Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
3. jan 2010

ahoj lusi, no zevraj tie razstepy sposubuje prave nedostatok listovky to myslela rosienka tym.
ale kedze uz papas tak je fajn 😉
tak zajtra pa

lusinkaj
3. jan 2010

zuzi,jaaaaj tak to nechcem... ☹ ale super uz ju papam asi dva tyzdne...aj urcite budem nadalej... 😉
dobru nocku

alicao
4. jan 2010

Ahojte kocky, ako to tu citam mate sa fajn, a lusinke sa to uz blizi🙂 to je dobre, len nechapem jedno...to som tu jedina co je tehotna a grcka??? ha?? to nie je fer ☹ 😀 !! Ale co uz, musim vydrzat, ze ano...
Rosienka, co to citam, bezky? Tuk, tuk?! Keby som bola tvoje deti tak ta nakopem do maternice 😀 ! Davaj si na seba pozor prosim ta.
Lusi ja som brala aj chilli mesiac pred ET a listovku uz aj pol roka...drzikam palce nech ti je zle ako mne..hehe 😀

lusinkaj
4. jan 2010

ahojte,alicao dakujem pekne...aj take tehotenstvo si treba vychutnat to patri k tomu 😵 ja som niekde citala ze spravne tehotenstvo je to,ked zena vracia,je jej zle,napina ju... 😉 ale ci to pravda alebo nejaky drist neviem... 😉
jooooj baby uz zajtra idem,hned rano na 8... 😉

vanesska
4. jan 2010

ahojte kocky....!

tak v prvom rade sa aj ja pridavam k novorocnemu zelaniu krasneho tehulkovania a aby sa k nam co najskor pridali aj zostavajuce kocky vsakze lusi, zuzi, pegasko a aj chudatko afrika.... zo srdca vam zelam nech v tomto roku najdete tie // ciarky a nech sa vam uz len pekne gulatia bruska... 😵

lusi... tak ty uz zajtra ides... tak prajem uspesne vykrocenie do prvej tohtorocnej stimulky v tejto temicke... nech nam prinasas uz len same krasne spravicky... 😵

alic... tak zda sa ze si tu asi jedina co aj grcka... ale aspon si to tehu tak spravne uzivas s tym co k tomu patri...

😉 ja som nastastie zatial ani raz negrckala aj ked obcas ma tak celkom naplo ale som to predychala... 😅
mne skor byva zle z toho ze mam pocit ze som stale hladna a mam prazdy zaludok ono sa to stupnuje k veceru a na tento pocit sa budim vzdy v noci je to hnusne...

inak musim sa pochvalit uz mam aj ja tehu knizku bola som v sobotu u dokiho tak nam urobil utz drobcek nam zasa trochu podrastol a konecne som videla aj srdiecko najprv som ho vobec nevidela ale potom mi to presne ukazal a bola tam taka blikajuca skvrnka... to bolo fakt uzasne az teraz mi to tak dochadza ze naozaj mame v brusku ziveho tvorceka... no a vsetko bolo ok doki kukal aj tie cysty tak povedal ze je to ciste fakt bol velmi spokojny... akurat ma trochu tlaci do toho aby som isla na rizikove...hm... 😒
lebo vraj predsa len sme otehu cez IVF a okrem toho som mala aj tie cysty a tak... no neviem ja sa zatial citim v poho aj ked som unavena a vydrzat v robote tych 8 hodin je dost narocne ale zasa neviem si predstavit ze by som uz bola teraz doma... baby vy ste vsetky na PN? a inak ako to mate s tymi vychadzkami to je stale obmedzene na tie 2 hodiny 2x denne alebo ked je to dlhodoba PN tak je to ine??
doki mi dal termin do dalsej poradne aby som sa rozhodla tak to bude asi aj najvyssi cas oznamit to v robote a tak...

lusinkaj
4. jan 2010

vaneska dakujem pekne aj teba...no veru zajtra to uz asi zacne..sa tesim 😵 ale tak potichucky nech nieco nezakriknem

rosienka
4. jan 2010

lusi- su to tie razstepy ako uz zuzi napisala, tak dobre ze papas 🙂

alis- no a co, dobre som si ficala kopcekom 😀 😝 ...nestalo sa nic strasne, na rovinke to bola uplna pohodicka, som rada, ze som si zasportovala, som to potrebovala. Teraz ma uz nic podobne necaka.

lusinkaj
4. jan 2010

rosi ano uz som informovana o tom co to je...taze papam vo velkom...
zajtra mam velky den tak sa tesim... 😵

lusinkaj
4. jan 2010

baby rano na 8 idem drzte mi prsty...som zvedava co sa tam bude diat 😀 😉

rosienka
4. jan 2010

lusi- drzim palce, neboj vsetko pojde dobre a folikulky budu rast ako dive 😀

lusinkaj
4. jan 2010

rosi diki pekne..staci nech budu take ake maju byt.. 🙂

romy01
4. jan 2010

ahojte

dlhsie som tu nebola, lebo som toho mala vela - furt sme chodili po navstevach a po obchodoch a po vyletoch a podobne. Ale slubujem ze si vsetko docitam aby som vedela ako sa mi mavate.

snazilkam posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

romy01
4. jan 2010

alicka, no patris medzi tie stastne co si to tehu uzivaju uplne od zaciatku - to ja len priberam a uz som ako sud. Dnes mi svokor povedal ze si mysleli ze som uz vo vyzsom mesiaci - no fasa.

rosienka - tebe nestacilo ked sme do teba hucali s alickou ze na lyze ee ? Si nepamatas?? Ma nehnevaj. Zabudni na bezky. Aj mne chyba pohyb no musim vydrzat.´Od buduceho tyzdna zacinam tehu cvicenia, tak snad sa to enormne priberanie trosku pribrzdi.

vaneska - hmm nemyslim si ze musis byt na PNke ak nemas problemy. Samotne IVF nie je dovod na PNku - teda doporucuje sa byt doma do 12 tt ale potom uz nie, no ak si mala cystu, mozno by si to mala zvazit. Co sa tyka vychadzok - stale plati obmedzenie na tie 4 hodiny denne.

romy01
4. jan 2010

a inak dnes sa mi stala nehoda - baby normalne som si kychla a asi som krpca nejak bruskom potlacila a normalne som si cvrkla - ale poriadne - akoze normalne som sa pocikala 😲 😝 😀 - tak bacha na kychanie

rosienka
4. jan 2010

romy- ja viem, ze ste ma odhovarali, ale aj tak som sla a bola to pohodka az na to jedno vybocenie, kam som nemala ist. inak po modrej trati ziaden problem, citila som sa vyborne. uz aj tak si mm mysli, ze to s tym strachom prehanam a chcel, aby som sla na bezky...samozrejme, ze vsade je furt riziko a urcite som tym velmi neriskovala, smyknut sa da aj v meste na lade. takze klidek baby, ja si ajtak urobim po svojom 😉 mne doky tak-ci tak nic nezakazoval, on je dost lezerny, vraj mam zit normalne...ale ajtak som uz dost uzkostliva

zuuuzana7
4. jan 2010

romy ty si pripad 😀 😀 😀 , ako teraz nemyslim kvoli cvrknutiu, ale ako to ty vies vsetko super opisat 😀

inac baby teraz som tu napisala roman a ono ma vyhodilo z netu, vy viete, ze ja neviem pisat romany, ale raz za cas sa poznacim a toto 😖 😠 😒
tak este raz:

romy a kolko ze si pribrala? prosim ta svokor sa nevyzna , si 😅 z toho si nic nerob prosim ta, hlavne ze sa ty mas fajn, drobcek sa ma fajn a ostatne pocka 🙂 ved kedy si mozes bez vycitiek dopriat pribrat ked nie cez tehu obdobie 😉 inac sme cely zivot prenasledovane drzat si postavu, jest zdravo, dbat na prisun kalorii, fitko ...

alicka chudiatko tak drzim palce aby tie nevolnosti coskoro ustali 😨

vaneska, hmm ak sa v podstate citis fyzicky tak fajn asi ani ja by som to pn-kou neriesila na tu este mozes ist, ak ta samozrejme ten pracovny cas uz dost unavuje a vyceroava mozno aspon teda do toho 12-13 tt by nebolo na skodu si to tehulkovstvo z domaceho gauca vychutnavat 😉,

lusi, na zajtra drzim palce nech je tato stimulka pre teba ta prava a nasledne aj tehulka 🙂

rosienka, wolfi ahojte 🙂

my ideme teda od zajtra na tu dovcu, lusi ale ja sa samozrejme na mk nalogujem cez mobil, aby som si mohla precitat dalsie radostne spravicky 😉
tak ahojte moje septembrovky 😉

wolfskinka
autor
4. jan 2010

vaneska gratulujem k tehu knizke .... 😵 😵 😵 , ja mam rizikove a mam vychadzky 2 hodiny doobeda a 2 poobede

lusi drzkaj sa zajtra, myslim na teba a cakame na sparvicky

zuuzi uzi si dovcu

rosienka
4. jan 2010

zuzi- peknu dovcu prajem, pekne si oddychni, posportuj, pozotavuj telo pred velkym planom, teraz mozes este vsetko, potom sa to okresa... 😉

romy01
5. jan 2010

dobre ranko

ja len na skok ale vidim ze tu sa este spinka. Idem kuknut nasich, oni este dovolenkuju a furt ma k sebe tahaju a tesia sa ako blazni na krpca. Ved ked pojdu do roboty buduci tyzden uz tu zas budem sama cele dni s vami na koniku.

Inak zuzka svokor ma bohuzial pravdu - ja som nabrala za posledne tri tyzdne dalsie kila a tak uz mam spolu od tehu testu plus 6 kilov a to je ozaj vela - akurat ze vsetci okolo sa tvaria ze to nevidno ale ono to vidno. Merala som sa na stehnacj na zadku aj na brusku a to su teda take centimetre ze som nas.. . .. ta sama na seba No ale co uz narobim, ze ? Ja ked som hladna pride mi okamzite zle a musim nieco zjest Ani nemavam chute ako sa hovori ze pocas tehulkovania mavaju zeny rozne chutky, ale ja som proste stale hladna. A ak sa aj nenatrepem, aj tak priberam - asi z vody alebo uz neviem z coho

vanesska
5. jan 2010

cafte baby...

no romy to co pises je presne moj pripad... tiez nemam chute ani nevraciam ale zato ma hocikedy prepadne uplne vlci hlad... a to musim nieco zjest lebo mi pride zle od hladu...
najviac sa to stupnuje vecer a v noci sa na to kazdu noc budim ze mam prazdy zaludok tak to bud zaspim alebo musim zjest aspon nejaky sucharik... hrozne a potom sa mi tazko zaspava dnes som po takomto milom prebudeni uz nezaspala az do rana som sa prehadzovala...😠
a co sa tyka pribratia tak ja som sice riadne pod vahou takze mam kam ukladat ale za tych 9tt tehu som pribrala 2,5kg a to vidim ze priberam kazdy den a neviem si pomoct musim jest...
sice sa snazim hlad zahnat ovocim zeleninkou alebo jogurtom ale priberiem aj z toho a to som pocas predoslych 2 rokov nebola schopna pribrat ani gram aj keby som zjedla tank...
inak niekedy na MK som citala ze chude baby priberaju rychlo v prvych mesiacoch a potom uz menej a silnejsie baby zozaciatku dokonca schudnu a potom naberaju viac ku koncu tehu...
no ja si len hovorim ze telo asi vie co potrebuje a preto si pyta... takze s tym asi nic neurobim ked treba tak treba... ale je to fakt zvlastne... ale som rada ze nie som jediny pripad takehoto hladosa... 😀

lusinkaj
5. jan 2010

ahojte,tak som domka,dnes bol nas dr.velmi zlaty 😵 tak a konecne som sa dockala dna D... 😵 zajtra zacinam s prvou inj.puregonu...tak konecne som sa dockala stimulky,baby bojim sa ale veeerim ze bude uspesna 😵 😵
dakujem ze ste namna mysleli 🙂

alicao
5. jan 2010

ahojte🙂
Romy to nevadi, hlavne aby si sa citila dobre, kila teraz neries, po porode bude casu dost a ako vanes hovori vsetko sa moze zmenit a prestanes priberat neskor...
ja mam stale rovnako od stimulku, pri nej som pribrala 2 kila a od kedy som tehu tak len pol kila, ale zase grckam, takze sa necudujem..
lusi, vyyyyyyyyyyyyyborne, uz je to tu, a teraz pekne pomalinky, nezblazni sa ako ja pri stimulke, jasne?🙂 drziiiiiiiim siiiiiiiiiiiiiiiilno palce!! tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt od jedneho babuliatka a
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt od druheho🙂!!!

rosienka
5. jan 2010

lusi, no vyborne, tak posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT nech vsetko prebieha uplne idealne. Ake mas davky Puregonu na den?

romy- co tam po kilach, tiez uz mam vsetko spät co som pocas stimu a kusok po nej schudla a pas mi hrubne a hrubne, uz je na 74 cm 😖

lusinkaj
5. jan 2010

alica,rosi dakujem vam krasne 😵 tak mam 200 iu... 😉 dr.povedal ze neboli predtym ziadne problemy tak mozme zacat mensou davkou...12.1 idem na kontrolu... 😉

zuuuzana7
5. jan 2010

tak uz som nedockavo nakukla a lusi uz dala o sebe vediet 😉
suppperrrr tak od zajtra prva vcelicka juhuuuuuu 😵

alicao
5. jan 2010

rosi ja mam pas 95cm a vazim 62.5 takze klud moja 😀
lusinka to je az az davka, kukni na mna mala som 75ui a mojmu telu harasilo aj z toho 😀

vanesska
5. jan 2010

lusi... tak super... od zajtra zacinas...
ja som tiez mala puregon a zacinala som na 250IU a potom po tyzdni som isla na 200IU a pridali 75IU menopur...
a reagovala som pekne primerane akurat takze som cely cas isla tak ako som mala napisane v protokole...
tak drzim palce nech to aj tebe ide ako po masle a nech sa pekne tvoria foliky...
tesime sa na dalsie spravicky... 😵

rosienka
5. jan 2010

lusi- to vyzera dobre, urcite ti to postaci, ja by som si nieco take ani len "nevsimla", ja som pichackovala cely cas 600IU 😝

alic- no ty brdo, dobry sud 😀 😀 😀 😝 😝 😝 , nemas tam stvorcata? 😀 😀 😀 ale zase ja uz vazim 66.5 kg 😝

lusinkaj
5. jan 2010

baby dakujem ze naman myslite,potrebujem to teraz 🙂 vaneska tak dufam,ze mi bude tato davka stacit a ze pootm na kontrole bude svetko dobre,tak ako ma byt 😵 taze aj ty si mala puregon?kde si si ho pichala?ako dlho?po kolkych dnoch si isla na vyber folik. 🙂

az sa mi nechce verit,ze zase idem do toho..dufam,ze z to bude posledne ivf-uspesne 😵

alicao
5. jan 2010

lusi musi verit, a ked ta chytia obavy alebo depky tak napis, my ta z toho vytrieskame 😀
rosienka, mam take nafuknute brucho uz od stimulky, pralinka v druhej teme mala tiez 95cm pas ale v 18tt, no som zvedava na dalsie sono mozno sa naozaj ukazu dalsie dve 😀 by ma piclo 😀 teraz idem na sono az 27.1 do vtedy ma porazi ci je vsetko ok, ale snad hej, zle mi je aj za vas vsetky tak snad ziju kotuhy moje jedny neposlusne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre