Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

vanesska
29. dec 2009

lusi... fakt aj ty? baby to je hrozne... tak sa necudujem ze aj ty sa bojis... ☹
chuda afrika... 😖

lusinkaj
29. dec 2009

vaneska presne tak aj ja..1ivf super,podarilo s jednym embr.len jedno sme vlozili,par dni po et som vedela ze som tehu...na utz bolo vidno...a ked som isla na druhy utz,ze malo bit srdiecko nebilo,nevyvijalo sa ☹ ☹

vanesska
29. dec 2009

lusi... musi to byt hrozny pocit... taka bezmocnost... 😒
uz len musis verit ze vam sa to druhe IVF podari!
a kedy vlastne zacinas pichat stimulkove inj?

lusinkaj
29. dec 2009

vanes,netusim....5.1 idem k dr.tak mozno vtedy,len mam pichnuty ten decapeptyl a ms este nikdy...co ak nedostanem do 5 vobec co potom? 😕

vanesska
29. dec 2009

lusi... no mne kazali cakat kym pride mrcha a ked pride tak medzi 2.-4.DC som mala prist do CAr na krv ale ze ak by meskala dlhsie ako tyzden tak som mala prist do car aj tak. mne meskala asi 3 dni oproti tomu ako som zvykla dostavat.

lusinkaj
29. dec 2009

mne dr.povedal aj ked pride ms medzi tym co budem doma do toho 5.1 aj tak mam prist 5.tak ak nepride do 5 tak neviem co potom..

vanesska
29. dec 2009

tak podla mna chod toho 5.1. do centra ci ms pride alebo nie... a tam poriesite co dalej...

lusinkaj
29. dec 2009

no samozrejme 5.1 tam idem,ved som objednana...no uvidime co povie,aky bude postup...
no ja som sa fajne napapala...vecer dam puding a na dnes koniec

wolfskinka
autor
29. dec 2009

lusinkaj trosku ... vies co je to mat doma choreho chlapa hypochondra ? to si nevies ani predstavit, uz umiera a nema ani teplotu 😀 😀 😀 😀

vanesska klud neznervoznuj sa

lusinkaj
29. dec 2009

wolfi az tak... 😀 strasne stymi muzmi 😀

wolfskinka
autor
29. dec 2009

lusi no hej az tak .. no to hej, mna keby trosku ofuklo tak nerobim s tym take cirkusy ale no co chlap je chlap

5.1. uz zacinas konecne no budem drzat palceky

lusinkaj
29. dec 2009

wolfi diki pekne...no neveim ci vtedy zacnem,lebo ms este nikde 😒

wolfskinka
autor
29. dec 2009

lusi dovtedy bude neboj sa ty nist

lusinkaj
29. dec 2009

ta dufam....ale kedze uz zajtra je 30 a moja ms trva 6 dni taze do5 to nevychadza zeby mi skoncila... 😕

zuuuzana7
29. dec 2009

bozinku, afrika posielam ti kopec sil na prekonanie tejto straty.
oddychni si posmutte si, a ked opat naberiete sil ist do dalsieho boja vies, ze tu budeme pri tebe stat a drzat palce. myslim na vas ☹
zbytok bab ahojte ...

lusinkaj
29. dec 2009

zuzi ahoj,ty sa mas ako?

zuuuzana7
29. dec 2009

ahoj lusi ja sa mam fajn, vsetko v pohodicke ale ja som teda aspon povacsina v pohodicke, az na to ze sa chystam od zajtra chudnut, to bude zas makacka, 5-teho ideme na dovcu tak nech pasujem do plaviek 😀
ms prave skoncila tak este jedna ms a ide sa na to 😉 😅
co ty? kde sa tula ta tvoja ms? lusi vies co ste mi na zaciatku tejto temy radili na spustenie ms? 😀 xik xik xik
tak sprav dnes romantikos vecer 😉

lusinkaj
29. dec 2009

zuzi a kam idete na dovolenku,zavidim vam..isla by som 🙂
uz len 2 ms a ides nato?super....tak ja len jedna a sup...len neviem kde je 😉 no veru,sexik by mal pomoct ale muzik ma zajtra tazky prac.dnik tak nic nebude dnes.... 😒 snad zajtra 😀 😀

wolfskinka
autor
29. dec 2009

lusi ale nezacina sa od konca mrchy ale od zaciatku, ved uvidis co ti povedia toho 5.1.

alicao
30. dec 2009

😢 afrika 😢 neviem co napisat, nic nepomoze, presla som si tym tiez, hrozne...tak aspon nech tvoja bolest coskoro pominie☹

zuuuzana7
30. dec 2009

dobre ranko baby,
lusi ideme tu do rakusku do wellness hotelu.
lusi inac mas ty dlhy alebo kratky protokol? ja som do toho tvojho protokolu blazon ... 😕 😅
zbytok bab ahojte

wolfskinka
autor
30. dec 2009

ahojte

Do noveho roku 2010

všetkým snažilkám pevné nervy a kooooooooooppppeeeec stastia a na záver stimulky //
špeciálny prídel
pre lusinku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
pre zuuzi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
pre afriku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a pre všetky ostatné TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

vsetkym tehulkám šťastné a krásne tehulkovanie, zdravé bábetka .... bacha baby v horoskope na rok 2010 bolo napísané, že to budú mimoriadne hyperaktívne detičky .... 😀 😀 😀 😀 takže sa máme na čo tešiť

Veselý Silvester a do Nového roku vykročte tou správnou mamickovskou nozickou .....

😵

wolfi

lusinkaj
30. dec 2009

ahojte,zuzi ja sama neviem aky budem mat protokol ale podla toho asi dlhy protokol...pri 1.ivf som to mala rychle..
wolfi,ja viem ze od zaciatku mrchy,no uvidime 5.1.
mi sme boli na nakup,bolo strasne vela ludi...jak keby ti ludia len na silvestra jedli... 😀

romy01
30. dec 2009

ahojte

afrika - posielam ti cmuk na celo, nech sa ti trosku ulavi. Drzim palce aby bol novy rok o šťastí - ved raz sa musi unavit. Afrika neskusite po tom ist na geneticke vysetrenie? mozno sa to bude dat jednoducho napravit

baby vsetko dobre do noveho roku 😀

zuuuzana7
30. dec 2009

ahojte
lusi veru to si aj ja obcas myslim, 😀 este len co zajtra tu ide byt po obchodoch 😅
wolfi dakujem za specialnu osobnu nadielku T.
romy ake mas krasne bodicky nakupene. 🙂 tie z bambi su priam carovne 😵
juj nech uz aj ja nakupujem. juhuuuuuuuu

lusinkaj
30. dec 2009

Aj ja Vam prajem uspesny Novy Rok 2010 vela zdravicka,mamickam krasne mamickovanie,tehulkam krasne tehulkovanie a nam ostatnym krasne stimulkovanie s uspesnym koncom,krasnym tehulkovanim nakoniec 🙂 😵 😀

lusinkaj
31. dec 2009

Ahojte,tak este raz krasny silvester 😉 ja vyvaram v plnom prude aj ked sa mi nechce 😝
Konecne rano dorazila ms,taze super... 🙂 😒 som zvedava co toho 5.1 bude nasledovat...

romy01
31. dec 2009

ahojte a vsetkym prajem šťastný a veselý novy rok.

Inak mam dalsie nove fotecky z nájazdu na výpredaje a aj brusko som uz odfotila

lusinkaj
31. dec 2009

romy krasne vecicky si nakupila... 🙂 aj brusko je pekne,nabera to dobry spad 😉

zuuuzana7
31. dec 2009

ahojte baby, aj ja vam chcem zazelat krasne ukoncenie roku 2009 a do 2010 nam vsetkym zelam aby sa nam tie nase sny o tehulkach a mamickach coskoto naplanili 😵
happy new year 2010 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre