Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
2. apr 2010

wolfi poradna ok, len zelezo mam dost nizko , tak papam

romy01
2. apr 2010

alicka to je fakt paradne fáro - moooc pekne. 🙂 🙂 🙂

fredy27
2. apr 2010

čakám na ms po vyvolávačke už 9 den a teploty sa držia hore..36,8,36,9,dnes ráno 37.nemali by sa držať nižšie,ked čakám na ms?alebo to bude niečo iné?poradte mi prosím!dakujem vopred!

fredy27
2. apr 2010

halooo,je tu niekto a odpovie mi?

zuuuzana7
2. apr 2010

alicka krasny kociarik 🙂
rosienka prajem nadhernu dovolenku v barcelone 🙂 my ideme v juni do barcelony 😉

zuuuzana7
2. apr 2010

fredy ja ti teda s tymto neporadim ...

zuuuzana7
2. apr 2010

romy, to si krasne napisala s tym vykuzlenim 🙂

wolfskinka
autor
2. apr 2010

alic a kupila si si to od nich alebo v lekarni ? inac ja som pozerala to co uzivam tie lieky maternu tak tam je 15mg zeleza davka a to co mi dal hartel tam je iba 6mg a odporucana denna davka v tehotenstve je 12mg

wolfskinka
autor
2. apr 2010

fredy u niektorych bab vyvolavacka zabera az na 14den ... tak ako u mna, teplotu ti neviem povedat ja som si nemerala,

alicao
3. apr 2010

pegasko takze dalsia dvojmama?🙂 huraaaaaa!!!, len nech sa drzia babulky malinke a nech krasne rastu!!!
romy, zuzi dakujem, sme s nim spokojny, snad budeme rovnako aj po beznom pouzivani,clovek nikdy nevie co vyskoci na povrch , ze ano
wolfi ja mam brat dva krat denne, a v tehu vitaminoch co beriem je 100 davka pre tehulky a aj tak ho mam malo, vsetko mi beru krpci jedny🙂

alicao
3. apr 2010

zuzka aby som nezabudla, dufam, ze tak spokojne pises, lebo si nasla //, ci? 🙂

wolfskinka
autor
3. apr 2010

zuuzi no dufam, ze alic ma pravdu a mas //

zuuuzana7
6. apr 2010

baby tak nic ms v plnej parade, a dnes to krv len potvrdi ☹ este, ze mame mrazaciky ... to ma drzi nad vodou ...

alicao
6. apr 2010

zuzka ☹ jaaaaaaaaaaj ha, a tak som verila, sakra, veru este ze mate plno mrazacikov inak by to bolo omnoho tazsie, tak ti moc zelam nech sa krasne rozmrazia a nech sa uchytia bubatka malinke, a dajte vlozit dve!!! Tak aspon silne objatie posielam! cmuk!

pegasko
6. apr 2010

zuzi booooze,a ja som bola presvedcena ze budeme spolu grckat ☹
posielam ti tisic boztekov a silne objatie 😔

wolfskinka
autor
6. apr 2010

zuuzi to mi je luto, ja som ti tak verila

lusinkaj
6. apr 2010

zuzi ja mne je to luto,aj ked nase slova su ti teraz zbytocne....neboj mrazaciky urcite zabojuju 🙂

zuuuzana7
6. apr 2010

baby ste fakt zlate, proste musim ist dalej ja sa nevzdam a dame urcite vlozit dve !!! a ja som presvedcena o tom, ze aspon jedno sa ujme a budeme mat nase vytuzene babatko ak nie dve 😉 ...
este neviem ako to dalej bude a kedy mozem ist opat do toho, ale vecer mi zavolaju tak podam infosky 🙂

wolfskinka
autor
6. apr 2010

zuuzi dobry pristup neboj vyjde to

zuuzi ak mas mrazaciky a chces ist na KET mozes hned dalsi mesiac na IVF az po 3 mesiacoch teda po 3 cykloch, skor nedoporucuju

lusinkaj
6. apr 2010

presne tak zuzi hlavu hore....neboj ket musi vyjst...drzime nadalej prsty 🙂

wolfskinka
autor
6. apr 2010

alic ako sa citis ? krpci kopkaju ? ten nas futbalista vyvadza poriadne a konecne sme pribrali, mame plus 3 kg

alicao
6. apr 2010

wolfi dik za opytanie, az na tie rebra je to v pohode, nemozem ani zakaslat ani si kychnut ale vydrzim sak uz od zaciatku drziiiiiiim🙂
ci krpci kopu? ti asi ani nespia, kopu vkuse, brucho mi skace nonstop a a tie tvary co struha ,normalen sa mi tam hrbolceky nahanju, je to zaujime a niekedy to aj boli lebo sa akoby postavia a hlavicky normalne tlacia tak silno akoby mi isli brucho roztrhnut, drahy ich obcas jemne zatlaca pre istotu 😀

wolfskinka
autor
6. apr 2010

alic aj to moje je kazdu chvilu ine, u nas je to vacsinou vecer a v noci, cez den akokeby spal ale predvcerom vyvadzal aj cely den aj celu noc a ked vcera cely den sa ani nepohol tak som zacala byt nervozna, ale zase mi to vynahradil v noci 😀

alicao
6. apr 2010

ja ked sa dlsie nehybu tak stuchnem a stuchnu naspat🙂 ale zatial ma neplasia, klop, klop, klop na drevo a hlavu

zuuuzana7
6. apr 2010

baby, tak hcg je 50 ... a krvacanie coraz silnejsie ... ☹ o dva dni mam prist znova na hcg kontrolu, ale pravdepodobne sa jedna o biochemicke tehotenstvo ...

wolfskinka
autor
6. apr 2010

zuuzi to mi je luto, ale ket vyjde, chod hned na ket necakaj

alicao
6. apr 2010

zuzka , tak to ako u mna prvy krat, nevadi moja, zvladnes to isto isto urcite!!!!!

zuuuzana7
6. apr 2010

ano aj povedala, ze ak sa potvrdi biochemicke tehotenstvo, tak ze hned na ket ze to telo je este nabudene tehotenstvom, ze to potom su najlepsie predpoklady ... ale keby som vedela co som zle spravila ... to ze som chodila do prace alebo co ... ani doma som nic nerobila ... fakt som si davala pozor ...
alicka povedali ti vtedy asi dovod?

wolfskinka
autor
6. apr 2010

zuuzi a kedy by si zacala uzivat tabletky na KET ? lebo ja som zacinala hned prvy den cyklu, v ktorom som isla na KET

zuuuzana7
6. apr 2010

wolfi este mam prist vo stvrtok na jeden odber hcg ... ci to klesa ci co? 😕 celkom som nepochopila ...
no a dufam teda ze od tej dalsej ms, ako som ju tak pochopila, povedala, ze toto este odsleduje ... ono sa to musi vycistit a na dalsiu ms to vyzera dobre ... vsak ako sa hovori na oranej pode sa najlepsie seje ... tak ja verim, ze ketko sa uz zadari 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre