Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
14. feb 2010

ahojte prajem peknu nedelu 😀

lusinkaj
14. feb 2010

Ako travite valentina-nedelu? 🙂 ja varim...a neviem co poobede asi spanok,urcite uz teraz ma taha... 😀 😵

alicao
14. feb 2010

ahojte skoromamky a pichacky🙂
pegasko tak jedna inj uz dnes? parada, tak tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!
zuzka sak furt citam len ze vzdy ked ides k dokymu tak sa rozhodne kedy co a ako a uz som z toho na nervy🙂
inak ten kocik je fakt super, drahy ho vyberal, lebo musel splnat vsetky kriteria co sme si dali a porovnaval a porovnaval a porovnaval, asi dva dni a to nekecam a nakoniec vyhral tento ,je asi najkvalitnejsi co na trhu, teda urcite su aj suprovejsie ak mas 100000 na zvys, my sme nechceli presvihnut sumu 40 000korun..uz len zohnat kde ho maju, najblizie ze vraj v ruzomberku, este neviem ci ho objedname cez net alebo si pojdemem pon osobne...
romy, no videla som uz aj ine slony v 22 tyzdny, nie je to take hrozne, moja segra pribrala 25 kilov a teraz je tyzden po porode a ma uz 12 kilov dole, len tak z nicoho nic....
ja si uz tiez neviem zaviazat topanky ale mam zatial len brusko, a tri kila hore, ale ved ja to este dobehnem ked prestanem grckat 😀 .
Ostatne tehulky, OPATRUJTE SA!!! Pekny nedelu prajem🙂!

zuuuzana7
14. feb 2010

ahojte 🙂
romy presne ako alicka pise aj ja som videla ine slony, takze v pohodicke a teraz uz aspon krasne vidno tvoj tehulkovsky stav 😉
alicka, no ja som volaka kludna, az prilis 😅 ... a nemam ani potrebu to s manzelom a mojimi rodinymi prislisnikmy donekonecna rozoberat ... ako vsetko ostatne v mojom zivote ... hmmm nejaka som fakt totalne vyrelaxovana a zacina to az druhym vadit 😀 ... myslim, ze moja psychika zaujala podvedome stonovisko vyckavania na baby potichucky ... 😉

wolfskinka
autor
14. feb 2010

alic uz mas vysledky triplakov ? ja uz ano

alicao
15. feb 2010

wolfi este nie, teda neviem, nevolala som a sestricka povedala, ze keby bolo nieco zle ze mi zavolaju, tak snad ani nezavolaju...ja tam zavolam buduci tyzden v pondelok, lebo ako poznam nase zdravotnictvo este to nebude hotove, no mozno skusim aj skor kedze ty uz ich mas
a ako si teda dopadla ty?

wolfskinka
autor
15. feb 2010

mne v ziline trvali 5 dni, v pondelok som bola na odbere a v piatok boli vysledky a v martine som bola v stredu na odbere a vysledky by mali byt dnes

alicao
15. feb 2010

wolfi ok, ale nedocitala som sa ako si dopadla🙂

zuuuzana7
15. feb 2010

Wolfi no ani ja som sa nedocitala 😅 ale tak silno verime ze vysledky su na jednicku 🙂

U mna stitka v uplnom poriadku, tak zajtra idem po lieky 🙂

lusinkaj
15. feb 2010

ahojte...zuzi super ze stitka je ok...ja idem pre vysledky 24.2 tak som zvedava 🙂

zuuuzana7
15. feb 2010

ty brdo lusi u vas to stymi vysledkami stale volako trva 😖
vo stvrtok ides na uzv ze? drzim palce urcite uz bude srdiacko ako zvon bit 😉

wolfskinka
autor
15. feb 2010

mali sme tam byt o 14,00 a doktorka si prisla z obeda o 15,15 , som tam sedela ako sprosta ... a vysledok vraj dobry, ale nesedia jej tyzdne to co som jej povedala ja, ze mi to sono urobil zle v martine, ze sa pomylil v tyzdnoch a preto to nesedi, a ze sa mam rozhodnut sama ci na to pojdem alebo nie , tak som sa zase dozvedela vela a do zaveru spravy mi napisala ... ze doporucuje amnio z dovodu veku a ICSI .. tak som sa zase nic nedozvedela

lusinkaj
15. feb 2010

zuzi no u nas cca okolo 7-8 dni trva pokial budu vysledky... 😉 neviem kde to posielaju... 😉
wolfi a ides na tu amni... 😉

wolfskinka
autor
15. feb 2010

lui ja ani sama neviem, zajtra mam este genetiku v ziline a asi aj sono ... a do zajtra sa musim rozhodnut, ak na nu pojdem tak jedine v stredu ...

lusinkaj
15. feb 2010

tak ti drzim prsty aby si sa rozhodla spravne... 🙂

zuuuzana7
15. feb 2010

wolfi, ale vsak si pisala ze to ten lekar tak kadejako pomeral, ze jemu tie tt nesedeli 😠
jeminecko ja ti zo srdca zelam aby sa tento stres upokojil a aby si sa rozhodla spravne, aj ked ta doktorka vlastne udala ze testy su ok, a "len" na zaklade veku a icsi odporucuje... je to fakt na zvazenie, ale ja by som tvojmu bombulkovi velmi verila 🙂
myslim na teba a drzim palcuche, aby si si uz konecne mohla tvoje tehulkovstvo vychutnavat a ver ze uz coskoro 😉

aha no dost lusi cely tyzden ak sa aj vikendove dni pocitaju ... uf

wolfskinka
autor
15. feb 2010

baby uvidim co mi povedia zajtra na tej genetike a ak mi to doporucia aj tu v ziline tak na nu pojdem a v stredu to budem mat za sebou a bude potom uz konecne klud, och boze nech to uz mam za sebou

lusi tebe to tiez pekne nabieha

lusinkaj
15. feb 2010

zuzi tak vies teraz kazdy ma cas...hlavne nase zdravotnictvo 😝
wolfi no uz tie tt pribudaju,len tak sa bojim utz 😝

wolfskinka
autor
15. feb 2010

neboj sa vsetko bude ok kedy ides na sono ?

lusinkaj
15. feb 2010

tak verim aj ja...teraz vo stvrtok... 🙂

romy01
15. feb 2010

ahojte

alicka, dakujem za upokojenie, to znie dobre u tej tvojej sesterky- ja som si to tak akoze dopredu pocitala a vypada to tak ze by som nemusela presvihnut tych 16 - 17 kg co je len trosku od tej idealnej 12tky .

wolfka nech sa rozhodnes akokolvek, myslim na teba. Ja osobne tvojej bambulke verim, no ak chces mat aj ty pokoj na dusi tak na amnio chod. No som dost prekvapenna co vsetko si musis vybehavat. Mne sa to cele nejak nezda to meranie a pod. No ale daj vediet ze co a ako.

pegasko ako idu vcelicky ?

lusi - tesis sa? Ber so sebou aj mm nech si uzije to bum bum srdiecka

lusinkaj
15. feb 2010

romy no moj mm bude vtedy v praci,ale ak pojdem do centra na druhy tyzden na utz tak vtedy ho vezmem,si zariadi aby mal volno... 😉

rosienka
15. feb 2010

ahojte, jeejda, pegasko uz picha 😅 😅 😅 ...takze mas 300 UI? podla mna to staci, mne davali zbytocne vela a k nicomu to neviedlo...teda samozrejme k babu, ale nie k vela vajickam, lebo boli "len" 3 a predty aj 9... tak veeelmi drzim palce, nech je to tentokrat tutovka 🙂

zuzi, tak aj ty ides zajtra po hormony? a hned zacinas pichat? vsetko nam tu musis referovat, aby sme mali prehlad, jasne? 😉

romy- ake pekne brusko, mne ho este az tak nevidiet, ked som oblecena, ludia si to bezpodmienecne nevcinmu, ale tiez uz mam vyse 3 kil hore a zle sa mi predklana a obuva topanky 😀 ...a to je este len zaciatok!
inak co sa tyka tych trojkoliek, boli u nas v sobotu kamosi, co ju malu- znacku TFK a nevedeli si to vynachvalit, ze je absolutne stabilna a fakt sa po hociakom terene vsade dostanu...tak predsa len zvazime. Dalsi kamosi maju teutoniu a tiez su maximalne spokojni...takze je toho vela

lusi- tak nech mate krasne srdiecko vo stvrtok a malicke embrijko vo vaciku 😉

wolfskinka
autor
15. feb 2010

romy dam vediet zajtra okolo obeda ked pridem z tej genetiky

pegasko
15. feb 2010

wolfi na zajtra vela stastia.....a nechapem ako mozu zle urcit tt,ved to vies presne na den,hodinu,minutu 😒
...a kileckaaaaaaaa 😵 nevadi hlavne aby bolo mimi v poriadku
rosienka iba 150ui denne,aj slzycka mi vysla ked som si pichala a mm vzdychal aj za mna-zbabelec 🙄
som zvedava co za inj.daju zuzke,skoro vsetkym predpisuju gonal a ten je vraj najsilnejsi a nevedia ako baby budu reagovat,mne staci aj merional-najslabsi

wolfskinka
autor
16. feb 2010

ahojte tak baby dopadla som takto ...
bola tam taka mila zlata doktorka, vsetko mi vysvetlila a povedala, ze vysledky su velmi dobre, ze ona by do toho nerypala, tak sme sa dohodli ze by som pockala na to geneticke sono v 20tt a ak by nieco nebolo ok tak az potom amnio, ale ze nepredpoklada, ze by nieco bolo a ze indikacia na amnio sa posunula vekova hranica z 35 na 38 rokov a ja mam 34 takze uz ani do tejto hranice nespadam ... dufam, ze som sa rozhodla spravne

pegasko .... TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a bacha na modriny ... xixi 😀

zuuzka ... aj tebe TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alicao
16. feb 2010

wolfi ja si myslim, ze si sa rozhodla spravne🙂 len tak dalej mojenko🙂

wolfskinka
autor
16. feb 2010

no tiez si myslim, uplne zbytocne ma vsade strasili, tato dr mi poradila a bola mila

alicao
16. feb 2010

konecne som sa dovolala aj ja..tak aj u nas vsetko ok🙂 tesim, tesim🙂 a stale bojim bojim, ze ano🙂
pichacky ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!

vanesska
16. feb 2010

ahojte...

tak zuzi... pegasko... jupiii... stimulka sa rozbieha...!
vidis zuzi aj stitka si dala povedat takze to je na najsamlepsej ceste! 😉
a ty co vlastne budes pichat??

pegasko... no to pichanie je ble... aj ked gonal a puregon sa dobre pichaju tymi perami. ty mas to pero??
mne bol ovela horsi ten dipherline... brrr este teraz ma striasa ked si na to spomeniem...
ale zasa bolo to mile lebo mne to pichal mm... pri prvej sa nam triasli ruky ked sme to miesali a aj to pichnutie bolo take neiste lebo sa bal aby ma moc nepichol a aby ma to nebolelo ale uz ku koncu to miesal a pichal ako zdravotna sestra... 😅 fujha ja by som to pichnutie asi sama nezvladla aj ked asi to je otazka zvyku...

romy... kasli na kila... hlavne ze je babu dobre... a po porode to pojde dole jedna radost...
mne sa to priberanie fakt nejako zastavilo a som stale na 3 - 3,5 kg hore a to uz asi mesiac...
tak snad drobec rastie aj napriek tomu ze mamina nepribera... 😅

alic...wolfi... gratulujem k dobrym vysledkom!!!
wolfi... myslim ze si sa rozhodla dobre s tou amnio... a pokym nie je vazny dovod tak asi fakt do toho netreba rypat... inak ty si vekom tak ako ja... fakt sa takto posunula hranica na 38? tak dufam ze aj u nas vyjdu testy dobre... mne dnes volali od dokiho ze im prisli vysledky ale nie vsetky lebo ze mi to brali skoro takze nemohli vsetko vyhodnotit tak vo stvrtok mi idu brat znova krv a testy zopakovat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre