Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
14. sep 2009

aj moj muz miluje kolace...hocijake...a ja som na tom tak ako ty... 😀taze aky nakoniec robis?

afrika
14. sep 2009

zatiaľ žiadny, zatiaľ sa pečú len francúzske, potom idem pre muža na stavbu nech sa naobeduje a až potom pečiem. dám potom vedieť. ty máš dnes celý deň voľno?

lusinkaj
14. sep 2009

ano ja mam volno a som sama muz ma dnes 12ku pride az o 22.30 porazi ma od nudy... 😀
daj vediet potom,mozno vynajdes nejaky recept novy 😉

zuuuzana7
14. sep 2009

ahojte baby 🙂
dnes nestiham, prvy den v praci po dovce 😝

jeeeeej tak my tu uz tento tyzden ideme mat prve tehulku pegasko 😵

lusinkaj
14. sep 2009

zuzi ahoj 🙂
pegasko bude tehu,jupiiii 🙂

pegasko
14. sep 2009

Babulky este tyzden,potok idem na vklad

alicao
14. sep 2009

pegasko budem na teba silno mysliet🙂

lusinkaj
14. sep 2009

pegasko aj ja 🙂

pegasko
14. sep 2009

jeeezis ze potok-potom
no mozno bude aj potok,ale slz

lusinkaj
14. sep 2009

pegasko 😀 nie potok slz...ale stastia 😵

afrika
14. sep 2009

práve som volala do Heliosu o výsledky trombofilných vzťahov a mám to ok... som rada.
pegasko musela si teraz papať nejaké lieky na podporu sliznice pred KET?

wolfskinka
autor
14. sep 2009

afrika ja som tiez dnes robila francuzske zemiaky na obed ... to je nahoda 😀 😀 😀 😀

lusinkaj
14. sep 2009

wolfi aj ja ich zajtra budem robit 😀

afrika
14. sep 2009

wolfi ako bolo na dovče?

rosienka
14. sep 2009

alic - no este uvidime aky je tento raz zly, ale predtym mu tam nasli tak zopar kuskov...cize daju sa poratat ☹ TESE navrhol doky, nie my. U vas je to ako?

wolfskinka
autor
14. sep 2009

afrika .... no ako v afrike .... teploooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀

ale inac supeeeeeeeeeeerrrrr, najkrajsia dovolenka aku som kedy zayilaa dufam, ze bola aj plodna 😵

rosienka
14. sep 2009

wolfi - aj segrenka si po dlhom bezdetnom manzelstve priniesla z Egypta ciernu pasazierku...tak mozno aj ty, ktovie? 😉 Ja som bola tento rok tiez v Afrike a nist ☹

wolfskinka
autor
14. sep 2009

rosienka no som zvedava ci sme nieco doviezli .. hadam nebudu za to potom pytat clo

alicao
14. sep 2009

rosienka, mi mame 100%tnu patologiu, cize tiez ziadne normalne, pocet aj pohyblivost dobra len su vsetky captave...preto neviem, ci staci klasicke ICSI, ale ci TESE

wolfskinka
autor
14. sep 2009

alic keby boli az take captave ako hovoris tak by si nemala // ...

alicao
14. sep 2009

wolfi, ale dostala sa dnu capata, preto to tak skoncilo ako to skoncilo...

wolfskinka
autor
14. sep 2009

tak v tom pripade som aj ja mala 2 capate a skulave 😀

alicao
14. sep 2009

wolfi nie ty si mala krvicku kakanu, ale uz si zdrava, uz sa uchyti🙂

wolfskinka
autor
14. sep 2009

alic no dik ... ze kakanu ... ale ok suhlasim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v stredu sa uvidi co sa deje ak dovtedy nedostanem

ozaj baby na dovolenke som nepribrala ani kilo ... a to som zrala od rana do vecera 😀 😀 😀 😀

rosienka
14. sep 2009

alica- tazko povedat co z toho bude....ved skuste raz len ICSI a uvidite ako sa bude oplodnovat. teraz ti to nik s istotou nepovie. Ale ked si raz otehu, tak snad staci to ICSI

wolfskinka
autor
14. sep 2009

rosienka ja si tiey myslim ze bude stacit ICSI

alicao
14. sep 2009

dievcata, ale to sa vyberaju len podla vzhladu vsak? obal moze byt pekny ale co to vnutro..ach jo..to sa asi neda dopredu...

wolfskinka
autor
14. sep 2009

alic prestan robit paniku, uvidis co ti povedia v heliku ... neboj vsetko bude dobre ....

rosienka
14. sep 2009

ved to je vsetko ta podla priroda... 🙂 pekny obal a hnila vnutro 😀 Nase niektore vyzerali pekne, aj sa hybali, doktori mysleli 2x, ze supis, tutovka a nakoniec nic nepooplodnovali, akurat jedno zlate vajicko 😖 Tak preto dufame v to TESE...ale pockame na spg

rosienka
14. sep 2009

hnile vnutro...kurnik, nie som madar 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre