Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

vanesska
25. aug 2009

ali... to si pekne napisala ze su captave... 😀 tak vy vlastne ani inu moznost ako ICSI nemate...
inak ale je to sila ze kolko parov ma tolko roznych problemov preco sa im nedari... fakt niekedy z toho nechapem... 😕
na helios tu pocut dost vela dobrych ohlasov... tak to je super... snad aj my vsetky raz budeme pocut do telefonu tu dobru spravicku... asi pri tom telefone hned odpadnem... 😀 😀

zuuuzana7
25. aug 2009

ahojte 🙂
wolfi hotelik vyzera super 😵 velmi ti prajem aby si si svojho "cierneho" pasazierika spravne prepasovala.
to uz idete coskorro myslim, ze si spominala 29 ze? teda budes tu chybat 😉
ahoj alicao 🙂
vanesska veru aj ja sa casto zamyslam, ze tych parov ktore podstupuje ivf je coraz viac 😕
baby vcera som si bola ista, ze ms dorazi do rana. bolesti o sto sest este vecer a dnes uz nic ms nikde 😕 a uz som si aj termin spravila na stvrtok na HP. 😠 tak som hned po praci zasla do hypermarketu a kupila flasu cerveneho, neverim sice na tieto stare "medicinske pokusy", ale za pokus to stoji 😕

zuuuzana7
25. aug 2009

ak viete nieco na ms poradte ... ? 😨
ale asi aj to ze stale na to myslim zohrava svoju rolu 😕

snecka
25. aug 2009

Zuzka prešpárať dierku, u mňa to pomáha 😀 😉

vanesska
25. aug 2009

zuuuzana... noooo ak snecka mysli to co aj ja... ehm... 😵 tak jej mozem dat zapravdu... u mna to funguje na 100%.
fakt vzdy po sexiku keksiku tak nejako pred MS ju mam na druhy den zarucenu... 😀
ale cervene vinko k tomu... nemoze uskodit ... 😉

zuuuzana7
25. aug 2009

to fakt baby? ok tak idem cinknut manzelovi kedy pride z prace 😀 ... 😎

rosienka
25. aug 2009

caute babenky 🙂 tak vcera som bola v 12.DC na HP a poobede mi doky volal vysledky, zevraj mam vyborne hormonalne hodnoty!!! jupiii, som bola z toho cela hotova 😀 Sice mi rano na UZ iny doky trosku zo zaciatku nahnal strach, lebo sa mu nieco v maternici nezdalo, ale potom pozrel folikul a znova maternicu zo vstkych stan - tada vysetroval ma nejako poriadne dlho 😉 a vyhlasil, ze vraj je to predsa le OK...no neviem, dufam ze nemal z toho nejaku pasiu. Pritom mi predtym robil stery bekterii a na rakovinu, tak som si s nim "uzila" dost...mimochodom straaasne pekny a mlady sympatak 😀 😝 Shit, nejako som sa tu rozohnila, ale fakt som sa tam trochu hanbila.

snecka
26. aug 2009

Dobré ráno kočuldy 😵
vstávať a cvičiť, šup šup, zachvíľu je september a vy spíte 🙂
Zuzka pomohlo ? 😉
Rosi sa teším že výsledky sú OK, radšej pekný a mladý ako starý škaredý slintoš 😉. Ja mám dakedy pocit po toľkých sonách, že sa mi to normálne páči 😅 a teraz mi to bude polroka chýbať 😕

zuuuzana7
26. aug 2009

bre ranko 🙂
snecka hmmm zatial nie 😀 uvidime pocas dna mozno sa lady pohnu 😀
rosienka no uzastne vyzera to skvele 😵
a aj ja hovorim radsej mlady ako stary. snecka az tak dlho chcete cakat? pol roka?

wolfskinka
autor
26. aug 2009

zuuzana idem az 31.8. o polnoci

wolfskinka
autor
26. aug 2009

😵 😵 baby poslite mi Vase emaily do IP poslem Vam postup ako na to aby ste otehotneli .... 😵 😵 😵
mam recept 😵 😵 😵

snecka
26. aug 2009

Zuzi ľady sa pohnú určite, vieš globálne otepľovanie 😀
Zuzi polroka sa budeme snažiť prirodzene a bez akýchkoľvek hormonov, potrebujem si oddýchnuť a to hlavne psychicky, no a potrebujem aj schudnúť. ☹
Wolfi čakám 😉

afrika
26. aug 2009

ahojte, tak ja dnes nálada ráno o 4 na bode mrazu. BT aj napriek utrošu išla zas dole na 36,8. no comment

snecka
26. aug 2009

Afrika viem ako sa cítiš ☹ , ale raz to príde, musí 😉 . Ja som bola tiež na dvoch IUI a nič, ale musíme stále dúfať. 😵 a veriť.

afrika
26. aug 2009

snecka pekne si nám tu rozpísala stimulku 😉 . už sa teším 16.9. na prvú konzultáciu

alicao
26. aug 2009

dobre ranko kocky🙂
no svet je v posledom case na hovno a tak isto vyzeraju aj spermie 😀
vanesss, presne tak ostava nam len icsi, ale zas sa bojim, ze ked tam narvu nejaku capatu,tak z toho tiez nic nebude...
wolfi nazdaaaaaaaaaaaaar 🙂

snecka
26. aug 2009

Ali neboj v Heliku určite vydolujú tie najsprávnejšie 😉 a to máš pravdu svet je na hovno 😖
To tu na Vianoce už budete všetky tehule, bože že zachvíľu Vianoce 😒 😨

alicao
26. aug 2009

snecka kto vie kedy sa dostaneme narad ked schvalia ziadost, takze mozno pojdem az z tebou na novy rok...
ty si bola na pn pri ivf? mozno si to uz pisala, ale nechce sa mi to hladat🙂

lusinkaj
26. aug 2009

ahojte baby 🙂 tak mam vysledky z krvi z HP ale musim ist dnes k svojmu gyne.lebo chce somnou porozpravata,mam nejake hodnoty zvysene,vsetko je na vine ta stitna zlaza ☹ som zvedava co povie

zuzi ty nevies ake mas hodnoty z HP?ci mas zvysene,kedze aj ty mas stitnu zlazu?
wolfi co to tu ty vies recept na otehotnenie? 😀 ty si nebodaj tehotna? 😵

afrika
26. aug 2009

wolfi ak to pomôže kľudne ti dám aj moju adresu bydliska 😀

zuuuzana7
26. aug 2009

lusi ahoj na stitku som bola v pondelok na krv tak mam hodnotu tsh 0,20 zevraj ok!
ale moj car lekar s tym neni stotozneni, ze si mam este spravit celkovy HP a mam prist z vysledkami za nim.
baby citim brusko asi ms fakt pride juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀
(tento mesiac a na buduci sa tesim na ms) potom si moze dat na devat mesiacov pohov 😀

lusinkaj
26. aug 2009

zuzi 0,20?to nieje malo?alebo ako to je?tak aj som mala naposledy 4,2 a teraz pojdem na kontrolu tak uvidim kolko budem mat
uvidim co mi povie dr.dnes ako je vlastne ten moj HP

vanesska
26. aug 2009

bre ranko babule... 🙂

rosienka... tak to je fakt super spravicka ze mas take dobre hodnoty hormonov... to fakt potesi...!

zuuuzana... tak zeby babsky recept zabral??? 😉 veru aj ja som tento mesiac ocakavala ms co je tiez dost nezvykle... 😅 ale uz ma hrozne bolelo brusko a krize...

alicao... neboj urcite sa najde jedna ta spravna... ! verim tomu ze si v heliku na tom daju zalezat a ze ju vydoluju aj spod zeme... 😀

afrika... aj ked je to blbe ale nevadi... ziadost na IVF uz mas schvalenu takze mas pred sebou dalsie svetielko nadeje... 😵 IUI som absolvovala aj ja a vysledok nic.... ale tam je fakt velmi male % uspesnosti...

wolfi... vam sa to fakt podarilo??? no ty smailikovia su dost vystizni... tak hovor a nenapinaj... podla mna recept na uspesne tehu stoji za zverejnenie aj priamo na MK... 😵

alicao
26. aug 2009

vanes 😀 😀 😀 ked ju nevydoluju oni, vydolujem si ju sama 😀 😀
wolfinka len caka na ovulku, takze urcite tehotna nie je..neviem kde trci, je uz myslou na dovolenke🙂
mali by sme tu urobit nejaky zosnam, ze ktora ma co za sebou a aky maju problem, lebo sa straaaaaaacam🙂

afrika
26. aug 2009

alicao dobrý nápad. berieš si to na starosť?

alicao
26. aug 2009

afrika, mohla by kazda napisat len jednou vetou, ze co a ako, napr takto toto som ja...

31 r. teratozoospermie, 1x IUI - neuspesne, IVF - Oktober/november

Roky nemusi pisat kazda, ak nechce🙂

Potom ked to kazda napise, tak to dame do jedneho...
hm? Co vy nato ?

afrika
26. aug 2009

ok
afrika-24 r.- teratozoospermia,u mňa je toho viac 3xIUI-2 neúspešné,3?, IVF-asi október.

lusinkaj
26. aug 2009

tak u mna...1ivf-uspesne/2mes.potrat, Ket-neuspesne
v tomto case-sa chystam na 2 ivf...(ktore bude urcite uspesne 😵 )

vanesska
26. aug 2009

ali... ahaa... no s tou wolfi to vyzeralo fakt nadejne 😵

no tak ja sa tiez pridam...
34 r. endometrioza 😠 😠 , 1xIUI neuspesne, IVF oktober/november...

afrika
26. aug 2009

doplňujem-10,2008 tehu 12,2008 MA

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre