Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
26. feb 2010

jeee pegasko, uzastne tak vsetci drobcekovia vytrvalo bojuju 🙂 nech to tak nadherne ide dalej!

wolfskinka
autor
26. feb 2010

kuknite odfotila som guľkov domček ... 😵

alic prihod uz aj ty nejaku fotku domčeka

zuuuzana7
27. feb 2010

wolfi, jeee krasny domcek ma tvoj matko 🙂

alicao
27. feb 2010

vaneska, moze to byt co hovoris, ja som bublinky necitila ja som si nasla strasne velky kopec na jednej strane brucha..sranda🙂 to som vtedy len videla, ale necitila kedy sa to deje, ale teraz uz viem a aj ich rukov citim🙂
zacalo to posledny den 17tyzdna, takze aj ty uz mozes kludne citit🙂
tak ako pise zuzka, je to zahrievacie kolo pred kotrmelcami a veru mna to trosku aj boli, teda nie normalna bolest ale taka bolest s natahovania maternice, ale samozrejme je to prijemna bolest🙂
zuzka a pegasko mooooooooooooooooooooooooooooooooooooc drzime palce!!!!! ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!

wolfskinka
autor
27. feb 2010

zuuzi dik no zatial je taky prtaty ale on podrastie 😵

alic hod foto bruska

alicao
28. feb 2010

wolfi vies ze ja nedavam svoje fotecky na net, ale mozem ti poslat mailom...nikdy totiz nevies co za uchylakov si tu pozera fotecky zien a deticiek, ze ano...

rosienka
28. feb 2010

caute 🙂

lusi, drzim palce, nech to nie je nic vazne, zda sa mi to zvlastne, ze ohss az v 9tt 😖 ...no dufam, ze daju na teba v nemocke pozor

zuzi- tak zajtra ides na vec? jupiii, nech vajicka rastu a ihlicky nepichaju... 😉 ci uz si nieco zacala pichat?

pegasko- super uroda, z toho bude na 100 pro nieco dobre, co sa ujme, nebojkaj, pevne verime 😵

mne uz brusik poriadne za posledny tyzden-dva narastol, ale nejake kpance ma este obchadzaju. len ked si lahnem s rukou na brusku a sustredim sa, tak sa mi zda, ze sa vnutri nieco deje, co neviem jednoznacne definovat...ani bublionky, ani trepotanie, ani kopanie...ale tazko sa to odlisuje od pulzu

dnes poobede sme boli u priatelov, co maju male babo a dalsiu 1.5-rocnu dcerku, tak sme sa vydatne zasobili infoskami a co vsetko nam posunie, ked sa nase narodi. Vcera sme boli v jednom obchodiku a kupili tehu gate a lehatkovu hupacku ...kocik este vyberame

wolfskinka
autor
28. feb 2010

alic ale ja som nedala hlavu ... ale iba brusko, posli mailom ... mail na mna mas

zuuuzana7
1. mar 2010

ahojte baby,
rosienka, este cakam na ms a vo stvrtok ma termin ohladne cysty ale v piatok by mala byt prva ihlicka 🙂

rosienka tak supni do albumu leharko nech vidime co pekne ste si kupili 🙂

ako pegasko? ja si myslim, ze si uz dnes isla po svojich drobcekov, kedze dnes je to 5-ty den po opu... alebo sa myslim? pegasko ozvi sa 🙂

uz nech sa aj takto tesim zo svojho tehu bruska 🙂

romy01
1. mar 2010

ahojte kocky

lusi az teraz som sa docitala ze mas OHSS - teda tak neskoro by ma ani vo sne nenapadlo. Drz sa dievca a hlavne mysli na to male miminko v brusku.

wolfi myslim ze som ti aj odpisala - mna krpec kope dole a teda casti chodim cikat. Na kasel ma nikdy nedrazdilo, to neviem ci moze suvisiet s tehu, skor ci nemas podrazdene hrdlo, co ? ALe ja zas casto kycham a vtedy musim byt blizko wecka, lebo vtedy krpca zatlacim na mechur a uz sa neovladam - xixi

No inak ma v sobotu sokol telefonat z pbchodu. Vraj nejaka baba si tiez objednala taky kocik ako ja ale jej meskal ci co, tak si vzala iny a teraz maju ten moj hned. No neviem, pojdem ho kuknut ale ratala som ze si ho vezmem az o mesiac. No vraj ak si nevezmem tento tak moj pride o tie tri tyzdne

alicao
1. mar 2010

Ahojte stimulantky a manimnky🙂
Lusi coze? to preto, ze mas dve, tehotenstvo vzdy zhorsuje ohhs a dve dvojnasobne, ale prejde to, je to velmi casta vec, aj ked neprijemna.
Baby mali ste to vidiet, dnes sme boli na sone, este v cakarni som citila ako sa krpci presuvaju a ked som si lahla na kozu tak obrovsky tvrdy kopec v strede brucha, doky sa smial a ked prilozil sono, musel ich doslova nahanat, tak nedali sa mu chytit, to som este nevidela, trepali sa ako dive, prehadovali s brucha na chrbat kopaly rukami nohami, robili kontrmelce, no blaznive🙂
Ked som sa ho opytala ci vidi co to je, tak mi povedal, ze to by ich najprv musel uspat🙂))))
ani zmerat ich nedokazal, ale ze vyzeraj ubyt rovnako velke a zdrave az az🙂 tak sme sa nasmiali, mame to aj na dvd cku, no sranda. Neviem po kom su take aktivne lebo ja rada spavam a nie toto
Takze aj ked som uz v 18 tt stale nevieme co su dropci zac....
Pegasko informuj ako sa maju embrijka!
Zuzka az v piatok? Mna s teba uz poraza🙂!

wolfskinka
autor
1. mar 2010
zuuuzana7
1. mar 2010

alicka, teda tak drobcekovia santili 🙂 tak kedy ides opat na uzv, uz som zvedava co v brusku skryvas 🙂

romy, tak to by ste uz coskoro mali kociarik doma 🙂

alicka, no no vo stvrtok som zvedava ci sa ta cysta pobrala kade lahsie a v piatok idem na vec, ale baby poviem vam ako som to brala v pohode, tak som z toho teraz vystrasena 😅 su to nervy uz teraz a ten milion otazok co mi denne v tej mojej makovici prebehne no na cvokaren. radsej poradte ako stopnut tento myslienkovy pochod 😅 🙄 😀

wolfskinka
autor
1. mar 2010

alic dufam, ze si bola spokojna s nim a ides chodit ku nemu aj ty? som rada ze je vsetko s dvojickami v poriadku ..... 😵 😵 😵 ja idem na poradnu v piatok

pegasko
1. mar 2010

ahojte,no beham furt vsak potom budem lebedit 😉
vklad mam az zajtra o 10 hod.no od stvrtka 6 den
v nedelu som volala ako sa nam maju a 9 su presne ako maju byt a jedno slabsie tak zostalo 10emb. 😵
az som sama prekvapena ze az tolko,asi zabralo moje vyhrazanie sa ze uz posledny krat davam sancu 😅
idem sa nahodit nech sa im pacim 😉

zuuuzana7
2. mar 2010

pegasko, teda to je krasny pocet 🙂 jeee tak dnes ides po svoje babuliatka jupiiiiiii, nech sa im u teba paci 🙂 co sa im aj urcite bude 🙂

alicao
2. mar 2010

pegasko kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa, sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, tak dneska pekne lezkaj! a naspis kolko si si dala vlozit . tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!
wolfi ano som velmi spokojna, aj ked sme dlho cakali ,lebo vzdy isli pred nami nejake akutne pripady, cakali sme asi hodinu, ale s doky aj sestrickami som spokojna, budem chodit na kontroli kazde dva tyzdne.

wolfskinka
autor
2. mar 2010

pegasko super .... drzim palceky ... ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

pegasko
2. mar 2010

uz som sa vyspinkala-v noci budem asi strasit mangela 😵
dala som si vlozit 2 blastocysty a ostatne mrazit...
som zvedava na vysledok ked vklad bol az na 6 den,a taaaaaaaa cesta-ze dialnica,no horor,betonka z panelu ako na druzstve 😖 tak som si lahla do zadu a natriasala sa po leziacky aby sa hned nevytriasli 😠
zuzi pichaj 😀 idem zas lezat 😠

wolfskinka
autor
2. mar 2010

pegasko drzim palce ..... 😵 tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

rosienka
2. mar 2010

jej pegasko, dalsia tehulka na obzore, velmi sa tesim krasnemu vysledku tolkych embrijok, urcite sa ojmu obe a budes dalsia dvojkova tehula 😉 posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuzi, tak vo stvrtok kontrola cysty, nech zmizne a mozes zacat pichackovat. co mas vsetko predpisane okrem toho Gonalu? druim palce, nech to tento tyzden vyjde a dalsia stimulantka na obzore 😀 😀 😀 A nezatazuj si hlavu s tym, ze mas kopec myslienok, to je normalne, radsej sa povypytuj. Vsetko dobre dopadne, budeme do Vianoc kocikovat 😉

zuuuzana7
3. mar 2010

dobre ranko 🙂
pegasko tak dve blastusky 🙂 drzim silno palce 🙂
rosienka picham puregon a od siesteho dna pridavam orgalutran na osmi den kontrola t.j. 12-teho 🙂
neni to dost neskoro podla vas az na osmi den prva kontrola?

alicao
3. mar 2010

pegasko 😀 a teraz prosim pekne v mojich slapajach , jasne? 😀
zuzka az na osmy den? to je zvlastne..tu sa chodi skor, tak kazdy 4. den...sa ich radsej opytaj ci nemozes ist skor pre istotu...

vanesska
3. mar 2010

caute baby,

pegasko... supeeeer... takze dve bambuliatka si si dala vlozit!
no perfis... tak nech pekne zabojuju a poriadne sa zahryznu! 😵

zuzi... ja som tusim tiez bola prvykrat na kontrole az po tyzdni... ale dovtedy este nemaju velmi co kontrolovat a po tom tyzdni maju foliky tak akurat velkost ze ich vedia aj pekne poratat a pomerat...
takze pokym mas hormonalny profil v poriadku tak ta kontrola po tyzdni asi staci...
a ta cysta mozno tam po ms uz ani nie je... alebo s nou nebude treba nic robit...
drzim palce velmi silno! 😵

a kto vie ako sa ma lusinka... dufam ze nema komplikacie a ze ju uz coskoro pustia z nemocky...

wolfskinka
autor
3. mar 2010

baby sa dobre na to pozera .. ze
wolf 20tt
rosienka 19tt
alic 18tt
vanesska 17tt 😀 😀 😀 😀 😀

pegasko .. kazdodenný pridel TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuuzi a tebe tfuj tfuj tfuj pri stimulke 😵

zuuuzana7
3. mar 2010

vaneska, HP bol u mna vzdy v poriadku takze urcite vedia co robia a ja verim ze stimulka bude ok prebiehat a ja budes coskoro tehulka 🙂
pegasko poslusne oddychuje 🙂 superko 🙂

zuuuzana7
3. mar 2010

nie budes ty uz si 🙂 ja budem 🙂 teda uz tiez coskoro som 🙂

wolfskinka
autor
3. mar 2010

idem zalahnut dnes ma akosi taha do postele

alicao
3. mar 2010

veneska, no ja keby som isla na kontrolu na osmy den tak mozno ani nezijem, uz na 4 den som mala zaciatok OHHS, stopli to v pravi cas...takze myslim, ze je co kontrolovat

lusinkaj
3. mar 2010

ahojte,tak som doma 😉 nie ja som nemala OHSS nie stym som isla do nemocnice ale kvoli tomu ze mam zvysene pecenove testy a to ohrozuje moje zdravie,hrozi potrat...ale uz mi dali lieky tak len verit ze sa bude znizovat a bude dobre... 😉 le bolo hrozne v nemocnici,a hlavne nic somnou nerobili ☹ 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre