Stimulovanie na umelé oplodnenie od septembra 2009

wolfskinka
8. júl 2009

Ahojte baby,

vitam tu vsetky, ktore sa chystaju na umele oplodnenie alebo IUI od septembra ... ja by som chcela zacat a ak mi vyjde vsetko podla planu tak cca od 4.9. by som mohla zacat uzivat Proveru, ak nevzniknu nejake necakane posuny kvoli zdravotnemu stavu alebo vycerpanym kapacitam v Heliose.

Tesim sa na Vas a na rady a pomoc pri mojej tretej a poslednej stimulke. 😵

wolfi

lusinkaj
15. sep 2009

ahojte,zuzi no ja sa mam veru 🙂
prajem vam pekny vecer

sue
15. sep 2009

Pipaei a odkedy máš brať Dipheriline? Jej to je sranda, že sme na tom rovnako a dík za tip 😉

zuuuzana7
15. sep 2009

ahoj lusi 🙂
ozaj aky bol janosik?

lusinkaj
15. sep 2009

zuzi bol super...chceli sme ho vidiet kedze sme janosikovci 😀 😀

zuuuzana7
15. sep 2009

vy ste janosikovci? 😀
takze odporucas? a nebol trochu brutalny, nieco som pocula uz o nom a rada by som ho aj ja videla.

lusinkaj
15. sep 2009

je dobre si ho pozriet 🙂 ma nieco do seba...
ano ja som janosikova 🙂 🙂 🙂

zuuuzana7
15. sep 2009

fakt lusi, teda tak to je potom jasne, janosikovci predsa musia ist janosika podporit 😀
idem cvicit, lebo opat chudnem po dovolenke 😉
krasny vecer 🙂

lusinkaj
15. sep 2009

aj ja prajem krasny vecer 🙂
mi sme pravi janosikovci 😀

pipaei
16. sep 2009

dobre ranko! Sue ja zacinam s dipherelinom 29.9.

wolfskinka
autor
16. sep 2009

dobre ranko ...

tak ja od vcera veselo kramujem ☹ a okolo 8.00 idem volat do heliku dohodnut si ze mozem zacat so stimulkou ... drzte palce aby to bolo tento mesiac

pipaei
16. sep 2009

drzim palce moooc!

wolfskinka
autor
16. sep 2009

pipaei .. dik .. o 9.00 mam volat uz som tam volala

pipaei
16. sep 2009

tak daj potom vediet 😉

wolfskinka
autor
16. sep 2009

koordinatorka je na operacnom sale .. vraj mi sama potom zavola ze mam cakat ... tak som zvedava

romy01
16. sep 2009

lusinkaj a nie je dnes streda?

romy01
16. sep 2009

jeeej pardon, to si písala včera, sorry, ja som si to stihla vvšimnúť až po tom čo som klikla odoslať

zuuuzana7
16. sep 2009

oh wolfskinka, nebudem pisat, ze je mi to luto, to asi pocujes stale ... ale wolfi musime verit, ze to ivfko klapne. a to aj klapne! a budeme a budeme a este raz budeme tehulky!!!!!!!!!

zuuuzana7
16. sep 2009

romy ano dnes je streda 😀
tak ako to vyzera u teba? co ms?

romy01
16. sep 2009

ahoj zuzik, u mňa to vypadá biedne, boli ma podbruško no ms nikde. Bola som na sone a na krvi tak čakám ny výsledky, ale je celkom možné že tá stimulka sa opozdí, lebo nie je možné začať kym nepride ms.

zuuuzana7
16. sep 2009

romy to je ako naschval, ked ma prist nepride, ked nema je tu ako na koni ... 😠
a kolky dc si?

romy01
16. sep 2009

som 32 dc a od zajtra som mala zacat stimulkovat

zuuuzana7
16. sep 2009

a aky dlhy mavas cyklus normalne?

zuuuzana7
16. sep 2009

ja som sa vcera zase dozvedela, ze dalsia sesterka je tehotna. alebo lepsie povedane uz ide rodit a predo mnou to tajili. na jednej strane som rodicom a mm vdacna, ze beru ohlad a chapu ze ma to boli, na druhej sa na na nich hnevam. och baby som blazon ???
cela moja rodina a cela muzova vsetci maju uz babetka 😢 . a zase ma to nejak pri srdci chytilo.
a na vianoce je to najhorsie. minuly rok som proste emigrovala a usla od vianoc 😢
och sory zase sa tu vylievam.

romy01
16. sep 2009

v roku 2008 som mala cyklus 30 - 31 dní a v tomto roku po tych stimulkach co som mala sa predlžil na 32 - 33 dní, lenže som počítala, že keď mi dali tu proveru a decapeptyl, že to odhadnu dobre a podla odhadu som to mala dostať do 32 DC co je dnes

wolfskinka
autor
16. sep 2009

tak som sa dovolala , zacinam s proverou 30.9. a zacinam pichat decapeptyl 7.10.

romy01
16. sep 2009

wolf super, tak blahoželam k dobrému výsledku

pegasko
16. sep 2009

Ahojte,len tak na rychlo
zuzi to je normalne!kazda chyta depku,ta neistota je ubijajuca,ale ked sa zadari budes stastna ako blcha a budes si to o to viacej cenit
ja si zakazdym poviem ze mam aspon dobreho muza-co by niektore za to dali aby im to doma klapalo a pritom maju deturence na povel a nie su spolu stastny
romy den,dva nevadi to je zakon schvalnosti

romy01
16. sep 2009

ahoj pegasko, no nic ine mi ani neostáva ako dúfať že je to otázka 1 - 2 dni 😀 😀 😀 neviete čo by pomohlo? Premýšlam ci si nedat hodinku na steperi a nejake tie bruchace?

afrika
16. sep 2009

ahojte už som z pohovoru doma. od dnes provera, od 23.9. decapeptyl no teraz namiesto toho nanovo podávajú diphereline a potom Gonal. na pn hneď ako začne menzes. je to Sydney protokol

pegasko
16. sep 2009

romy cervene vinko a vela keksiiiiiiku-ale mne nezabera nikdy nic
afrika no vidis dockala si sa,tak uz len cakat
mozno sa raz stretneme na psychyatrii,a este aj tam nas nechaju cakat!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre