Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
25. mar 2010

pegasko som rada, ze hcg stuplo a drzim palceky nech drobatko pekne rastie, mozno to bude krpate dievcatko🙂
zuzka no tvoje telo tiez pekne vyvadza, hlavne ze je to podchytene....
moj kocik nikde nemaju, bol ztiahnuty z trhu koli testovaniu ci co...ach jo...

lusinkaj
25. mar 2010

ahojte baby,bola som dnes u dr.lebo som zacala spinit aj viac ma bolelo brucho tak moja diagnoza znie:v dolnej casti plodoveho vajca pritomna struktura zmiesanej echogenity....neviete co to je...???tak mam byt v klude hlavne lezat a nic nerobit....

wolfskinka
autor
25. mar 2010

zuuzi drzim palce .... ale pri tolkom pocte vajicok ... no pekne pi a cikaj
nakupovat nejdeme iba pozriet kocik, autosedacku a mozno kupi m nejake dupacky ak sa mi budu pacit

alicao
25. mar 2010

fuuuuuuuuu lusi, netusim, vygoogluj, ale posluchnni, lezkaj...snad to nie je nic vazne!

zuuuzana7
25. mar 2010

lusi, tak pekne len lezkat aby ti to co najskor preslo ... ja tiez netusim co by to mohlo znamenat, ale ty si to uz urcite vygooglila ze?
alicka ten pekny kociarik ... a nemas ziadnu alternativu ?

wolfskinka
autor
25. mar 2010

no baby dali sme tour de france po obchodoch s kocikmi v martine a nic sme nevybrali .... a pri jednom ma matej tak zacal kopat nepacil sa mu asi ... xixi lebo bol v ruzovej farbe , tak uz sme zamietli aj camarello aj Vmax a Chicco

romy01
25. mar 2010

lusinka to tiez neviem , kukni na googli co ti najde, ale urcite sa neboj, nestresuj a posluchaj pani Dr. Ja som mala tzv hematom - to bola taka akoby odlupujuca sa cast sliznice ako ked zacina ms a bolo to pod plodovym vackom. Rada doktorky tiez bola - lezat a max dovoleny pohyb bol na wc. Vraj rezim ako v nemocnici. Ja som vtedy nevyliezla z postele cely tyzden a preslo to. Tak to aj ty tak urob.

wolfi to mi je luto ze ste si nevybrali. To ruzove camarello co ostalo v tej predajni sa ani mne nepacilo,ale aspon si mala moznost si ho ochytat - vies vyska a dizajn kostry a tak, no v inych farbach to vypada uplne inak

zuzka - mojko tak asi nemas nejaky silny stupen ale aj tak musis dbat na pitny rezim a papaj bielkoviny - uvar si vo vode kuracie prsia, papaj varene vajicka , apaj tvrdy syr a aj mliecne vyrobky, aacidko a pod. Drzim palce nech ti OHSS neskomplikuje cestu k vytuzenemu batozteku.

wolfskinka
autor
25. mar 2010

romy muz ked zbadal ze ako je labilne rozkladanie, umelohmotne tak to hned zamietol, lebo my ho budeme dost casto skladat a rozkladat do auta a to by dlho nevydrzalo, chce kovove, Vmax ma kovove ale zase na Vmaxe sa mu nepaci strieska .... chicco zamietol, lebo ma dvojite kolieska a nabil by sa do toho sneh .... este mesiac a uz kupim prvy kocik ktory uvidim

alicao
26. mar 2010

zuzka, vcera sme hladali a nasli sme ho v blave aj v jednej dedinke, maju ho aj na sklade tak sme ho uz aj objednali, lebo ja iny nechcem. Je to mozno skoro na kocik ale co uz, snad to nezakrikneme....
ako sa dari embrijkam?

wolfskinka
autor
26. mar 2010

alic ... tak vy uz mate objednany ... no a my este ani vybraty ☹

romy01
26. mar 2010

cafte baby

dnes sa nam tu v MT nejak rozfukalo, sice svieti slniecko, ale ten vietor je hrozny ani nos z okna sa mi nechce vystrcit. Vcera som malemu dokupila este par plienok a aj podbradnikov. V tescu dostali take z jednej strany pogumovane a z vrchnej strany latkove s obrazkom. Set stal nejakych 3.60 eur, cize jeden vysiel na 22 skk - to je dobra cena.

alicka nebok na kocik urcite nie je skoro, na povery kasli a ked tak ho doma prehodis plienkou alebo plachtou a bude. Ja mam nas vystaneny v obyvaku a vobec ma to nevzrusuje. 😀

wolfka tak len riadne kukaj nech zbadas ten pravy co ti padne do oka 🙂

alicao
26. mar 2010

wolfi, ved je tolko krasnych jednotkovych kocikov, ja by smo aj tri kupila🙂
romy dik, za ukludnenie, aj drahy hovori, ze radsej ho mat skor ako ho potom nezohnat

wolfskinka
autor
26. mar 2010

alic je mali sme vytypovane 3 a vsetky 3 sme zamietli ... jeden ma ten system, co sa sklada z umelej hmoty a kedze my ho budem stale skladat a rozkladat do auta tak by to dlho nevydrzalo, druhy mal strasne labilne sportove prevedenie, muz to chytil a skoro to zlomil a ten treti mal strasne malu vanicku a nebol odpruzeny .... no co ti budem hovorit, asi mame prehnane naroky a potom taky co sa mi zacal pozdavat stoji 850 euro .... a to sa mi zda uz moc

wolfskinka
autor
26. mar 2010

jaj a este jeden sme vybrali ale ten bol iba v ciernej farbe a cervenej a ja nechcem ciernu a cervena pre chlapca ... to neni bohvieco, poobede idem do mesta pozriet tie nocne kosele

romy01
26. mar 2010

wolfi a to ti v obchode nebudu ochotni objednat inu farbu kocika ?

wolfskinka
autor
26. mar 2010

romy oni by ochotni bolu ale vyrabaju ho le v ciernej a cervenej .... takze mame smolu ☹

alicao
26. mar 2010

wolfi no ja si myslim, ze pod 700euro ani nie su kvalitne kociky, takze musite investovat, pralinka tiez kupila za 750, teda samozrejme kombinacia vanicka a sportovy , my za 650 ale to bola akcia, co je za dvojickovsky super. kukni si aj ty od bumbleride su aj jednotkove, prali ho videla nazivo a lubil sa jej, na youtube najdes aj prezentacie a ceny su podla mna super, napr tento: http://www.bumbleride.com/collection2010-sk/ind...

romy01
26. mar 2010

wolfi alicka ma pravdu - ak chces aj kvalitu aj dizajn a modu tak si riadne priplatis. Ak chces usetrit, potom musis nieco obetovat. Keby som planovala na isto aj druhe dieta tak zainvestujem aby ostalo aj pre druhe, no takto som nechcela prilis minat na kocik, lebo ked ho potom predavas, tak na tom stracas viac

wolfskinka
autor
26. mar 2010

romy hej nechcem najlacnejsi kocik, len ja som vyberala zatial podla designu a tie designy co sa mi pacili boli zhodou okolnosti Vmax a Camarello .... no ved uvidime co nakoniec vymyslime

rosienka
27. mar 2010

wolfi- a kolko chcete dat maximalne za kocik? ja som mala tiez velke naroky, lebo chceme, aby nam co najviac vydrzal a splnal maximum. Aj keby malo v nom byt len to jedno dietatko, chcela som dobry kocik, ale tie fakt cosi aj stoja. my sme ten nas kupili nakoniec zrovna tiez v akcii za 650 E, ale pod 700 E bez vajicka ich vela nie je... to fakt jedine second hand, ale zachovaly

zuzi- tak dnes si dostala svoj oriesok do bruska? jupiii nova tehulka, tak posielam virusiky 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
autor
27. mar 2010

tak tych 600 eur max

wolfskinka
autor
27. mar 2010

pozerame teraz concord sa nam celkom pozdava, len sme ho nevideli nazivo

zuuuzana7
27. mar 2010

ano rosienka mam nas nadherny oriesok v brusku tak silno verim, ze sa mu aj bude pacit a ostane nasledujucich 9 mesiacov, vlastne uz nie celkom devat lebo v 3 tt uz som ze?
jupiiiiiiiiiiiiiiii tesim sa 🙂 🙂 🙂

romy01
27. mar 2010

zuzik tak len pekne nohy hore aspon tri dni nechod nikam na nejake vylety a oddychuj. Drzim palceky a tesim sa na // ked nam s hrdostou oznamis, ze si mamina 😀

rosienka mate pekny kocik - taky sportovy, vypada tak "stihlo ". To na tej druhej fotke je asi moskytiera, ze ? To ste mali v cene, ci ste to dokupovali ? Ja si musim dokupit, len neviem ci take veci su univerzalne alebo to musi byt priamo na tento kocik, uvidim. A rada by som chcela bielu nie ciernu.

alicao
27. mar 2010

zuzka ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!! 🙂
Nech si posledny vagon tohoto stastneho vlacika!!!!! thuj, thuj, thuj
ja som uz teda riadna lokomotiva, funim plnou parou , ale vzad 😀

rosienka
27. mar 2010

zuzi- jasne, ze uz si 3tt, ved nahod tiez pre standu tt-cka. uz sa to bude len zvysovat az po 40tt 😉

romy- ano, moskytiera bola k tomu aj k hlbokej aj k sportovej casti, tam je dokonca zasita v strieske 🙂 . Museli sme dokupit len ochranu proti dazdu a nadstavce na maxi cosi. kamoska Slovenka, co je tu spolu so mnou v tom istom tyzdni tehotna ma uz "strasila", ze aj tak skoro este dokupime este nejaku buginu, lebo tie su sikovnejsie po meste a hlavne lahsie...no ved ako druho-kocik moze byt, ale tento bude na dlhsie vyjazdy...vsak uvidime

wolfskinka
autor
27. mar 2010

zuuzi tehotenstvo ma 40tt .... takze ked ratas po tzydnoch tak 10 mesiacov

a pusinka od mateja TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

romy01
27. mar 2010

no rosienka ja pocitam ze tento moj hlboky budeme mat tak do 8 - 10 teho mesiaca max a sportovu cast vyuzijem tak do 1 a pol roka a potom mozno este tiez dokupim nejaku lahku buginu - nejaky lahky golfac, lebo aj ked bude drobec uz chodit, predsa len nezvladne dlhe prechadzky do mesta a tak a aj na cestovanie - ak pojdeme na dovolenku tak treba nieco male lahke spratne

lusinkaj
28. mar 2010

Krasnu nedelu vam prajem 🙂
zuzi,co to ja tu citam...taze mas uz jedneho bobceka v brusku,super tak nech sa tam pekne uchyti na 9 mesiacov 🙂 😵

wolfskinka
autor
28. mar 2010

zuzi no super gratulujem k embryjku a tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
autor
28. mar 2010

zuzi no super gratulujem k embryjku a tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre