3.10 a budem zlepsovat statistiky za september. Doki este pisal ze v januari by mali byt hotove statistiky za cely rok ale ze uz teraz vedia ze september aj oktober budu velmi vysoko uspesne.
O tom haku ti neviem poradit, lebo som ho nemala
Inak ja som si dala hned vyhovorit to bezkovanie a uz mame naplanovane prechadzky medzi stiavnickou a sklabinou, tam sa tak fajn prechadza

rosienka ja ti verim, vzdy nas nieco vyplasi., ved ide o nase miminka. Ale nebojkaj, verim ze to spolu zvladnete.

vanesska
22. dec 2009

zuzik... k tej akupunkture... ja som zacala nieco potom co mi zistili znova tu endometriozu to bolo asi v auguste... no a na IVF som isla koncom oktobra s tym ze ako som zacala so stimulkovymi injekciami tak som s aku aj s bylinkami co som dostavala k aku musela prestat . cize som na aku chodila asi tak 2,5 mesiaca pred IVF a prinieslo to fakt svoje ovocie aspon teda ja som o tom presvedcena!
mne to moja akupunkturistka hovorila ze tou aku sa spriechodnia vsetky energeticke drahy, odstrania sa pripadne blokady a cela panva sa vyzivi a pripravi na babatko a tak aj bolo.
teraz som to pisala mojej dokine ze sa to podarilo tak bola hrozne rada a napisala mi ze aby som dosla za nou na ihlicky este koncom 3. a 6. mesiaca ak chceme mat babatko co sa cez den smeje a v noci spinka... 😉
takze este tam parkrat pojdem.... 😵

afrika
22. dec 2009

ahojky,
práve som prišla od dokiho. mám dobrú a zlú správu. dobrá je tá, že sme videli bambuliatko o veľkosti 0,49cm 😵 . ale zatiaľ len bodku, nič viac. zlá je tá, že zajtra o 8,30 hod. mi idú odsávať vodu z brucha 😔 . teraz ju mám hlavne vyššie ku prsiam. držte nám pršteky, zajtra to budem potrebovať. baby ja som šťastná, že by som aj z okna skočila 😀

afrika
22. dec 2009

baby aký veľký ste mali plodový váčok zhruba 16 deň po ET-PK? proste na prvom UTZ?

wolfskinka
autor
22. dec 2009

afrika ufff to je tazka otazka, mne sa zda ze 13mm, ale nehovorim to na 100 percent

afrika
22. dec 2009

takže tá moja veľkosť je asi ok, že?

wolfskinka
autor
22. dec 2009

asi urcite ... nemusis sa nicoho bat, uz si tam konecne daj tie tt do profilu, kazis nam tu statistiky si tehulka a tt si nedas

afrika
22. dec 2009

wolfi čo je s alic???????

wolfskinka
autor
22. dec 2009

neviem, pisala som jej aj sms a neodpovedala mi, tak neviem, ale mam strach aby bolo vsetko ok, ako ju poznam uz by tu bola, alebo nas chce vydusit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre