Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
1. sep 2009

ahojte baby,
afrika, hmmm je to tazke niekedy vobec nenachadzam slova utechy ... d ☹
ale dobre pises musime ist dalej. trosku si odychnut nabrat sily a ist dalej.

zuuuzana7
1. sep 2009

teda co dnes sme boli az na tretej strane 😀 😲 lusi este, ze si temicku zachranila 😵 😀
baby ja mam od zajtra dovolenkuuuuuuuuuuuuuu juhuuuuuuuuuu

zuuuzana7
1. sep 2009

a ozi kde je rosienka sa neozvala ako bolo na konzultacii hmmm 😕

lusinkaj
1. sep 2009

awoj zuzi,no ke nie ja tak sme niekde zaprasení 😀 este,ze ma mate 😀
baby dnes mam narodeniny 🙂 😀

romy01
1. sep 2009

Ahojte

pridávam sa k Vám do tejto témy. Začala som s prípravou tak dúfam, že mi budete mocť sem tam poradiť, keď budem v kríze 😀 😀 😀

pegasko
1. sep 2009

Lusi vsetko naj.................a hlavne nech uz o rok takto behas s kocikom.Romy vitaj jasne.

zuuuzana7
1. sep 2009

lusi dnes mas narodeniny 😵 prajem vsetkooooooo najlepsie, nech sa ti splni to pocom najviac tuzis (cize predpokladam po mimku 😉 a prajem krasnu oslavu este 😵 🙂 😎

zuuuzana7
1. sep 2009

ahoj romy 🙂
ahoj pegasko 🙂

pegasko
1. sep 2009

Ahoj zuzi uz si nieco zacala brat alebo cakas na vysledky.

lusinkaj
1. sep 2009

baby dakujem vam velmi krasne 😵 zuzi presne po tom tuzim,manzel ked mi rano blahozelal,tak mi poprial to iste 😵 tak ma to potesilo a ja som povedala,ze budeme mat a potom som kychla 😵 uzasne 😵 😀

romy vitaj a pytaj sa 😀

lusinkaj
1. sep 2009

prajem krasny zvysok vecera 😵

rosienka
1. sep 2009

caute baby, dlhsie som sa neozvala, sorry, ale najaka som posledne dost naneprazdnena, furt sa cosi deje a na konika niet casu 😒
no, tak pohovor za nami, dokyho sme totalne vyviedli z miery az sa cely roztriasol od vzrusenia, ze ideme zase skusat s manzelovymi spermoskami, hned si dohodli terminy na krv a spermiogram v polke septembra a od toho bude zavisle, ci pojdeme na TESE, alebo nie...a tym padom mi to "naburalo" moj plan a na stimulku nestihnem ani v oktobri, ale asi az v novembri ☹ asi sa dovtedy zblaznim od netrpezlivosti. Nuz, asi si tu v temicke dam pauzu, lebo budete uz tehule ked ja budem len otravovat s injekciami 😀 No, ale snad sa este tento rok dockame, to je plan aj v CAR-e. Inak napriek dobremu HP, z ktoreho boli vraj totalne na vetvi, budem mat vysoke dyvky ako predtym, cize u mna sa nic nezmeni, ani kratky protokol.

lusi - vsetko najlepsie! teraz ma nejako vela ludi narodky, teda co poznam

zuuuzana7
1. sep 2009

teda lusi tak to je tutovka 😵
pegasko este cakam na vysledky a potom este idem ku mojmu gyn na vysetrenie. a vsetky vysledky poslem mailom mojmu dok v car. ten si to prestuduje a ide sa otehotniet 😵
ako si ty na tom?

zuuuzana7
1. sep 2009

jejda ahoj rosienka, to je uzastne vyzera to super 😵
tedu super taketo spravy vedia len potesit 😵 ako sa vravi pomaly dalej zajdes no a vy zajdete k vasmu tehulkovaniu a babetku supsiiiii 😵
a neblazni, ze si tu das pauzu. to hadam nie 😕 . mne budes tu chybat 😲 .
ale ak ta to ma zbytocne provokovat tak to chapem. 😉
v kazdom pripade sa budem tesit, ked nas budes o kazdom vasom uspesnom kroku
k tehulkovaniu informovat 😵

inac ano, ano vela ludi ma teraz narodky aj ja som mala 😅
no asi nebolo kurenie pred zimou alebo v zime a nasi rodicia sa k sebe viacej tulili 😀 alebo zeby nemali telku hmmm 😀

lusi tak ty si uz panna. je som este lev 😀

baby ostatne kedy mate vy narodky?

rosienka
1. sep 2009

zuziii - 🙂 😵 jeej, dakujem, mile od teba, aj mne budes chybat a urcite tu budem casto pokukovat a podporovat vas a tesit sa z uspechov, som zvedava, ktora stimulka bude prva uspesna... zial IUI afrike nevyslo, ale ide hned na IVF, tak by mohla zacat nasu seriu 😝 Tak aj tebe dodatocke vsetko vsetko naj naj, nevsimla som si, ci si to pisala. Ja som aprilova baranka, nasi ma robili v juli v krasnej prirode...aj viem kde, pod stromom v zahrade, kam sme chodili na chatu a ja som sa tam rada hravala, tak sa mi mamicka priznala 😅

pegasko
2. sep 2009

Ahojte,tak sa to konecne rozbieha.
Zuzi tak vysledky budu cuby dup a hor sa na to.
Rosienka neboj aj tebe to rychlo ubehne,krok za krokom k zdarnemu tehulkovaniu.Tomu mojmu pomohlo ked sa kupal v studenej vode,sice frflal aj tak som ho kontrolovala a potom bol jak blcha ze nemusi ist na tesa.A ja stale cakam na ms ,som si ju zle vyratala,ale citim ze uz je za dverami tak snad uz zazvoni.
Ja som rak preto som taka spomalena ked vykrocim idem do zadu.

alicao
2. sep 2009

ahojte cakatelky
rosienka, mne to tiez vychadza asi az na november, este stale namam schvalenu ziadost a podla cyklu to tak vyjde...a tak isto neviem, ci radsej podstupit TESE pri tom nasom spg...
zblaznime sa z cakania dve🙂
Pegasko, zlepsila sa mu morfologia po studenych sprchach? 🙂

pegasko
2. sep 2009

Alic hej.MMje velky sportovec a centre mu povedali ze si ich zbytocne prehrieva,neni to dobre lebo im teplo neprospieva.Skusit studene sprchy ,nie ladove,vyhodit slipy a volne boxerky nech sa vetraju.Zazraky to neboli ale zlepsenie hej.

alicao
2. sep 2009

pegasko, no to aj moj, hlavne bicykel, lenze zakaz mu to, chuda, jedinu radost...

pegasko
2. sep 2009

Alic ved naj.....radost si ty!

alicao
2. sep 2009

pegas 🙂 no neviem, stale pocuva dokola to iste, vitaminy, ovulka, spermiogram, ivf...si pripadam ako delino, ale komu inemu sa mam vyrozrpavat ked nie jemu? teda tu na koniku sa vykecam dost ale to je skor vypismenkovanie nez vyrozpravanie sa

katti77
2. sep 2009

ahojte žienky

pegasko aj ja som rak 😵

tak to musím prikázať tomu môjmu tiež, každý deň studená sprcha a bez reptania, dík za radu

pegasko
2. sep 2009

Alic ked budes kocikovat bude rad ,a po bicykli studena sprcha-aspon sa utuzi!

alicao
2. sep 2009

pegas, to hej on ma radsej studenu sprchu takze aspon ze tak, a na pindura si dava extra studenu, ale aj tak sa spg zhorsil, no ale to mohlo byt z dovolenky, lebo sme presli asi 7000 km autom, aj doktorka sa zhrozila

lusinkaj
2. sep 2009

ahojte,
zuzi ano ja som uz panna 😀 stale 😀
som unavena z prace,idem si lahnut...papa

pegasko
3. sep 2009

Jeeeej -vsetky makame ,skoro sme zapadli prachom.Ved ani ja nestiham !Romy a ty uz beries lieky alebo si len vo faze papierovaciek ?

Alic ziadost vybavena?

zuuuzana7
3. sep 2009

baby ja dovolenkujem preto nestiham 😅
ale prajem vam v kazdom pripade krasny pracovny tyzden. teda uz ide ku koncu 😎
zajtra si idem po vysledky hp tak sa vam ozvem 🙂

rosienka
3. sep 2009

caute babky, dikes vsetkym...aj ja vravim tomu mojmu, aby konecne zacal so sebou nieco robit, aj sprchy som mu radila, ale on ma v pazi 🙂 , vsetko mu musim pripravit ako na podnose, sam sa iniciativne do nicoho nepusti a mne mudruje, ze nech sa tym nezaoberam, on sa o nic nazaujima, nic nevie a hrozne ma stve...aaach, je to tazke. Zajtra ideme na vikend do Milana, tak este dobalim a idem hajat 😉

alicao
4. sep 2009

Ahojte "stimulantky"🙂 vcera som tu nebola, zaucala som kolegu..teda pracovne🙂
Pegasko, netusim kde sa moja ziadost nachadza....volala som na dve rozne pobocky kde by akoze mohla byt, ale nic som nezistila, takze to cele mozno zacnem az v novembri s transferom v decemri, takze ma picne do vtedy...
rosienka, mi sme mali podobnu diskusije uz niekolko krat, su ako deti, nic s tym nenarobime

zuuuzana7
4. sep 2009

ahojte 🙂
tak som spat od dok. a moja hodnoty stitky tsh je 0,10 a moj lekar na to nech vam to uz v centre napravia 😠
tak som sa s nim pohadala, ze koniec.
zajtra idem na slovensko tak pojdem este k mojej byvalej endokrinologicke nech sa pozrie aj ona na to ako pracuju niektory rakusky lekari ako by sa nic nedialo debily. sorry ale som strasne nahnevana. 😠

baby, tak ja to s mojim mam to iste, ako keby sa ani nechumelilo, aj teraz stale dookola nerozculuj sa 😖 to je vsetko.

rosienka krasny vikend v milane 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre