Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

rosienka
20. okt 2011

@romy01 @vanesska @wolfskinka @alicao @zuuuzana7 @lusinkaj Caute baby, co mate nove? Snazila som sa o navratenie povodneho nazvu temy, ale je to boj s veternymi mlynmi. Aspon ciastocne je to vystihujuci nazov. I ked sem uz toho vela vypisovat nebudeme ako pred dvomi rokmi, aspon sa tu najdeme. Decka nam rastu, vela z vas hned dve, tam mame co robit. Ja uz pomaly zacinam popri Milenke robit, ale kedze stale nemame pre nu jasle, tak sa to skoro ani neda, lebo musim byt non-stop pri nej. 😀 Je to moj milovany zivanik 😵

lusinkaj
20. okt 2011

@rosienka ahoooooooooj,aj ja pozdravujem vsetky baby..mohli by sme zalozit novu temu a pisat tam zazitky o nasich detoch alebo ako sme sa k nim dostali a tak..ved viete co myslim... 😉
mi sa mame fajn,babule maju skoro 13m.daju riadne zabrat je to s nimi riadna fuska...... 🙂

zuuuzana7
21. okt 2011

@rosienka
@lusinkaj caute baby!
katka, takze ty uz zacinas pracovat, pani ten rocik ubehol ☹ no ale iba na polovicny ides ci?
ja som pospisala zmluvu po dvoch rokoch navrat do prace, no uz to vidim ubehne to ako voda, ale zo zaciatku by som chcela len na 12 hodin tyzdenne, lebo mi materska prepadne, popri materskej mam povolene zarobok do 400 eur, tak uvidim ci mi na to skocia 😉
lusi, vsak mozme pokracovat aj v tejto teme 😉
lusi a ako si to riesila ked sa ti obe zacali stavat na nozky, nasi mi aj popadaju a ja placem s nimi, som z toho hotova, ale uz sa vsade vytiahnu na nozky, tim dokonca popri stene robi prve krocky alebo sa vystvera na krabice od hraciek no prost "aktion" kazdy den, ale asi to bude teraz stresujuce kym sa naucia chodit ze?
inac baby, ja som si minule citala tie nase zaciatky v teme, pride mi to tak strasne vzdialene 🙂

lusinkaj
21. okt 2011

@zuuuzana7 zuzi,anoooooooo boli u nas pady,neurekom pokial nato prisli,ako sa da spravne chodit....ale este aj dnes su pady a pritom chodia uz od 11,5m.ale tie este budu...pokial sa naucia uplne pekne chodit...ale kazdym tyzdnom je to krajsie a krasjie... 🙂
neplac,neboj sa...oni si neublizia,ak spadnu.....samozrejme davaj pozor aby sa nic nestalo,ale take obycajne pady to nic nieje,bude ich neurekooooooooooom este 😖 ja som si uz zvykla,nemozem byt tu aj tu....kedze jedna je tu,druha tu..... 😖
nebran im ak chcu uz sa stavat na nozky,asi uz mozno pride cas ked zacnu chodit...ak vravis,ze tim urbi prve kroky okolo nabytku,moze byt ze coskoro zacne chodit...ale aj moje tak robili...stavali sa ,stali pri stoliku,gauci...a naraz jeden krok,druhy,,,,a tak sa to zdokonalovalo az sa pustili...

zuuuzana7
21. okt 2011

@lusinkaj no hej lusi tim je taky opatrnejsi, ten ked uz nechce stat tak sa posadi alebo klakne spat, ale nick sa proste pusti a to totalka a spadne dozadu na hlavicku uz par krat a to na tu tvrdu dlazku ja som z toho hotova, tim toto nerobil, ale tak mozno je to normalne, len vies mi dvojickove maminy proste porovnavame, teda aspon ja 🙂
lusi a ako ti karinka a bianka spia v noci?

lusinkaj
22. okt 2011

@zuuuzana7 nic sa neboj,ohladom chodenia...aj moje padali...aj na hlavy,ale ak nezasivame nic sa nedeje,stale sme sa smiali 😀
v noci?no akokedy,kazda noc je ina...spia do tej 5-6...ale cez noc sa prebudia akokedy 2-3x ale to len na cumel,alebo zubky pomastim,popr.zakryjem...stale su odkryte....a tak...a rano o tej 5-6h.piju mlieko a este sa podari pospat do 7-7.30h.ale nie stale ..tak bud este lezime .....alebo uz ich dam prec z postele idu sa poprechadzat a ja este driemem.....ale niekedy krasne obe zaspia po vypiti mlieka....niekedy len jedna zaspi,druha je hore alebo naopak....ale ak im nic nieje pekne spia...ale ak zuby,choroba sa budia.....a vy ako??

wolfskinka
autor
23. okt 2011

ahojte baby

no veru ani ja nestiham, to nase tornado sa nezastaví celý den, to dieta je za 4 ine deti, uz sme mali aj ruku zašitú o modrinach co ma po sebe to ani hovorit nebudem, keby ho niekto videl vyzleceneho aky je dotlceny tak by nas dali hadam aj na socialku 🙂 , beha od roka a nie ze chodí on hned zacal behat, doma mam bordel ako v tanku, vsetko povyhadzovane, na vsetko vylezie a kde sa nedostane tak to skusa dovtedy kym sa mu to nepodari aj ked tam spadne viackrat, spava celkom dobre, ale teraz zacal trucovat s jedením, lepsie povedane nema cas sa najest tak ho nahanam s lyzickou po byte, a to som chcela dvojicky, keby boli 2 taketo tak by som skoncila asi na psychiatrii, nasa detska doktorka ma 55rokov a dlhorocnu prax na pediatrii a povedala, ze také dieta tam este nemala, on aj ked ma 39tky teploty vyvadza akokeby mu nic nebolo, jeho ani teplota nezastaví, sem tam sa stretnem s alicaou ale velmi malo, jej baby karinka a alicka sú prekrasne princeznicky

zuuuzana7
23. okt 2011

@lusinkaj luci tak zo spankom nasi funguju ako vase 😉 a od piatku mi uz tim ani cez den poriadne nespava, vcera necelych 30 minut a dnes hodku 9 mesacne dieta to je co 😒 neviem ci je to teraz faza nejaka a prejde to, alebo ci to naznacuje, ze uz tolko spanku nepotrebuje, ale tak zase skoro vobec nespat 😝
len problem je v tom, ze zobudi nicka, lebo on nie normalne sa zobudit on s krikom! a nick je spachtosko ten by pospal aj rano do desiatej ale to sa da, len ked je manzel s nami doma inac by som mala rytmus totalne rozhadzany, teraz prerabame druhu detsku tak by sme im pod stromcke chceli dat kazdemu vlastnu izbicku, neviem ako to bude fungovat, ale tak skusime to, ide mi hlavne o to aby sa v tom spanku nerusili.

@wolfskinka tak aj ty mas take sidielko 😉 , no a v byte mam aj ja casto ako keby bomba vybuchla 😉
a vidim, ze sa pokusate o druhe babetko, ale asi prirodzene vsak?
drzim velmi palce aby sa coskoro zadarilo a matej sa mohol angazovat ako maminkym pomocnik pri babetku 🙂

lusinkaj
23. okt 2011

@zuuuzana7 jaaaj poznam to,u nas to iste Kajka je tiez spachtosko,Bianka vela spanku nepotrebuje.....kedze uz spia len 1x za den....
ale pocula som ze aj 9m.deti niektore uz nepotrebuju tolko spanku....cize mozno teraz ma take obdobie 🙂 mozno prejde...aj moje sa budia,skoro stale...a nechapem ze preco si to uz nezvykli,ved od narodenia su v jednej izbe...ale co uz,to je riziko dvojiciek..... 🙂
aj moja kajka sa budi s revom,aj rano na mlieko a tym padom bianka by tiez este pospala no neda sa...ale niekedy je to opacne,bianka zobudi kajku...cize na nervy 😀 😀

zuuuzana7
23. okt 2011

@lusinkaj no vidis to ako keby som o mojich chalanoch citala asi to vacsina dvojickovych mamiciek takto preziva 😖 a od kedy ti spia iba raz za den? ako ste na to prestupili? a kolko ti potom pospia cez den?

lusinkaj
23. okt 2011

@zuuuzana7 asi vsetky dvojicky su rovnake,jedno dieta take a druhe take...aj co sa pytam co mam kamosky toto iste mi rvaia,ze maju dieta jedno take,druhe... 🙂
nejak samo k tomu prislo,ze zacali len 1x spat...cez den....rano ak vypili ml.okolo 5-6h.tak sa nam podrailo este pospat cca do 7h.a to uz vydrzali v pohode do obedu a preto isli uz len 1x.... 🙂
a aj je to fajn....da sa to.. 🙂 kolko pospia???malooooo...len 1h.niekedy 1,5h.nic viac......co akzdy mi vravel,ak budu spat 1x za den,pospia dlhsie,houby...moje deti nieeeeeeee..... 😖 nie su kamosky so spankom 😒
odkedy spia raz cez den...asi tak ok roka a tyz. 🙂

zuuuzana7
23. okt 2011

@lusinkaj luci a kedy ti potom idu vecer spat? to je otazok ohladom spanku co? ale ako ty vravis aj mne zname vravia, ze ked budu raz denne spat, ze pospia viacej 😲
nasi idu vecer okolo pol siedmej - siedmej, rano sa tiez zobudia medzi 6-7, dnes potiahli do pol osmej, a potom okolo 9 zas idu spat na hodku, a na obed zase hodku az dve no ale su aj vynimky ked spia len takto ako som pisala hore. mne to pride na 9 mesacne deti dost malo 😨

wolfskinka
autor
23. okt 2011

@zuuuzana7 no chceli by sme druhe, ale nasli mi zlcnikove kamene, tak musia ist von a az potom, na laproskopiu idem 15.11. a potom prakticky mozem hned otehotniet, tak dufam, ze to vyjde normalne

rosienka
24. okt 2011

caute baby, tak sme sa tu znova trochu nasli 😉 i ked niektore sem uz asi vôbec nechodia
co sa tyka novej temy, mohli by sme urobit sukromku, kam nam nikto chodit nebude a mozme si fotky ukazovat, kedze nie vsetky ich chcu davat do fotoalbumov. mam teda zriadit sukromku? bude tam niekto chodit? ja tiez nebudem mat tolko casu, kedze ako som spominala zacinam trochu pracovat. tak kto je za sukromku?

zuuuzana7
24. okt 2011

@rosienka ja som za sukromku 🙂

@wolfskinka pani zlcnikove kamene, tak uz mas aj termin op, drzim palce aby si sa rychlo zotavila 🙂 a s matejom ti ostane manzel doma?

wolfskinka
autor
26. okt 2011

@zuuuzana7 no idem na laparoskopiu tak by tam nemala byt velka jazva, s Matejom bude manzel ... no neviem si to predstavit, ale budu to musiet chlapi nejako zvladnut

@rosienka ja som tiez za sukromnu temu

rosienka
26. okt 2011

tak OK baby, zalozila som sukromku, tak hor sa vsetky do nej a referujte co nove 😉 vola sa: Stimulantky z jesene 2009
@wolfskinka
@zuuuzana7
@lusinkaj
@romy01
@alicao

lusinkaj
27. okt 2011

@rosienka Ok.idem hladat ju... 😉

romy01
28. okt 2011

no ahojte kočandy, ako sa mávate ? Ja sem už chodím len zriedka , dala som pár vecičiek do bazariku, ale len pár lebo stále dúfam, žeby sa namňa mohlo usmiať šťastie a bocian by mi doniesol druhé mimčo. No ako bežia mesiace tak tá nádej upadá a veru budúci rok už aj ja pobežím do práce. Zatiaľ sa snažím si trošku polepšiť na mimibazare. Objednávam pre nás aj pre malého super vecičky z anglicka a aby sa mi rentovalo poštovné , vždy vezmem viac vecí a predávam tam. No zaberá to kopu času takže len do vianoc, potom sa na to vykašlem. Inak Timko je úžasné dieťa, je kľudný veselý, usmievavý a už začína komunikovať - pletie dve na tri. Len mu nikto nerozumie . Ja mu samozrejme v" všetko " rozumiem - chacha. Niekedy máaj zlú náladu, ale to ho hneď prejde. Milujem ho ako som si ani nevedela predstaviť, že niekedy budem . 🙂

zuuuzana7
29. okt 2011

@romy01 romy sup do novej temy 🙂

romy01
3. nov 2011

zuzik ja ti nemám prehlad, pošli mi na tu temu link.
papa

zuuuzana7
4. nov 2011

@romy01

tu sme sa uz skoro vsetky opat stretli okrem afriky a pegaska, tak sup pod k nam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre