Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
6. apr 2010

zuuzi vyjde nebojkaj ....

romy01
6. apr 2010

zuzik, to ma mrzi - ale zas nejake to hcg tam je tak nieco sa deje a ak to aj teraz nevyjde nabuduce to urcite vyjde. Dajte si vlozit dve - radsej dve ako ani jedno, nie ? Zuzik a beries utros? Nedali ti pre istotu aj duphaston?
ZUZIK ja verim ze to hned v dalsom vykle vyjde- tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

alicka - viem o com pises. Moj krpec sa niekedy akoby vybral na prechadzku von z bruska az ho nahanam, ze " a ty kam si sa vybral ? " Normalne sa vytlaci na jednej strane bruska a ide a ide - sa ideme s mm popucit na krpcovi. 😀

wolfskinka
autor
6. apr 2010

romy to robi aj nas ... az mi ide brucho sregrom

zuuuzana7
7. apr 2010

romy, no vlastne este beriem aj utros este mi to nakazali, ono mam momentalne len take malicko spinenie ... ale aj tak tie bolesti bruska su dost silne ... len dufam, ze to potom sponntanne odide ... nejak sa sama v tom nevyznam
zajtra este idem na krv tak som zvedava co sa deje z hcg ...
no ano pri ketku si vybojujem dve babuliatka 🙂
baby tak bacha na bruska 😉

wolfskinka
autor
7. apr 2010

zuuzi drzim palceky

alicao
7. apr 2010

zuzka, dovod ti nepovedia urcite, neda sa zistit preco to tak skoncilo, este ides na dalsi odber a ktovie, mozno hcg stupne aj to sa stava, ale ak by nie tak to urcite oddide samo, nebudu ta musiet cistit, len rada- po tom KETe ostan doma , do prace ani nahodou, ja viem ze vela bab chodi do prace hned a vsetko je ok, ale po tejto skusenosti pre istotu proste nechod a basta ok? ja som lezala co najviac vlastne tri dni vkuse, len na vecko som chodila, mozno som to prehanala ale oplatilo sa, tak aj ty tak nabuduce oki?
romy, presne presne ako pises, ja mam tie kopce dva a ten lavy sa najcastejsie vyberie skontrolovat moje rebra a pluca a prave prevy bok, ci nahodu niekde neprefukuje 😀 😀 😀

zuuuzana7
7. apr 2010

po kete som apon tri dni v posteli to som si uz slubila ...
alicka len je to normalne, ze mam taketo bolesti v podbrusku? boze baby ja uz sa aj bojim aby to zase mimomaternicove nebolo ...
ja uz neviem ...

lusinkaj
7. apr 2010

ahojte,zuzka moja neboj sa bude dobre...ak to teraz nevyjde tak neboj ketko to istííííí 😉
dala som do albumu moje 1.tehu.riflicky aj brusko...ak chcete pozrite... 🙂

romy01
7. apr 2010

zuzik na to ani nemysli, ze by to bolo mimomaternicove.
Ono je tu viacero bab co aj spinili - vsak wolfka - ta spinila cely prvy trimester a aj kamoska z druhej temy normalne krvacala ako pri ms a je v tom istom tt ako ja. Tak este nevesaj hlavu, chce to klud aj ked to nevypada tak dobre. Proste sa sustred na pozitivne veci. Keby si bola tu z MT sli by sme si dat niekam kolacik.

wolfskinka
autor
7. apr 2010

zuuzi nebude mimomaternicove neboj, vsetko bude v pohode .. len aby to nebolo este tehotenske spinenie , mala si nizke hcg a este moze kludne stupnut

ja som mala pri KETE pred 2 rokmi krv negativnu , sono negativne a bum ze tehotna a prisli an to az po 2 tzydnoch po odobrati krvi ked som prisla ze mam zase mrchu a oni ze vy ste nam potratila ... neskoro sa uhniezdilo

vanesska
7. apr 2010

caute babky,

jej co to citam Zuzi! ☹ to ma velmi mrzi aj ked ako baby pisu este sa mozno dockas prekvapka... a keby aj nie... lepsie je ked sa to stalo teraz akoby si mala prist o babateno po mesiaci alebo tak...
dolezite je ze si mala hcg a teda ze sa tehu udialo len to z nejakeho dovodu nevydrzalo....
ale paci sa mi tvoj pozitivny prist to je super!
a mate koooopu mrazacikov takze sa mozete dat znova do boja a bez injekcii...
a veru daj vlozit dve pre istotu...
drzim ti velike palce.... !!!! 😵 😵

inak my sme tiez mali posledne dni take blee... v pondelok sme dokonca stravili uzasnu noc na pohotovosti...
cely den som mala bolesti brucha ale vkuse bez prestania ani chodit ani sediet ani v posteli som sa nevedela otocit z jednej strany na druhu a stale ma to bolelo na pravej strane a dole v podbrusku tak som si povedala ze nejako do utorka vydrzim a pojdem k dokimu ale v noci to bolo este horsie ked som sa ani pohnut v posteli nevedela tak pekne krasne o 1 v noci som sa rozhodla ze predsa len pojdeme na pohot. clovek nikdy nevie... dost som sa bala ze to moze byt aj slepak alebo ze sa nieco robi babu tak nebudem riskovat... no tak ma pozrel gynekolog aj chirurg aj krv mi brali tak vlastne ani nic nezistili ze mozno podrazdeny slepak ale ze z gyn. hladiska uuuuplne v poriadku aj mi natocili monitor babatka tak tiez uplne super tak som sa aspon ukludnila a ten slepak sice mi skusal stlacat niektore miesta ma aj zaboleli ale ja uz som mala cele brucho take citlive ze som uz objektivne nevedela povedat co ma fakt boli a co nie... vcera som este bola u svojho dokiho tak ma tiez celu zmonitoroval zobral mi krv moc kultivacie no komplet vysetrenie vratane utz zatial mu to prislo tiez vsetko ok akurat ze sa mu nieco nepozdava na mojej pravej oblicke ze tam mam nieco zvacsene a to mi moze sposobovat bolesti no ale nastastie to uz zacina ustupovat tak som rada... uf ale tie stresy nic moc teda... 😝
ale pri tej prilezitosti ako ma tolki lekari vysetrovali sme sa dozvedeli aj pohlavie nasho mimina takze..... cakame dievcatko!
moje tusenie sa splnilo... kedze sme vsetko vyberali do modra pre chlapca aj meno pre chlapca sme mali tak som vedela ze to bude ako naschval baba a tak sa stalo... 🙂

inak som sa riadne zasmiala ako ste opisovali vycinanie svojich krpcov v bruskach... hlavne ty alic to mas teda riadne vesele kedze su na teba dvaja... 🙂 nasa babula kopka stale tak decentne aj ked aj ona rada cestuje po celom brusku... tu zalubu v cestovani ma asi po nas... 😀

wolfskinka
autor
7. apr 2010

vannes gratulujem ku karolinke

vanesska
7. apr 2010

wolfi... dakujem 🙂

wolfskinka
autor
7. apr 2010

ja som chcela strasne dievcatko Liviu, ale budeme mat Mateja a akosi som uz aj radsej ze to bude chlapec ... chlapi maju jednoduchsi zivot 😵

lusinkaj
7. apr 2010

waneska tak aj ja sa pripajam a gratulujem k karolinke 🙂

vanesska
7. apr 2010

lusi... dakujem... 😉
no ja dufam ze nam bude dopriate este jedno babo a ze aj toho chlapca mat budeme... 🙂
a ked nie tak uz nejakeho chlapca do rodiny bude musiet zabezpecit niektora z mojich sestier... 😅

lusinkaj
7. apr 2010

waneska taze by si chcela este jedno babo neskor? 🙂
kolko mas rokov ako mozem?

romy01
7. apr 2010

vaneska hlavne ze je vsetko ok a gratulujem k dievcatku

zuuuzana7
7. apr 2010

je vaneska, karolinka je nadherne meno 🙂
tak vam drzim palce, aby ste uz podobne stresy nemuseli zazivat 🙂

romy teda vies ako by mi ten kolacik s tebou padol 🙂

alicka, ved to ... clovek keby vedel ... ale ked v tomto drbnutom rakusku skor vypisu nejake

wolfi fakt, teda ty si jedinecna, to som este ani nepocula ... a krv nic, nezachytila ani stopu ... no ono je to vsetko niekedy tak nevysvetlitelne ...

lusi nadherne riflicky a o brusku ani nehovorim 🙂 ako to spinenie u teba? uz ustalo?

a co pegasko ta tu uz vecnost nebola ... mozno uz grcka so svojimi dvojickamy ako alicka ...

aj rosienka tu uz chyba ... ale ta si este barcelonu vychutnava 😉

zajtra idem ku svojmu gyn. na ultrazvuk, dnes som mu volala takze mam prist do nemocnice, on je tak bajecny on sa vzdy snazi zachranovat ... a hadam mi aj tu krv zoberie a hned pisnem ako budem vediet vysledky 😉

lusinkaj
7. apr 2010

zuzi ano spinenie uz prestalo cca 4-5 dni bez taze som velmi rada...a verim,ze sa uz neobjavi 🙂
dakujem...no tak uz pekne priberam 🙂

wolfskinka
autor
7. apr 2010

zuuzi hej presne a aj ma potom cistili ...

alicao
7. apr 2010

vaneska, ja som mala presne to iste co ty, aj som to sem pisala, strasne bolesti v pravom boku aj dokymu ked som to opisovala tak presne ako ty, ze akoby slepak, nesla som na pohotovost lebo sa mi blizila poradna, tiez mi bral krv a zistil ze slepak to nie je, ze mam zvysene leukocity, takze nejaka infecia vo mne bola tak mi dal zinat , to su antibiotika ktore mozu aj tehotne, ze aby to nepreslo do zapalu maternice a o dva tyzdne to preslo, takze vidim ze som normalna kedze mas to aj ty a neboj nie je to nic vazne,prejde to🙂
a aj mne sa paci karolinka, lebo sa da volat ze kaja, kajka, lenze drahemu nie, tak som navrhla karin lebo aj to sa da volat kaja a kajka, a s tym uz taky problem nemal, takze keby boli dve baby tak alica a karin🙂

vanesska
7. apr 2010

jej dakujem babule... a som rada ze aj meno sa paci... 😉
inak nam sa prave moc nepaci ked by malu volali kajka... my sme mali najskor meno valentinka... to nam prislo strasne mile ale ked sme si predstavili ze by ju mali volat valika tak bleee.... aj karolinku by sme chceli volat karolinka alebo ked skratene tak Lola...
alic a vy uz viete ze budu dve baby? na to ako ti vyvadzaju v brusku by som to tipla na dvoch chalanov... 😉
a karinka je tiez zlate meno...
inak s tymi bolestami si to mala aj ty? no ja som sa z toho dost vystresovala najma kvoli tomu slepaku ale aj to ze som ani poriadne chodit nemohla ani sediet a lezat uz vobec nie stale to bolelo a vobec to neprestavalo stale cely den rovnako intenzivna bolest tak som sa fakt trochu nalakala a radsej som isla do nemocky... tiez mi brali v nemocnici krv a tiez som mala zvysene leukocyty takze aj doki hovoril ze moze byt aj nejaky zapal tak mi este vcera moj doki bral vsetky tie odbery aby sa zistilo ci sa leuko zvysuju a ci zapal pretrvava... ale slepak tiez vylucil tak to som bola rada... no v sobotu idem znova na kontrolu tak som zvedava ako to dopadne... ale som rada ze to zda sa nie je nic vazne... 🙂 a kedy ti tie bolesti presli? lebo mna to este stale pobolieva nastastie citim ze je to o dost lepsie...

zuzi... vy v tom rakusku to mate fakt uplne sisi ale tusim aj rosi spominala ze vo svajci je to tiez na prd s tymi pnkami...
no aspon si mozeme povedat ze zlate slovensko len mozno je otazka casu kedy aj sem pridu taketo prisne moresy... 🙄
a je super ze mas zlateho dokiho to vzdy potesi...

lusi... hej chceli by sme aj druhe aby tomu jednemu nebolo smutno... 😉 no a inak mam 34 r. takze to druhe by sme mali asi poriesit tak do 2-3 rockov... no ale uvidime nechame sa prekvapit co zivot prinesie... a brusko ti veru pekne pribera tiez... 😵

juj dnes tu vypisujem nejake dlhe prispevky... no idem sa najest karolinka pyta papat... 😀

alicao
8. apr 2010

Vaneska, nie nevieme ci to budu baby, ideme na 4D o tyzdne tak snad uz konecne ukazu vybavu. To len doky zatial nic nevidi zeby trcalo, tak ze s modrou by bol opatrny. A to s tym zapalom presne, naozaj, chodila som tyzden zohnuta nevedela som sa ani vystriet a v noci prevalovat z boka na bok sa mi absolutne nedalo to trvalo aj mesiac, tiez islo o nejaky zapal, nevedeli aky tak mi dali ten zinat lebo to je na vsetky zapaly, najdesi to miesto v tele a lieci to, mne to pomohlo tak za 10 dni.
inak na tej fotke v albume si strasne zlata, brucho sice nikde , take som mavala ked som cakala MS 😀 a 34 by som ti netypovala ani keby bol kurz ku 1000:1:-)

pegasko
8. apr 2010

vaneska tak karolinka 🙂 le pekne,inac sestra ked bola decko tak volala vsetky babiky,a keby nemala chalana tak ma kuceravu karolinku 😅
a zuzi hcg v tehu sa pocita od 10,niektore baby zacinali s 11,a dnes su uz mamini,len drobci sa neskor uchytili-tak az krv po troch dnoch ukaze ci klesa ,alebo stupa 😉 a spinenie mala skoro kazda a pozri uz su za polovickou 😅
a asi pojdem v alickinych slapajach-fuj,ako mne bolo dva dni blivno a hlavu mi islo roztrhnut 🙄 len som lezala ako mrtvola,a dnes som zas ciperna az moc 😵

romy01
8. apr 2010

zuzik na dnesok ti drzim palce nech su len dobre spravy.

baby dnes sa pocasicko vydarilo, poobede idem na prechadzku trosku otrcit biely ksicht na slniecko 😀

simpatica
8. apr 2010

ahoj, dievcata, ja som tu nova, mala som ET 1.4, dnes som nevydrzala a testovala. no a vysledok negat., tak sa bojim, myslite, ze to bolo este skoro na testovanie?

lusinkaj
8. apr 2010

ahojte 🙂
waneska aj ja som kuk do albumu....tak brusko sa uz pekne rysuje 🙂
zuzka aj ja drzim na dnes prsty 🙂

simpatica tak je to este skoro....ale nic este nieje stratene....

alicao
8. apr 2010

simpatica, kazdej ukaze test inokedy, najcastiejsie okolo 10 dna, tak este pockaj chvilocku, aj ked ja som v tomto neni dobry priklad🙂
pegasko, zeby konecne dalsiajedna normalna nenormalna tehulka? 😀

lusinkaj
8. apr 2010

alicka ty ako tehulkujes s dvojkami?okrem toho co si vysie pisala?uplne v pohode? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre