Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

pegasko
5. mar 2010

ahojte,pn predlzena mozem hajat do obeda 😀 😀 😀
lusi bud rada radsej 3x zbytocne do nemocnice ako nieco po...t 😉 inac aj ja som zmenila gyn.presne pre opacny problem-pri vzati karty sa svina jedna schovala za dvere,vedela ze si to za klobuk neda co jej na rozlucku poviem 😠
uz mam vybavenu novu tak som zvedava aka bude...
zuzi nehovorili ti ze je lepsie pichat rano?
a inac baby ja netestujem,aj ked som dnes cakala na muza zbehla som do lekarne a mamatest nemali,nepokusam ☹
co som alicka uz od 5dna? 😀 😀 😀

romy01
5. mar 2010

ahojte kočky

tak ako tu čítam same dobre spravy. Lusinka sa stala stimulantkou a pegaske sa udrzalo kopa embrijok, no co viac si mozeme zelat ? Uz len aby nam obe potvrdili //
Takze baby tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alicka tak drobci sa tam predvadzali pred panom doktorom ? xixi, a idete ich teda merat aj niekedy inokedy? Nas drobcek najskor spal a bol k nam otoceny bokom tak ho dokina poriadne pomerala no a v druhej polovici sona sa prebral a poriadne sa tam povykrucal a tiez to mam na DVDcku. 😀

wolfskinka
autor
5. mar 2010

romy uz si kupovala plienky ? kolko mas plienok latkovych na vyvazovanie noziciek a na grckanie ?

romy01
5. mar 2010

ahoj wolfka, Ja som si zatial kupila 15 plienok bielych a tri mam s obrazkami. V obchode mi sice vravela predavacka aby som si kupila aspon 40 kusov, no svagrina vravela ze ona pouzivala asi 5 ks - ale je fakt ze ona nasiroko balila len prve dva tyzdne a potom sa na to vykaslala. Uvidim ci mi tych 15 postaci a ak nie tak potom po porode dokupim

zuuuzana7
5. mar 2010

ahojte baby 🙂

rosienka, kratky, dlhy kto sa ma v tom vsetkom vyznat ... ja teda nie 😅 ale nie, ja som si osobne myslim, ze mam dlhy skrz tej hak ... 😕
dakujem inac baby za drzanie palcekov, a prva pichacka dopadla uplne super ved ta ihla sa pytala sama do bruska 😅 🙂
romy nie lusi to ja 😅
romy ale dakujem pekne za TT teda vsetkym dakujem za TTT
inac ja uz som v podstate tiez v 1tt 😅
pegasko praveze my vyslovene povedala, ze len vecer pichat a pri stovke ostat a nestresovat a prist az po 7 pichacich dnoch cize na 8 ... ona len povedala, ze nemam hormonalny problem, ze tie hormony su super cize je zbytocne ma stresovat utz tak ma aj upokojila bola super 🙂

alicao
6. mar 2010

pegasko 😀 😀 😀 ja som uz na treti testovala a bola tam🙂))))) aspon som mohla byt trosku kludnejsia ked kazdym dnom silnela ,nie cakat 10 dni, ved mi ma piclo 😀 😀
rosienka, pozerala som fotecky, ved ty mas take mini brusko, ja mam asi dva krat take 😀 😀 😀 , kto vie preco, ze ano🙂))
inak smo chora, prechladnuta, sopel jak hovado, stale kycham a kaslem, snad tym malym neublizim tolkymi tlakmi, ach jo...
romy, na sono ideme znova 26.3, a ze vraj ich mam najprv uspat ,no neviem ako🙂
ja zacnem nakupovat asi az po morfologickom ultrazvuku, aj ked to je asi jedno , stat sa moze hocikedy hocico, ze ano..
zuzka- pichaniu vzdar!!!!!🙂

zuuuzana7
6. mar 2010

alicka ty si pripad 😀 😀 😀
rosienka aj ja som uz kukla, veru mini brusko mas 🙂 roztomile 🙂
pegasko cize vobec netestujete, teda dobra ja urcite testnem uz sa poznam 😅
a ako sa citis? kolky den dnes si?

baby, este som sa chcela spytat, musim na minute hodinu presne pichat alebo mozem aj pol hodku skor?
a este nieco moze sa pit kava? pili ste este pocas stimulky?

lusinkaj
6. mar 2010

ahojte,krasnu sobotu prajem 🙂 nastastie uz nespinim,ale trosku ma tak tupo pobolieva brusko 😅 ale len na jednej strane... 😒

alicao
6. mar 2010

zuzka radsej presne na hodinu, teda 5 minut hore dolu ale nie viac, aspon nam tak povedali
kavu este mozes, po transfere som uz nepila aj ked tiez sa ze vraj jedna denne moze, ja pre istotu nie

pegasko
6. mar 2010

zuzi ja som pila kavicku,aj teraz by som si dala aj par slukou-no odolavam 😝

lusi klop,klop,klop... 😵

lusinkaj
6. mar 2010

pegasko 🙂 😵 😀

romy01
6. mar 2010

zuzka ako pise alicka - radsej dodrzuj hodinu pichania presne. aj mna na to upozornovali a cosa tykakavy tak mozes - no ja som nepila lebo pri stimulke treba pit vela tekutin a kava odvodnuje

zuuuzana7
7. mar 2010

baby dakujem 🙂

lusinkaj
7. mar 2010

Krasnu nedelu vam prajem....u nas strasna zima,brrrrr...fuka hnusny vietor 😉

wolfskinka
autor
7. mar 2010

ahoj baby, tak a je po vikende,

dnes som zhresila dala som si kavicku aj trochu coly, boella ma hlava, zabralo .. lepsie ako ibalgin.
Dostala som 2 kupony na zlavu detských veciciek v Tescu tak som ich minula, kuknite albumik , sme s muzom nakupovali Gulkovi veci, sme sa tam hrabali asi polhodiny .... a rehotali sa

pegasko ja som prvy krat testla 10 den po ET ale ja som bola bez predlzenej kultivacie a uz tam bola ciarka, drzim palce, tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zuuzi ako sa drzis s injekciami? kolko modrin uz mas ?

zuuuzana7
7. mar 2010

wolfi krasne veci ste matkovi nakupili 🙂
manzel ma vkus peknu bundicku vybral do nemocnice 🙂

nech uz aj ja taketo uzstne baby veci nakupujem ... 😅

wolfi no zatial sa drzim bez modriniek, jedine dnes vysla pri vybrani ihly aj trosku krvicky tak som asi zasiahla nejaku cievku tak to bude asi prva modrinka 😕
inac vsetko ide ako po masle okres jedineho neziaduceho ucinku, neuveritelne chut na sladke, takze mne budu musiet nie len vajka odsat ale aj tuk 🙂 😅 😨

wolfskinka
autor
7. mar 2010

zuuzi to sladke si odpust aspon ciastocne, lebo prilis vela sladkeho ma vraj vplyv na ph v posve, ja som to nevedela a ked som prisla pocas stimulky s vytokom ku gyndosovi, zobral mi kultivaciu a dal mi masticku a povedal, ze mam obmedzit sladke ... ja som na neho kukala ze a to preco ...

ale som rada ze sa drzis a ze bude vela peknych folikov a dalsia tehulka na obzore

rosienka
7. mar 2010

zuzi, alis- to ste ma teda "povzbudili" s tym mini bruskom, ja uz depkarcim par dni, ze mi malo rastie a bohvie co sa v nom deje, nic neviem, esteze idem konecne po 5 tyzdnoch vo stvrtok na kontrolu, lebo to uz neprezijem ☹

zuzi- taka max. pol hodina hore-dole sa este da, ale snaz sa pichnut v priebehu 15 min. v rovnakom case...a kavu môzes, ani v tehu sa nezakazuje, mne az neskôr prestala sama od seba chutit. druzim velmi vsetky palce, aby sa to podarilo, hlavne je, ze mas vsetko v poriadku 😵 😵 😵

lusinkaj
8. mar 2010

Prajem vam krasne MDZ 🙂 😵 🙂 vela lasky a hlavne aby sme sa uz dockali nasich vytuzenych babätiek 😵 😵

wolfskinka
autor
8. mar 2010

prajem krasne mdz, tehulkam pekne tehulkovanie a zadrve babatenka a zuuzke nech rychlo prejde stimulka a pegaskovi // na teste

zuuuzana7
8. mar 2010

ahojte baby, dnes je mdz ??? 😕 to sa este slavi 😅
tak teda baby vsetko naj a kedy je mdm ? ci to neexistuje?

wolfi, dakujem, ale aj ja by som velmi rada tie dve pozitivne ciarky coskoro nasla 😅
inac dnes uz citim aj vajecniky 😕

wolfskinka
autor
8. mar 2010

zuuzi jasne ze najdes, ale prvorade je dokoncit s uspechom stimulku a potom prejdes na dalsi krok, vsetko pekne postupne .... zostali ste uz len 2 a kedze v tejto teme sme otehotneli vsetky tak aj vy otehotniete len vsetko ma svoj cas, ta stimulka je nekonecna ale musis vydrzat ... drzim palceky a uz vies kedy budes mat OPU ?

zuuuzana7
8. mar 2010

wolfi super dankujem za pozitivne upokojujuce slova, ja som nejak citovo rozpolozena dnes 😅
no pravdepodobne 16-teho v utorok ak vsetko pojde ako ma, co aj pojde 😅

inac o tom sladkom som fakt nevedela, super dik za radu, teraz je kazda rada nad zlato ...

rosienka, znepokojit sme ta urcite nechceli, neboj princeznicka relaxuje pekne v brusku, stvrtok je tu ani sa nenazdame a opat sa mozes vasim zlatickom kochat, ale si vytrvalec 5 tt 😅

romy01
9. mar 2010

ahojte kocky a to co ze sme az na tretej strane? To nemate nic nove ?
Ja som dostala na MDZ od mm super dobre cukriky - hned som ich zblajzla tak mi dobehol kupit este jeden balik 😀 😀 😀 HAHA neviem ci by si spomenul keby sa to neslavilo u nich v robote

lusinkaj
10. mar 2010

ahojte,vytiahla som nas z tretej strany... 😉
ako sa mate?co mate nove? 🙂
zuzka ako pokracujes?nestiham citat,blbo sa mi sedi pri pc,stale mi je zle...neviem co uz mam jest... 😉
jedine co mozem rano,je vajicka na rozne sposoby taze si to viete predstavit...kazdy den skoro...tak po teh.na vajcia si ani nespomeniem 😀
pegasko a ty sa mas ako,pokracujes??? 🙂

zuuuzana7
10. mar 2010

ahojte baby.
lusi to je dobre akurat rano v telerane na markize davali, ze nejaky britsky vedci prisli na to ze vajka su predsa zdrave pre organizmus hlavne ak nepapame vela mliecnych vyrobkov tak to vajka nahradzuju.
do teraz boli famy, ze vajka obsahuju vela cholesterolu, no ale jedno az dve denne ze neuskodia a prospeju ... 🙂
takze si len z vajok pochutnavaj 🙂
ja pokracujem tak, ze brusko mam ako v tretom mesiaci tehu od dnes picham aj orgalutran 😨
v piatok mam uzv tak som uz zvedava kolko vajok mam to uz budem vediet aj povedat kedy bude opu, aj ked si myslim, ze bude opu v utorok ... no ale ja casto myslim a nedomyslim 😅 😅 😅
este chodim do prace ale poviem vam po desiatich hodkach pri compe mam dost brusko tlaci 😅

wolfskinka
autor
10. mar 2010

zuuzi neboj zvladli sme to my vsetky zvladnes aj ty ... ak ides v piatok na kontrolu tak OPU mozes mat v pondelok alebo v utorok

zuuuzana7
10. mar 2010

wolfi, no dufam, ale tak hadam ano ked som tu prvu ihlu zvladla zvladnem aj dalsie 😅
len viete co ma udivilo 😕 vcera som si precitala pri tom orgalutrane pribalovy letak a tam stoji pri priprave, ze mame ihlou pichnut tesne pod kozu a kym vypustim tekutinu do tela skontrolovat ci som nezasiahla cievku a to tak ze trosku vtiahnem cez ihlu ak sa objavi v striekacke krv tak ihlu vytiahnut, cele to aj s tekutinou odstranit a pouzit novu striekacku ... im sibe asi, ved mam len dva orgalutrany na zajtra a dnes ... no necham ja to vpalim do bruska a tot vsio ziadne skusky dobreho vpichu nejdem praktizovat 😨

wolfskinka
autor
10. mar 2010

zuzi pichaj tak ako si pichala, nespekuluj nad tym

zuuuzana7
10. mar 2010

ok ze to ja koza vsetko citam ... od teraz ziadne citacky a basta 😨
dakujem wolfi 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre