Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

alicao
26. aug 2009

snecka , zvaaaaaaazim tvoju ponukuuuuuuuu, vyjadrim sa do mesiaca pisomne 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
26. aug 2009

snecka a pridavam sa k alic ... moj by tiez vedel rozpravat .... 😀

snecka
26. aug 2009

No pozor ja som ho neponúkla, to zase nie 😝 , ja si ho nedám, zase by som si musela zvykať na iného chlapa, už sa mi nechce. 😉

snecka
26. aug 2009

No vy dve ste sa stretli ešte mi aj chlapa chcú sprzniť 😀

alicao
26. aug 2009

snecka , jaaaaaaaaaaaaaaj, tak nic teda 😀 😀 to by som mojmu trdielkovi s capatymi spermijkami neurobila, lubim ho jak kona 😀

snecka
26. aug 2009

Ali som si aj myslela 😀, čože tam po spermijách hlavne že sme. 😉

alicao
26. aug 2009

snecka, hej spermie ma sice take ake ma, ale mozno to je z toho ze ma mna za zenu a tolko stresu co mu prinasam sa mu deformuju spremie. Dokonca ked sme boli na kontrolnom spg tak sa ho andragogicka spytala, ci mu nerobim nahodou nervy, ze sa mu to zhorsilo......c...... 😀

snecka
26. aug 2009

Tak mu nerob zle, hej. 😠

wolfskinka
autor
26. aug 2009

snecka my ti poziciame tych nasich dvoch .... 😀 😀 😀

alic ja presne takisto ....

alicao
26. aug 2009

snecka ved ja som anielik lubezny 😒

wolfskinka
autor
26. aug 2009

snecka a ja tiez som anjelik do ktoreho sa hned zamilujes .. akurat som trosku vacsi anjelik ako alic ... teda objemovo 😀 😀 😀 😀

alicao
26. aug 2009

wolfi 🙂 😀 😀

lusinkaj
26. aug 2009

ahojte,tak som doma od dr.
zuzi bola si na krv na stitnu zlazu aj ked si mala menzes?lebo ja tomu nechapem,ci to je tak fakt,alebo nastala chyba niekde ukazalo mi TSH 40... 😕 😕 😕 nerozumiem tomu aj moj gynek.nechape ako mozem mat tak vela...tak idem na kontrolu k endok.2.9 tak som zvedava co mi ona povie...
je pravda,ze ak mas zle vysledky zo sti.zl.tak ivf je zbytocne lebo nevyjde?

wolfskinka
autor
26. aug 2009

lusi no toto ti neviem povedat ale skus sa spytat v centre ... alebo vo viacerych a ti povedia a sprav si z toho zaver

alicao
26. aug 2009

wolfi a lusinkaj, ale ved ked ti robia v CARe hormonalny profil, tak tam sa tiez zisti, ci je stitna zlaza ok,nie?

lusinkaj
26. aug 2009

tak mne robil HP moj gynek.a mi povedal,ze TSH mam 40,co nechapem tomu,lebo v marci som bola na krv mala som 4,2...teraz som bola na krv u endok. idem na kontrolu na druhy tyzden tak uvidim ako je tam vysledok,ale uz som volala,lebo som bola netrpezliva tak mi sestricka povedala,ze mam aj tam zvysene,ale nepovedala presnu hodnotu to nesmie cez tel.tak som velmi zvedava,budem jak na ihlach co mi povie dr.endokri.

wolfskinka
autor
26. aug 2009

mne robili stitnu zlazu aj pri internych a v pohode

lusinkaj
26. aug 2009

tak aj tomu nerozumiem 🙂
zuzi ty kde si?

katti77
26. aug 2009

lusi mne brali krv na štítnu žľazu cez ms, a normál

alicao
26. aug 2009

lusinkaj tomuto buhuzial nerozumiem, hmmm, mozno aj ja by som sa mala dat nato pred ivf vysetrit

lusinkaj
26. aug 2009

aj ja si ymslem,ze nema to nic spolocne ze mi brali krv cez ms...len nerozumiem preco hodnota tak vyskocila,ked v marci som mala 4,2 a teraz 40? 😕 ved to nedava vyznam,neviem ci nahodou nepoziadam o dodatocne vysledky z krvi...lebo aj v lab.sa mozu pomylit

katti77
26. aug 2009

baby lúčim sa s vami pa zajtra

wolfskinka
autor
26. aug 2009

katti papa zajtra ... zajtra tu strasim od 6.30 do 16.30 ☹

alicao
26. aug 2009

lusinka, oteplilo s no 😀 😀

wolfskinka
autor
26. aug 2009

alic 😀 😀 😀 😀 😀

pegasko
26. aug 2009

Lusinkaj a papala si aj nejake lieky.Tie tvoje hodnoty su dost vyrazne cudne,ale nepanikar az endo ti povie ci to je v norme

alicao
26. aug 2009

wolfi, no ked neviem tak si nieco vymyslim nie 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
26. aug 2009

no ved presne ... mne sa nechceeeeeeeeeeeeeeee tu byt este 25 minut

alicao
26. aug 2009

idem domkov aj ja tak zajtra papa 🙂

wolfskinka
autor
26. aug 2009

papa alic ... zajtra tesim sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre