Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

pegasko
26. aug 2009

Ahojte.Pridavam sa k vam ak mozem.Sice nejdem na stimulku,ale na KET.Cakam kazdu chvilu mrchu a potom uz len papat tabletky a sup sup na to.Brusko ma boli jak kona a zrovna teraz robi drahoty.Drzim palce nech mate dobre vysledky a hor sa na TO.

katti77
26. aug 2009

aj ja sa pridávam
32r. - 1.pokus o IUI zastavené, o tri dni začínam s 2 IUI

alicao
26. aug 2009

Tak zatial takto, keby tam bola nejaka chyba opravte ma, uz sa zacinam orientovat🙂

Alicao – 31r. , teratoozoospermie, 1x IUI - uspesne ale 5tt MA, IVF Oct/Nov?
Afrika – 24r. , teratoozoospermie, okt.2008 tehu, ale dec 2008 MA, 2x IUI – neuspesne, august 3.IUI - ? IVF Sept/Oct?
Lusinkaj – 1x IFV- uspesne ale v 2 mesiaci MA, 1x KET- neuspesne, 2.IVF Sept/Oct. ?
Vanesska – 34r. endometrioza , 1x IUI – neuspesne, IVF ct/Nov?
Katti77 – 32 r. 1x IUI- prerusene, sept 2.IUI

katti77
26. aug 2009

wolfi-to je dobrý hotel, bola tam moja kamoška a bola veľmi spokojná, prajem ti príjemnú dovolenku a nech si to tepläčko už užije aj čierny pasažier 😵

afrika
26. aug 2009

alicao hneď to je lepšie 😉

snecka
26. aug 2009

Wolfi ja mám tam dole zatvorené kvetinárstvo, čo s tým? 😀
Ali od pichania gonalu som bola na PN, čiže mesiac.
Vaness ahojky 😵
☹ ja som sa Vám sem votrela, ja už nebudem stimulovať tento rok, ale aj tak sa budem tešiť s Vami ak môžem 😅

wolfskinka
autor
26. aug 2009

tak ja sa pridavam do statistiky ...

34r ... 3xIUI,2xIVF,2xET,1xKET,clostilbegytove cykly, laparoskopia ... vysledok 1 biochemicke tehu a 2 potraty, 3.IVF oktober, ak sa nestane zazrak na dovolenke

lusinkaj
26. aug 2009

tak ja idem k dr.po tie moje vysledky z HP-som na ne zvedava 🙂

pegasko
26. aug 2009

Tak asi budem najstarsia ale co uz.39 r.3xIVF 3xKET teraz cakam na 4KET.V decembri nam zomrelo nase slniecko a preto verim ze to ide len musi byt vytrvalost.

wolfskinka
autor
26. aug 2009

lusinka drzim palce a hned daj vediet

snecka objednaj donaskovou sluzbou, co to trepes ze si sa sem votrela patris sem a basta fidli

alicao
26. aug 2009

snecka to nevadi, budes davat rady a mi budeme len radi🙂
wolfi predavam ta do zoanamu, ale bud taka laskava, a rychlo sa odtial odskrtni🙂!!!

Alicao – 31r. , teratoozoospermie, 1x IUI - uspesne ale 5tt MA, IVF Oct/Nov?
Afrika – 24r. , teratoozoospermie, okt.2008 tehu, ale dec 2008 MA, 2x IUI – neuspesne, august 3.IUI - ? IVF Sept/Oct?
Lusinkaj – 1x IFV- uspesne ale v 2 mesiaci MA, 1x KET- neuspesne, 2.IVF Sept/Oct. ?
Vanesska – 34r. endometrioza , 1x IUI – neuspesne, IVF ct/Nov?
Katti77 – 32 r. 1x IUI- prerusene, sept 2.IUI
Wolfinka – 34 r. "bezproblemov"🙂, ale 3x IUI, 2x IVF, 1x KET - neuspesne, 2x tehotna prirodzene ale MA, sept planovane tutu mutu, 3 IVF sept/okt?

snecka
26. aug 2009

OK tak ja sa pridám 😵

Alicao – 31r. , teratoozoospermie, 1x IUI - uspesne ale 5tt MA, IVF Oct/Nov?
Afrika – 24r. , teratoozoospermie, okt.2008 tehu, ale dec 2008 MA, 2x IUI – neuspesne, august 3.IUI - ? IVF Sept/Oct?
Lusinkaj – 1x IFV- uspesne ale v 2 mesiaci MA, 1x KET- neuspesne, 2.IVF Sept/Oct. ?
Vanesska – 34r. endometrioza , 1x IUI – neuspesne, IVF ct/Nov?
Katti77 – 32 r. 1x IUI- prerusene, sept 2.IUI
Wolfinka – 34 r. "bezproblemov", ale 3x IUI, 2x IVF, 1x KET - neuspesne, 2x tehotna prirodzene ale MA, sept planovane tutu mutu, 3 IVF sept/okt?
Snecka - 31r. "bezproblemov", 3 x Clostil, 2x IUI, 1xIVF, rok 2010 to istí

vanesska
26. aug 2009

jej tak to je fajn prehladik... aspon budeme v obraze... 😉

snecik ahojky... je super ze si sa sem "votrela" 😀 ale aj ked nebudes stimulovat tento rok... tak nam aspon budes robit IVF poradenstvo... 😵 aspon teda mne to pomoze ked sa mozes niekoho povypytovat...

pegasko... ahojky... no ty toho mas hodne za sebou... baby ja vas vytrvalky niekedy fakt obdivujem... 😨 do stvrtice to KET musi vyjst.... neboj! trpezlivost ruze prinasa...
a inak to aj pred KET treba brat nejake lieciky?? 😕

katty ... drzim palce na 2. IUI... ako to vyzera s tvojimi folikmi??

katti77
26. aug 2009

vanesska: tak ja som len 1 DC a od tretieho začínam brať clostyl či ako sa to píše a 4.9. pôjdem do helíku aby mi pozreli foliky, len dúfam, že budú len dva aby to zase nestopli...teraz mi znížili dávku z 2x1 na 1x1 tak som zvedavá, to čakanie je najhoršie ale ja som len na začiatku tak to ešte zvládam...

a hneď po IUI ideme na dovolenku tak, tak trochu dúfam, že tiež už aj s čiernym pasažierom 😲 , nech bože dááá

alicao
26. aug 2009

katti, super, aspon ti to cakanie na dovolenke utecie, nie ako tu v praci ...uff
pegasko, ty si ak wolfi, moc vam drzim palce, zasluzite si to ako prve z nas🙂!!

katti77
26. aug 2009

alicao: alebo sa budem psychicky zotavovať, lebo to tak vychádza, že to už by som mohla aj vedieť či sa to podarilo...zoberiem zopár tehu testov a budem testovať v egypte 😉

zuuuzana7
26. aug 2009

no lusi ano aj mne sa tak zdalo, ze je to malo. v juni som mala tiez 4,2 a teraz 0,20.
ale norma je od 0,15 do 4,0
ale volaco maju s tym spolocne aj hormony t3 a t4 a podla tychto sa aj norma hormonu tsh meni.
cize je to fakt individualne.
lusi tak tfuj tfuj aby vsetko dobre dopadlo u lekarky.

zuuuzana7
26. aug 2009

Alicao – 31r. , teratoozoospermie, 1x IUI - uspesne ale 5tt MA, IVF Oct/Nov?
Afrika – 24r. , teratoozoospermie, okt.2008 tehu, ale dec 2008 MA, 2x IUI – neuspesne, august 3.IUI - ? IVF Sept/Oct?
Lusinkaj – 1x IFV- uspesne ale v 2 mesiaci MA, 1x KET- neuspesne, 2.IVF Sept/Oct. ?
Vanesska – 34r. endometrioza , 1x IUI – neuspesne, IVF ct/Nov?
Katti77 – 32 r. 1x IUI- prerusene, sept 2.IUI
Wolfinka – 34 r. "bezproblemov", ale 3x IUI, 2x IVF, 1x KET - neuspesne, 2x tehotna prirodzene ale MA, sept planovane tutu mutu, 3 IVF sept/okt?
Snecka - 31r. "bezproblemov", 3 x Clostil, 2x IUI, 1xIVF, rok 2010 to istí
Zuzka7 - 28r. 2x mimomaternicove tehu, oktober 1IVF juhuuu

alicao
26. aug 2009

pridamavam pegasko

Alicao – 31r. , teratoozoospermie, 1x IUI - uspesne ale 5tt MA, IVF Oct/Nov?
Afrika – 24r. , teratoozoospermie, okt.2008 tehu, ale dec 2008 MA, 2x IUI – neuspesne, august 3.IUI - ? IVF Sept/Oct?
Lusinkaj – 1x IFV- uspesne ale v 2 mesiaci MA, 1x KET- neuspesne, 2.IVF Sept/Oct. ?
Vanesska – 34r. endometrioza , 1x IUI – neuspesne, IVF ct/Nov?
Katti77 – 32 r. 1x IUI- prerusene, sept 2.IUI
Wolfinka – 34 r. "bezproblemov"🙂, ale 3x IUI, 2x IVF, 1x KET - neuspesne, 2x tehotna prirodzene ale MA, sept planovane tutu mutu, 3 IVF sept/okt?
Snecka – 31r. “bezproblemov"3x clostil, 2x IUI, 1 IVF , rok 2010 to isti
Pegasko – 39r. 3x IVF, 3x KET – neuspesne, 4 KET sept /okt?

alicao
26. aug 2009

nestiiiiiiiham🙂
nech to teda vzdy obnovi kocka co sa prida🙂

zuuuzana7
26. aug 2009

baby a brusko uz zase neboli.
baby do kedy sa oznacuje ms za pravidelnu v akom dnovom rozmedzi?

pegasko
26. aug 2009

Pri KET sa len papkaju.Zdravotne som to znasala lepsie lebo sa netreba pichat.Vzdy som mala vysledky velmi dobre,pri poslednej stimulke som chytila OHS taky slabsi ale co uz by sme my baby nezvladli aby sme dosiahli svoj ciel.Zacat je vzdy najhorsie lebo nevies co ta caka,ale ked sa rozhodnete ide to jak po masle,len to cakanie na konecny verdikt je na nervy.Papajte kyselinu listovu nech maju vase embrijka dobru perinku a vyzivu.

alicao
26. aug 2009

zuzka tak to netusim, ale ked sa ti to lisi kazdy mesiac o 10 dni tak to pravidelne asi nebude, ked to je 2-3 dni tak pohodicka

afrika
26. aug 2009

zuzi a nebude to tehu? mešká ti dlho? snažilkovali ste?

alicao
26. aug 2009

afrika, ty si ten prvy krat otehotnela prirodzene?

alicao
26. aug 2009

katty, vela ludi si z egypta prinasa bubatka, tak dufam, ze aj ty aj wolfi, este napis, ze co mate za problem ked ste isli na iui, ci ani ziadny?

afrika
26. aug 2009

alicao áno-no s clostilom, ale bez IUI. ešte raz by som tak chcela

alicao
26. aug 2009

afrika, sranda, ze sa pri takom spermiograme da aj takto...skoda, ze to nedotialho male do teraz...

katti77
26. aug 2009

alicao: problém len horší spermiogram, zatiaľ nič iné nezistili...

alicao
26. aug 2009

katti, to je dobre, ze aspon ty si ok..nejak sa dobojujeme az k porodu🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre