Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

afrika
9. sep 2009

ja mám celý týždeň poobednú, mám sa fajn-včera som sa so sestrou dohodla, že idem aj s krsniatkom k druhej sestre na víkend. len ma mrzí, že s manželom sme není riadne spolu celý týždeň a nebudeme ani cez víkend. ale aj tak by bol na stavbe. aspoň si odo mňa odýchne 😀 😵 😀
ty sa máš ako?

romy01
9. sep 2009

ja sa nudim doma na Pn a okrem upratovania nic nerobim len sa vykecavam na nete 😀 😀 😀 čas je strašná vec keď sa vlečie

pipaei
9. sep 2009

o peniazkoch na lieky mi nehovorili nič, ale pre istotu si zoberiem...ratam s tym ze mi daju recept...
zdielam rovnake pocity s vami 🙂

romy01
9. sep 2009

veru mne dai tie recepty hned na konzultácii

alicao
9. sep 2009

babyyyyyyyy!!!!!!!!! mam schvalenu ziadost, jupiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!! 😀 konzulatacie 29.9 a ak kramy pridu ako maju a budu lieky tak 2.10 mozem zacat! 🙂

romy01
9. sep 2009

alicao supeer

len nechapem ako mozes zacat uz 2.10 ked mas konzultaciu 29.9? Uz mas lieky ? budes mat dlhý alebo krátky protokol?

alicao
9. sep 2009

romi ved som pisala, ze ak budu lieky🙂. este nemam, ale dufam, ze mi daju recept hned aspon na proveru. 2.10 som 16 DC.
Mam dlhy protokol
tebe nedali recept hned? Neplas ma?🙂!

romy01
9. sep 2009

prepac neplasim ta, samozrejme ze ti daju recept, ja som to zle pochopila som myslela že ides 29..9 a v tom case budes mat aj ms - to som zle pocitala 😀

alicao
9. sep 2009

romy, uffff, mi odlahlo🙂 viem ze sa moze stat, ze nebudu mat lieky v lekarni, ale to nech ich ani nenapadne!!!!!!! 😀
mam si zobrat aj peniazky, ze? nevies kolko? lebo mi do telefonu nic nepovedali

romy01
9. sep 2009

ano radsej si vezmi aj peniazky a neboj v lekarni hned pri heliose ich maju na sklade 😀 ake mas lieky ? ja som platila za proveru + decapeptil + puregon 268 EUR - a myslim ze to je asi ta najdrahsia kombinacia, neviem

alicao
9. sep 2009

romy, neviem presne ale ak sa dobre pamatam na pohovore s doktorkou tak toto iste
tebe ako ide pichanie? nerobia ti tie hormony sarapatu? na ktory den ti vychadza trasfer? prilizne?
tolko otazko ja viem ale no a?🙂

romy01
9. sep 2009

nooooo 🙂 dnes som si pichla tretiu injekciu a budem brat poslednu pilulu provery . Zatial nemam ziadne problemy ani nijake viditelne ucinky - ziadne bolesti, ziadna zmena nálady ( iba ked som hladná tak som fest nas . . . 😀 ale to aj bez tych hormonov 😀 😀 😀 ) No a uvidím ako mi zareaguje telo a kedy pride ms- ak by slo vsetko podla tabuliek tak by som mala mat OPU niekedy medzi 30.9 a 2 .10 a ET tych 5 - 6 dni po tom, takze niekedy okolo 6.10 az 9.10 a krvicka + 14 dni. Bože to trvá, ja sa asi ani nedožijem

alicao
9. sep 2009

romy, budem na teba mysliet, a moooooooc drzat palce, to cakanie je na pepku, ale uz si zacala takze super🙂
ty budes koncit a ja budem len na zaciatku🙂 budes radit.
Oktober je krasny mesiac, musi ti to vyjst!!! idete len ivf, ci aj icsi?

romy01
9. sep 2009

len ivf- aspon myslim este neviem dozviem sa o tyzden u embriologicky, no moj ma spg na hranici dobreho takze nam najskor navrhovali planovany sexik alebo IUI tak predpokladam ze na ivf to stacit bude

alicao
9. sep 2009

romy, hej to by malo byt v pohode, ked tam je aspon zopar "normalny" potvoriek🙂

romy01
9. sep 2009

vies ale to cakanie je ozaj na slaktrafenie 😀
ked som predtym citala ako o tom baby písu tak som sa divila, ale to som bola v robote a nenudila som sa ako teraz doma, teda sa asi zblaznim

pipaei
9. sep 2009

držím vám všetkým palčeky!!! 😅

alicao
9. sep 2009

aj ja tebe pipai, inak aj ja som si radsej dnes volala sama do heliku, a uz to tam bolo, ktovie kedy by sa mi ozvali keby som nevolala ja 😠

pipaei
9. sep 2009

z toho som bola aj ja trošku smutná, že sa neozvali...ale všetky vieme, že toho tam majú ozaj dosť! hlavné, že to máme schválené a ideme bojovať! teraz sa len naladiť a ideme na TO 🙂🙂🙂🙂

alicao
9. sep 2009

pipaei ty ides uz teraz na konzulatie vsak o tyzden ak sa dobre pamatam...kedy zacinas brat proveru?

romy01
9. sep 2009

ahoj pipaei 😀

pipaei
9. sep 2009

ano, ja mam ist 14.9. ku koordinatorke a 16-ty dne cyklu som 22.9. - tak vtedy zacinam s proverou??!!
ahoj romi 🙂

alicao
9. sep 2009

pipaei, hej v tedy by si mala, super to uz je ochvilku🙂 ja o 10 dni neskor, dufam🙂

zuuuzana7
9. sep 2009

baby teda tu sa uz stimulky pekne rozbiehaju 🙂
alica suuuper 🙂
pegasko 7 et ale aj s ket? myslim, ze vy mate problem so spg ze?

inac baby moj manzel si prekladal termin spg a novy termin mu dali az na 7. oktobra, tak sa nam to asi opat posuva 😖. takze ja budem az od novembra tehulka 😵 dufam, verim, modlim sa ..... 😵
ale rada by som teda tu v teme s vami ostala 😕

lusi tak dnes oddychujes co?
lusi, ze je to minimalne znizena, viacmenej ze sa to napravi v kratkom case, ale nechcela sa mojmu dok. do toho montovat. neva 21 mam gyn. vysetrenie, tak to moj gyn.dr. urcite vyriesi.

alicao
9. sep 2009

zuuu, ved ak to vyjde mne tak trasfer je mam tiez az v novemri neboj, budeme tu🙂

zuuuzana7
9. sep 2009

alica tak to je super 🙂

romy01
9. sep 2009

a ja zas dufam ze vam v tom case budem moct posielat virusiky 🙂

pipaei
9. sep 2009

tyzden sem-tam...hlavne nech sme už v TOM 🙂

romy01
9. sep 2009

presne tak 😀

zuuuzana7
9. sep 2009

no presne baby pekne tehulit uz od oktobra aby sme mali my novembrovky tehu vyrusi od koho chytat 🙂
presen tak pipaei nech sme uz v tom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre