Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

wolfskinka
autor
26. aug 2009

alic tak to by som si potom mala dat vylepsit fasadu, odsat tuk, vysportovat telo, navstivit kozmetiku, manikuru, pedikuru a ja neviem aky este salon krasy aby som sa mu zapoacila

alicao
26. aug 2009

wolfi, co chces vyzerat ako Nemo? 😀

pegasko
26. aug 2009

Tak to jej tichucko zavidim.aj tu dovolenku

zuuuzana7
26. aug 2009

afrika snazilkujeme stale 🙂 😀 ale tehulka budem z naseho ivf. mozno druhe sa zadari prirodzene. uz je to raz tak v mojej hlave ulozene. 😵
ale vacsinou dostavam na 30 - 32 DC, ale tyzden pred tym uz mam mrchovskym syndrom a teraz nic. obcas brusko poboli, ale len na chvilku.

zuuuzana7
26. aug 2009

teda ale baby ja vas dnes nestiham 😝
budem musiet docitat po praci lebo takto mozem kukat len na tajnasa 😀

wolfskinka
autor
26. aug 2009

preco ako Nemo ??? ale nahodou Nemo je pekny a nema som videla v egypte na utese ked sme sa potapali ...

😵 😵 😵 😵 bol uzasnyyyyyyyyyyyy

snecka
26. aug 2009

Ali ale neviem či vieš že keď ideš pol na pol a budeš chcieť PK tak potom zaplatíš 5000,- PK za klasiku a 5.000,-Sk PK za ICSI.
My sme to tiež tak chceli že 8-ICSI a ostatné klasika, ale mala som len 7 oocytov tak sme išli len ICSI - istota.
Zuzi a neskúšala si testík? 😵

wolfskinka
autor
26. aug 2009

zuzi skus testnut

alicao
26. aug 2009

wolfi no preto, ze sa sa chces dat vyfintit u vsetkych moznych odbornikov, a komu sa chces zapacit?
snecka, viem, viem, setrime nato, nech to stoji, co to stoji ideme do toho, samozrejme ked bude dost vajok, ak bude malo tak asi len icsi, ale PK urcite

snecka
26. aug 2009

Áno Nema milujem 😵 je fakt nádherný, Ali aj my sme do toho dali fakt všetko a neviem čo sa posr..lo ale asi má pán boh so mnou iné plány. 😵

alicao
26. aug 2009

snecka to bude asi tym tvojim nikom, zmen si ho na speedy🙂

wolfskinka
autor
26. aug 2009

alic no nasemu embryjku predsa ...

alicao
26. aug 2009

wolfi jaaaaaaaaaaj , no skus sa natriet z nutra na modro 😀 😀

zuuuzana7
26. aug 2009

wolfi eee ja netestujem. ja sa radsej nervujem 😀
no a kde je lusi uz by mohla byt aj spat ok dr.?
a uz zase zvoni tel. paaaaaaa

wolfskinka
autor
26. aug 2009

tak to som raz bola po laparoskopii lebo striekaju dnu kontrastnu modru latku ... 😀 😀

snecka
26. aug 2009

Ali nemôžem je to moje priezvisko, to by som musela vymeniť manžela 😅

zuuuzana7
26. aug 2009

😀 😀 😀 snecka speedy ? 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
26. aug 2009

no vy mate problemy ... speedy snecka ...

pegasko
26. aug 2009

Baby ja to po vas ani nestiham citat.Zuzi testni nech sa mame aspon z coho vytesovat.Bobaci ked sa zahniezduju pobolieva brusko takze to nevadi.Ty mas ale pevne nervy.

wolfskinka
autor
26. aug 2009

pegasko preco nestihas ved nepiseme az tak vela

alicao
26. aug 2009

snecka no tak ho popros aby si isiel zmenit priezvisko, ze ja som povedala, ze to je dobre na plodnost 😀
nevsimaj si ma ja tak obcas potim, ze wolfi?😉

wolfskinka
autor
26. aug 2009

😀 alic mne ti to uz ani tak nepripada 😀 😀 😀 odkedy sa pozname osobne .... 😀 😀 sme sa trafili k sebe,

baby aby ste boli v obraze .. obidve rysave ... sice jedna prefarbena, ale to je detail, obidve dlhe kucerave vlasy a obidve potrestene .... 😀 a navyse co je sranda boli sme na jednom pohovore a vybrali alicu a nie mna 😀 😀 😀

alicao
26. aug 2009

wolfi, no ved aj tak rovnaku pracu ako ja ta ne? pisanie na MK🙂

pegasko
26. aug 2009

S mojim talentom na pocitac je to biedne.Kucerave vlasy su naj....K tomu rysave aspon vykukate z davu

alicao
26. aug 2009

pegasko no ved prave, kazdy si ma zapamata, nemam ani kusok sukromia 😀 😀 😀 kecam

wolfskinka
autor
26. aug 2009

alic no este aj to .... mas pravdu ... mali by sme zase podniknut nejake posedenie ....

pegasko no to hej .. my dve nie ze vykukame z davu ... my z neho vytrcame

😀 😀 😀 😀

snecka
26. aug 2009

Ali no určite to spraví, kvôli Tebe všetko 😀
No a ešte keď viem že si ryšavá a kučeravá, to je absolútne manželov vkus, ale vážne.

wolfskinka
autor
26. aug 2009

snecka posli manzela sme s alickou 2 na neho 😀 😀 😀

alicao
26. aug 2009

snecka, keby ma poznal velice rychlo by si to rozmyslel 😀 Moj muz by mu mohol rozpravat 😀

snecka
26. aug 2009

Fúúúúú, ale on má perfektné spermie 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre