Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

rosienka
17. jún 2010

jej alic, strasne dojimave, ale verim ze s dobrym koncom, su urcite na najlepsej ceste do zivota, i ked bola od zaciatku trnista, ale oni to zvladnu, lebo chceli ist uz k tebe von 😉

zuziiii, ty mas //, jupiii, to je na 100% zajtra pozitivne 😀 😀 😀 ...to spinenie bolo to uhniezdovanie, kedze mas // 😵 uz sa tesim zajtra na krvicku a na jar na babätko

wolfi, aha, mne nic netrpne a pocasie mi tiez vyhovuje, mohlo by byt cely jul tak 😅

vanes, ten predpôrodny kurz je dobra vec, ale uz je dost neskoro, zacina sa u nas tak do 28tt, lebo trva 8 tyzdnov. nejde tak vôbec o nahananie strachu, prave naopak, o odstanenie a podla mna je to super byt pripravena a mat maximum informacii o rôznych oblastiach, lebo otazok mame kazda az-az a niekedy ich niet kde zobrat. samozrejme, ze sa da rodit aj bez kurzu, o to tam ani neslo. urcite skoc do nemocnice, aspon budes vediet ako to tam bezi, ake mas moznosti pri a pred pôrodom, ake maju zvyky, ci nastihavaju rutinne (lebo vraj na SK je to este bezna zalezitost, kdezto inde v EU vôbec nie), ake mas moznosti vyberu polôh, ci dostanes babo hned po pôrode na brusko, ale ho odnesu od teba prec a budu ho natahovat a vazit a balit ako matriosku...a mozno ti ho donesu az o 3 hod. na izbu...a kopec inych veci, ktore robia pôdod bud krasnou zalezitostou, alebo hororovym zazitkom. mna v nasej klinike ukludnuje ich pristup k mamickam, vsetko je maximalne ustretove a baby-& motherfriendly, co je pre mna dôlezite.

wolfskinka
autor
17. jún 2010

rosienka, mne zacali nohy a ruky trpnut az v 35tt a to asi z toho tepla minuly tyzden, teraz je celkom fajn

uz mam pokyny, buduci tyzden si mam vybavit predoperacne vysetrenia .. odbery, EKG, anesteziologiu ... tak uvidime kedy to nakoniec bude, ci ten 39tt ako ratam ja alebo neskor

romy01
18. jún 2010

dobre ranko

tak ja hlasim ze som este tu 🙂

alicka - ja verim ze tie tvoje babatka budu o to silnejsie lebo si toho tolko chudatka odskakali. Si super silna osobnost aj ked si plakala - mna by uz zavreli niekde na psychiatriu na tvojom mieste. Moc vam drzim palce, nech uz ich mas coskoro doma.

wolfka tak sa to aj tebe krati, 🙂

wolfskinka
autor
18. jún 2010

ahojte,

tak zubarku som zvladla, nebolelo ... urobila mi aj prehliadku a mam 2 kazy a objednala ma na 23.8. na opravu kazov.
volala som so vseobecnou tak v utorok idem na krv predoperacne vysetrenie, v priebehu tyzdna na interne a v piatok na anesteziologicke vysetrenie, na poradnu v piatok, a este v priebehu tyzdna uz aj do porodnice na kontrolu a na pasy ... tak to budem mat zase nabite 😀

romy ty co tu este strasis chod uz rodit ....

romy01
18. jún 2010

wolfi, teda sa nabehas, len si urcite najdi aj dost casu na oddych, lebo to uz nie je sranda taketo behacky v tvojom tt.

No a nemysli si ze vas tak skoro opustim, este par dni budem strasit, to je jasne

romy01
18. jún 2010

inak idem poupratovat a potom sup do socialky, lebo tie mrchy mi tu matersku neposlali a baby z MT ju mahu od 16teho - zase tam nejaka tupana nieco domrvila

wolfskinka
autor
18. jún 2010

romy ty neupratuj naco, ved v nedelu rodis tak nech uprace muz, kym budes v porodnici

romy01
18. jún 2010

wolfka - tak to by som dopadla, keby som to na nom nechala - ja som ho este nikdy nevidela utriet dlazku 😀 No ale mozno ma prekvapi .

Inak som bola na socialke, lebo ta materska mi stale neprisla pritom cikyte prisla aj PNka mi prisla uz 14 teho, tak sa teta vyhovorila, ze maju vela roboty a ze preto urobili dve uzavierky no ale dobra sprava je ze to mam schvalene z DNP a pride mi to buduci tyzden

zuuuzana7
18. jún 2010

ahojte kocandy 🙂 tak hcg mam 467,5 jabadabaduuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

alicka velmi dojimavy pribeh, aj ja tvojim princeznickam verim, ved take ciperky predbehnu aj ine deticky budes vidiet

inac bola som dnes aj u mojho gynekologa, tak spinenie ustalo, ale pre zmenu mam volaku infekciu, mam totizto autoimunitne ochorenie a davala som si prednisom takze pravdepodobne sa tym tehotenstvom moj imunitny uplne polozil, zial na tu infekciu mi nemozu nic dat len volaku masticku a o tyzden na kontrolu ani ultrazvuk mi nechcel robit aby to nezhorsil ... ale tak verim, ze sa to prelieci ... len blbe je ze takto na zaciatku tehu ... to sa ze nic nesmie dat
ale ja som dnes prestastna tak strasne verim, ze to teraz dopadne dobre 😵

romy01
18. jún 2010

zuzka - tak gratulujem k hcg - krasne cislo. 😀 A drzim palce nech sa cim skor vyliecis, nech si moze bambulka uzivat teplucko pri mamicke 😀

zuuuzana7
18. jún 2010

romy dakujem som tak stastna ... 😵 😵 😵 co myslis na 10 den celkom vysoke hcg nie?

wolfskinka
autor
18. jún 2010

romy no vidis , ja som ti to hovorila ...

zuuzi no super ... ja som mala 465

lusinkaj
18. jún 2010

@zuuuzana7 gratulujem 🙂 tesim sa....drzim prsty aby bolo vsetko v poriadku 😉

afrika
18. jún 2010

alicao blahoželám ti ku dvom slečnám. moc vám držím pršteky, verím, že obe sú dosť silné na to, aby všetko zvládli. opatruj sa s nimi, lebo teraz maminku a ocka potrebujú zo všetkého najviac 🙂

wolfskinka
autor
18. jún 2010

afrika no vitaj ... ako sa mas ? tak v pondelok ides KETovat ... drzime s matejom palceky ... vyjde nebojkaj, je to vybavene tam hore

😀

afrika
18. jún 2010

wolfi moc ti to na tej fotke kde si na lúke s guľkom pristane 😵 . už sa ti to krásne kráti
uvidím, či sa nám rozmrazia. pevne im verím. od dnes som pn a snažím sa nemyslieť na to 😀

wolfskinka
autor
18. jún 2010

afrika ... no kratio veru krati, ale uz meliem z posledneho .... jasne ze sa rozmrazia ... ved ti hovorim, ze je to vybavene 😵

rosienka
18. jún 2010

@zuuuzana7 jupiiiiiiii, ja som to vedela 😵 😵 😵 😵 gratulirujem, mozno to budu aj dvojky, ja som mala 12d po ET hcg 486 😉

@romy01 ty uz musis byt na ihlach, ze kazdy den sa to môze spustit, potom drzim palce na super pôrod 😉

@afrika drzim velmi palce na KET, snad tu budete so Zuzkou zas dve tehulky za sebou 😉

romy01
18. jún 2010

zuzka tak na 10 den je to super vysoke hcg - ja som mala sice vyse 1000 ale to bolo az na 16 ty den, takze super.

afrika ajooooj - takze ides na KETko ? Tak to je krasna sprava. Tfuj tfuj tfuj nech to vyjde 🙂

rosienka, neuveris ale stale som psychicky v pohode, nejak ma to stale netrapi. Mam take tusenie, ze to asi nebude tak skoro, normalne mam tusaka ze to nakoniec budem prenasat. Len dufam ze sa mylim

zuuuzana7
18. jún 2010

kocky ste uzastne vsetky co tu ste 😵 dakujem
afrika a teraz sa pekne pridas ty 😵 uz sa tesim proste sa to teraz podari
a zavrsi pegasko 🙂

wolfskinka
autor
18. jún 2010

pegasko tu veru uz dlho nebola ....

vanesska
18. jún 2010

zuziiii... gratulujeeeem!! to je krasne cislo ja som tusim mala tiez nieco okolo 400 a potom o dalsie dva dni tusim 1000... ides aj na kontrolny testik?

afrika... drzim palce na KET!!! super urcite to vyjde....

no to su vsetko uzasne spravicky sa tesim.... bru nocku... 😉

zuuuzana7
19. jún 2010

luciiii... dakujeeeeeeeeeem!!! nie na kontrolny nejdem, na buducu nedelu ultrazvuk ... 😵

wolfskinka
autor
19. jún 2010

zuuzi na buduci tyzden tam uz bude krpceka aj vidiet

afrika daj vediet ako dopadol ket

wolfskinka
autor
19. jún 2010

romy ty tu uz nestras a chod rodit ....

alic ako sa maju bambulky ?

romy01
19. jún 2010

tak ja vas este postrasim - stale som tu 😀
prajem pekny vikend

wolfskinka
autor
19. jún 2010

@romy01 no co tu ty este strasis, id uz do tej porodnice .... 😠 no ja mam dnes take divne pocity, boli ma cele brucho, dufam, ze neporodim zajtra ja miesto teba 😀

lusinkaj
19. jún 2010

@zuuuzana7 velmi,velmi drzim prsty 🙂

wolfskinka
autor
19. jún 2010

@zuuuzana7 aj my drzime palce .... tfuj tfuj tfuj ...

zuuuzana7
20. jún 2010

😵 ste zlate, vsetky, dakujem 😵
@afrika zajtra prajem tvojim bambulkam vela sily na zahriskanie sa u teba 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre