Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

afrika
30. jún 2010

pridaj nové foto

wolfskinka
autor
30. jún 2010

@afrika ked ti citlivost 25 ukazal tienik, mne test 10 den po ET vecer ukazal // ale az po uschnuti ale az uplnom uschnuti, ked som ho uz chcela vrazit do kosa, som nan este kukla a slabulinka ciarocka tam bola a na drhy den tiez a silnejsia bola az 13den po ET rano na teste s citlivostou 10, takze ziadna panika a drzim palce, urcite zajtra bude //

petkaerdal
30. jún 2010

Ahojte baby,podavam info od Zuzky,je v nemocke ,silno zakrvacala,ale uz je to v poriadku,ma velmi nizky tlak a byva je dost spatne,tak je na pozorovani a berie infuzky,aby nezvracala..dneska mala ultrazvuk,takze dneska potvrdena akcia srdiecka a babätka su dveeee 😵 😵 😵 ....

afrika
30. jún 2010

ďakujeme za správy a strašne moc ju pozdravujeme

rosienka
30. jún 2010

jeee, chudiatko zuzicka, drz sa a velmi sa tesim dvojickam...toto je tusim dvojkova tema, tolko nas tu hned v Dopellpacku otehulilo 😵 😵 😵

rosienka
30. jún 2010

samozrejem Doppelpack

wolfskinka
autor
30. jún 2010

ahojte

no baby tak som tu spat od kadernicky ... ostrihana vyfukana mozem ist rodit .... stretla som jedneho znameho ... doktora ortopeda a kukol na mna a mi povedal, ze on ked kukne na mna ten porod vidi na mne dnes najneskor zajtra ... suseda ma chcela odrodit vcera , tento zase dnes a zajtra ... no zacina to byt zaujimave ...

takze dalsie dvojky ... no pekne sa tu s dvojickami vrece rozsypalo ... afrika a ty co bude jedno alebo dve ?

alicao
30. jún 2010

zuzka jeeeeej dvojicky?🙂 ako tak citam, asi si to odgrckas tak ako ja, ale zas neopakuj uplne vsetko po mne ok?
zelam ti nech si rychlo domka, aby si mohla aspon do vlastnej zachodovej grckat, predsa len nemocnecne wc su bleeee
wolfi takto sa chysta na porod? no keby som bola byvala vedela aj ja sa dam ostrihat🙂)) mala by som sa este predtym nez si priveziem hladosky domov, lebo potom budem mat cas ist ku kadernicke asi az ked pojdu do skolky, ze ano....

wolfskinka
autor
30. jún 2010

@alicao no kozmetiku som uz nestihla 😀

afrika
1. júl 2010

ahojte, nevydržala som a včera poobede som testovala 10. viem, že som mala radčej ráno. no najprv nič a potom slabulinká druhá, ktorú videl aj manžel. ale pri okne. vidno ju ale lepšie ako na tom 20-kovom. na tom manžel nič nevidel. ja už neviem

wolfskinka
autor
1. júl 2010

@afrika neboj ona zosilnie ....

lusinkaj
1. júl 2010

ahojte,ako sa mate?co je tu nove?
romy uz porodila?wolfi ty ako si na tom?
mi sme uz domka,taze musime odychovat....setrit sa aby ten steh vydrzal aj krcok,aby malinke vydrzali co najdlhsie v brusku 🙂
alicka a tvoje malicke ako sa maju? 🙂
vy ostatne baby ako,co nove?? 🙂

wolfskinka
autor
1. júl 2010

@lusinkaj ahoj momentalne som na tom tak, ze ledva fucim, lebo mam seknute krize a nemozem sa poriadne ani pohnut, aj zadok je problem si utriet ... ty len pekne lezkaj nech vydrzis pokope co najdlhsie

alickine princezny rastu ako z vody, fesandy su to, uz nie su v inkubatore a pekne priberaju, uz maju podla poslednych info od alic cez 2 kila

lusinkaj
1. júl 2010

@wolfskinka tak veru tie posledne tt su uz o drzku 😒
ale uz o chvilu mas drobca pri sebe... 🙂
tak veru,musim sa setrit aby malicke vydrzali v brusku este zopar tyzdnov...ale mi to vydrzime 🙂

wolfskinka
autor
1. júl 2010

@lusinkaj no tak v to dufam .... konecne sa teraz trosku ochladilo a pofukuje vietor vonku ... parada mohlo by tak byt cely den, jasne ze vydrzia musia

afrika
2. júl 2010

ahojte, test je negatívny

wolfskinka
autor
2. júl 2010

@afrika este neni nic stratene ... este vydrz do utorka

afrika
2. júl 2010

díky wolfi, ale viem ako sa cítim. dva krát som bola tehu a proste viem, že teraz už niesom. opatruj sa

wolfskinka
autor
2. júl 2010

@afrika drzim palceky stale

no snazim sa lezat a lezat ale uz mi to statocne lezie na nervy

romy01
2. júl 2010

ahojte kocky

pomaly sa luskam cez vsetky temy a konecne som dosla aj sem.

Takze maly sa narodil 23.6 o 20.14 s mierami 3840 g a 54 cm.
Porod bol komplikovany a maly mal tiez komlikacie. Doteraz ma zltacku a dnes sme boli u jeho doktorky na krvicke. Okolo 11 tej budu vysledky, no zda sa ze sa to nezlepsuje lebo je zlty. Vravela ze nas pravdepodobne este dnes posle na infuzky do nemocnice.
Ja sa zotavujem pomaly ale v podstate sa uz citim dobre - uz si mozem aj sadnut 😀 aka to ulava 😀 😀 😀

baby dala som do albumu fotky ale je neverejny. Ak niektora nemate adresu, poslite mi ip a ja vam ju poslem

afrika - 🙂 to mi pripomina ako som ja hladala druhu ciarku - este pockaj dva dni a bude tam poriadna kolajnicka

wolfskinka
autor
2. júl 2010

@romy01 to je super ze sa davas dokopy ... no trosku to potrva ale neboj vsetko bude dobre

lusinkaj
2. júl 2010

@romy01 Z celeho srdiecka gratulujem k syncekovi 🙂 prajem hlavne vela zdravicka 🙂
a ako si rodila romy normalne ci cisarsky?

vanesska
2. júl 2010

romy... aj ja sa este raz pridavam ku gratulacii!!!! hlavne nech ste zdravucki...
neboj pomaly sa das dokopy aj ty aj drobcek... slniecko na zltacku robi tusim dobre nie? aspon v nemoniciach tusim kazu davat deti na slnko...
a fakt rodila si normal ci cisarskym??
jaj nam ostatnym sa to uz tiez krati...
tak sa drzkajte vsetky maminy aj tehulky!!

rosienka
2. júl 2010

romy- tesim sa teda na fotky a zotavte sa supom lupom na slniecku 😵

afrika- mozno je fakt negativny, ale pockaj na krv s pesimizmom, drzim este palce 😉

alicao
5. júl 2010

caute kocky
dnes rano , ked som isla za mojimi drndulkami som stretla wolfi na prijme, necitila sa dobre tak cakala na doktorku, asi sa isla dat uz prijat do nemocky, nemam od nej zatial spravy ale ako som tak na nu pozerala dnes, zajtra najneskor pozajtra bude asi maly matej na svete...ale to je len moj nazor, tak to berte s rezervom.
bola by to sranda, lebo aj ja idem asi v stredu do nemocky, lebo mi uz daju drndulky na izbu, uz mame 2350g a ak sa nic nepototo tak o tyzden pojdeme domkov🙂..takze mozno budeme s wolfi na izbe , alebo pojdeme naraz domov..len ja sa hodim asi na nadstandard, lebo predsa len je tam cistejsie prostredie a nechcem aby som zas nieco chytila a potom aj moje babulky
zatial sa drzkajte

lusinkaj
5. júl 2010

@alicao velmiiiiiiiiiiii sa tesim,ze tvoje bambulky maju taku krasnu vahu 🙂 uzasne,hrdinky su 🙂
tak drzim prsty aby vsetko dobre bolo a mala si ich uz domka 🙂 a mohla si ich uzivat v plnej parade 🙂
ja este s mojimi musim par tyzdne vydrzat,ale verim ze bude vsetko dobre a tiez budem mat doma babiky nase 🙂

wolfi,tebe tiez drzim prsty aby vsetko dobre dopadlo 🙂

alicao
5. júl 2010

lusi , veru vydrz este prosim ta, lebo tie nervy co som zazila nezelam nikomu, este nas caka kopec driny ale my sme vsetky tri bycice takze sa nevzdaaaaaaaame a basta!
naozaj si davaj bacha a radsej nic nerob, ak chces poslem ti fotky, len mi daj na seba sukromny mail do ip
idem teraz za nimi, idem ich okupat a nakrmit lasky moje krasne🙂

lusinkaj
5. júl 2010

jasne alicka najlepsie je co najdlhsie vydrzat...ved to aj chcem,verim ze vydrzime.... 😉 este par tt.... 🙂
ok napisem ti do IP moju maeilovu adresu....tesim sa na fotky 🙂

wolfskinka
autor
5. júl 2010

ahojte,
tak ja zase doma , sme tam boli cele doobedie, vsetko skontrolovala a vsetko ok, vraj som sa viac otvorila a povedala, ze aj plodovy vak je poriadne napnuty, ze mozno do piatku ani nevydrzime, Matej kopal o 106, nemali ma kde dat a povedala, ze aj tak by ma teraz nerobili ze mi bude lepsie doma, tak som taka ubolena isla domov, ked sme prisli som si lahla a zaspala a potom sme boli u nasich na obede a az teraz sme prisli domov, som lezala na zahrade a sa mi trosku polepsilo tak Vam hned pisem, v piatok nastupujem ... ale zase ma nepotesila dr., lebo ze pred sekciou musi pozriet pacientku primar a ked nastupim v piatok bude tam az v pondelok, takze ak mi neodtecie plodova voda alebo nezacnem rodit, tak ma neurobia ... lebo musia cakat na neho, sila ze ?

a co sa tyka mojich krizov .. tak to uz nejdem ani komentovat

alic drz fleka, najneskor v piatok som u teba na izbe 😀

alicao
5. júl 2010

wolfi , wolfi, sa nevies rozhodnut ci co? 😀 😀 😀
mna primar nepozeral, sup sup a bola som vybavena..teda zhanali o jedenastej v noci este jednu doktorku z domu, neviem preco, asi su vzdy dvaja pri sekcii
Ak nebudem na nadstandarte tak nikoho nepustim do izby k sebe len teba🙂
Inak vsetko je plne aj nadstandart, okrem dvojkovych izieb ale to je zase moc co pytaju, ibaze by sme sli spolu a spali na manzelskej postieli spolu..hehe..ale to nie..kto by ta pocuval furt 😀 😀 😀 😝
a tie krize ..uplne ta chapem, ja som to zazivala dva mesiace, a to ta este nechytili rebra , to bola krasa, ani sadnut koli krizom, ani nadychnut koli rebram..parada

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre