Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
27. aug 2009

no asi aj ja tak isto a poriadne by som sa nakopala 😀
aby prisla ms?tak mne pomaha sex...nic ine 😀

katti77
27. aug 2009

zuzi: a si si istá, že nie si tehotná?...keď už ani sex nezaberá tak to fakt neviem 😅

lusinkaj
27. aug 2009

tak na dnes sa s vami lucim,manzel je na ceste domov,tak sa naje a idem pobalit veci a odchadzame 🙂
prajem pekny den 🙂

wolfskinka
autor
27. aug 2009

lusi tak si to tam uzite pekne a nacerpaj sily ked sa vratis ideme bojovat 😵

zuuuzana7
27. aug 2009

baby ja neviem, neviem ci este verim na zazrak v podobe prirodzeneho tehu.
tak skusim teda este dnes manzela pozvadzat 😉 😀 😅

katti77
27. aug 2009

baby padám domov majte sa...zajtra

wolfskinka
autor
27. aug 2009

kati papa ja tiez pojdem za polhodinku

alicao
27. aug 2009

zuuuzi, preco neveris ? ved si bola uz dva krat tehu nie? sice sa nedostalo tam kam malo ale asi musis po ovulacii skakat 5 dni aby sa ti to posunulo az do maternice 😀 vyskusat treba vsetko 😀

wolfskinka
autor
27. aug 2009

no parada takze skakanie pomaha ... no tak to si kupim do obyvacky trampolinu

alicao
27. aug 2009

wolfi ked mozu pomoc vylozene nohy, podlozeny zadok vankusom, prtekova metoda a co ja viem co, preco by sme mali skakanie vynechat🙂

wolfskinka
autor
27. aug 2009

co je prtekova metoda ... to som este nepocula

zuuuzana7
27. aug 2009

alica 😀 😀 😀 sakra tak nie kvety pomahaju ale tranpolina !
tak to si zohnam taku poriadnu dvojmetrovu do zahrady a "po" budem skakat do rana v zahrade 😀
sused sa urcite potesi 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
27. aug 2009

no to hej susedia budu nadsenim bez seba a ked im povies ze je to preto aby si otehotnela ... verim tomu ze zavolaju psychiatra 😀 😀 😀 😀

zuuuzana7
27. aug 2009

wolfi ved prave tehula v kazajke 😀 😀 😀
baby to sa mi paci ze sa nad tym vsetkym este aj pobavit dokazeme 😉

alicao
27. aug 2009

zuuuzi, to si nevedela??? ved to je normalka, experti vo vyskumnom ustave na Harvarde tam najprv sexovali , potom hodinu lezali s podopretym zadkom a na druhy az piaty den skakali na trampoline, 8 s desiatich otehotneli 😀 😀 😀

alicao
27. aug 2009

co si ja nevymyslim aby som nezaujala....nevsimajte si ma 😀 😝 😀

wolfskinka
autor
27. aug 2009

ty alica a preco potom neskaces na tej trampoline ty kazdy den a nahanas ma do posilky ved zisti kde je trampolina a mozeme chodit spolu ... ved pockaj sa vratim z dovolenky a tu posilku rozbehneme naplno

alicao
27. aug 2009

wolfi, ja nemozem skakat moc , pogrckala by som sa 😀

alicao
27. aug 2009

ja musim skakat po hlave, lebo vo mne sa mimco nevie udrzat vypadava, takze musim opacnym smerom 😀

wolfskinka
autor
27. aug 2009

no tak opacnym smerom .... hm to je na zamyslenie to by som mala asi aj ja 😀 😀 😀 😀 ty a keby sme si kupili bunjeelano a hupali si na nom ???? z teplarenskeho komina ako dve opice .... to by sa ti nepozdavalo ?

alicao
27. aug 2009

wolfi to je bomba naaaaaaaaapad 😀 😀 😀

wolfskinka
autor
27. aug 2009

alic ja som hned vedela ze ti si dost dobre trafena na to aby si sa na to chytila .... 😀 😀 😀 😀 tak ako aj ja 😀 😀

zuuuzana7
27. aug 2009

baby 😀 😀 😀 sa tu sama rehocem pri pc. mna asi fakt zavru do kazajky a bez skakania 😀

wolfskinka
autor
27. aug 2009

😀 😀 zuuzana ty nevies ze my s alic sa pozname osobne a obidve sme rysave s dlhymi kuceravymi vlasmi a obidve prastene sice raz ale presne 😀 😀 😀 😀 😀

pegasko
27. aug 2009

Na chvilku som zbehla a citam jak otehotniet.Nooo zaujimave ale to by boli za kratko plne psychyatrie.Tak si radsej kupim domov rebrinak a budem ako netopier.

wolfskinka
autor
27. aug 2009

no dalsi dobry napad .... rebrinak ... tak to uz este nebolo 😀 😀 😀 😀

alicao
27. aug 2009

wolfi a to mi vsetci tu hovoria , ze som strasne ticha, chapes to? 🙂
zuuzii, to si este s nami uzijes neboj sa, ja a wolfi sme miestny sasovia
uz sme take smutne z nezdaru, ze nam nic neostava len sa nad problemami rehotat 😀

pegasko
27. aug 2009

Vsetko treba vyskusat,a smiech je aj tak najlepsi liecitel.

wolfskinka
autor
27. aug 2009

zuzi a navyse dalsia pikoska obidve sme boli na konkurze na to iste pracovne miesto .... a to sme sa este nepoznali ... a zobrali alic 😠 😠 😠

alicao
27. aug 2009

wolfi, prava rysava sa pozna 😀 😀 😀 ty si falzifikat a odhalili ta 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre