Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

zuuuzana7
4. sep 2009

nie, nie alic aj ja vsetko prezivam strasne intenzivne 😉

lusinkaj
4. sep 2009

aha zuzi,taze ty uz mas vyssiu davku...ja uz beriem od dnes 3 tab.rano taze to je 75mg...a verim,ze sa znizuje moha hodnota 🙂

zuuuzana7
4. sep 2009

to je jasne lusi, ze sa znizuje.
no pocas rokov s ato nejak vysplhalo. hlavne zakazdym ked som otehu tak mi museli o 25 zvysovat. cize je to asi pravda, ze v tehu sa zvysi hodnota.
a tak som sa vysplhala na 125.

lusinkaj
4. sep 2009

zuzi aj ja si to vravim,kazda tabletka a hodnota sa znizuje 😀 dufaaaam

zuuuzana7
4. sep 2009

lusi urcute som si ista, ono to ide rychlo. ja si myslim, ze na tu moju hodnotu to staci trosku zvysit a o tyzden som na normale. 😉
inac prave som sa strasne objedla asi puknem a este ma manzel nahovara na tiramisu 😀
lusi co robis ty?

lusinkaj
4. sep 2009

zuzi vazne?tak ak to tak funguje tak aj moja hodnota sa musi znizit cosksoro 🙂
idem ja off,lebo uz su na ceste svokrovci tak sa idem obliest...neskor pridem,ak odidu...papa

zuuuzana7
4. sep 2009

no lusi ked si to tak vezmes, pred mesiacom som mala 4, nieco a ziadnu davku som nemenila. podla mna to knise stale hore dole. cize ked tebe teraz zvysila davku o 50mg tak to musi byt do mesiaca upravene nie?
a co ti vlastne povedala endokrinologicka? kedy mas prist na dalsiu krv?

romy01
4. sep 2009

alicao ja som si fávala žiadosť o IVF niekedy v maji ale som IVF odkladala, lebo sme sa chystali na dovolenku a stale som dufala, že sa to podari. Takze ked som potom volala objednali ma ku koordinátorke do cca 3 týždnov. A ked sme tam boli mali sme stastie lebo som mala 13DC a mohla som zacat s pripravou prakticky okamzite

afrika
4. sep 2009

ahoj stimulky, ako sa máme? u nás nič nové, premýšľam či mi dr povie, či mám zostať na PN hneď od užívania Provery alebo neskôr... som zvedavá 😒 manžela pekne dopujem vitamínikmi pre lepšie spermijky.

lusinkaj
4. sep 2009

tak moja navsteva odisla,pred chvilkou 🙂 sme fajne posedeli,podebatili...najedli sa fajne
zuzi tak to nechapem preco ta sti.z.tak kolise raz tak raz tak...ja som mala stale najprv 2 tak to bola super norma,potom 4,2 a to uz bolo trosku viac a teraz tolko tak to nechapem...ale urcite si myslim,ze do mesiaca sa mi upravi a pojdem na ivf....na krv idem k endok.25.9

pegasko
4. sep 2009

Ahojte.Teraz som dofrcala z navstevy domov a tak trosku som si vas precitala.Jeeeej uz mame stimulantky,super.Dnes som dostala krvavu mery aj ja takze zacinam s tabletkami.Dnes som si trosku poplakala aj ja,ale tak som sa nabila baterkami ze by som celu horu vyrubala.Ked budem mat zajtra cas popisem viac.

zuuuzana7
4. sep 2009

ahojte baby, pegasko co sa dialo ? 😕
ach baby asi sme tu uz vsetky vyplakali cele udolia, ale uz je koniec za kazdou burkou sa predsa objavi slniecko a to nase coskoro 😉
lusi, no ved prave ani ja to celkom nechapem 😉 ale je to ako na hojdacke. hlavne nech to poriadne pasuje ked ma a basta. nech uz tehuli a rodime a kocikujeme a proste vsetko co k tomu patri 😵
dobru noc uz idem aj ja snivat
zajtra idem na slovensko juhuuuuuuuuu. ani spat nemoze od nadsenia juhuuuuu
a baby pssst, ale v nedelu idem ku vestici 😨 😀 😵

pegasko
5. sep 2009

Baby toto ma vcera dojalo.Sesternica sa vydala a ked babo nechodilo skusili centrum v ktorom zistili ze manzel nikdy nebude moct mat vlastne deti.Skusili pre istotu dalsie ale vsade im len povedali ze sanca je nulova ani cez tesa.Tak sa na to vykaslali a on si osvojil jej dceru ,lebo ten jej nejavil o malu zaujem.A tak si krasne zili niekolko rokov cca 13.A najlepsie na zaver .Pred 9 m. zistila ze jej to nejak hapruje isla k doktorovi a vcera som bola pozriet krasne male zdrave dievcatko.A ze sanca nulova!

zuuuzana7
5. sep 2009

pegasko to nemyslis vazne 😕 😕 😕 teda z tohto som paf 😲
ale doslova dojimave 😵

katti77
5. sep 2009

ahojte

tak práve som prišla z car a v utorok idem na IUI, teším sa ako malá, len dúfam, že to aj dobre dopadne

pregasko: tak to je sila, takže nádej zomiera posledná

lusinkaj
5. sep 2009

ahojte,peknu uprsanu sobotu
zuzi presne ako pises...uz nech mamickujeme 🙂
pegasko,tak toto je fakt dojimave...a co im povedali,preco sanca nulova?nemal vobec spermie? 😕

zuuuzana7
5. sep 2009

kati superrr, budeme drzat palce 😵
ahoj lusi, u nas neprsi 😕 svieti slniecko 😵 ale ja sa uz chystam na slovensko tak z dazdnikom ? 😀

zuuuzana7
5. sep 2009

lusi, mamickujeme je super vyraz sa mi paci 😵 😀 😎

pegasko
5. sep 2009

Viem len ze v detstve prekonal nejaku chorobu a spravil sa mu nejaky uzol ci co a tak mu nezostupili vajka.Ked mi to rozpravala ani ja som nechapala,ved mu urcili tolko diagnoz ze aj jedna je dost.A to uz ma 43 a fajci ako turek.

lusinkaj
5. sep 2009

zuzi tu prsi vkuse,kde presne na slovensko ides?ake mesto?
zuzi,veru mamickovanie je pekne slovo 😵

romy01
5. sep 2009

ahojte o tych zázrakoch som uý počula, stáva sa to, no bohužiaľ nie každému - to však neznamená že sa to nestane aj nám, že ? 🙂 V každom prípade mamičkovať budeme 🙂

lusinkaj
5. sep 2009

baby kde ste dnes?
zuzi ty si uz na slovensku?ci este nie?

zuuuzana7
5. sep 2009

lusi uz som na slovensku. som v okoli banskej bystrice 😉
romy presne tak, to sa mi paci v kazdom pripade budeme a uz coskoro mamickovat 😵
baby som ko po ceste idem telkovat 🙂
pa zajtra 😵

lusinkaj
5. sep 2009

zuzi super,tak si odychuj...nacerpaj sily na slovensku 🙂
pekny vecer

romy01
6. sep 2009

Ahojte baby
mne to už pomaly "odbývá " od zajtra idem pichať dekapeptyl - ale som taky sraľo že si to radšej ani nepredstavujem 😲

lusinkaj
6. sep 2009

dobre ranko 🙂
romy nic sa neboj vsetko dobre bude

romy01
6. sep 2009

sa ti povie ale mna chyta panika ja sa bolim aj kled mi maju brat krv

pegasko
6. sep 2009

Ahojte
uz 3 dni papam tabletky a zacina ma chytat panika ci sa mrazaciky dobre rozmrazia.Taka nervna som teda este nebola,tie dni sa tak neskutocne vlecu.Aj vcera sme boli do noci prec nech to ubieha rychlejsie.Vsak potom budem sediet doma na zadku a mamickovat,no nie?

romy01
6. sep 2009

Presne tak pegasko. Aké berieš lieky ? Prepáč ale si moc nepamatám - kolko máš mrazácikov?

pegasko
6. sep 2009

Romy zacala som estradiol,predtym som bravala estrofem tak len dufam ze bude lepsi.Mrazaciky mam posledne 2.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre