Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

romy01
9. apr 2010

zuzik, dobre si to vymyslela, berieme ta za slovo. 😀 😀

lusi neboj budes mat pekne divadielko 😀

wolfskinka
autor
9. apr 2010

alic obehla som obchody s nocnymi koselami do porodnice, v centre mesta a jeden aj v carrefoure, doporucili mi take na gombicky, lebo co maju zboku alebo vodorovne otvory vraj nie su bohvieco ... cena 12-17 euro

alicao
10. apr 2010

wolfi dik, ja som si objednala z netu, som zvedava ake budu, ale pozrem aj v meste , kde presne v meste? ja som ziadny taky obchod nenasla, a v carefure v ktorom obchode? lebo v tom prvom pri vchode maju strasne drahe..co som slepa ci co? A kupila si? Som od stvtej hore tak tu strasim..

wolfskinka
autor
10. apr 2010

v carrefoure, kde predavaju pyzama ... to bude asi ten obchod, ale v meste ... ako je TBT sport pri trznici, tam je slovenka, potom v uzkej ulicke je obchod s bieliznou a aj tam maju nocne kosele a este som jeden nasla hned vedla brany ... tam mali tiez pekne, este chcem zbehnut do amazonky

rosienka
10. apr 2010

ahojte baby!

joj zuzi, co to citam?? 😕 ☹ 😖 tak som v Barcelone verila, ze tu dnes precitam super spravicku a ono sa oriesok neujal...ale vidim, ze si optimistka ako sa patri 😉 a idete hned na Ket-ko s dvoma orieskami. to urcite vyjde, ja som po neuspecjoch bola ochotna aj tri vlozit, keby som vôbec tolko mala, ale to u teba nie je problem, ty si si ich poriadne naznasala 😅 😀 takze nech sa telo od Ohss-kuje a ideme potom na to 😎

my sme sa mali super, nohy mam schodene, takze som aj rada ze môzem doma sediet a vykladat ich. Milenke sa urcite pacilo, spokojne sa v beusku kedy-tedy miesila, ale nic divoke...akurat teraz ma od radosti kopka, ze je doma 😵 ...aj sme jej kupili krasne ruzove dupacky k meninkam 😅

lusinkaj
10. apr 2010

ahojte,tak utz dnes dopadol dobre...len pockat na krv ale verim,ze bude dobra 🙂
pohlavie nam este nepovedali...ale aj ta dr.sama nevie ci su jedn.ci dvoj.skor sa priklana k dvoj.nechapem tomu 😒 🙂
dnes mi je strasne zima,uplne som slaba nic sa mi nechce,dufam ze nebudem chora....idem do postele
pekny vikend 🙂

alicao
10. apr 2010

lusinka, jak nechapes???ved som ti to vysvetlovala uz tri krat....bola si nastimulovana jak sprepacenim dojnica a mali ste tutumutu, vajicok jak mravcov a podarilo sa jedno prirodzene aj ked tvrdis ze to nie je mozne ale ako vydis je to mozne🙂
no som zvedava ak je to tak ako vravim, poziadam o diplom s mediciny, ved logikus ne?

wolfskinka
autor
10. apr 2010

lusi super, to je dobre ze je vsetko ok

alic s tvojim muzikom sme sa stretli v hypertescu aj sme ta pozerali, ale ze si s nejakou kamoskou kdesi kecala

lusinkaj
10. apr 2010

alicka jasne chapem uz si mi to vysvetlovala...ale aj tak nechapem 🙂 uvidime ked sa to narodi 🙂

alicao
12. apr 2010

lusi aj skor mozno , lebo ak zistia ze je to chlapec a dievca tak je to jasne vtedy nemozu byt jednovajecne

wolfskinka
autor
12. apr 2010

alic kedy ides na poradnu ?

lusinkaj
12. apr 2010

alicka pochybujem ze to bude chlapec a dievca....neveriiiiiiiiiiiiiim tomu 😉
boze baby vcera cely den hnacka,noc nic a dnes cely den zase....mali ste to cez tehotenstvo?

wolfskinka
autor
12. apr 2010

lusi ja mam skor opacny problem ist na wc

lusinkaj
12. apr 2010

wolfi tak ja uz neviem co nato povedat...ved ja normalne cikam cez zadok....dufam,ze to co beriem uz pomoze lebo uz skoro 2,5 bez normlaneho jedla....uz mi az zle ☹

romy01
12. apr 2010

lusi radsej si zavolaj dokine lebo hnacka ta riadne odvodnuje a pre babo to moze byt nebezpecne.

baby ja som bola v ZA vela razy ale nikdy ma nenapadlo sa zatulat do tych uliciek. Tiez zhanam nejake pyzamko do porodnice, ale v tescu nemaju vobec ziadne tak pokukam este po meste tu. No v tych malych obchodikoch su tak neskutocne nadsadene palky, ze cloveku az zimomriavky naskakuju. Uvidim co sa mi podari zohnat.

alicao
12. apr 2010

lusi, ja mam hnacku tiez uz mesiac ale to z magnezia, doky povedal ze to nevadi, lepsie nez predsasny porod, ty beries tiez magnezko nie? si aj precitaj na letaku hocijakeho magnezia, ze ak beries zvysene davky sposobuje to hnacku, kym nemas bolesti a krce v crevach tak to nevadi, lepsie ako zapcha a este moze byt, ze my dvojickove sme proste z toho posrate 😀
romy, no keby aj boli tie pyzama drahe ale su strasne skarede ako od nejakej neeeeeeeeeny z lazov 😀

lusinkaj
12. apr 2010

alicka nie ja magnezium neberiem....ano mam aj krce a tie su velmi neprijemne....pijem vela tekutin taze vtedy to babätkam nemoze uskodit som citala na nete ak by som nepila tak vtedy ano....no aj uvidim ako bude noc a rano to budem musiet riesit tak s ato neda....este som take nikdy nemala ☹

rosienka
12. apr 2010

az teraz som si konecne docitala, co ste tu za tyzden popisali 🙂
vanes- si mala narodky? ja tiez vcera, tak dodatocne vsetko naj 😉 a este gratulujem ku Karolinke, zlate meno 😉. Aj jedna dalsia kocka, co ma termin 2 tyzdne predo mnou to meno chcela dat, ale "zial" caka chlapceka, tak je z toho Kaja 😅
alic- no teda chuda, ake to ty mas problemy ☹ ...to ja som teda behala tyzden po Barcelone jak "srnka" i ked som sa snazila odpocivat, ale v takom obrovskom meste plnom zaujimanych miest sa to neda. aj mi zacalo uz pred dovcou obcas tvrdnut brusko, musim zavolat alebo napisat dokyne, ze co s tym a ci sa prist ukazat... 😖
lusi- super, ze je na UTZ vsetko v poriadku a brusko uz rastie
romy- ty brdo, ze uz 30tt! ved ty ides cochvila rodit! 😀 fakt to zrazu hrozne leti, dnes som aj ja podla lunarneho kalendara zacala 7.mesiac 😲 😵
zuzi- ved objav sa tu aj skôr, budes tu chybat ☹ ...a ten zraz s kocikmi si raz urcite vsetky musime dat, cez matersku budem urcite viac chodit na SK, ak nebude to cestovanie moc zatazujuce

romy01
13. apr 2010

ahoj rosienka - verim ze ta Varcelona bola super. Mne sa fest pacia tie strare budovy a kostoly v Španielsku - aj ked len vez telku. Moj mm do Španielska netuzi ist tak chodievame do Grecka ale tam takmer nic nie je co sa tyka stredovekych stavieb - asi preto ze Grecko si svoju dominanciu odbilo v staroveku.

Inak aj ja gratulujem k narodeninam - ani som si nevsimla ze aj vaneska mala narodky - tak baby vsetko najlepsie 😀 😀 😀

rosienka ked som zacinala IVF vzdy mi u kočiek co dosiahli 30tt sa mi zdalo ze uz budu coskoro rodit a kym mne sa to vlieklo oni fakt raz dva porodili. A teraz mam 30tt ja - sa mi vobec nezda ze je to za dvermi.

zuuuzana7
13. apr 2010

ahojte baby 🙂
takze v prvom rade rosienka a vaneska happy b-day 😵 😵 😵
rosienka o barcelone som uz vela pocula kazdy je tym miestom uplne nadseny, tak sa uz tesim my ideme zaciatkom juna 🙂
rosienka no na kona mam pristup len z prace, doma mi drahy kona vyhodil zo serveru ... lebo som uz casto citala aj co som nemala 😉 a vlastne aj som rada ... aspon sa doma nevenujem netu a nezamyslam a nedepkujem 😉 proste faza nepocujem, nemyslim, necitam 😉 ... krasny den baby 🙂

vanesska
13. apr 2010

ahojte babky ...

no neviem kde ste to vycitali o tych narodkach ale ja mam narodky az v auguste... 😅 ale aj tak dakujem je to mile 😉

rosienka... jaaaj barcelona je krasna ste si uzili par peknych dnickov ... a super ze si vladala to znaci ze si stale v dobrej kondicke... 😉

alic... lusi... vy nase dvojickove dufam ze sa uz mate lepsie...

zuzi... zraz s kocikmi je prima napad... dufam ze dovtedy nejaky vyberieme... 😀

inak chcem sa spytat nemate skusenosti s nakupovanim na ebay? ten nas kocik tam maju za par euro az sa mi to nezda... lebo inak stoji okolo 700 Eur. tak neviem ci je fakt mozne to tam vydrazit aj za par supov ked nikto iny neprihodi ziadnu ponuku a ja fakt ten kocik mozem dostat napr. aj za 50 eur 😕

zuuuzana7
13. apr 2010

... je presne ved ty si lev ako ja ... hi hi hi
vaneska pri tych 50-tich to na ebay nikdy neostane, ono sa to vzdy a vsetko do tej "realnej" vysky vydrazi 😉

wolfskinka
autor
13. apr 2010

vanesska nemam skusenosti s tym ani enviem co to je

romy01
13. apr 2010

vaneska neviem o tom nic.

pegasko
13. apr 2010

rosienka vsetko naj...k narodeninam,pohladkaj brusko aj za mna nech sa princezna ma ako vo vaticke 😉
romy ved za chvilku rodiiiiiiiis,fuha ale to uteka...
vanesska na ebay nakupuje sestra,viem ze si sleduje cenu a prihodi ked sa jej to este oplati,niekedy fakt kupi za facku,no ceny sa vzdy behom par dni vysplhaju hore...mozno budete mat stastie a kupite o nieco lacnejsie 😉
zuzi uz si objednana k dr.na konzultaciu kym si nazhavena? 😅
ostatne zdravim 😵

wolfskinka
autor
13. apr 2010

rosienka vsetko najlepsie a nech tehotenstvo prebieha pekne v pohodicke, nech malicka pekne poslucha

rosienka
13. apr 2010

ahojte baby 🙂 dakujem vsetkym za mile gratulacie! brusko hladkam a i ked sa mi zdalo, ze som doteraz fit, uz pocitujem znacne unavy obcas mam tvrde to brusko, tak idem zajtra rano k dokyne na kontrolu krcka a da mi recept na magnezko...snad ma nijake zle prekvapenie necaka 😲
vanes- sorry, mne sa zdalo, ze ked tu pisete o ten 34-ke, ze si ju prave dosiahla 😅 ...tak budeme gratulovat az v auguste 😉
zuzi- urcite je aj dobre, prilis toho vela necitat, clovek pri tom chyti aj nechcene depky...to poznam 😅
Barcelona je fakt pekna, ale boli sme znechuteni z urovne gastronomie...nielen ze jedlo caso nebolo bohvieako kvalitne, este aj riad bol nehygienicky a spinavy, ze sa mi hnusilo jest a este aj casnici boli nehorazne drzi v okradani zakaznikov. Prisaham bohu horsie ako na SK, kde treba najmä v BA ako cudzinec kontrolovat kazdy ucet. Vzdy bol nejaky problem, v kazdej restauracii, prakticky nikde sme neodchadzali spokojni 😠 Na to si treba dat vazne bacha, neseru sa v uctovani nad-poloziek, lebo vedia, ze sa ajtak nevratis a nie si staly zakaznik... 😒
wolfi- inak ked sa tu u nas tak rozhliadam, tam nas byt nie je daleko od toho vaseho a to sme nemalovali, ani nic z vylamanej pivnice nemusime v byte skladovat... 😀 ...ale aj tak vsade bordel, nezatriedene a neodlozene veci, neporiadok a o spine ani nehovoriac 😝 ...sme lenivi ako vsi 😖 ...ale musime sa pustit do zariadovania detskej, to bude fuska

rosienka
13. apr 2010

ozaj, cez ten e-bay som naposkedy kupovala pred 4 rokmi, ale jeden Nemec na nasrral, lebo mi neposlal zaplatene topanky kvôli tomu, ze i ked som zaplatila postovne, banka tam nahodila nejake dalsie strasne poplatky i ked som ja tiez platila a on ziadal po mne dalsie peniaze za postovne. to som nechcela zaplatit, tak sa to tahalo 3 mesiace a nakoniec to cele prepadlo a ani som na tu spinu nemohla upozornit zlym ohodnotenim, lebo akoze obchod uz prepadol...a v e-bayi to nikoho nezaujimalo. tak som z toho bola nastvana, ze som na neho zanevrela 😠 Ale mozno si to konto zas obnovim, lebo som pocula, ze detske vecicky a plienky sa tam fakt oplati kupit...len si treba davat bacha najmä na to postovne

wolfskinka
autor
14. apr 2010

rosienka no mali by ste zacat upratovat, malinka sa cochvila narodi a potom uz neupraces ... dnes mi pisala kamoska, je v 27tt a uz ju zobrali do nemocnice a ze bude tam az do porodu ... chudiatko no co uz, musi vydrzat...

alicao
14. apr 2010

no babenky moje, co vam poviem, boli sme na 4D a co sme sa dozvedeli??? HOV.....!!!!
Lahla som si na kozu a doky hnez ze DVOJICKY CO? Videl dva velke kopce na bruchu, ja ze hej. No a len co prilozil sono tak uvidel ako sa moje hyperaktivne deti kopu, otacaju a vrtia, tak skusal skusal 10 minut , stale hovoril len , NO POZRITE CO VYVADZA, VED TO SA NEDA ZACHYTIT! Nedalo sa to ani odfoti, nie to este pomerat alebo ukazat ze toto je to , toto je hento, tak nas objednal na buduci tyzden a dufam, ze ked budu vacsie tak budu mat menej miesta na vyvadzanie, co si ja nemyslim, lebo oni vyvadzaju furt. Uz sa zacinam bat ze nam dali v centre nejake turbospermie ci co. Co mam kupovat vsetko zlto zelene??? akoze zilinsky fanusikovia ci co??? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre